Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

EVita 69- i tez witam wszystkich. Doskonale rozumiem jak to jest gdy czujemy sie samotni. wiem też, ze jest gdzies ktoś, kto czeka na Ciebie, a Ty na niego. najpierw załatw swoje sprawy, a nawet sie nie spostrzeżesz kiedy pojawi sie ON. Znam to z autopsji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Wiem, że wytrzymasz Siostro:D Czuję, że lubisz ten podniecający ból... moja słodka czarna kobieto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Nikito👄🌻 Kobietko🌻 Nieznajomi obecni miłego dnia... słońca... samych pozytywów... dobrych wiadomości... ludzkiej przyjaźni... dużo seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeznaczenie, potrafisz sprawic uśmiech na twarzy..:D rowniez miłego wesołego dnia:D:D wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Jestem... jestem nieskomplikowaną kobietą Kobietko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Mam zmartwienie... Zazy jest starsznie chory... już drugi tydzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeznaczenie to smutne, ale na pewno mu sie poprawi miłego i optymistycznego dnia🌻 niki pozdrawiam serdecznie🌻 takityp:) ciekawy jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeznaczenie :) Ból jest nieodłącznym składnikiem życia , ale czy naprawdę można go polubić? Mój ból pali , trawi jak wysoka gorączka , nie lubię go :O Balsamu potrzeba , balsamu , który tylko jedna osoba dać potrafi - ta która pokocha ten czarny ogień :) Ściskam Ciebie gorąco Przeznaczenie :) Równie gorące uściski dla Zazego - przydałaby mu się teraz siostra ze swoimi metodami :) Zazy, dla Ciebie 👄 :) Dla wszystkich pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Dzikuję Kobietko🌻 Nikito🌻 Siostro... Zazy nie czyta tego topiku :) Całusa wyślij mu mailem najlepiej. Adres: azys@o2.pl Na pewno się ucieszy. Zazy lubi mądre kobiety i ... jak to on mówi... z nerwem:D Wiesz Siostro... a ja lubię ból :D Chciałabym Cię poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Nikito... Zazy pozdrawia Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dnia życzę :) 🌻 🖐️ Kobietko 🌻 :) Przeznaczenie 🌻 nie działa mi znów poczta wychodząca... :O TakiTyp :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko 🌻 :) Przeznaczenie :) walczę z pocztą cały czas... mogę odbierać a nie mogę wysyłać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tup tup tup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupot białych mew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? cichutko i puściutko ? Może jednak ktoś ten topik odwiedzi? ktoś komu zależy na kochającej kobiecie - jasnym, czystym sercu , które ma tak wiele do podarowania :) ? Panowie , jest tyle pań , które marzą o męskich ramionach i czułej opiece - może ktoś potrafi to jeszcze z siebie dać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrafi...
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tacy
cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszyli się pejcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi \"Wystraszyli\" , że pejczykiem można bardzo podniecić :P i niekoniecznie bijąc :D:D:D ale o tym może wiedzieć tylko kobieta , która wie jak zadbać o cielesne doznania swojego partnera :D:D:D Jestem pewna , ze nigdy nie próbowałaś niczego innego w łóżeczku tylko sex po bożemu :P może czas na zmiany ? poczytaj Kamasutrę , może nie będziesz wtedy samotna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już się powoli robi
nudne, żałosne i żenujące, Siostro. Nie czujesz tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak bardzo
ci ta siostra przeszkadza ? nie możesz się przy niej uaktywnić? :P masz blokadę na tematy seksu? :P Do psychoterapeuty sie udaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Pożądanie seksualne, seks, jest jednym z instynktów, który nigdy nie zanika. Tylko nasilenie u każdego człowieka jest różne. Nigdy nie zrozumie gorącej kobiety, kobieta o naturalnych potrzebach. A co najbardziej mnie zadziwia w tych poprawnych Paniach, to ich przeświadczenie, że dużo wiedzą o sztuce miłosnej :D:D:D Mówienie o seksie, żart z nim związany, to również część tej sztuki... Siostra stosuje silną wizualizację z dozą humoru. Przemyca w nich prawdy o ludziach i ich seksualności... w sposób dozwolony od lat 15 :D:D:D Seks to tylko seks... wszystko już było. Czy seks jest nudny, żałosny i żenujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex nie jest nudny
"Czy seks jest nudny, żałosny i żenujący?" Sam sex nie, ale monotonne gadanie o nim, tylko gadanie, tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×