Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robaczek1

ginekolog- Elbląg

Polecane posty

Dziękuję bardzo za wypowiedź na temat dr.Osadowskiego:) Pomogło mi to w podjęciu decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alycja
witam, mam pytanie umówiłam sie do dr. pasiecznego na usg 4d czy może byc przy tym badaniu ze mną siostra która ma 9 lat? zależało mi na tym zeby iść z mężem ale niestety nie może byc tam ze mną :-( i chciała bym iść wlkaśnie z nia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alycja
i jeszcze jedno czy za wizyte płace w rejestracji czy doktorowi "do reki" w gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek01
Jakiego lekarza polecicie osobie starającej sie zajść w ciążę? Do tej pory chodziłam do Prusak - miła babka ale na moje pytanie czy mam zrobić jakieś badania przed zajściem w ciążę powiedziała ze tylko przyjmować kwas foliowy a ponad 4 lata brałam tabletki antykoncepcyjne i wolałabym się porządnie przebadać. Dr Osadowski tez jest ok jeśli chodzi o badania kontrolne ale to będzie moja pierwsza ciąża i nie mam doświadczenia jeśli chodzi o lekarz prowadzących ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaa80
A czy mogłabymi któraś z was powiedzieć ile kosztuje wizyta u dr Rzepy? I czy za cytologię płaci się dodatkowo? Jak tak to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkr
Ja z dr Marcinkiewicz jestem zadowolona chyba jedyny gin który ma czas wytłumaczyć,wysłuchać.Pacjentki na poczekalni przed jej gabinetem,też były bardzo zadowolone.Nie tylko dobry lekarz,ale i człowiek co ważne ponoć nie naciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia82
witam chciałabym zapytać o dr Flaka. Jestem w ciąży i chodzę do niego ale nie do końca jestem przekonana. Czy może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z nim związane? A jeśli nie on to kto dobrze poprowadzi ciążę? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiag
witam panie. czy któras pomoże mi wybrac dobrego endokrynologa? mam problemy z hormonami po ostatniej ciąży, ale mój dotychczasowy lekaz powiedział, że to sie unormuje, urodziłam 5 lat temu i do tej pory nic sie nie zmieniło. poradźcie mi dobrego lekaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagabuu
Witajcie. Czy możecie mi polecić jakiegoś lekarza ginekologa-położnika który przyjmuje w szpitalu wojskowym (na NFZ) oraz w prywatnym gabinecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkr
Byłam w zeszłym tygodniu u dr Marcinkiewicz-Super podejscie,konkretna,miła babeczka ,ma USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda2555
Witam wszystkie przyszłe mamy :-) Jestem w 15 tygodniu ciąży mieszkam w Elblągu od maja :-) Gdy tylko dowiedziałam się o ciąży poszłam do przychodni wojskowej. Prowadzi mnie dr Prusak jestem bardzo zadowolona z tego jak prowadzi moją ciążę jej zainteresownie moim stanem mnie przerosło. Bardzo rzetelne do mnie podchodzi - jedno do czego tylko mogę się przyczepić to brak usg w gabinecie :-((( Aczkolwiek maja na to swój sposób. Zamierzam też zapisać się do szkoły rodzenia przy szpitalu i także w nim rodzić :-) Polecam moją Panią dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkr
Dr Marcinkiewicz bierze 70zł za wizytę i nie kasuje za USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagabuu
Czy ktoś się orientuje ile za wizytę prywatną bierze dr.Osadowski? I ile kosztuje u niego np cytologia czy usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również
Ja również chodzę do dr. Macinkiewicz. Byłam u wielu lekarzy, ale pierwszy raz trafiłam na takiego lekarza jak Pani Doktor. Badania dokładne i w miłej atmosferze.Wszystko wyjaśnione, zawsze daje kilka alternatyw leczenia, doradza co wg niej było by najlepsze , ale Ty masz wolny wybór. Poza tym Pani Dr.jest cały czas pod telefonem. Jak nie może odebrać oddzwoni. Jest dostępna w szpitalu, nawet jak nie przyjmuje prywatnie. P O L E C A M!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
Witam wszystkich serdecznie. Jeśli chodzi o dr. FLAKA to polecam. Jest to dobry konkretny lekarz, wiem to równiez z opinii znajomych. Przyjmuje prywatnie na ulicy 3 MAJA. Mam podwyzszona prolaktyne i 2 miesiace temu tenże lekarz przepisał mi bromergon, teraz powtarzałam badania i stwierdził, że bromergon nie dał żadnych rezultatów. Przepisał mi wiec dostinex. Podobno drogi ale skuteczny lek... Mam pytanko czy moze któraś z Was przyjmowała dostinex??? Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
Dokładnie na ul. 3 Maja 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika15
Witam wszystkie panie wiele tu przeczytalam o lekarzach - jestem z Malborka chcialaby rodzic w szpitalu wojewódzkim czy któras z Was ma jakąs wiedzę na temat położnych z tego szpitala? Ma pania godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiii
A doktor Flak ile bierze za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wory
do wszystkich ale blagam nie do flaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wory - ale może
powiesz dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika15
naprawdę nikt nic nie wie na temat położnych ze szpitala wojewódzkiego? kogo warto miec przy porodzie i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jakaś położna
na 100% jej obecność kosztuje bodajże 500 zł, ale dokładniej niestety nic Ci nie powiem, bo też nie jestem z Elbląga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alycja_83
dziewczyny a w którym szpitalu bedziecie rodziły? który polecacie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula77
Szpital wojskowy z prywatną położną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula77
Ja rodziłam półtora roku temu,ale wiem,że nic się nie zmieniło.Położna nadal pracuje,szpital stoi...;) A z lekarzy polecam dra Owczarka,byłam na kilku prywatnych wizytach i bardzo sobie chwalę.Dr Osadowski robił mi cesarkę i również było wszystko ok.Pozostałych lekarzy nie znam bo jestem z Malborka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
Dr. FLAK bierze za wizyte 70zl. No wlasnie -wory- dlaczego nie do FLAKA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×