Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam piękne kobietki :-) Dzisiaj też u nas cichutko, oj chyba szykujecie się na sylwestra pomalutku :-) Ja do 20 mam czas wolny, mąż w pracy więc będę tu zaglądać. Jutro pewnie zajrze dopiero po 22 bo przyjeżdża moja druga szwagierka z Włoch (tzn ona jest już w Polsce ale nie w Warszawie) więc jutro przyjedzie do Wawy aby spedzić z nami sylwestra :-) już się ciesze bo nie widziałam się z nią od ponad pół roku :-( a baaardzo ją lubie :-). A co U Was??? Może któraś z was wie co z Justynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć ja własnie wróciłam do domu bo szukałam kreacji na sylwestra, byłam na solarium i u fryzjera. Jutro już wyjezdzam do Wrocławia i wróce dopiero we wtorek wieczorem więc przez te pare dni nie będę do Was zaglądac:( Ale będę z Wami myślami cały czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki myszki... ale w sklepach z ubraniami tlok ... probowalam sobie znalezc cos na sylwka bo nie chcialam isc w czyms odswieżanym ... w sumie mam super komplet ..kupilam sobie na wesele mojej kolezanki które było w siepniu ... spódnica bordo - satynowa z koronka do tego super gorsetowa bluzeczka ..ale teraz ide z tymi samymi ludzmi na bal - także ... :( chyba odpada ... kupilam dzis sobie bluzke - ale idę ja jutro zamienic na coś innego bo po przyjściu do domu mi się odwidzaila ;(... tylko mam nadzieje ze mi pozwolą zrobić taka zamiankę ... no tak to nasze kobiece niezdecydowanie ... i chyba albo wcisne się w super czarna kiecke ..z golymi plecami albo w ta spodniczke z wesela i czarna bluzeczkę na ramiaczka z naszywanymi cekinkami cekinami ... mój miniek mnie dzis ogląda i mowi ze w każdej kreacji jestm piekna - a szczegółnie bez :) i jak tu zachowac powagę?? wiecie co ? czuje ze w tym miesiącu znowu mi się nie udalo ... zaczynaja pobolewac mnie piersi i lekko brzuszek jak na @ ... no coż w styczniu czeka mnie lekarz w W-wie ... zaczyna mnie ogarniac smutek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Trinity ja też ide w małej czarnej :-). Najlepiej się w niej czuje a nic nowego kupować nie będę bo to nie bal a ide z innymi ludźmi niż w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kochane wpadlam się tylko z Wami pozegnać bo zaraz już wyjezdzam.Życzę wam więc kochane:szcześcia, dobrego zdrowia, powodzenia, oby troski życia zaginęły w mroku podczas nadchodzącego Nowego Roku!!!No i oczywiście spełnienia marzeń- wiadomo jakich! Całuję was kochane do wtorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki ... zamienilam bluzeczke ale moj mąż Twierdzi ze w tamtej wygladałam extra a w tej jakos zwyczajnie ... w sumie moze i ma racje ale w tym sklpie juz nic nie mogłam sobie znależć fajnego i na siłe wybrałam cos innego ... no tak tak to jest z babami - czasem nie potrafie sama za soba dojść ... a i tak moja sasiadka mi dzis powiedziała ze w tej czarnej sukience wyglądam szałowo - bo wygladam w niej super szczupło i elegancko -także bluzka wisi w szafie i czeka na okazje a ja idę w sprawdzonej i wygodnej sukni ... ale ze mnie zakretas - tez tak macie jak się gdzies wybieracie - bo ja zawsze przewalam cała szafe i na ostatnia chwilę - zreszta jak zwykle stwierdzam ze nie mam się w co ubrać! ale koniec gadania o ciuchach ... mialayśmy skończyc 100 strona przed nowym rokiem a tu pustki ... Lenka coś sie nie odzywa pewnie zakopana jest w papierach bo kończy się rok - a w księgowości - to zawsze czas wytężonej pracy! ja jakos ostatnio nie potrafie się odnalezc jestem smutna i przygaszona to pewnie przez te klimaty w pracy ... ale mam nadzieje ze 3 miesiace miną szybko - tylko ze poźniej znowu czeka mnie szukanie pracy- a z tym teraz jest koszmar.. z jednej skrajnosci w skrajnosc ... i ten brak bejbuska - przytłacza mnie dodatkowo ... ale może Nowy 2007 przyniesie więcej radości ? jak myślicie ... życze wam kochane żeby dla każdej z Was był lepszy ... tymczasem całuje i do wieczorka - bo moze zajrze jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc moje drogie...uff, ja w końcu mam chwilkę..dziś latała jeszce po sklepach i robiłam zakupy...bo MY spedzamy Sylwestra w domku z przyjaciólmi, będzie nas 8 osób. W związku z tym że nasze mieszkano jest największe...wypadło na nas:)ale i tak fajnie:) Właśnie robiłam polędwiczki w pomaranczach:) pyszotka:)jutro je tylko wstawię do piekarnika..i upiekę:)jeszce warzywka się gotują na sałatkę..i reszta jutro:) Trinity...wiesz..troszkę Ci zazdroszczę tej krzataniny, bieganiny w poszukiwaniu sylwetstrowego stroju, w sumie ja też mogłabym zalożyć jakąś suknie..ale jutro będę jeszce stała przy garnkach..więc pewni ubiorę coś praktyczniejszego, chociaż moje kochanie..zyczy sobie spódniczkę:) ale swoją droga..szafę mam pelną ciuchów, jednak gdy przychodzi co do czego..to nie mam w co się ubrać:) i krzyczę, ze musze sobie coś kupić:)chyba to juz taka natura kobiet...że nie lubią się pokazywac w czymś dwa razy:)i musza kupić nowe!!ech..juz jutro wielka noc...i Wielki Nowy Rok:)Rok pełen nadziei, pokoju, miłości..lepszy Rok..jeszce lepszy od tego..co odchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak chcialam
....zrobilam przerwe z tabsach i co?i nic...czyli jednak nigdy nie będe miala dziecka...nawet jajeczkowania nie mam jak normalna kobieta.Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko kochanie ... ale sama widzisz - pomimo tej bieganiny po sklepach i kupowaniu sobie czegos - i tak ubieram się w cos jest ponadczasowe - ta sukienkę kupilam sobie w Zarze 5 lat lemu a nadal jest super - bo jest skromna i zawsze elegancka !... wiesz my tez prawie co roku robimy sylwestra u nas w domu ... bo mieszkamy sami ..nie mamy bejbuska - któremu muzyka by przeszkadzała i wogole ... ja tez zawsze ten dzien stercze przy garnuchach i zrzędze - bo boje się ze cos mi nie wyjdzie - goscie tez przynosza swoje specjaly i zawsze jest spoko ... ale rozumiem Cie doskonale - bo i ja tez wtedy ubieram się w cos wygodnego i praktycznego ... spódniczka i jakaś fajna bluzeczka - to dobry zestaw :) także życzę Ci udanej zabawy ... ja nie wiem ... w takie kucharki jesteście - a to kaczka nadziewana jablkami a to poledwiczki w pomaraczach - chyba z tym gotowaniem to Wam do pięt nie dorastam :) całuje sloneczka moje ..pa pa ... zajrze jutro bo jade do rodziców .... cmokalki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Trinity...nawet w domku własnym można się super bawić:) i jeszcze z przyjaciołmi:) a co secjałów..wiesz..ja nie mam zbytnich talentów kucharskich...a te polędwiczki? w tamtym roku robiłam..i wszyscy się nimi zachwycali..więc zrobię jeszce raz, a zaczerpniete z przepisu Pascala....tak więc Trinitko, z tą kuchnia to jak zawieje, czasami uwielbiam gotować, a czasami bleeee..mam dość..i nic nie gotuje, chociażmój mąż lubi moje obiady itd. Na Nowy Rok zrobię żeberka w miodzie:)takie było życzenie mojego Minia..pod warunkiem...że wogle wstanę rano:) Teraz zbieramy się do Kościółka na 9:00..bo potem..trzeba zrobić się na bóstwo, no i przygotowaqć wszystko:) potem jeszcze wpadnę....a Wy-wstawać śpioszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dzisiaj wkońcu sylwester! Chciałam Wam złożyć życzenia więc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2007 ROKU, spełnienia wszystkich marzeń tych dużych i tych mniejszych a przedewszystkim tego jednego.. o którym tutaj wszystkie marzymy, szampańskiej zabawy do samego rana i oby ten rok był jeszcze lepszy od tego co się kończy życzy pazia dla wszystkich przyjaciółek wirtualnych i oczywiście życzę Nam żebyśmy dalej tutaj pisały i utrzymywały kontakt ze sobą w takim gronie jak jesteśmy a nawet i szerszym :-) Teraz mam troszke wolnego więc będę zaglądała ale nie wiem czy któraś z was jeszcze tu zajrzy. Martyn-ia wyjechała, Dianka pewnie gotuje swoje pyszności( ja tak jak Trinity przy was czuje się że dużo mi brakuje do takiego gotowania pyszności), Trinitki też już pewnie szykuje się na bal :-) i pozostałe dziewczyny pewnie też. My wychodzimy z domu o 19 więc jeszcze dużo mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hejki slonka moje ... właśnie wstałam ... bo mój Miniek był w nocy chory ... zasneliśmy dopiero o 4 rano ... co za noc :( ale jest już dobrze bo zjadł śniadanie i juz go nie boli brzuszek!pierwszy raz od 4 lat tak mi zachorował i bałam się ze dziś jeszcze nie wróci do siebie a przez to Sylwester z głowy ... kocham tego mojego skarbulinka - jest całym moim światem ... właśnie pomalowałam sobie paznokcie u rąk bo stopy zrobiłam wczoraj ... kończę robić salatkę - owocowa z kolorowym malarone pene i tropikalnymi owocami - polewam to joguretm naturalnym pycha ... i zaraz kroje schabik na kotleciki ... w sumie teścowa zaprosiła nas na obiad na Nowy rok ale nie moge miec pustej lodówki ... koncze skarby moje ..zajrze jeszcze - obiecuję! papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć dziewczynki! Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku. Jest sylwester a ja jestem troszkę chora ale nie na grype czy coś takiego tylko w czoraj robiliśmy przedbiegi do Sylwestra i mam ciężkom głowe. Sylwestra naszczęście spędzam w domu z przyjaciółmi więc nie będe musiala się męczyć gdzieś. Osobiście nie lubię chodzić nigdzie na bale sylwestrowe wolę go spędzić w domu tym bardziej w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Hej a wiecie coś o Justynie czy jest czy nie? Dawno nie zaglądałam wię c nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
tylko nie mówcie że was już nie ma??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sysiu oj dawno cię niebyło. O Justynie nic nie wiadomo nic się nie odzywa też jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje...ja mam kolację i gości..dopiero o 19..więc jeszce troszke czasu jest:) tak więc życzenia złożę później:) u mnie strasznie wieje...zamiast sniegu..deszcz..zamiast mrozu-+5 stpni!!co za grudzień...no i zima:) coś mi się zdjae..że tej setnej stronki nie skończymy:) Pozdrowienia dla wszystkich...Sysiu..jak miło że wpadłaś:)no a co do Justynki...hmm ciekawe co u niej..dawno nie pisała, mam nadzieję że ok:) buzialki i do ..napisania..jeszce tu będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ... zajrzalam na top Justyny ... na razie sie nie odzywa ... wiadomo juz tylko ze jest w Polsce i byla na Becie - która jej wyszla nie za szegolnie - bo byla za mala by wskazywac na ciaze ... mimo ze jej testy wskazują 2 kreseczki - miala isc do gina i rozwiać wszystkie swoje watpliwości - ale co dalej nie wiem - bo nic nie napisała ! u mnie tez wieje ... chodzę sobie po domku w pizamce ... zaraz ide umyć włoski i sobie je wymodelować ... mój K. sie kąpie - brzuchalek go juz nie boli - wiecie - dostał nowe lekarstwa od androloga i wczoraj baliśmy się ze miał jakies skutki uboczne - bo ten bol brzucha byl taki dziwny - meczylo go poł nocy - choc nie mial ani wymiotów ani biegunki :( zasnąl dopiero nad ranem ... kurde - moje kochanie bierze do 12 -13 lekarstw dziennie - bysmy mieli naszego ukochanego bejbika - mam nadzieje ze cierpliwośc sie oplaci ... my wyjezdzamy z domku ok. 17.45 bo wpadamy jeszcze po drodze po moja przyjaciołke - a ze bardzo kochamy jej rodzicow i babcie także posiedzimy u nich z godzinke przed balem ... a bal jest o 20 ... ciesze się strasznie - potańczymy sobie - posmiejemy się ... choć to zaden exluziv - bo to impreza w malej wiejskiej karczmie - juz nie moge się doczekać ... bo takie chwile nie zdazają się za często ...zajrze jeszcze ok. 17 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity właśnie takie imprezki są najfajniejsze. Ja takie lubie a nie takie sztywniackie. Ja już sobie właśnie umyłam włoski a zaraz będę na wałki zakręcać. Już się nie mogę doczekać kiedy pojedziemy na imprezke, tylko szkoda że noc szybko minie i od początku styczeń, luty..... Pewnie w styczniu będę już czekała na wakacje :-). Ja też pewnie jeszcze zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
kochaniutkie dajcie znać czy dostałyście Noworoczne maile odemnie i ładnie sie tam szykujcie żebyście pięknie wyglądały. Zyczę udanych bali pozdrowionka i dozobaczenia w przyszłym roku ...... papapapapapapapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...obiecuje ..ze jak zrobie jakes ladne fotki to Wam w Nowym roku poprzesylam ... wczoraj dalam mojemy braciszkowi fotki slubne do zeskanowania - bo ma urządzenie wielofunkcyjne - i jak dobrze pojdzie niedlugo bedziecie mogli mnie zobaczyć w najpiekniejszym dniu mojego zycia :) cmokalki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu ja jeszcze nie dostałam od ciebie maila. Trinitki to rób zdjęcia i nam popodsyłaj :-). Ja też będę miała zdjęcia z tej nocy więc jakbyście chciały to moge wam w przyszłym roku :-) przesłać. Ja już włosy zakręcone mam i na twarzy maseczke też mam:-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu..ja nie dostałam:(...a ja własnie umyłam włsoki..i będę je układać..mój kiciuś jeszcze w pracy, ale juz niedługo będize w domku...Trinity czekam także na Twoje zdjecie ślubne, całusek dla was..miłego przygotowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje...na ten Nowy Rok 2007..życzę Wam, spełnienia marzeń...niech odejdą smutki, żale, troski wraz ze Starym Rokiem:) NIech ten Nowy Rok przyniesie spełnienie marzeń, nadzieję, po prostu..niech da kopniaka Staremu..i będzie CUDOWNY!!!!Życzę Wam tego z całego serduszka-Całuję Was mocno..i bawcie się wspaniale!!!!!do usłyszenia w 2007 roku!!!!pa,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje zaraz zmykam ... zycze Wam wszystkim udanej, szampańskiej sylwestrowej zabawy w gronie najlepszych przyjaciół!... a na Nowy rok - samgo szcześcia - i spełnienia wszystkich marzeń a w szczególnosci tego jednego wymarzonego pragnienia ... całuje Was mocno - Wasza Trinitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik.
zaszalejcie wreszcie moze w tym ferworze zabawy predzej zaljdziecie w upragniona ciaże czego wam zyczy wasz niestrudzony Plemnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Hej laski wszystkiego najlepszego w Nowym 2007 Roku. Mam nadzieję że reszta dziewczyn dostała jednak te maile jak nie to mi napiszcie wyśle ponownie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słoneczka ...Witam w Nowym Roku 2007 ... ja dopiero wstalam - nie jestem spiochem - i jakoś mój organizm - nie lubi spac w dzień ... Przyjechalismy do domku o 5 rano - padnieci - nogi teraz jeszcze mnie bola - bo tak szalelismy - było fajnie - posmialam się i wyszalalam za wszystkie czasu - popilam też wódeczki - a co mi tam i tak co mam byc to bedzie - :) zmykam do lózeczka maleńkie bo mezulek zrobil śniadnaie - hi..hi ..do łózka ... leniuchujemy jeszcze troche bo tak ok. 15 na obiad do teściów i poźniej do moich rodzców z zyczeniami noworocznymi ... papatki - milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześc dziewczyny jak tam samopoczucie mam nadzieje że dobre. Ja wstałam o 11.08. aż sama nie mogę w to uwierzyć nigdy tak długo nie spałam. I znowu jesteśmy o rok starsze. Właśnie szykuję obiad bo jak co roku robimy poprawiny po sylwestrze, przychodzą znajomi i zjadamy i wypijamy to co niezmieściło się wczoraj. Pozdrawiam i całuje was wszystkie pa. A i mam nadzieję że dostałyście maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×