Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robaczek1

ginekolog- Elbląg

Polecane posty

Gość ZEUSEK
A co sądzicie o Cylkowskim jest orynatorem na Żeromskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbląska dziołcha
ja słyszlam o cylkowskim różne opinie w przeważającej większości złe:( mówią, ze uśmiercił niejedno dziecko i zniszczył zdrowie niejednej matce, nie wiem ile w tym prawdy, ale ja go omijam szerokim łukiem i też chodze do rzepy, jestem bardzo ale to bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZEUSEK
Dzięki.Ja też mam mieszane uczucia co prawda dziecko mi uratował ale mnie olał i zeszpecił !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATRINA9090
PRZYPADKOWO PRZECZYTAŁAM WASZĄ DYSKUSJE NA TEMAT GINEKOLOGÓW W ELBLĄGU, DZIEWCZYNY. CHCIAŁAM SIĘ PODZIELIĆ NEGATYWNYMI ODCZUCIAMI NA TEMAT PANI RADZISZEWSKIEJ Z PORADNI BEMA. BARDZO NIE MIŁA PANI! BYĆ MOŻE KOMPETENTNA, ALE SPOSÓB W JAKI PRZYJMUJE PACJENTA JEST ODRAŻAJĄCY. PRZECIEŻ NIE MOŻNA DMUCHAĆ PACJENTCE DYMEM Z PAPIEROSA W TWARZ!! PO DRUGIE MAM WRAŻENIE, ŻE TEN LEKARZ ROBI TO TYLKO DLA PIENIEDZY. KIEDY CHCIAŁAM ZROBIĆ BADANIA POWIEDZIAŁA, ŻE MOZNA JE ZROBIĆ TYLKO PRYWATNIE, PO CZYM ODGASIŁA PAPIEROSA... BRAK KULTURY, SZACUNKU I W OGÓLE STRASZNA KOBIETA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liściczka
katrina to az niemozliwe się wydaje!!!! jakąś komuna zawiało, nie wiedziałam, ze jeszcze w tych czasach możesz spotkać akich lekarzy, ja nie znam tej pani, chodze do dr rzepy. wspaniała kobieta!!! ma całe mnóstwo klientek i naprawde polecam, moze się nie rozczula i nie głaszcze po główce za byle pierdołę, ale jeśli chodzi o sytuacje, w których trzeba działać, ratować zycie być może, to jest naprawdę kobietą złoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka56
Hej czy któraś z Was chodziła w ciązy do Osadowskiego z Elblągar ?I czy za każdą wizyta robił Wam usg?pozdrawiam Zuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tandra
Witam! Też byłam u Radziszewskiej na Bema i potwierdzam, że pali przy pacjentkach i jest bardzo, ale to baardzo niemiła i kobietę traktuje jak rzeźnik mięso... Masakra. Namawiała mnie na ciążę, mimo, że POPROSIŁAM o tabletki antykoncepcyjne!!! (sic!) Byłam też w Jaśminowej na Robotniczej, ale kolejki straszne i chociaż niby wszystko ok, to jakoś pomocy nie otrzymałam. Wydaje mi się więc, że brak kompetencji... Chciałabym się natomiast dowiedzieć czegoś o doktorze Owczarku. Będę wdzieczna za opinię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia19890808
A macie jakieś opinie na temat dr Zielińskiego z Centrum Zdrowia Kobiety na ogólnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna24Anna
doktor Radziszewska - potwierdzam, prawdziwa masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna0000000000001
Tandra napisze ci co nieco o Owczarku. Prowadzi moja ciążę- jestem aktualnie w 36 tyg i jestem bardzo zadowolona. Uważam że jest bardzo kompetentny, rzetelnie podchodzi do każdej pacjentki- co widać po kolejkach do niego na korytarzu ;) Oprócz tego jest bardzo sympatyczny i bardzo delikatny podczas badań, więc wizyta nie jest stresująca. Przyjmuje w przychodni w szpitalu wojskowym-państwowo i w przychodni na Żeromskiego- prywatnie. Uważam że nawet idąc do niego państwowo jest się super traktowaną-nie tak jak niektórzy lekarze jak im się nie zapłaci. Jak leżałam w wojskowym na ginekologii to też bardzo dobrze traktował wszystkie pacjentki, dlatego zdecydowałam żeby prowadził moją ciążę. W sumie to nigdy nie słychać nic złego na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch27
Mam pytanko... za miesiąc mam termin porodu i ciążę od początku prowadzi Filipkowski.Jednak postanowiłam nie rodzić w jego szpitalu a na Żeromskiego,tam zaczęłam chodzić do szkoły rodzenia i wybrałam położną na poród Teresę Sawicką jak również zastanawiam się czy nie udać się z raz na wizytę do jakiegoś lekarza tam pracującego może Flaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groch27
Proszę, może któraś z Was słyszała coś o położnej Teresie Sawickiej,któa proadzi szkołe rodzenia na Żeromskiego? Czy w tym szpitalu jest dobry oddział,czy można faktycznie bez problemu korzystać z wanny itd,planuję poróg rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZEUSEK
Opieka położnych na Żeromskiego jest super,ale nie należy być jęczącą babunią bo nikt tego nie lubi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak chodzisz do filipkowskiego to ja już zostałabym przy nim i przy szpitalu wojskowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart34
Szczerze polecam panią doktor Annę Czyżak-Bukato. Kontakt do gabinetu ginekologicznego można znaleźć na stronie www.ginekolog-elblag.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danmal
Poradźcie dobrego lekarza w Elblągu na leczenie niepłodności Filipkowski? Hryniewicz? Marcinkiewicz? .........? Czy któraś została szczęśliwą mamą po leczeniu u tych lekarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvfsbdgsfnfg
KATRINA9090 Zgadzam się z tobą w 100%, Zachowanie Pani Radziszewskiej jest po prostu oburzające!!! Nie polecam wam tej Pani!!! Uważajcie na nią!!! Jest niemiła, opryskliwa i ubliża swoim pacjentom, po prostu wstyd, że kobieta w takim wieku nie ma za grosz dobrego wychowania i kultury osobistej, taka osoba w ogóle nie powinna pracować na takim stanowisku, tej Pani nie miła jest chyba praca jako ginekolog, zgadzam się z tym, że ta Pani chyba pracuje tylko na kasę. Ale mam rade dla tej Pani jeżeli chce Pani nadal zarabiać i mieć klientów to musi zmienić Pani swoje zachowanie. Chyba Pani nie uczyła się nigdy marketingu, nic Pani takim zachowaniem nie osiągnie i klienci będą od Pani uciekać. Nie polecam. Wielki negatyw! nie poszłabym tam nawet gdyby mi zapłacili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danmal jeśli chodzi o leczenie niepłodności to dr Filipkowski ma dobre wyniki niestety jest strasznym naciągaczem na kase ale w tym wypadku chyba pieniądze nie są ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.b-wo
mam pytanie: mimo że ma swojego lekarza prowadzącego to bardzo chciałabym wykonać USG 3D u dr Pasiecznego, czy orientujecie się może jaki jest koszt? a przede wszystkim jakie jest jego podejście do "obcych" pacjentek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!Jestem w ciąży. Zarejestrowalam sie do dr Piekarskiej. Nie podoba mi sie, ale badania mam za darmo!. Dodtkowo chodzę do dr Chlebowskiej prywatnie - jest super i chce przy niej zostać a zrezygnować z dr Piekarskiej. Tylko nie wiem ile kosztuje zrobienie KTG (bo dr chyba nie ma w gabinecie). Pozostałe badania laboratoryjne wiem ze ok 12zł w miesiacu beda mnie kosztować, wiec przeżyje. Poradźcie, gdzie i za ile zrobie KTG? Czy d Piekarska ma w gabinecie KTG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No się wkopałaś
Ja chodzę na wojskowy do Bilkiewicz-kłysiak i wszystkie badania na jakie mnie kieruje robie tam na miejscu - bezpłatnie. Raz tylko na początku sie wkopałam bo poszłam do laboratoriu na nowowiejskiej zrobić badania,bo mam blisko: krew,mocz i zapłaciłam 25zł, myślałam,że zrobili tam tak,że wszystkie badania są płatne... no ale okazało się,że nie :/ polecam dr Bilkiewicz-Kłysiak :D nie przyjmuje pacjentek powierzchownie, wręcz póświęca jej jak najwięcej czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z elbląga
Aha, chciałam jeszcze dopisać,że chodziłam do 3lekarzy prywatnie... z czego dwoje przyjmowało też na NFZ... zrezygnowałam z tych lekarzy mimo,że byli sympatyczni itd dlatego,że dla nich na pierwszym miejscu jest - kasa... Bo jakoś w ciąży nie miałam potrzeby latania do jednej z lekarek co 3tyg :/ ale ona sie uparła ze szczerym uśmiechem,że L4 może dać góra na 3tyg,wiec muszę przychodzić co 3tyg po przedłużenie zwolnienia no i przy okazji bedzie badała i sprawdzała 'co u dzidziusia' (no i chyba zapomniała dodać że co 3tyg wyciągnie ode mnie70zł) dlatego zrezygnowałam z niej... Drugi z tych lekarzy nie potrafil sprecyzować ciąży więc kazał mi przyjśc po tyg... Jakby to powiedzieć kolejne 70zł chciał wyciągnąć-zrezygnowałam,a trzeci lekarz,też szkoda gadać.... PRYWATNIE - NIE ZNACZY,ŻE LEPIEJ :) warto najpierw popytać o dobrych lekarzy,którzy przyjmują bezpłatnie i równie dobrze traktuja pacjentkę i poświęcają jej czas niż lecieć do prywaciarza...może za prywatny poród owszem warto zapłacić,ale czy za lekarza prowadzącego ciążę? No chyba,że nie macie co robić z pieniędzmi :PPozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z elbląga
Aha, chciałam jeszcze dopisać,że chodziłam do 3lekarzy prywatnie... z czego dwoje przyjmowało też na NFZ... zrezygnowałam z tych lekarzy mimo,że byli sympatyczni itd dlatego,że dla nich na pierwszym miejscu jest - kasa... Bo jakoś w ciąży nie miałam potrzeby latania do jednej z lekarek co 3tyg :/ ale ona sie uparła ze szczerym uśmiechem,że L4 może dać góra na 3tyg,wiec muszę przychodzić co 3tyg po przedłużenie zwolnienia no i przy okazji bedzie badała i sprawdzała 'co u dzidziusia' (no i chyba zapomniała dodać że co 3tyg wyciągnie ode mnie70zł) dlatego zrezygnowałam z niej... Drugi z tych lekarzy nie potrafil sprecyzować ciąży więc kazał mi przyjśc po tyg... Jakby to powiedzieć kolejne 70zł chciał wyciągnąć-zrezygnowałam,a trzeci lekarz,też szkoda gadać.... PRYWATNIE - NIE ZNACZY,ŻE LEPIEJ :) warto najpierw popytać o dobrych lekarzy,którzy przyjmują bezpłatnie i równie dobrze traktuja pacjentkę i poświęcają jej czas niż lecieć do prywaciarza...może za prywatny poród owszem warto zapłacić,ale czy za lekarza prowadzącego ciążę? No chyba,że nie macie co robić z pieniędzmi :PPozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze dopisać,że chodziłam do 3lekarzy prywatnie... z czego dwoje przyjmowało też na NFZ... zrezygnowałam z tych lekarzy mimo,że byli sympatyczni itd dlatego,że dla nich na pierwszym miejscu jest - kasa... Bo jakoś w ciąży nie miałam potrzeby latania do jednej z lekarek co 3tyg :/ ale ona sie uparła ze szczerym uśmiechem,że L4 może dać góra na 3tyg,wiec muszę przychodzić co 3tyg po przedłużenie zwolnienia no i przy okazji bedzie badała i sprawdzała 'co u dzidziusia' (no i chyba zapomniała dodać że co 3tyg wyciągnie ode mnie70zł) dlatego zrezygnowałam z niej... Drugi z tych lekarzy nie potrafil sprecyzować ciąży więc kazał mi przyjśc po tyg... Jakby to powiedzieć kolejne 70zł chciał wyciągnąć-zrezygnowałam,a trzeci lekarz,też szkoda gadać.... PRYWATNIE - NIE ZNACZY,ŻE LEPIEJ :) warto najpierw popytać o dobrych lekarzy,którzy przyjmują bezpłatnie i równie dobrze traktuja pacjentkę i poświęcają jej czas niż lecieć do prywaciarza...może za prywatny poród owszem warto zapłacić,ale czy za lekarza prowadzącego ciążę? No chyba,że nie macie co robić z pieniędzmi :PPozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona z lekarza
Na pewno odradzam tego lekarza osobom, które mają problem z ciążą od samego początku. Podejście tego lekarza jest co najmniej ' lightowe'. Na wyniki badań zlecanych rzuci okiem ale jak jest coś źle to i tak karze się nie przejmować bo twierdzi, że wszystko jest ok. Ja na początku byłam bardzo zadowolona i chciałam żeby prowadził moją ciąże do końca ale niestety to było do czasu. Jak każda kobieta w ciąży po dwóch stratach i z ciążą wysokiego ryzyka udałam się na konsultacje medyczną do profesora z Akademii Medycznej. Już w trakcie ciąży zalecono mi wykonanie w sumie jednego ważnego badania, które mogło wskazać przyczynę wcześniejszych poronień i tak też się stało- została ona potwierdzona. Lekarz zalecił mi branie leków, które korzystnie rokują o donoszeniu ciąży. Ostatecznie stwierdził, że mogą się mną zając lekarze miejscowi. Poszłam do dr. Drozda powiedziałam o konsultacji i co??? lekarz stał się bardzo nieprzyjemny jak się dowiedział o mojej konsultacji z innym lekarzem- jak to stwierdził poczuł sie niekompetentny. Zaczął wygłaszać swoje teorie na temat przyjmowania leków, na temat badań że być może też by do tego doszedł - tylko moje pytanie czy może po kolejnym razie jak by się nie udało????? powiedział ze nie lubi takich sytuacji, gdy chodzi się do innego lekarza - a to była tylko konsultacja do której każdy ma prawo komu zależy na dziecku. Chciałam być uczciwa wobec niego a zostałam potraktowana jak ? nie patrzył już na to że jestem w ciąży ? że jest to ciąża wysokiego ryzyka . Na koniec dodał, że wolałby żeby kto inny prowadził moją ciążę - inaczej mówiąc odmówił mi opieki w bardzo sprytny sposób. Obecnie moją ciążę prowadzi lekarz w Gdańsku do którego mam bardzo duże zaufanie, który potrafi ze mną porozmawiać i wszystko mi spokojnie wyjaśni.Jestem z tego bardzo zadowolona a przede wszystkim czuję się bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "Kobietki z Elbląga" ciesz sie ze zwolnienie na 3 tyg. wiekszość daje na 2 tyg. jeśli wogole. Moja lekarka mimo tego że ciągle boli mnie głowa mam krwawienia z nosa, jestem wciaż przeziębiona nie chce mi dać ani dnia zwolnienia. I też musze coś z tym zrobić - do kogo Ty chodzisz? Jestem w stanie zapłacić te 70zł za wizyte i pójsc na zwolnienie... bo już nie mogę dłużej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aga123
proponuję Ci iść do pani Izabeli Macinkiewicz:) przyjmuje na Traugutta (obok apteki, wypożyczalni DVD) Za wizytę bierze 70zł, podałabym ci do niej nr telefonu ale nie mogę bo zaraz skasują moją wypowiedź. Przyjmuje w poniedziałki i w czwartki:) zresztą wpisz jej imie i nazwisko w google, na pewno wyszuka Ci lokalizację i numer telefonu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarpoma
niezadowolona... kobieto idz do jakiego kolwiek lekarza i podwaz opinie innego to zobaczysz reakcje..takich rzeczy sie nie robi,bo oni wiedza ze kazdy moze byc na ich miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarpoma
niezadowolona... kobieto idz do jakiego kolwiek lekarza i podwaz opinie innego to zobaczysz reakcje..takich rzeczy sie nie robi,bo oni wiedza ze kazdy moze byc na ich miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×