Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

zrobił mi usg dopochwowe i na monitorku nawet ja je widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Karolcią,wiosna to fajny czas na urodzenie dzidziusia:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby lepiej niż w zimie , ale ja bardzo chciałam mieć w 2007 roku, bo lubie 7 i tak rok po ślubie też fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki, obyśmy na przyszłą wiosne wszystkie były mamusiami, albo przynajmniej zaciążone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA DZIEKI KUKUSIA NIE SMUTASKUJ!!!!!! JA NIE JESTEM TAKA ZDROWA I DO TEGO ZE NIE MA MEZA I Z MOJA OWILACJA TEZ COS NIE TAK :/ DO TEGO SWIADOMOSC ZE PROLAKTYNE LECZY SIE DLUGIMI LATAMI WIEC PRZEDE MNA.................. NAPRAWDE TO NAJWAZNIEJSZE ZE JESTES ZDROWA ZA TO 90% PROBLEMÓW. nO I DZIDZIA NA WIOSNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale duzo do czytania rozkręca sie a ja muszeszybciutko zmykac do łóżeczka i szybciutko spac co czeka mnie cięzki dzień jutro może uda mi się coś napisac Surfitka Barodzo dziękuje za informacje dotyczace temperaturki Dzięki i gorąco pozdrawiam papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No:-)i tak trzymać kukusiu,2008 to też ładna data no i może 8 bedzie dla nas szczęśliwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce o wiele więcej. bo chce nie jedną dzidzie tylko po jednej dla każdej z nas. i to na wiosne. kobietki musze uciekać pod prysznicyk i do spania bo rano ide na wykłady jesteście wszystkie superowe. normalnie najlepsze przyjaciółeczki. strasznie sie ciesze że was poznałam. mam nadzieje że nasza znajomość już będzie na zawsze. no i że kiedyś sie wszystkie spotkamy i popłaczemy razem ze szczęścia że te problemy o dzidzie mamy już dawno za sobą. mam nadzieje że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczynki, ja jeszcze chwilke jestem, ale za niedługo do łóżeczka, bo padnięta jestem, zakupy to tez umieją wykończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sufitka czy ty masz problemy z PCO bo widziałam ze zaglądasz tam tez?? mozepomożesz mi w jednej sprawie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak karolcia jak byłam na USG narzadu rodnego :) miedzy innymi to opisał sa jeszcze inne co nie wiem co oznacza. Wiecie co znaczy zaznaczona struktura drobnotorbielkowa obu jajników???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidko, ja niestety nie wiem, nie pomogę ci :( uciekam juz, czeka mnie romantyczny weekend w szczyrku :) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Niestety Omego u mnie nic ciekawego w tym \"cyklu\" Wszystko klapło. Ale są nadzieje na następne. :) Lidka, ja mam to paskudztwo i to w całej okazałości. Moje jajniki kiedyś były dziurawe. ;) Zaczęła mi rosnąć broda i mam oponkę zamiast talii. No i z okresem to jak same wiecie szkoda mówić. Karolciu, mi tempka spada 1-2 dni przed @. Ale niektórym dziewczynom rano spadnie a juz wieczór mają @. Nie ma reguły. Wiecie co, znów zaczynam się martwić. We wtorek dostałam ten koński zastrzyk, tyłek mnie do dziś boli ;) a temperaturka dalej wysoka i nie ma śladu @. Z reguły po progesteronie dostawałam @ 2-3 dni później,a teraz cos sie we mnie totalnie zablokowało. Poczekam jeszcze parę dni i znów do gina. Może już menopauzę dostałam. :( Żartuję oczywiście. Kukusiu, gratuluję dobrych wyników, endometrium masz dobre. Wyluzuj, nie stresuj się tak i jak napisałam ci już kiedyś, po wakacjach wrócisz z brzuszkiem. :) A jakbyś gdzieś tam bociana spotkała to napomknij mu, że w Nowym Jorku ciężko o takiego ptaszka i taka jedna chciałaby podarek ;) Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidak a ta struktura drobnotorbielikowa jajników to nic innego jak brak pęcherzyka dominującego i obecność wielu maltkich torbielików. Stąd policystyczne jajniki. Ale że tak masz na usg wcale jeszcze nie znaczy ze masz PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............6...................24.02.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............ 8 .................... ok.5.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............12............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............9............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31..............?........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo kobitki bardzo duze zdziwienie!!! Wstzłam i nie mam @. U mnie to niemożliwe - zaczynam sie martwic ze cos sie rozregulowało :/ Sufitka dziekuje. Moja pani gin powiedziala ze przez ta srtukture moge miec owulacje np co 3 miesiace i jeszcze ze ten główny pęcherzyk nie wydostaje sie z jajnika i te które sie nie wydostały to zostają w jajnikach i dlatego mam lekko powiekszone jajniki. Czy ty moze wiesz co sie potem dzieje z tymi pecherzykami? Kiedy moje jajniki wrócą do normalnej wielkości???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim dziewczynkom w sobotnie przedpołudnie,a dla mnie ranek bo wstałam przed chwilą,uwielbiam soboty.... Biore sie zaraz za generalne porządki a wszystkim życzę milutkiego dzionku. Zajrze pewnie dopiero wieczorem,pa pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Ja już posprzątałam i teraz relaks przy kompie:) Całuję Was mocno i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×