Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witajcie na początku od razu chciałabym zapytać akasie co to za badanie - DHEA\'S ? o którym napisałaś kukusi? kukusiu twoja prolaktyna jest bardzo dobra ja miałam 4,3 ng/ml i był to jedyny hormon który mi wyszedł w normie:( teraz jestem w domu z małą 3- letnią córeczką koleżanki, bo ona musiała wyjsć do lekarza i wiecie co przed chwilką karolcia sie zapomniała i powiedziała do mnie mamo:) Ale mi sie ciepło zrobiło na sercu...:) Teraz uciekam zająć się trochę małą, później zaglądne.:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Ja dziś zamówiłam w aptece testy owulacyjne Quik podobno są dobre nie wiem zobaczymy, 5 sztuk za 20 złotych,tylko teraz powiedzcie mi jak się je stosuje kiedy robić?? Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc to znowu ja . zapomniałam jeszcz powiedziec ze od miesiąca mierze sobie tempke i najwyzszą miałam w 10 -11 dniu cyklu a teraz jest 19 a tem 36,4 . Lekarz powiedział ze jeszcz pęcherzyki nie pękły i że mamy sie starac i co .JAk mam brac pod uwage ta temperature? Święty by się nie wyznał :P -Rano pisałam ze słonko w moich stronach a teraz leje .Spadam bo coś kipi w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,testy robi sie w połowie cyklu w zalezności od tego jak długie masz cykle,jeżeli np.28-dniowe to powinno się zacząć robić 11 dnia cyklu,zresztą jak już kupisz to powinna być w środku instrukcja jak i kiedy należy je robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseńka dziękuję:) Tylko ja mam nieregularne miesiączki więc nie wiem jak to ma być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie to jest ale własnie wyczytałam że dziś jest pierwszy dzień na to żebym zrobiła test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pzrykro mi Moniu :( Eliza, mozesz brac pod uwage temperatury, po owulacji powinna utrzymywac sie podwyzszona a u ciebie spadla, wiec jej jeszcze nie bylo. Moj wykres na poczatku cyklu zawsze wyglada jak wynik badania ekg :) i nie ma to znaczenia. Wazne by ok 6 dni przed owulacja bylo nisko i po owulacji bylo wysoko, najlepiej az do spadku przed @, lub utrzymywania sie przez ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Surfitko! Co słychac na odcinku...? Z tego co czytałam, to nie za ciekawie.:( I co lekarz - rozkłada ręce? Kurczę kto jak kto, ale on chyba wiedziec co z Tobą jest! Sądząc po tym co pisałas, to powinnaś byc w ciąży, do diaska! Pozdraawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie :) mam pytanie do Surfitki, jak myslisz ile dni przed @ temperatura zacznie spadac, czy to jest kilka dni, czy np tylko 1 dzień? Kukusiu, opisz co ci gin powiedział dzis byłam sobie poprawić humor na zakupach, kupiłam płaszczyk na wiosnę, śliczną koszulkę no i dla męża koszulę, żeby nie było mu smutno, że tylko sobie pokupowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie zawitala dzis @ ale jeszcze nie zmieniam tab. póki sie nie rozkręci i powiem wam że nawet mam dobry humor zadnego dołka w pon. zapisuje się na hsg może tym razem nie będzie pod górke. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Karolciu że będzie wszystko dobrze :-) jakoś ostatnio jestem optymistycznie nastawiona do wszystkiego a zwłaszcza do staranek. Może to przez to że idzie wiosna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam takie pytanko zapewne to głupie pytanie ale zastanawiam się czy są może dostępne jakieś testy dla męźczyzn tak jak dla kobiet testy owulacyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wydaje mi sie że nie ponieważ mężczyzna jest zawsze zdolny do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natknęłam sie Moniu kiedyś na taki test ale był drogi,coś ponad 200 zl,tak że lepiej pójść do lekarza,taniej i pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseńka dziękuję za informację,więc lepiej jednak pójść do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma dobre plemniczki to tak przynajmniej o niczym innym nie wiem. To my kobiety mamy takiego peszka ze tylko te 12 lub 24 godzin płodne. A jeśli chcesz sprawdzić czy ma nobre nasienie to jedynie bad w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi a te badanie nasienia to robi się w szpitalu w laboratorium??zapewne jest potrzebne skierowanie,sama już nie wiem od czego zacząć ale chyba chcę żebyśmy oboje się zbadali chodź czuję ze wina leży po mojej stronie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak 215 złotych kosztuje ten test,a nie wiecie ile kosztuje badanie nasienia w laboratorium??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wpadłam na chwilkę, mój mąż płacił za badanie w laboratorium 60 zł, lekarze nie dają skierowań, no chyba ze któraś z Was trafi na takiego, czego serdecznie życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,na pewno lepiej zrobić badania żeby wiedzieć na czym sie stoi.Ja też jestem na etapie przygotowywania sie do badań.W marcu spróbuje wysłać męża na badanko nasienia a w kwietniu ja pójde. Ja z kolei mam wrażenie że mój mąż może mieć problemy bo pali fajki i ma stresy cały czas w pracy,chociaż chciałabym sie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×