Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robaczek1

ginekolog- Elbląg

Polecane posty

czy moglybyscie polecic mi dobrego ginekologa z Elbląga? chodzi mi o lekarza, ktory dobrze poprowadzilby mi ciaze. i jeszcze jedno? bardzo prosze o opinie na temat dr pasiecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!!!!!!!!! dr anna bukato!!!!!!!!!!!!!!!! kobieta _dusza i z wieelkim serducem ❤️ pracuje w nowym szpitalu -przyjmuje na 3 maja prywatnie dr pasieczny_bylam u niego na usg 4d tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam ze na
jasminowej jest fajna babka ale ja do niej nie chodzilam tylko dojezdzalam do pasleka(do mojego starego gin chyba z przyzwyczajenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka833
dobra jest dr Chlebowska z wojewodzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuygk
a co sadzicie o filipku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją ciąże prowadzi dr Bukato - jest wspaniałą kobietą i wspaniałym lekarzem. Jestem w 38 tc i dziś będę miała cesarskie cięcie przeprowadzone właśnie przez dr Bukato. Polecam U pasiecznego byłam też tylko na usg 4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie dokladnie
a gdzie dokladnie ta pani bukato peywatnie przyjmuje? Macie dokladny adres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam chodzić do dr Luberackiej , przyjmuje prywatnie na Sosnowej ( od strony Częstochowskiej vis\'a szpitala wojewódzkiego ), na razie nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja chodzę do dr pasiecznego prywatnie i jestem zadowolona, jest dobrym lekarzem no i ma najlepszy w Elblągu sprzęt, takze na kazdej wizycie wisz co słychac u maluszka no i usg połówkowe - rewelacja- 40 minut-wszystko dokładnie zbadande:-) tylko przygotuj sie na wydatki u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady, ja na razie zaczelam chodzic do pasiecznego i mam nadzieje ze nigdy tego nie pozaluje..., wlasnie niedlugo bede miala badania 12 tygodnia:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 123
A ten Pasieczny to stary czy mlody? Pracuje w jakims szpitalu? A Filipkowskiego - POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka 79
Ja polecam dr Drozda z przychodni na Bażyńskiego.Jest dokladny i dba o pacjętke no i mam za każdą wizyta robione usg i to nieodpłatnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Pasieczny prowadził moje dwie ciąże-super lekarz..mialam też przyjemnośc bywac na wizytach u Drozda i też sądze,że jest kopetentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchajcie moni
nigdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45whywy
Ja chodzę do Filipkowskiego. Jest drogi, fakt, ale bardzo kompetentny. Chodziłam do niego całą pierwsza ciaze, chodze i w drugiej. Polecam!! O Pasiecznym nie slyszalam ciekawych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koezanka chodzi rownoczesnie do Pasiecznego i Filipka. Jeden o drugim nic nie wiedza. I chwali obydwoch. Ale czesto powtarza ze do Pasiecznego choidzi bo ma dobry sprzet a do Filipka bo dobry lekarz. Ja z Filipkiem miałam doczynienia w szpitalu.Lezałam tam miesiac.Pomogł i dotrzymac ciaze. Zlego slowwa na niego nie moge powiedziec. A Pasiecznego znam tylko i wylacznie z opowiadan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała22
Ja chodzę do drMACINKIEWICZ,pracuje w nowym szpitalu.Prowadzi mi juz drugą ciążę.Jestem bardzo zadowolona.Jest przy porodzie.Przyjmuje prywatnie na Traugutta.miła,doradzi,pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia5
czy ta dr Macinkiewicz ma w gabinecie USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała22
Ma USG i bardzo ładny gabinetNie zapomina o pacjentce w szpitalu,a to b.ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaa pisz
bo twoje teksty mnie rozwalają, gdzie jesteś żono marynarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Wpisywałam sie rok temu jak można zobaczyć wcześniej 21 października 2006 i pisałam że mam mieć cesarkę i ją miałam. Zabieg przeprowadziła dr Bukato, jestem naprawdę z niej zadowolona, w szpitalu też do mnie często przychodziła zobaczyć jak się czuję i jak mój synek. Na drugi dzień po zabiegu nie miała dyżuru a przyjechała zobaczyć jak dochodzę do siebie. Naprawdę jest to lekarka z powołania i za wizytę bierze 50 zł, a nie 90 zł i to z usg. Jak będę drugi raz w ciąży to na pewno ona będzie ją prowadziła. Przyjmuje na 3 maja 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrthr
a czy ktos wie, jakie jest podejscie Filipka do cesarek???? bede wdzieczna za odpwoiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia5
[Posłuchałam się i poszłam do dr Macinkiewicz-uważam,ze jest O.K.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka4
Byłam u dr Bukato dwa razy,wizyta trwała za każdym razem góra 5 min.W pośpiechu,chaotycznie byle jak.Nie zachecam do leczenia u tej dr.Czy możecie mi polecić kogoś naprawdę solidnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grthrt
filipkowski polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaa pisz
moniaaaaaaa pisz bo twoje teksty mnie rozwalają, gdzie jesteś żono marynarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodziłam
do dr Bukato i uważam, że jest bardzo miła i jest to lekarz z powołania, ale uważam też, że brak jej jeszcze trochę doświadczenia. Poroniłam ciążę, a ona powiedziała, że na razie nic nie robimy, tylko czekamy pół roku. Żadnych badań, tylko tabletki na wyregulowanie @ (HCG nie chciało mi spaść), teraz chodzę do Filipkowskiego, jest bardzo drogi, nie tak miły jak Bukato, ale działa od razu. Wszystkie wyniki swoje i męża mam porobione, miałam robione badanie drożności jajowodów i teraz czekam na @ lub ewentualną ciążę (o co się modlę) i będzie dalsze leczenie. Polecam szczerze Filipkowskiego, jeszcze nie spotkałam się z kobietą, która powiedziałaby o nim złe słowo. Jak dla mnie jest drogi, ale przynajmniej wiem za co płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może któraś
jeszcze się wypowie na temat ginów w Elblągu i okolicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaa powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×