Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

cichutko ..pusciutko ..zmykam więc do rodzicow ... a potem na basen ... bo się o 20 umowiłam ze znajomymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal cichuteńko..nic dziwnego sobotni wieczór. Ja akurat sama jestem mój A poszedł do pracy na noc :-( oglądam sobie film i zajadam się ogórkami kwaszonymi. Ale to dlatego że lubię ;-) Ściskam mocniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
cześć kochane...widze że dziś tak puściutko...hmmm niedziela, więc pewnie odpoczywacie:) ja też dopiero obiadek szykuję:) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiadku ... mezus wrocil o 14 z pracy ... potem troszke spal ... a ja prasowalam pranie ... wiecie a jednak nie spedze sylwestra w domku ... wymyślelismy wczoraj ze znajomymi ze idziemy na bal ... taniutki ... ale z orkiestra i przekąskami ... :) ciesze się ... wczorajsze piwko i basen dobrze mi zrobił ... czuje się jakoś lepiej ... wybiczowalam się bombelkami ... poplywałam ... sauna - dusza troszke zapomina o pragnieniach .. tych najbardziej ważnych :) w przyszlym tygodniu idziemy do groty solnej ... tak dla relaksu - w tej gonitwie przedświatecznej ... całuje kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Widzę że dzisiaj też zajęte jesteście. Trinity super że idziecie na bal :-). U mnie nic ciekawego, wczoraj o godz 22 poszłam już spać bo byłam padnięta. Dzisiejszej nocy dostałam zapalenia dziąsła (chyba), ja to mam ostatnio pecha. Jak nie obudze się o 5, to grypa żołądkowa lub dziąsła. Ciekawa jestem co dzisiaj mi się przydarzy. Brzuch mnie leciutko pobolewa na @ i chyba jutro rano zrobie test (tak profilaktycznie bo wynik już znam) i odstawiam luteine żeby na święta @ mi się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
Witajcie dziewczynki kochane !! :-) widzę,ze tu pusciutko dzisiaj..niestety nie moglam wczesniej zajrzec z braku czasu (pracuje rowniez w weekendy). Trinity zgadzam sie z reszta kolezanek-wygladasz bardzo mlodo (!) tak trzymac :-) Krakow -tak jak diana bardzo kocham - moglabym tam mieszkac!cudowne miasto-cudowny klimat..zwlaszcza lody w dzielnicy żydowskiej latem, a zima grzaniec w alchemii przy placu estery :-) mniam....ach..jak sie rozmarzylam...dosc tego/ jesli chodzi o zdrowie to oczywiscie wszystko sie skomplikowalo.@ nie mam juz 13 dni po odstawieniu duphastonu ;-( ;-( ;-( ;-( natomiast jestem wredna :-) wiec licze,ze przyjdzie w tym tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Akasiu. Ja tak miałam kiedyś jak brałam duphaston. @ pojawiła się 16 dnia od odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
uffffffff..........dobrze ze mnie pocieszylas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
to moze u mnie tez bedzie za trzy dni :-) dobrze by bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
paziu mi tez prosze wyslij zdjecia ze slubu :-) na to wyglada ze prawie wszystkie bedziemy mialy @ na swieta ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
uciekam troszke poleniuchowac - fatalnie sie czuje / buzialki dziewczynki - trzymajcie sie cieplutko ja wierze,ze kazdej z nas sie uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze akasiu wyślę ci ale pod koniec tygodnia albo po świętach. Niestety @ będzie. A ty w nowym cyklu bedziesz brała clobestegyt? A robiłaś test może @ ci się nie spóźnia, może jej nie będzie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
nie,paziu nie robilam testu,poniewaz mialam cykl bezowulacyjny i zaczelam brac duphaston od 16 dnia ( a jak mialam owulacje to i tak ok.20d.c)wiec @ bedzie napewno - tylko wolalabym nie psuc swiat wredna@ i dostac teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
poza tym zle znosze ta wydluzona faze...jest teraz 37d.c |Closilbegyt mialam brac jak tylko pojawi sie @ ,ale w zwiazku z wyjazdem 28 chyba nie bede mogla przyjac zastrzyku,wiec sama nie wiem brac czy nie brac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak samo ja miałam. Też cykl bezowulacyjny i 16 dnia się @ pojawiła. Więc czekaj napewno dostaniesz. Ja w przyszłym cyklu też nie będę brała clo bo mojego lekarza nie będzie a nie chce ryzykować torbielką. Jak u ciebie pękają samoistnie pęcherzyki to pregnylu nie musisz brać ale jeżeli nie to lepiej nie bierz. Pierwszy raz od 7 m-cy będę bez leków żaden duphaston czy luteina i już się boje ile ten mój cykl będzie trwał a może się wszystko unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
aaaa...Paziu! ostatnio napisalam maila do siostr Zakonu Kaznodziejskiego ,ktorych patronem jest sw.Dominik ( opiekun nieplodnych i brzemiennych) przeslaly mi priorytetem modlitwe,medalik i pasek ktory powinno sie nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podaj mi maila do nich :-) A ile płaciłaś? I co im w mailu napisałaś? Ja niby nie wierze w takie rzeczy ale czasami może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
e-mail : mniszki.grodek@op.pl niestety moje pecherzyki same nie pekaja :-( zobaczym jak to sie ulozy...i kiedy dostane!!bo juz nie moge sie doczekac\!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
nie zaplacilam nic (!) sama sie zdziwilam...myslałam,ze wysla mi razem z modlitwa numer konta albo cos w tym stylu..a tu nic...nawet jakbym chciala to nie bardzo wiem jak ?! wiem,ze ten Zakon miesci sie w Gródku pod Krakowem,ale nie wiem czy na kopercie byl adres zwrotny. W mailu napisalam o swojej przypadlosci i prosbe o modlitwe-a one odpisaly zebym podala adres to wysla mi modlitwe i tak otrzymalam list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to zaraz im napisze i też poproszę o modlitwe nawet jak mi nic nie przyślą to chociaż się pomodlą o mnie :-) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już im napisałam ale tylko to że nie mogę zajść i proszę o modlitwe. Nie pisałam szczegółow że się lecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
oczywiscie,nie trzeba im tego pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Cześć kochane. Mimo żę was nie ma to i tak to pózniej przeczytacie. Pisałam wam w piątek że dostałam@ a tu g.... prawda nie tak tylko mi się wydawało a do dziś jej nie ma.? Więc zrobiłam test i nic. Nie wiem co jest grane nigdy mi się to nie zdarzyło. I co wy na to???? Bo ja już sama nie wiem poczekam jeszcze jak za parę dni nie dostanę to powtórze test. Chociarz wydaje mi się że raczej dostanę @ bo zaczyna pobolewać mnie brzuch. Tak poza tym jestem okropnie zmęczona w ściągłam do domu dzisiaj nad ranem z babskiego spotkania a rano na 8 do pracy. Tak więć mam deski więc pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Acha Akasiu napisz mi tą modlitwę proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochanieńkie ... ja tez wyślę e -miela do tych sióstr ... mam nadzieje ze to prawdziwy zakon :) modlitwa zawsze pomaga ... wczoraj bylam w kościółku - zaczynają sie rekolekcje ... i obiecałam sobie że bede na nie chodzić w intencji naszej dzidzi :) do tego dołączylam jeszcze jedna intencje ale to bardzo ossobiste ... pa maleńkie ..do wieczorka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 24
hej dziewuszki..widze że pustki tu dziś ogromne:)pewnie to święta...pozdrawiam was ciepło z deszczowego Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×