Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Siostro, wychodzi na to, że to ty potrzebujesz pomocy. Czy mógłbym coś dla Ciebie zrobić ? :) Dzień Dobry 🖐️ Witam Cię, Przeznaczenie. Czyjeś ty, tak naprawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Kto mnie znajdzie, wyzwoli się z więzów przeszłości i odnajdzie sczęście, w możliwości kreowania własnej przyszłości, według tego czym obdarowała go natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Szukasz swojego przeznaczenia czy lekarstwa Walterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Siostro przeznaczenia swojego się nie szuka. Wystarczy mieć oczy szeroko otwarte. A czy je weźmiesz zależy tylko od Ciebie:) Ja nie jestem Waszym przeznaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Kobietko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Przeznaczenie jest. Przeznczenia szukać. Przeznaczenie wziąć. I wszystko jest prawda. Zależy Kto ma,szuka, bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Część własnego przeznaczenia nosimy w sobie. To genetycznie przekazane mam cechy, zdolności, predyspozycje. W części wyznaczają Nasz los i życie. My rozglądamy się za tą niewiadomą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeznaczenie jak ci pasuje, możesz być moja;) Lubię takie mądrale :D :D :D Mam 33 lata, wysoki brunet, obecnie wolny;) dzieci lubię i psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś naszym...brzmi, jakbyśmy mieli z Siostrą jakieś jedno, wspólne...przeznaczenie, czy tak ? Siostro, co Ty na to ? ;) Jakieś 10 lat temu pewna tarocistka wywróżyła, że ja będę zawsze samotny. Nie ja, lecz ktoś inny ją spytał o mój los. Mam w to wierzyć ? Samotność jest moim przeznaczeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka zimowa
Niedzwiedziu, juz dawno powinienes zakręcic sie kolo jakies miłej pani z forum, a nie mowic o swojej samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Misiu, tu bywam... a jestem wiesz gdzie :) i w razie silnej tęsknoty wiesz jak mnie znaleźć ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz evita ja tez mam taka sytuajce mam 19 lat 10 miesieczne dziecko i jestem sama.facet z ktorym mam dziecko nie pil ale czesto mnie bil. mialam stluczenia krwiaki.mieszkam z rodzicami.jest mi ciezko bo czasami placze w nocy i nie wiem co mam dalej robic.oprocz tego koncze szkole.czasami mam juz dosc.szukam faceta ktory bedzie dla mnie oparcie ktory bedzie mnie kochal i moje dziecko ja wzamian oddam my cala siebie.chce kochac i byc kochana.mam dosc sluchania ze jestem szmata kurwa dziwka lachociagiem(tak wlasnie mowil i nadal mowi do b\\mnie ojciec mojego dziecka)mam juz tego dosyc.czy sa jeszcze faceci ktorzy szanuja kobiety?moje dziecko potrzebuje autorytetu a jaki daje mu jeo ojciec?ze kobiety trzeba bic i wyzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
No to po jaką cholerę zadajecie się marginesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
Biedna Evita, świadoma swojej wartości :-)) Niezła kombinatorka jesteś, a może lepiej ci się opłaca poszukać takiego w "separacji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hop Hop Hop
Zagląda ktoś tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Niebezpieczne jest stawianie tarota Walterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×