Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość emi391
Hej! Mam 22 lata i niedawno przeprowadziłam się do Katowic. Aktualnie nie pracuje i nie uczę się więc mam dużo czasu (pomijając gotowanie obiadków dla narzeczonego :P). Nie znam tu nikogo, a kiedy np. pokłócę się z facetem nie mam z kim tego obgadać i pozostaje mi usiąść i się obrazić :D Byłoby miło poznać koleżankę do spacerowania, plotkowania, śmiania się z głupot, robienia zakupów czy wyjścia na kawkę :) Nie lubię chodzić na imprezy bo raczej spokojna i nieśmiała ze mnie osoba. Jestem dobrą słuchaczką więc śmiało można mi się wygadać. Jeśli jakaś kobita chce to niech pisze na maila: emiko391@wp.pl. Popiszemy, może się polubimy i zaprzyjaźnimy :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej odezwij się;) szukam miłej przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwasdf1234
"GOŚĆ " a skad jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ALA1234_
A jest ktos z konina i okolic ? albo ze slupcy?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaaaaaaaaaaa
Halo :) Nazywam się Paulina, mam 18 lat i szukam koleżanki ze Śląska. Jestem z Mysłowic więc mile widziany ktoś będzie z Tychy/Sosnowiec/Katowice/Chorzów. Jeśli masz ochote wyjść wieczorem na piwko, kawę lub na jakąś imprezę, odezwij się 43411007 - gg :) Pozdrawiam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2900
ja mieszkam kolo jaworzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2900
szukam kolezanek przyjaciolki z okolic slaska sosnowca jaworzna myslowic by poplotkowac wyjsc na kawe spotkac sie pojsc na fittnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2900
jak jest ktos ze sosnowca myslowic jaworzna piszcie moj meil to laluniagirl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej szukam jakiejś koleżanki do popisania na gg a potem zobaczymy co z teho wyjdzie ;) Mam 14 lat jak coś to pisać na moje gg 48121443 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. :) szukam przyjaciółki, mam 20 lat, mieszkam w okolicach Warszawy, piszcie na dominika9329@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2900
szukam przyjaciołki rowniez i kolezanki z okolis małopolski olkusza chrzanowa moj meil laluniagirl@wp.pl piszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92osw
Czesc wam . jestem poludniowej wielkopolski . szukam kolezanki z ktora by mozna pogadac o wszystkim i o niczym . Mam juz dosc siedzenia w domu , a nie mam nawet z kim wyjsc, pogadac i wogole . wiem ze w tych czasach takich ludzi jest troche bo kazdy idzie wlasna droga i zapomina o tych na ktorych kiedys nam zalezalo . jesli ktos by chcial popisac to zapraszam . a jestem z ostrowa i mam 21 lat 44132812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona92osw
Czesc wam . jestem poludniowej wielkopolski . szukam kolezanki z ktora by mozna pogadac o wszystkim i o niczym . Mam juz dosc siedzenia w domu , a nie mam nawet z kim wyjsc, pogadac i wogole . wiem ze w tych czasach takich ludzi jest troche bo kazdy idzie wlasna droga i zapomina o tych na ktorych kiedys nam zalezalo . jesli ktos by chcial popisac to zapraszam . a jestem z ostrowa i mam 21 lat 44132812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z TORUNIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroni2900
jest ktos ze slaska lub małopolski szykam kolezanek i przyjaciolki i chetnie nia zostane jak jest ktos z malopolski sklaska jaworzna myslowic sosnowca moj meil to laluniagirl@wp.pl jak jest ktos z tych okolic pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczaczarnaa
hejka,szukam przyjaciolki z olsztyna i okolic mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja obecnie jestem z okolic Lęborka, czuję się okropnie. W "podeszłym" wieku ( dobrze po 40-tce) zachciało mi się mężą. Przeprowadziłam się i...... d.......a , mąż ciągle pracuje, ja nie mam pracy nikogo nie znam i pierwszy razw życiu czuję sama na tym świecie. Naprawdę szukam bratniej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kumpeli, mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PTYSIA 93 - a skad jestes ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczaczarnaa
z olsztyna jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MandarynkowaLandrynka
A ja jestem z Poznania i też chętnie kogoś poznam, nie musi być to osoba z mojej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakamila
a może jakaś kolezanka z Wrocławia?na wspólne wyjscia np.fitnes,basen itp. ..odkąd wyszłam za mąż moje znajomosci się praktycznie skonczyly.tylko praca,dom,mąz,dziecko itd.ale koniec z tym :d moze znajde jaką fajną kumpele do towarzystwa..zaznaczam ze jestem normalna,wesola,lubie piwo,sport...itp.dlatego szukam podobnej do mnie kumpeli z ktorą nie bedzie mi sie nudzić kakamila250@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem z okolic Olsztyna :) Chciałabym z kimś pogadać, iść na fitness, pobiegać, na kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska4112
Hej jestem z Olsztyna mam 23 lata i tez szukam kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mhmhm
Hey.. Mam 24 lata szukam kolezanki do popisania..:-) o podobnych zainteresowaniach.. lubie mode , makeup, filmy, rozna muzyke, ksiażki.. Dodam ze jestem kobieta..:-P mail.. veremka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Gabcia i Buba jeszcze tu zaglądają-tak nam się fajnie gadało na początku tematu . Pozdrawiam serdecznie saginata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×