Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

od niedzieli paziu, bo wtedy bedzie 16 dc. Ale juz mam doła bo jak rozmawiam z kimś ze znajomych kto brał duphaston, to mówi ze jak go wezme przed owu to na pewno nie zajde bo wziety przed ją zachamuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsh tez zrobie - bo to tarczyca ..a może to ona paskuda zaburza moja plodnosc ... 5 lat temu miałam mały problem z nia ale teraz nie wiem ... dzięki aniołki moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity super stronka. Porównałam sobie jeszcze raz moje badania i LH,FSH wyszły bardzo dobre a reszte muszę przeliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszte badań też wyszły idealnie. Właśnie się dowiedziałam że estriadol też produkuje ciałko żółte hmm a myślałamże tylko progesteron. Wszystko to takie skomplikowane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn--ia przegoń doła a może ty właśnie będziesz wyjątkiem i zajdziesz w ciąże przy duphastonie :-) Chyba wszystkie już poszłyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Wróciłam z Białego.. Echh.. mam Gonal na 7 dni po 1 ampułce.. podobno nie powinno się tak odrazu dawać 1,5 ampułki.. zobaczymy za tydzień co się pokaże. Pozatym pytałam o ewentualne zrosty ..czy będziemy robić laparoskopie bądź hsg, powiedział że owszem ale dopiero wtedy gdy ten cykl skończymy.. Czuję się dobrze podałam sobie już nawet jeden zastrzyk..całkiem ładnie mi poszło jak dobrze ścisnąć fałd to nie czuć jak igla się przebija przez skórę..postaram się być grzeczna i spokojna.. Przepraszam jeśli będe się mniej odzywać.. ale czasem próbuję się czymś takim zająć co zupełnie pozwoli mi zapomnieć ze staramy się o dziecko.. czytając o chorobach.. hormonach i td. nie potrafię o sobie myśleć inaczej niż chora.. Tak nie może być. Jetem w kontakcie .. nie urwę go napewno, bo jest mi z Wami bardzo dobrze. Można się poradzić i pożalić.. no i życzę Wam jak najlepiej i doczekać się nie mogę aż któraś z Was napisze to już !! Udało się.. !! Hura :-) Czekam na ten dzień. :-) Buzaki Kochane Moje. Do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka 🌻 🌻 dobrze że nas nie opuszczasz na stałe. Musisz być w kontakcie żebyśmy wiedziały co się z tobą dzieje. Swojego gina też zapytam o laparoskopie lub hsg zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... postanowilam jeszcze na chwilke zajrzeć ... widze ze na razie pustaka ?? w sumie juz troche poźno się robi - a i trzeba troche domkiem sie zając ... odpoczać od kompa ?? Lenus ... ja tez tak mam że czasem zagladam na nasz topik i czytam tylko sobie ... ostatnio za mocno przezywam ten ostatni - raz - naprawde się nakręciłam i tak bardzo rozczarowalam - ciesze się dziewczynki ze macie dobrych lekarzy - ja musze szukać dobrego endy- gina - w Poradni mojego meza - popytam się mojej koleżanki która tam się leczyla moze mi poleci któregoś? Wy wszystkie jesteście juz po badaniach - ja przed i tak naprawde to czuje ze dużo czasu zmarnowałam ... mogłam to wszystko zrobić poł roku temu - ale wtedy ratowalam swoje małrzeństwo także nie było mi to nawet w głowie ... nie trace jednak nadzieji ... dziś 13 dc i nie chce mi się kochać :( pomysle o tym jutro ... Myslicie juz o gwiazdkach dla Swoich najblizszych ?? ja w sumie mam juz troche kupionych ... dla swojego chrzesniaka /17 lat kupilam dziś w NIke T-shirt i czapkę ... dla chrześnicy mojego meza /8 lat/program na komputer zostań malą projektantką mody, skarpetki z super mieciutkiej frotki - takie z paluszkami i pluszaka z disneya - tygrysa ... mojemu mińkowi kupilam dwa T-shirty w Reporterze, czekoladowe sztruksy i super odjazdowe czerwone bokserki z mikolajem :) uff .. zostali mi rodzice, tesciowie i brat ... a sama nie mam pomyslu na swoje prezenty bo zawsze kupują mi to co chce - obeszlam dzis pare sklepów ale pustka ... wymyślilam sobie dzinsy ... czekoladowy sweterek- kopertowy ... perfumy Pumy - bo je uwielbiam /te najstarsze - puma woman /... i moze jakis dobry tusz do rzęs? nie wiem ... zajrzalm tez do rekodziela atrystycznego ... są piekne anioły - umm chyba poprosze brata ... a Wy jak z przygotowaniami do swiąt ... bo u mnie dywany juz poprane ... ozdoby ze słomki czekają na choinkę ... Rozpisałam się strasznie ale czasem tak lubię ... spadam robic kanapeczki do pracy ... dobranoc kochane moje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
WitajCie !! Trinity-badania najlepiej zrobic miedzy 3-7 dc; FSH , LH ,TSH 3-generacja(tarczyca) , prolaktyna , DHEA-SO4 , testosteron Ostatnio tez mam coraz wiecej zajec:-) w koncu swieta sie zblizaja...robie juz gruntowne porzadki w domku.Dziasiaj dowiedzialam sie,ze mama chce sie wprosic do nas na Wigilię(ze swoim chlopakiem i moim bratem).Rodzice mego meza juz dawno nie zyja,ojca tez nie mam..wiec mamka zostaje :-) Och..wy juz macie prezenty..ja jeszcze daleko w tyle-mam nadzieje ze nie bede latac na ostatnia chwile i zajme sie tym w przyszlym tygodniu.Tymczasem bede musiala pomalu uciekac..podac obiad misiowi.. p.s dzisiaj andzrejki! lałyscie juz wosk ? a moze ktorejs dzidzia wyjdzie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widze że sobie narazie odpuściłyście może to i dobrze nie będziemy tak myśleć ja też dopiero teraz weszłam na kafe. Akasia masz podobną sytuacje do mojej. Mój tata też nie żyje a mojego Miśka mama też nie żyje, a z ojcem nie utrzymuje kontaktu. Więc została nam też tylko moja mama. Ja też mam ze dwa jakieś prezenciki a teraz w grudniu czekają do kupienia te większe. Cieszę się że idą święta, lubie ten klimat zakupów, sprzątania i gotowania (chociaż ja nic nie gotuje bo całe święta robi moja mama ale oczywiście jej pomagam). Jeszcze tylko jutro do pracy i wolne. Całuje was mocno, jeszcze może dzisiaj tu zajrze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć!!! Mam od niedawna internet. nigdy w życiu nie przypuszczałam, że może mi tak pomoc, dokładnie to te wasze wypowiedzi. nie myślałam, że ktoś może czuć to samo co ja. Obecnie mija trzeci rok jak staramy się o dzidziusia i nic. Najgorsze że byłam już u trzech ginegologów i każdy mówi mi że jest wszystko ok trzeba się starać. A co my innego robimy przez te lata? Czytając wasze wypowiedzi ( nie które to jakby moje) to troszkę lepiej się czuje wiedząc, że nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć sysia przyłącz się do nas, będzie ci raźniej. Czasami internet pomaga ale wydaje mi się że jakbym nie wiedziała o tych wszystkich chorobach itd to może łatwiej by mi było zajść. Chociaż nie ma co zwalać na internet ;-) Wiesz co może u Was jest blokada psychiczna ja coraz bardziej zaczynam w nią wierzyć i może właśnie tu jest problem. Próbuje się wyluzować ale mimo wszystko zawsze podświadomie myśle o dzidzi. Staracie się już 3 lata to dość długi okres i lekarze nic nie robią? Mieliście jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak idzie czytanie
Sąsiadki - b.Delinsky???? Zaczęłyście już??? Jak nie, to biegusiem, może jeszcze gdzies w ksiegarniach leży... a jak nie, to na A.....o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam jej w księgarni ale nie było. Może jeszcze w empiku jest? A jak nie to zamówie przez allegro. Ale napewno ją przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
tak mieliśmy. No i oczywiście mam lekko pdniesiona prolaktynę, a mój mąż jest ok. Tak poza tym wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Powiedzcie mi jaką dawkę bromergolu stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja ci nie pomoge bo u mnie z prolaktyną wszysto ok. więc nie biore tego leku ale może któraś z dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już spadam bo mój kochany zaraz wraca a dzisiaj ma inieninki. Jutro zajrze może któraś coś napisze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki dziewczynki ... sorki ze dopiero pisze ale tak jakoś wyszło ... jutro mam urlop także skupiamy się z mińkiem teraz tylko na sobie - a jest tak przyjemnie ze o niczym nie chce więcej mysleć ... :) jutro jedziemy do W-wy na zakupy ... chce sie troche wyluzowac przed wielka gonitwą świateczna - lubie juz miec zawsze na poczatku grudnia z grubsza pokupowane praezenciki - układam je poźniej w szafie i czekają :) smutno jak piszecie ze Wasi rodzice juz odeszli i nie są z Wami ... my na razie mamy najblizasza rodzine w komplecie ... 2 lata temu odeszlam moja ukochana babcia i teraz juz nie mymy obydwoje dziadkow :( ale trzeba kochac najblizszych tych którzy nam pozostali ... wiecie ja tez coraz częściej myslę o tym ze mam blokade w glówce - tak sie nakrecam i tak mocno pragne dzidzi ze moze dlatego nie zachodze w ciąże ???? W tym cylku wogóle nie mysle o dzidzi ... kochamy sie tylko dla przyjemnosci ... a że mamy teraz wekend i dni plodne - to fajne :) Paziuni nie znam Twojego Andrzeja ale ucałuj go odemnie - czuje się bliska Wam wszyskim przez te pisanie :) bo jesteście dla mnie jak siostrzyczki Ciekawe co u Mluweczki dawno się nie pojawiala a o Agatce nawet nie wspomne chyba juz nas nie lubi!! :) całuski myszki moje !! papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pazi
podsyłam ci kilka linków, gdzie możesz zamówic tę książkę, bo w księgarniach o nią baaardzo trudno: http://www.petlaczasu.pl/b19588 a jak tu nie będzie, to naprawde zostaje już tylko Allegro. Bo inaczej sie tego już nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
:-) :-) :-) martn--iu niestety z duphastonem tak jest...z tym ze,ja nie mialam owulacji w ogóle-nwet pecherzykow,ale po trzech cyklach stosowania leku (OD16DC),pecherzyki zaczęły rosnąć..do niebotycznych rozmiarow po czym sie wchlanialy..:-( fakt,faktem,ze po nim reguluja sie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
widze,ze tu nikogo nie ma..w takim razie zabiaram sie za robienie galaretek z indyka,z groszkiem i jajeczkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wczoraj nie zaglądałam bo po pracy poszłam od razu na \"służbowe\" andrzejki i wróci lam późno bo po 12 w nocy, więc od razu sie położyłam spać. Kupiłam kilka fajnych ciuszków ( a miałam nie kupować bo po ciąży mogę nie wrócić do tej wagi) zrobiłam fryzurę i chodzę na solarium. Skoro i tak przy duphastonie nie ma owulacji to sobie narazie na te 2-3 miesiące odpuszcze starania, ale cały czas będę z Wami!!!! Co u was tak poza tymsłychać kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dzięki za linki do książki. Trinity powtórzyłam mężowi twoje życzenia :-) Rzeczywiście pusto tutaj jakoś. U mnie nic ciekawego się narazie nie dzieje.My też w tym m-cu nie będziemy się starać ;-), a tak pozatym chyba nam dobrze bez dziecka ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem cześć co u ciebie. Od dzisiaj chyba bierzesz duphaston jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×