Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robaczek1

ginekolog- Elbląg

Polecane posty

Gość iiiiiii
Ja rodziłam w szpitalu na żeromskiego i nie moge powiedziec złego słowa -było ok.Zażyczyłam sobie boks i to za darmo .Byłam tylko z dzieckiem, jak mały mi w nocy popłakiwał to połaozna sama przychodziła sprawdzic co sie dzieje .Jest tam połozna krora ma takie dziwne troche nazwisko -Gross -czy jakos tak ona ma szkołe rodzenia.(bardzo fajna kobieta) Co do Flaka dzieki za odpowiedz .A jeszcze jedno chodziłam na KTG i to Flak zadecydował ze mam sie zgłosic do porodu bo dzidzia duza i był termin ciesze sie, ze nie kazał czekac bo okazało sie ze wody były juz zielone . Dodam ,ze rodziłam prawie dwa lata temu drugie dziecko po długiej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻 sorry, ze tak z innej beczki, ale mam sprawę. mam do sprzedania 2 reklamowki ubranek r 56 i 62 po moich mlodszych blizniakach. sprzedam je naprawde niedrogo w komplecie albo osobno na sztuki. wiecej dzieci miec nie bede, a ubrankom nie sluzy lezenie w reklamowkach. ubranka nadaja sie i dla chlopca i dla dziewczynki, bo jeden z moich chlopcow mial byc dziewczyneczka;) nie wrzycam ubranek na allegro, bo nawet nie wiem co sie tam z czym je. na dodatek mam problem z aparatem, a ciuszkow jest prawie 80 i byloby nielatwo ze zdjeciami. dlatego najprosciej jest je sprzedac na miescu. puszczalam ogloszenia na portelu, ael jest tam mnostwo takich ogloszen i nikt nie dzwoni. sorki za zmiane tematu i za wywod, ale jesli ktoras chce tanio kupic ladne ubranka, to prosze, niech napisze tutaj albo wysle mi maila. pozdrawiam ps. ja mialam 2 razy cc w szpitalu wojskowym. raz cial mnie owczarek, raz osadowski. chodzilam za 1 i za 2 razem prywatnie do filipkowskiego. opieka z wojskowym byla ok, ale do tej pory zaluje, ze tam rodzilam mlodszych chlopcow. dominis mial problemy z oddychaniem, przewentylowali go, dostal odmy i rodzieloni nas - byl na oiomie w wojewodzkim szpitalu. 5 dni go nie widzialam. nikomu nie zycze. teraz wszystko jest w porzadku, ale swoje przezylismy no to jeszcze raz pozdrowka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagabuu
Ja ostatnio leżałam w wojskowym i polecam ten szpital. Lekarze: Osadowski, Filipkowski i Owczarek super! Położne też bardzo miłe, pomocne. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alycja_83
Dziewczyny czy możecie polecic mi szpital jeśli chodzi o poród? Który ma wg Was najlepsza opinie? Nie zostalo mi już dużo czasu do zastanowienia się nad tym :-) Musze podjac decyzje a zadna z moich zanjomych nie rodziła w elblagu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia45
Ja rodziłam w wojewódzkim jestem bardzo zadowolona.Chodziłam do dr Marcinkiewicz była przy porodzie,moj mąz rownież.Położne super,opieka po porodzie tez.Zachęcam.poza tym oddzial noworodków rewelacyjny lekarze od dzieci i pielęgniarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaaaaaaaaa
a ja tez rodzilam w wojewodzkim i opieka koszmar. mam porownanie bo wczesniej rodzilam w wojskowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wypowiedzi o gin. Pasiecznym i jestem w szoku, że ma tak dobre opinie. Faktycznie sprzet ma najlepszy w elblągu, ale nic poza ty. Wiedzy zero, ani nie umie czytac usg, ani leczyc grzybicy. Dodatkowo wmowil mi ze moge miec problemy z zajsciem w ciaze, a zaszlam od razu jak tylko przestalam sie zabezpieczac. Poza tym namawia na mnostwo platnych badan, ktore z regoly sa niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzaaaaaaaaaa
na znanylekarz.pl poczytajcie opinie o dr pasiecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elblązanka 28
hej! ja chodzę do dr rzepy, jestem zadowolona, choć różne opinie o niej są, ale mi podoba się to, że jest konkretna, nie panikuje, zreszta ma duże doświadczenie i to da się odczuć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elblązanka 28
aha jak byłam na ostatnim usg w szpitalu to rzepa poinformowała mnie, ze będzie już miała usg w gabinecie, to duży plus, w szpitalu jest terz nowy sprzęt i coś mi się wydaje, ze pani ordynator wykupiła szpitalne usg, które było o niebo lepsze od tych, które mają w prywatnych gabinetach, kiedyś chodziłam do bukato i mimo usg w gabinecie i tak co jakiś czas mówiła, zebym przychodziła do szpitala, bo jej usg nie jest takie dokładne. ktoś pytał ile kosztuje wizyta u rzepy, bierze 80 zł za wizytę u siebie w gabinecie, a 50 zł za usg w szpitalu, teraz kiedy będzie miała usg u siebie to pewnie zmieni koszt wizyty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisi
Szczerze polecam panią I. Macinkiewicz. Jest sympatyczna i rzetelna. Ma naprawdę fajny gabinecik z USG. Bierze 70 zł za wizytę. Jedyny minusik to kolejeczki przed gabinetem, ale to chyba o czymś świadczy ;) Jest naprawdę dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie znać.....
Dziewczyny, czy któraś z Was miała cesarkę w Wojewódzkim Szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuppupupupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem że jak ktoś ma problem z zajściem w ciąże to niech lepiej ucieka do Gdańska...Nie ma tu dobrych lekarzy a dr. Filipkowski wcale nie jest takim specjalistą jak sie wydaje...Za wizyty bierze dużo i często..Ma już swoje lata ...a widać to po książkach w jego gabinecie....W ciąży byłam już 3razy i za każdym razem nie mogłam się zdecydować na jakiegoś lekarza bo przy moich problemach żaden w Elblągu nie byłby w stanie mi pomóc. Nie powiem że lekarze próbują cos zrobic - a może bardziej eksperymentują metodą prób i błędów...Kto ma zajsc to i tak zajdzie bez pomocy lekarza...Mnie leczyli dwa lata i nie mogli pomóc...zaczęłam szukać informacji w necie - porobiłam masę badań...zaszłam w ciąże...niestety poroniłam ...z jakiej przyczyny ..??? prawdopodobnie zaniedbanie lekarza po pierwszej ciąży....Dzieki nim teraz będę miała problem z każdą kolejną ciążą ....ponieważ wystąpił u mnie konfikt serologiczny - nie podano mi immunoglobiny i zostałam uczulona - w efekcie kazde dziecko ktore odziedziczy krew ojca bedzie zwalczane przez moj organizm:( .....Co do szpitali - wydawało mi sie do niedawna że wojskowy jest najlepszy ale chyba jednak nie...Jak leżałam tam przyjechała dziewczyna w 11 tyg. ciążu z plamieniem - nikt jej nie zrobil USG przez 3 dni ( po 3 dniach w koncu jej zrobili - i wtedy sie dowiedziala ze ciaża jej sie juz nie rozwija ) ...rozumiem ze moze w 5- 6 tyg. tez sie nie robi bo i tak mozna nic nie zauwazyc a do tego cos naruszyc ale w 11???? POlozne - nie można o nich nic złego powiedzieć - anioły....Lekarze..?? coż - jak dla mnie 1 na 6 którzy tam pracuja potrafi podejsc do pacjentki jak do czlowieka i sie nia zainteresowac....porozmawiac , wytlumaczyc...reszta - ?? to juz dla nich chyba tylko rutyna.......zwykla nudna praca która nie daje zadowolenia..Naprawde trudno komukolwiek doradzić do kogo i jaki szpital najlepszy.....ale po wcześniejszych poronieniach lub problemach z zajsciem w ciąże lepiej udać sie do Gdanska do invicty - wizyta w cenie wizyty u dr. Filipkowskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka56
hej .Czy któraś brał globulki metronidazol w 1 trymestrze ciązy.Zapisł mi Psieczny(bo mam jakies bkterie)ale wszedzie pisz ze w stosowanie ich w 1trymestrze grozi poronieniem.CO robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga. M
Ja miałam cesarke w wojewódzkim 5 lat temu. Byłam zadowolona z dobrej i szybkiej decyzji o operacji. Opieka po operacji jak i na noworodkach była super. Bardzo sympatyczne pielegniarki i lekarze. Nie wiem jak jest teraz, ale drugie moje dziecko też chcę tam rodzic. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze dziecko rodzilam w wojskowym i z opieki bylam naprawde zadowolona drugie dziecko rodzilam w wojewodzkim i jesli chodzi o porod i opieke nade mna to masakra. w czasie porodu pytalam polozna co za leki mi podaja odpowiedziala ze nie musze tego wiedziec, w ogole polozna byla niemila opowiadala mi jak to indianki rodza przy drzewach a po porodzie ida do pracy, kompletnie mnie nie sluchala jak mowilam ze juz musze przec to mowila ze to nie mozliwe ze to zawczesnie i tak mnie przeetrzymala dobre 30 min dopiero jak krzyknelam ze kurwa ma mnie natychmiast z badac to raczyla spojrzec i sama sie wystraszyla bo dziecko juz samo zaczelo wychodzic i pedem dzwonila po lekarza. na poloznictwie tez koszmar przez caly moj pobyt na tym oddziale raz zmienili mi zakrwawione przescieradlo. jedyny plus dla tego szpitala to ze jest tam oiom noworodka a w innych szpitalach tego nie ma w elblagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska6969
A wiecie ile kosztuje wizyta u dr Bukato?? Bo chciałabym tylko żeby przepisała mi tabletki tylko to ile coś takiego może kosztować?? Zawsze chodziłam normalnie do niej ale teraz musiałabym czekać do końca maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agilis82
cześć dziewczyny Jestem z Kwidzyna. Mam za sobą jedna nieudana ciaże i dwa łyżeczkowania po tej ciązy (za pierwszym razem xle mnie wyczyścili). Słyszałam że w Elblagu macie dobrą doktorkę godna po9lecenia panią Hanicentę Rzepę czy naprawde to dobry lekarz? szukam dobrego rzeczowego ginekologa. z góry dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, który z naszych elbląskich lekarzy ma najbardziej łagodne spojrzenie na \\\"cesarkę na życzenie\\\"? Jestem w ciąży dopiero od kilku tygodni, ale irracjonalny strach przed porodem nie daje mi żyć. Stąd to pytanie. Bardzo proszę o Waszą wyrozumiałość i odpowiedz na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agilis
jednak pozostaje przy dr rzepie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leandra
Dr Rezpa wg mnie najpeszy fachowiec, owszem liczy sobie prywatnie, teraz w nowym gabinecie ma naprawdę wszystko i za wizytke z usg bierze 100 zł, sama wizyta chyba 80 zł, ale warto zapłacić, kolejki ogromne, ja jestem naprawdę zadowolona po wielu perypetiach z innymi lekarzami trafiłam na naprawdę świetnego fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agilis
mnie uratowała zycie! Chciałam sie jeszcze spytac czy Dr Rzepa leczy bezpłodnośc czy pomoże zajśc w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy dr drozd przyjmuje prywatnie??wizyte mam az za miesiąc a potrzebuje zaswiadczenie do pracy ze jestem w ciąży.. jak sie do niego dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaniaa
dr rzepa leczy bezpłodność, słyszałam, ze ma duże sukcesy w tej dziedzinie, woęc nie zaszkodzi się wybrać:) jak mało który lekarz ma super instynkt więc również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkr
Bardzo dobrym ginekologiem jest doktor Marcinkiewicz.dzieki niej jestem mama ślicznej córeczki.Pomogła mi zajść w ciąze i prowadziłaj ą.Była też przy porodzie.Naprawdę nie mam słów uznania dla tej lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×