Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czosneczek

INFEKCJE POCHWY A..... CZOSNEK???

Polecane posty

ewqa z k --> dzieki za radę...chyba zrobie tak jak mówisz i pójdę do ginekolog:) Niepokoji mnie troszke to pieczenie podaczs stosunku... a mogłabys napisac jakie inne nieprzyjemne objawy miałaś podaczs brania tabletek? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...może to być również infekcja,najlepiej jak pójdziesz do lekarza,pieczenie w pochwie nie jest normalne,jeśli nie masz suchości pochwy podczas stosunku a Cię piecze to znaczy,że jest coś nie tak,mówisz o jakimś pryszczu,powinnaś właśnie to pokazać,lecz się póki możesz bo jak to odstawisz na pózniej może być nieciekawie...co do tabletek anty to ja miałam podczas brania:duży spadek libido,podwyższenie masy ciała o 3kg,częste infekcje pochwy,zrobiła się mi nadżerka(wcześniej jej nie miałam,lekarz powiedział,że tabletki miały duży wpływ na jej utworzenie),zmiany nastrojów,najczęściej złość,nerwowość,tkliwość piersi przez cały okres brania...jak widać hormony mi nie służą więc rzuciłam to,Ty lepiej porozmawiaj z lekarzem i staraj się obserwować swoje ciało czy zachodzą jakieś negatywne zmiany.pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teofilka
Dziewczyny mają rację, śmignij do lekarza, tylko jakiegoś sprawdzonego, żeby potem gorzej nie było. Może złapałaś jakiegoś grzybka czy bakterię, ten pryszcz jak mówisz może o tym świadczyć, ale nie musi. Tabletki anty są dość częstym powodem pojawienia się grzybicy u dziewczyn, które wcześniej nie miały z nią żadnego problemu. Może się okaże, że trzeba będzie zmienić tabletki? Najlepiej by było gdybyś miała posiew zrobiony. I Nie daj się zbyć ,jak czegoś nie wiesz, nie rozumiesz to niech ci lekarz wytłumaczy i powie, bo ostatnio czytałam, że dziewuszka poszła do lekarza, powiedział jej , że ma nadżerkę, ale już nie raczył jej powiedzieć co to i z czym to się je- a dziewczę młode było i nie wiedział ( bo nie musi wszystkiego przecież wiedzieć), a do czasu wizyty u lekarza, to może jakoś ogranicz przytulanka;) i może łykaj lacibios femina, wzmocnisz florę bakteryjną pochwy, to i o organizm szybciej i sprawniej da sobie radę z możliwą infekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
u mnie jesli chodzi o prochy : biust mi urosl ponad 1 rozmiar ( zrobil mi sie rozmiarC/D- masakra!!) i caly czas bolal, w pewnym momencie mialam tez prawie non stop krwawienia ,libido mi spadlo do zera ,suchosc pochwy, czulam sie zle, zmiana prochow nic nie dala, po zaprzestaniu brania po niecalym roku miewalam krwawienia miesieczne po 2tyg, nie dalo sie tego wyregulowac innymi hormonami w koncu stwierdzilsymy z lekarka ( inna niz ta ktora mi dawal hormony - bez zadnych badan) ze odstawiamy i czekamy az organizm sam sie wyreguluje. Wyregulowal sie owszem po 2,5 roku . Dopiero teraz czuje sie tak jak wowczas gdy nie bralam prochow. Reakcje na pigulki sa rozne - moze byc dobrze ale moze tez byc nieciekawie- badz co badz to spora ingerencja w organizm. Ja mam dosc, moja siostra tez zle reagowala na pigulki. Obecnie stosujemy ogumienie + globulki - jak widac jest to rownie skuteczne a mniej inwazyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie stosuje nic:)a t dlatego,że przez tą chorobę tak rzadko się kocham,że już prawie zapomniałam jak to się robi:)przykre ale prawdziwe:/ale nadrobie jak się to wszystko skończy!!!czekam z utęsknieniem na ten dzień.kiedyś z mlim facetem (jestem z nim ponad 4 lata) kochaliśmy się dzień w dzień jak wariaci:)a teraz...teraz zostały tylko wspomnienia,raz na tydzień,raz na dwa tygodnie...ostatnio po to wymrożeniu wiadomo,że miesiąc...ehhh...szkoda gadać...mam tylko wielką nadzieję,że bedzie lepiej!!!pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rade dziewczyny:) Zrobię tak jak mówicie i pójde do lekarza bo naczytałam si tych wypowiedzi o grzybicy i innych infekcjach i sie troszke wystraszyłam:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qumi
Ja o od siebie słów kilka skrobnę. Z grzybicą miałam kilka razy do czynienia i za każdym razem było bardzo nie przyjemnie, piekło, swędziało, bolało, potworna ilość wydzieliny, zwariować można było i za każdym razem łapało mnie takie coś po kontakcie fizycznym z moim byłym ;/ Myslałam, że może to przez obtarcia i przez osłabiony organizm, bo ogólnie miewam skłonności do infekcji, więc zaczęłam brać citrosept, czosnek w tabletkach, lacibios femina, ale najważniejsze jednak było jak wysłałam mojego ex do lekarza- ile było o to kłótni to już moje, ale postawiłam na swoim i okazało się, że on miała spory wpływ na moje cierpienia. nadal stosuje terapię wzmacniająco\profilaktyczną ,ale teraz staram się zawsze używać prezerwatyw w czasie sexu z moim partnerem, bo wiem, że panowie też mogą nam coś niecoś "podesłać" a sami nie czują żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qumia masz rację,faceci są najczęściej wtórnymi zarazicielami więc również muszą się leczyć,razem z partnerką,jeśli chodzi o grzybicę to u nich nie jest łatwo by się wyhodowała bo nie mają tak jak my czyli wilgotno,ciemno i pełno zakamarków,ale jak my ich zarazimy i nie będą się leczyć to u nich grzybica może trwać długo bez żadnych objawów i mogą zarażać nas bez końca...co do bakterii niby nie są przenoszone drogą płciową ale każdy to wie,że natur płata figle i wszystko jest możliwe...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
hey Trishka bylam wczoraj u lekarza powiedzial mi ze nie widac abym miala stan zapalny tam gdzie czuje dyskomfort mam zmacerowany/zniszczony nablonek- albo od tego wszystkiego co bralam albo od bakterii ktore mnie przyatakowaly. mam sie smarowac mascia rumiankowa i aplikowac sobie vagical aby przyspieszyc regeneracje. caly czas tez jem lactobacti femina. Na wszelki wypadek pobral mi tez "dane" do badania czystosci pochwy. ponadto powiedzial mi ze po ostrych stanach zapalnych bardzo latwo mozna sie czyms podraznic ( jak ja lactovaginalem) i potem jest takie pieczenie jak mialam w sobote tydzien temu.Moze Ty tez jestes podrazniona? powiedzial mi ze czopki z propolisem to byl dobry pomysl . W koncu nie piecze Cie chyba tak bardzo skoro jestes w stanie kochac sie ze swoim chlopakiem? ja odkad zachroowalam nawet nie bylamw stanie o tym myslec :) zaczne myslec jak na bank dojde do siebie... jasne faceci moga nas zarazac ale nie sprawiedliwosc polega na tym ze zazwyczaj nie maja zadnych przykrych objawow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ewqa,to swietnie ze wg lekarza nic Ci nareszcie nie jest!ja po tych lekach przeciwgrzybiczych to jest dobrze sie czuje,nic mnie ne swedzi,nie piecze,nie boli,nie jestem opuchnieta(juz sie przestraszylam ze cos jest nie tak jak mialam wszystko mocno spuchniete ale dowiedzialam sie ze przy ostrej grzybicy tak bywa),ja juz nie wiem Ewqa co mi jest przez te 2 lata,nie wiem czy caly czas chorowalam,czy tak jak mowisz moglam byc tylko podrazniona od lekow,ciezko powiedziec,jeszcze jakbym miala normalnego lekarza ktory by mi wszystko wytlumaczyl,z ktorym bym mogla normalnie porozmawiac,ktory by mnie do konca wysluchal,moze by tego nie bylo,moze chorowalabym tylko przez miesiac a potem zapobiegala nawrotom,ale kazdy mnie zbywal,zaczynalam mowic,nawet nie dokonczylam a oni juz prosze sie rozebrac,pobrali wymaz,raz cos bylo,raz nie,dostal leki i dowidzenia...takze nie wiedzialam nigdy do konca czy cos mi jest czy nie...co do kochania sie to powiem Ci ze to nie jest mile,kochamy sie raz na tydzien,raz na dwa tygodnie,ale przez doslownie 2 minuty bo za chwile odczuwam mocne pieczenie,teraz nie kocham sie od miesiaca bo jestem po wymrozeniu,ale powiem Ci ze jak teraz siedzie sobie w spodniach to nic nie czuje,kiedys to tak strasznie mnie pieklo ze nawet jak chodzilam i siedzialam to czulam,jak siusialam,jak sie mylam nawet,teraz juz prawie wcale tego nie odczuwam,mam nadzieje ze tak zostanie,sadze ze mialo na to wplyw usuniecie tej cholernej nadzerki,to ona wywolywala uplawy a przez uplawy mnie pieklo i nie musialam byc nawet chora zeby tak bylo(tak przeczytalam szperajac w internecie)...aha jeszcze jedno,jak myje sie lactacyd femina to odczuwam przy wejsciu do pochwy takie lekkie pieczenie,czy mozliwe ze jestem na to uczulona?ale to jest specjalny plyn z paleczkami kwasu mlekowego i wg lekarzy nawet nie podraznia a tym bardziej nie uczula,ciekawe czemu to odczuwam...ale sie rozpisalam:]hihi pozdrawiam,zdrowiejcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TRISHKI !! ja tez mam pieczenie po Lactacyd femina i odstawiłam na półke, wiem , że jest polecany, ale może nie dla każdego, w każdym razie dostawiłam i teraz używam Ziaję nie odczuwając pieczenia przy podmywaniu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
wiesz Triska teoretycznie lactovaginal nie powinien mnei uczuclic bo to sa bakterie .... wiec moze faktycznie ma czynnik ktory Cie drazni.....lepiej uzywaj czegos innego.bierzesz bakterie kwasu mlekowego by odbudowac/wzmocnic sobie flore bakteryjna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
i ciesze sie ze jest z Toba lepiej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dzieki za info,moze poprostu mam te miejsca podraznione bo myje sie juz sporo czasu lactacydem i wczesniej nie odczuwam takiego lekkiego pieczenia,ale jak to nie ustapi po kuracji to zmienie na ziaje bo tez posiadam;]Ewqa,biore biore,kupilam sobie lacibios femina do łykania,jem jogurt naturalny codziennie,owszem Ewqa,jest ze mna lepiej,juz nic prawie nie odczuwam,czasami taki lekki dyskomfort w obcislych jeansach ale to pewnie dlatego ze mam podraznione wszystko od tych masci mocnych na zewnatrz ale wiesz co mnie niepokoi?czasami wylatuje mi taki zbity obślizły zolty sluz,nie wydaje mi sie zeby to bylo normalne,nie moge isc narazie na biocenoze bo mam miesiaczke,takze musze troszke poczekac...pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
jesli masz takie uplawy to koniecznie zrob to badanie... wyglada to podejrzanie.. acz moze to po prostu efekt wymrazanai nadzerki. w tym wypadku jednak lepiej dlumach na zimne. musze sie wreszscie udac po wyniki moich badan mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewqa;* moje plany pokrzyżowała miesiączka także nie mogłam iść na biocenoze,zauważyłam,że już nie mam tych upławów,ale powiem Ci,że jestem lekko podłamana,bo wczoraj kochałam się poraz pierwszy od ponad miesiąca z facetem i czułam TO...TO,czyli takie już lżejsze pieczenie,tak jakby spory dyskomfort,mniej niż kiedyś,ale czułam:(((((jestem zdruzgotana,nie wiem czego oczekiwać teraz,myślałam,że jak usunę nadżerkę to wszystko się skończy,ale nadal TO odczuwam,nazywam to \"TO\":),bo tak naprawde jest to coś niezidentyfikowanego,czy brałam leki,czy też nie,czy byłam zdrowa,czy miałam infekcje ciągle mi to towarzyszy także nie wiem co ze mną!!!już nie mam pojęcia,pójdę niebawem na biocenozę i będę w kompletnym dołku jak się okaże,że jestem zdrowa a TO wciąż we mnie siedzi!!!!może to wynik ciągłego przyjmowania leków,ciągłych infekcji,może do końca ranka po nadżerce się nie wyleczyła (i nadal powoduje upławy,które powodują ten dyskomfort),bo podobno po zabiegu może się goić do 2-2,5 miesiąca,chcę być cierpliwa ale nie potrafię,Ewqa wiem,że nie powinnam Ciebie pytać,bo nie jesteś lekarzem,ale cóż w takiej sytuacji zrobić jak lekarze zawodzą??powiedz mi,czy mogę brać naraz lacibios feminę i te gałki propolisowe dopochwowo??może one mi pomogą,bo napisałaś kiedyś,że zaczęłaś odczuwam pieczenie,zastosowałaś propolis i się uspokoiło,może ja też powinnam tak zrobić??czekam na odp,pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
biedactwo... bierz cholerna laccibios femine i czopki propolisowe 2 razy dziennie( czopki bartoplu cos co sie nazywa "galki propolisowe na mnei wogole nei dzialalo moglam nei brac wcale) - bralam czopki 8 dni i nic mnie boli i nie piecze laccibios femine biore caly czas( 3 pudelko) nie powinno Ci zaszkodzic a jest duza szansa ze Ci pomoze.... wiesz mozesz tez miec tak ja podniszczony naskorek i dlatego czujesz takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ewqa, mam nadzieję, że to tylko tak jak mówisz podniszczony naskórek, a nie jakaś cholerna bakteria, dowiem się tego dopiero za ponad tydzień, bo biocenozę na którą idę robią tylko we wtorki także dopiero za tydzień badanie a kilka dni po nim wyniki...nie wiem czemu to mnie cały czas męczy ale na zewnątrz jest ok,piecze mnie tak lekko raczej w środku i jest to strasznie denerwujące i męczące,chodzę wściekła z rozpaczy,denerwuję się na wszystko i wszystkich wokół,zabijam wzrokiem;]ale powiedz Ewqa,kto by był szczęśliwy jakby przez 2 lata męczył się z takim cholerstwem,masakra i jeszcze raz powtarzam,że polscy lekarze (nie wszyscy oczywiście ale Ci na których się natknęłam) to żenada jednym słowem mówiąc!!!pozdrawiam\'*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...i znów jest coś nie tak!ja to mam takiego pecha,że masakra!pamiętasz Ewqa jak pisałam,że mam grzybicę?a wiesz co to było?uczulenie na propolis!!!nigdy w życiu bym nie podejrzewała,że jestem na to uczulona...dowiedziałam się stąd,że wczoraj włożyłam sobie gałkę a w nocy obudziło mnie takie straszne swędzenie,oczywiście na dodatek spuchłam a jak posmarowałam się maścią to zaczeło piec...ehhh,nawet przez myśl mi to nie przeszło,że mogę być uczulona na propolis,bo jak 2 tygodnie temu wystąpiło u mnie to swędzenie i opuchlizna to 2-3 po skończeniu gałek także myślałam,że to grzyb,teraz okazało się,że jednak nie!!ucierpiała napewno na tym moja wątroba bo łykałam przecież flukonazol 3 kapsułki naraz,mogłam się przyznać wtedy lekarzowi,że brałam propolis na własną rękę to napewno by się zorientował,że to uczulenie a takto naszprycował mnie lekami przeciwgrzybiczymi bo ja głupia bałam się przyznąc...no ale skąd mogłam wiedzieć...i teraz właśnie przychodzi mi jedna rzecz do głowy,że skoro od 2 lat coś mnie piecze,nawet jak brak u mnie infekcji,nadżerkę usunęłam i nadal objawy są to może jest to jakieś uczulenie i nie tędy idę co trzeba,może już ktoś na to choruje a może ja jestem pierwsza;] nie wiem,trudno mi to wyjaśnić,skąd od dwóch lat bierze się u mnie to pieczenie!!!i znów się rozpisałam ale denerwuję się bardzo,że coś mi dolega a nie wiem co!!!pozdrawiam,odezwij się EWqa;)***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
hey Trishka sorki za cisze - mam neizly sajgon w robocie panna ktora mnei zastepowala praktycznie opierdalala sie caly czas i mam tyle roboty ze szok- nei mam czasu by zajzec do poczty. no zesz kurna... wiesz co / skoro masz uczulenie na propolis to sprobuj moze vagical- to jest nagietek na to nie powinno wystapic uczulenie.to tez lagodzi stany zapalane podraznienia .. mozesz miec stan zapalny ktory sie caly czas goi.. kolega ktory jest lekarzem twierdzi ze bakterii i tego typu dziadostwa moze nei byc ale stan zapalny moze byc i sie musi wygoic.. wiesz mi sie wydaje ze mozesz tez byc b.silnie podrazniona i dopiero Ci sie odbudowuje flora bakteryjna. gdybys miala uczulenie to wydaje mi sie ze by Cie nie pieklo w srodku tylko tak jak mnie przy ujsciu pochwy i na wargach.ponadto uzywasz lovelli do prania bawelnianej bielizny o ile dobrze pamietam .... sluchaj a jak sie kochasz z chlopakiem to uzywacie czegos nawlzajacego? moze to tez kwestia braku dostatecznej wilgotnosci? moze Cie chlopak poobcieral i stad znowu te problemy ?ja jak bralam prochy to musialam uzywac takich zelow bo inaczej myslalm ze zwariuje ( to dosc czesta przypadlosc).. teraz uzywamy globulek wiec nie ma problemu z poslizgiem.. kiedy robisz badanie czystosci pochwy ? ja odebralam wyniki i sie wscieklam wyobrazasz sobie ze nie mam przedzialow ilosciowych tylko opisy " : bakterie kwasu mlekowego- liczne, nabłonki - dość liczne, leukocyty - troche, bakterie wszelakie i grzyby - brak ............. jasna cholera ile to jest " dosc liczne?:/wydaje mi sie ze kiedys znalazlam w necie odpowiedz na pytanie odnosnie tego badania . i tam bylo wyjasnione czy to ze lekukocyty i nablonek to dobrze... mam nadzieje ze Ci szybko przejdzie Biedactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
znalazlam troche na temat biocenozy podsylam CI cos takiego ..chyba najlepiej wyjasnione pewne rzeczy : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=174033 wynikaloby ze mam prawidlowa flore.. ale biorac pod uwage ze mialam stan zapalany i zaraz bede miec okres to bede jeszcze zrec bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rica
czesc dziewczyny, Zaintersowal mnie wasz topic bo sama borykam sie od roku ze stanem zapalnym i nadzerka. Lekarz ciagle mi przepisywal gynalgin i lactovaginal i po 3 miesiacach pobieral cytologie- wynik ciagle ten sam. Tydzien temu przepisal jakies inne globulki o silniejszym dzialaniu + lactovaginal.. CO mnie jednak marwti to to, ze od niedawna mam takie zolte uplawy, nie jest ich duzo ale wyglada rdzawie i nienaturalnie.. Czemu on po prostu nie podda mnie zabiegowi wypalania lub wymrazania?? Znow mam sie meczyc do nowego roku i wtedy on zadecyduje.. Ile mozna.. Nie wiem czy teraz moge uprawiac sex (dzis np) skoro widze taka wydzieline..pewnie lepiej nie.. chociaz my zawsze z prezerwatywa wiec moj partner raczej mnie nie zaraza.. Jak myslicie , poradzcie mi.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
poradz Ci : ZMIEN LEKARZA. jak widzisz kazda z nas na poczatku trafia na totlanych patalachow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rica
tyle ze moj to jest naprawde niby jeden z najlepszych... Tyle ze on jest bardziej od leczenia nieplodosci.. Specjalista, ludzie z calej polski do niego zjezdzaja.. Ja mialam kiedys problemy z hormonami i tak do niego trafilam, teraz mam zaupelnie inne problemy i nie wiem czy on nadal sie nadaje.. Mowi ze jesli teraz nie pomoga te globulki to zrobi mi ten zabieg.. Mysle ze jak tylko wezme te leki od razu lece do niego i nie bede czekac do nowego roku ! A co z tym sexem, czy wy uwazacie w takich chwilach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
no wiesz moze super leczy bezplodnosc ale jak widac na Ciebie ma 1 lek i koniec ...... idz do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
tez sie szybko kapnal./. mi od razu usuneli.. moze lepiej unikaj sexu bo cie moze podrazniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ewqa,nic sie nie stało,rozumiem,praca bywa czasami koszmarem,a teraz napisze sprostowanie,bo jak się okazało to już na 100% nie propolis a... kurde grzyby!!!kiedy w nocy po włożeniu gałki zaczęło mnie swędzieć stwierdziłam,że to pewnie od niej i wcześniej jak brałam też mnie uczuliło,ale odstawiłam propolis a nadal mnie strasznie swędzi,piecze na zewnątrz i w środku,a jestem pewna w 100%,że to grzyb,bo po wzięciu flukonazolu zaczęły mi wypływać duże ilości serowatego śluzu tak jakby z grudkami!!!i po tym oczywiście można rozpoznać grzybice,tak więc wzięłam ten flukonazol (wątroba zaraz siądzie po takich dawkach ciągłych,bo przypominam,że dwa tygodnie temu też miałam ostry stan i też brałam flukonazol) i smaruje się pimafucortem(on zmniejsza opuchlizne,świąd no i oczywiście te cholerne grzyby i bakterie bo jest na bazie antybiotyku jakiegoś,nie pamiętam nazwy),jak narazie nic mi nie przechodzi,przy stanach ostrych tak bywa!jestem jednym słowem zrozpaczona!dziś poraz pierwszy od dwóch lat tak na poważnie odechciało mi się żyć!!!już nie mam siły walczyć z tym potwornym swędzeniem,pieczeniem,bólem!!!ja pier**le za przeproszeniem,skąd to wszystko się u mnie bierze???boję się strasznie,że mogę mieć cukrzycę,bo skoro nie biorę antybiotyków ani tabletek antykoncepcyjnych ani nie jestem chora to skąd się wzięła??jeszcze jedną przyczyną jest cukrzyca!!!:/...jeśli chodzi o seks to nie ma problemu z wilgocią także to odpada,poza tym nie tylko podczas seksu mnie piecze ale jak jest takie mocniejsze pieczenie to nawet jak siusiam czy się myję:/facet mnie napewno nie poobcierał bo ostatnio byłam po miesiącu przerwy baaardzo wilgotna:]badanie robię na początku tego tygodnia,ciągle ostatnio coś mi przeszkadzało żeby je zrobić,a to okres a to te upławy po wymrożeniu a to leki dopochwowe i musiałam odczekać trochę no i mijały dni:/teraz już pojdę napewno bo wytrzymać nie mogę,to skoro to nie uczulenie a piecze mnie od dwóch lat to Jezu Chryste co ja mogę nosić tam???aż się będę bała spojrzeć w te wyniki a tym lekarzom(szczególnie jednemu który mnie tak \"wspaniale\" leczył)powinnam wytoczyć proces,bo obawiam się,że po dwóch latach z infekcjami mogę się pożegnać z macierzyństwem a mam dopiero 20lat:////ja nie wiem,za jakie grzechy to!!!chyba pójdę do psychologa niebawem bo już moje nerwy siadają,depresja gwarantowana!!!właśnie nawrzeszczałam na mojego faceta,trzasnął drzwiami i wyszedł...kompletna beznadzieja!!!a mówią,że życie jest piękne!!! pozdrawiam Ewqa,dzia za odpowiedz;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z k
Trishka jestesmy wszyscy bardzo bardzo zagrzybieni... cukrzyca nei ma z tym nic wspolnego.. chodzi o to ze jemy za duzo cukrow prostych a drozdzaki sie czuja jak w niebie..., pieczywo jasne , slodycze ,piwo,ser,ocet,sos sojowy itd .. u Ciebie dziadostwo wykorzystalo sytuacje ze jestes oslabiona i Cie drecza. trzeba odstawiac takie rzeczy sluchaj plusem jest lepiej ze tym razem wiadomo co to jest pamietasz jak nie wiedzialas ? wyniki niby dobre ale caly czas pieklo? nie jestem lekarzem ale uwazam ze powinnas jesc dalej bakterie i isc do lekarza by CI zmienicl leki na inne skoro tamte nei podzialaly na grzyba..nie wiem moze powinien podac cos dowcipnie np polseptol? on dziala jak domestos..ja tez cos bralam na grzyba - dowcipnie.3 dni tylko i nic nie ma ale nie pamietam nazwy. .. bedzie dobrze .. mloda jestes takie mlode organizmy sie swietnei regeneruja .. nie mialas przeciez zadncyh zapalen jajnikow jajowodow.. zoabczysz bedzie dobrze.. jak chcesz pogadac togg : 361 01 69 Biedactwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppp
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×