Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

ja własnie prasuje ... wiecie jak sobie myslę to plakac mi się chce bo tak naprawde to 2000 na zycie starcza - a co z reszta wziąśc kredyt na to by miec dziecko - cholera mnie bierze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana 13
hej - jest tu ktoś! czytałam wcześniejsze strony i się boję ze u mnie ten krótki cykl 25-26 dni też powoduje kłopoty z zajściem. Cyhyba tez powinnam być dłużej na Clo jak radziła ginka. ale ja jestem niecierpliwa i uznałam ze skoro pierwsza kuracja nie pomogła to poprostu nia działa? No i nie będe miała prezentu na świeta bo @ za jakiejs 3 dni - piersi to kazdy chyba po 1kg waży! Zastanawia mnie również fakt ze skoro od 15 dc - zaczynaja mnie boleć powoli to juz nie ma się co starać więc pytanie brzmi czy ja w ogóle mam jakies płodnie dni? Idę 18 do gin. muszę ją przyprzeć do muru" - czułam mówiłam jej ze będą problemy stwierdziła ze nie ma powodu- więc musi mnie wysłac teraz chyba wreszcie na jakieś badania? Tak naprawdę to chyba u nas w większości siedzi to w GŁOWIE zeby był jakiś sposób zeby zapomnieć o tym ze sie tak bardzo chce miec dziecko to DUZA CZĘĆ Z NAS NIE MIAŁABY ZADNEGO PROBLEMU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynity ja też nad tym boleję.. Nie żal mi tych pieniędzy ale musimy opłacać rachunki..szkołę.. trzeba jeść.. Ja jestem jeszcze na prostej, wczoraj wszystkie rachunki opłaciłam. Ale dalej to może być nie ciekawie.. echhhh.. To dodtkowo stresujące, że może na następny cykl nie będzie mnie stać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nie ma złotego środka na zapomnienie o pragnieniu dziecka. Staram się nie myśleć, nie czytam już o chorobach, dzieciach. Jedynie tutaj wchodze. Jak narazie nie myślę o tym wszystkim tylko boje się że znowu po owulacji zaczne się nakręcać. Dobrze że idą święta może właśnie tym się zajme, zakupy, sprzątanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja nie wiem co z tymi ginami - jak naprawde nie sa specjalistami to niektórzy po prostu robią wszytko na zasadzie spychologii ... mój tez jak tylko zobaczył wyniki mojego meza - to jakby wszystko zwalil na niego - ale nie androlog mojego meza powiedził ze tak nie mozna ze ja tez musze miec porobione wszytkie podstawowe badania ... uff - jutro chyba komuś nawsadzam ... bo tak naprawde te badania to moglam juz zrobic 2 miesiące temu !! kurcze ... sama jestem na siebie zła ze wcześniej mi się nie chciało ze myslam ze jednak sie uda ! teraz jednak chyba się ... nie nastrajam ... beda swieta ... to moze zapomne ... dzic 12dc - wczoraj mialam sluz - ladnie się ciągnął dziś nic ... sama juz nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak to te giny mają że jak się jednego uczepią to za drugie nie chce im się wziąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dziś jakiś mało gadatliwy dzień ... ja tez niewiele dziś pisałam ... jestem juz padnieta ... byłam u fryzjera i ubciełam sobie włosy - nie sięgają teraz ramion - mój maż mówi że super :) taki blondas ze mnie :) zmykam myszki ..robie jeszcze kanapeczki miniowi do pracy ... prysznic i spanko - dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
Trinity też mówię o męzu Miniu:)hi, hi. Ja mam ciężki dzień!!!piszę pracę mgr:(ech...ledwie na oczy widzę...buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki - co - dziś znowu pustki ?? juz jestem w domu i przygotowuje się wizyty u gina :( nienawidze pokazywac swojej \"myszki \" obcemu facetowi :( ale jak mus to mus - zobaczymy co mi powie ... postanowilam w pracy nie zagladac na forum atomsfera się zageszcza - a mi teraz nie potrzeba starcic prace za siedzenie w necie !rozumiencie - marwię się ze mogą podistalowywac w kompach jakies programy szpiegujace ... a tak po za tym oki ... w sumie jurto chce zagadac z szefem - o urlopie - 2 dni na piatek i poniedziałek - zobaczymy co mi powie - musze odpoczac sobie pare dni bo schizuję - nie wiem jak ja wytrzymam do końca marca :) a tak może nabiorę trochę sił i jakos naladuję akumulatorki na przyszły tydzień - zwłaszacza ze mam pracująca sobotę ! dzis 13 dc ... chyba pomiziamy się troche z mińkiem :) moze to nie zaszkodzi a moze pooże :) wogole juz nie myslę o robieniu dzidzi - musze najpierw się wyleczyć - to nie zmienia faktu ze marze by byc w ciazy ... ale musze zmienic nastawienie .. na razie malutkie ..bo musze się jeszcze wykapać !cmoooookkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
hej dziewuszki...ja jestem już w domku..jestem wściekła, siedzialam do 2 w nocy i pisałam...a okazało sie rano, że nie mamy zajęć..bo jest konferencja!!!!Ech...a jeszcze się przeziębiłam i źle się czuję...mój kotek zaraził się ode mnie i tak sobie wspólnie kichamy:) Trinity..trzymam kciuki...mam nadzieję, że bedzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja się melduje już jestem. Trinity trzymam kciuki za wizyte żeby poszło po Twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLiWeCzKa23
Proszę przeczytajcie !!!!! i napiszcie co o tym sądzicie Staram się o dzidziusia z moim mężem ... Staramy sie dopiero od 4 m-cy ... nie byłam u lekarza i szczerze mówiąc stramy sie tak jakoś dziwnie bo bez pomocy lekarza ... sama sobie liczę co i jak :/ Jeżeli teraz znów sie nie uda to z pewnością pójdziemy do lekarza ale... jak narazie mam nadzieje.... Napiszcie czy mam prawo mieć tą nadzieje bo ... Mój cykl odkąd pamietam ma zawsze 28 dni Ostatnia @ zaczeła się ... 12 listopada, obliczyłam więc, że owulację miałam 25 listopada ... niestety nie kochałam się z mężem w owulacje bo niestety miał nockę hihih... ale kochałam się 23 w dzień i 24-tego też w dzień ... No i głupiutkie pytanie - Jaka jest szansa ??? Tak bardzoooo bym chciała żeby ta złośliwa @ nie odwiedziła mnie 9-grudnia czyli wtedy kiedy sie jej spodziewam ... Wiem, że to za szybko żeby co kolwiek wywnioskować ... więc nie mam żadnych objawów ale od 2 dni czuje takie dziwne uczucie ... nie są to motylki ale coś podobnego ... takie podniecenie ... taka jakby wewnętrzna radość i kojarzy mi sie ona właśnie z faktem że może jestem/będę w ciąży ... napiszcie co o tym sądzicie z góry dziekuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię Oliweczka. Niestety nie umiem ci odpowiedzieć czy jesteś lub będziesz w ciąży. Myślę że w dobrych dniach się przytulaliście i teraz pozostało czekanie. A co do \'objawów ciążowych\' to nienakręcaj się ja już od prawie półtora roku mam co miesiąc objawy ciążowe a w ciąży niebyłam i niejestem. Życzę ci żeby @ się nie pojawiła przez następne 9 m-cy :-) pozdrawiam. Ale jestem dzisiaj wściekła normalnie od rana, chodze i się dre, wszystko mnie denerwuje już sama siebie mam dość, chce mi się płakać bez powodu :-( Myślę że to przez tabletki które biorę, bo w zeszłym m-cu też to zauważyłam. Dobrze że już dzisiaj wzięłam ostatnią więc może jutro będę normalniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLiWeCzKa23
Pazia ... Yyyyyyy ... mam dziś DOKŁADNIE to samo ... dre się dziś bez powodu hehe :/ Jeszcze jedno pytanko ... Po jakim czasie mogę zrobić test ciążowy? Jeżeli do zapłodnienia doszło 25-tego ... to kiedy zrobić test? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to w dzień spodziewanej @ ale jak będziesz niecierpliwa to tak 12,13 dni po zapłodnieniu. Czyli u ciebie tak ok. 7.12. Bo rzadko kiedy testy wychodzą wcześniej. Albo zrób test z krwi w labolatorium będziesz miała 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacjcie już jestem.Witaj Oliwia. Test Quic Viu powinien /Ci wyjść 6 dnia po zapłodnieniu, tak pisze, ale czy wyjdzie to już druga sprawa. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki juz jestem ... w sumie - nedza :( bylam u gina ale ten rozklada rece - nie wiedzi nic bo mogłoby mnie matrwić ... zbadał mnie i powiedzial ze z \"myszką \" w porzątku - macica nie powiększona ... przydatki oki ... namówiłam go na cytologię ... i na usg narządów ... a co do hormonów i skracajacego sie cyklu - poleca leczenie w W-wie - razem z męzem ... :( ale cham nawet nie zaproponowal mi odpłatnego zrobienia sobie hormonów tylko od razu zakończył temat - dziewczyny czy na hormony trzeba skierowanie ??? powiedziałm mu o tym ze troche psuje mi się cera o bolesności piersi po owu i o tym ze ostatnio czesciej musze się depilować ... że sie po prostu marwie - no nic - po nowym roku wyruszam na W-wę do przychodni mojego mezulka ... 22.12 mam usg mam nadzieje ze chociaż wylkucze jakieś torbiele i zrosty :( Oliwko .. nie wiem co Ci napisac ... w zeszłym miesiącu miałam po raz pierwszy bardzo duze wrażenie ze jestem w ciązy - czułam to przez skórę ... bolały mnie sutki - były zaognione po owu ... do tego dziwnie bilay sluz lal się ze mnie ... krzyz - ale nic @ przylazła - nie nakrecaj się prosze - bo rozczarowania sa straszne - a tak to może bedziesz miec miłą niespodzanke na świeta ?? test polecam robić ok 30 dc - jezeli twoje trwają 28 ja juz staram się 16 cykl i nic - sama nie wiem jak to się stało ze wczesniej nie trafilam do lekarza - ale podobnie jak ty nic mnie nie matrwiło - miałam rowne cykle ... maż zawsze chętny na \"numerek\" polecam dużo cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLiWeCzKa23
dziękuję Wam :) Jestem dobrej myśli ... pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też nie popisze z wami bo mąż cały czas na kompie siedzi. Ma tam jakieś ważne rzeczy więc nie chce mu przeszkadzać. Mi już trochę humor się poprawił. Ja też niedługo idę do fryzjera. Nie mogę się doczekać ale chce tak bliżej świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dziewczynki podpowiedzcie - bo ja cyba na wlasna ręke zrobię sobie te hormony ... w jakich dniach cylku co sie robi ? i co warto sprawdzić ... z tego co wiem to FSH i LH od 3-8 dc ... progesteron i prolaktyna 21-23 dc ... co jeszcze ?? tarczycę / bo moze zaburzac płodnosc /??? i jeszcze jedno czy trzeba to robic naddczo ? poradzcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity ja ci napisze jak ja robiłam. Tak mi zlecił lekarz wszystkie badania 3 dc (jeżeli wypada w święto to może być 2dc). prolaktyna, FSH, TSH, testosteron, prolaktyna i tyle. Mi wyszły badania dobrze ale mimo wszystko robią mi się krosty na twarzy i tak się zastanawiam jaki hormon jest odpowiedzialny za brzydką cere. Nigdy nie miałam takich problemów jak teraz z cerą. Są to pojedyńcze krostki ale jednak przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynę się robi od 3-5 dc najlepiej w 5 dc. Tsh kiedy chcesz. Do tsh musisz być na czczo, ale do pozostałych hormonów nie. Tak mi powiedział mój lekarz. Tyle wiem, na temat pozostałych homonów nie mam pojęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze robiłam estriadol. Nie byłam na czczo, gin mi powiedział że nie musze być na czczo i badania robiłam po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×