Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

widze ze wredna @ cię dopadla ? bedzie dobrze zobaczysz ... uda nam sie na pewno ... wierze w to goraco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wyksztalcenia ... po liceum - skończylam dla uzupełnienia dwuletnie studium a potem tak jakoś ... chyba nmi się nie chcialo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leka_27
Oj tak czasem plany biorą w łeb.. A radzić sobie trzeba.. Tryniu pewnie to Cię nie pociesz, ale u mnie w pracy to też nie ciekawie się dzieje. Jestem kadrowcem wiec bezpośrednio doświadczam przykrości jakiej ludzie doznają przy wręczaniu wypowiedzeń. U mnie redukcja trwa. W najlepszych czasach miałam ponad 80-ciu pracowników w ewidencji . Teraz jest nas tylko 27 i to podobno też jeszcze jest za dużo. Pocieszam się że świadectwo pracy będę pisać sobie sama.. to może ja dłużej tu posiedzę. No ale zooobaczymy. W końcu nikt nie jest nie zastąpiony i może to zrobić ktokolwiek. Ale planuję dalej.. :-) Moze wreszcie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam ja zjadłam \"n\" - głodna juz jestem jak nie wiem co... Ale niedługo do domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............15........... ..... ..05.03.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............6...................24.02.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 kukusia /Kraków...........25...............6.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............ 8 .................... ok.5.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............12............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............8............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31..............?........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Teraz ja poprawiłam...drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Postanowiłam dołączyć się do Was!!Topik czytałam od samego początku zajęło mi to bardzooooooo dużo czasu, ale przeczytałam każdą Waszą wypowiedzI nie raz zakręciłam mi się łezka czytając niektóre wypowiedzie:(.Mam 27 lat od 3 latek jestem mężatką,i niestety 3 latka bez zabezpieczeń i dzidziusia brak Nie byłam jeszcze z tym u specjalisty,czytając Wasze wypowiedzi zaczęłam teraz bać się dogłębnie,nie jestem już młodziutka i bardzo pragnę zostać mamą.A najgorsze jest to że rodzinka w kółko pyta kiedy w końcu będzie dziecko na to pytanie nie wiem jak odpowiedzieć bo czasami myślę że chyba nigdy to nie nastąpi I w sumie nie wiem co o tym myśleć i od czego zacząć. Pozdrawiam Was Wszystkie bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i rada dla Trinity : traktuja Cie po chamsku to potraktuj ich tak samo ! Teraz coraz częsciej mówi się o dyskryminacji kobiet w ciązy ale z drugiej strony trąbia o nizu . Na Twoim miejscu zostałabym i jak zajdziesz w ciążę (a życze Ci z całego Serca) odczekaj ten okres po którym możeszisc na chorobowe ,nic się nie przyznawaj na początku ze jestes w ciąży , tylko juz jak bedziesz bezpieczna . Prawda jest taka ze jeśli sama się zwolnisz to brak kasy z bezrobocia -bo to ty zrezygnowałas z pracy, druga sprawa przyszły pracodawca będzie dopytywał sie dlaczego odeszłas i będzie się bał ze odejdziesz i od niego. Tak że nie jest to prosta sprawa - a jak zostaniesz to przynajmniej dostaniesz chorobowe a później inne dodatki .Wychowawcze itp.. A jak weźmiesz chorobowe to możesz ich już nie widywac tylko przesyłac pocztą zwolnienie i niech cie pocałuja w nos ! Może was to zdziwi ale ja jestem właścicielem Firmy więc powinna inaczej mówic ale wkurza mnie ze niektórzy w tak chamski sposób chcą wykorzystac swoich pracowników. Jesli można to korzystajcie z takich przywilieji jak chorobowe , macieżyńskie bo to płaci ZUS . A w moim przypadku to jak będe w ciąży to dostane fige z makiem bo jestem właścicieem firmy i tem wspaniały kraj nie zapewnia takim osobom jak ja odpoczynku od pracy i wychowywaniu dzieci . Pozdrawiam ale sie rozpisałam i nadodatek adrenalina mi troszę posdkoczyła. Dzisiaj jedziemy do kliniki więc jutro napisze cos nowego pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moniu, fajnie że sie dołączyłaś bo w grupie łatwiej znieść to wszystko. nie jestem jeszcze takim znawcą tego wszystkiego, ale myśle że najlepiej to na pierwszy strzał wysłać mężulka do badania nasienia , a u siebie zbadać testami owulacyjnymi czy wogóle masz owulację. właśnie doszły mi dziś teściki z allegro i mam zamiar dziś wypróbować jak działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Trini. ja też uważam jak Eliza. Jak oni są chamscy, to dlaczego ty masz być inna? może nierezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Już po pracy, jeszcze tylko jutro i weekend, smutno tak że kolejne z was zmieniają daty @ w tabeli :( ale dziś jest 1 marzec, zaczyna się ten wspaniały miesiąc, w którym to mam urodzinki (kolejne już ale to nic :) ) i napewno powolutku wszystko sie zmeni na lepsze Witaj Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, nie martw się, ja mam umowe do 13 kwietnia, później nie wiem co ze mną będzie, fakt że nie mam tak stresującej pracy, nikt mi nie ubliża itp., ale pamiętam jak przez rok po studiach nie mogłam znaleźć pracy to był to dla mnie straszny okres. Wszyscy znajomi w pracy, ja w domu, nie miałam co ze sobą zrobić, najgorsza była zima. Ciekawe co będzie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane za ciepłe przyjęcie:)No i własnie trzeba chyba tak będzie zrobić,porobić podstawowe badania(chodź szczerze powiem że bardzo się boję wyników)nie wiem dlaczego ale przeczucie mi mówi że nie dane jest mi być mamusią maleństwa którego tak bardzo pragnę:(Właśnie przed chwilką dowiedziałam się że koleżanka jest w 7 tygodniu ciąży i znowu załamka:( Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Monia, moje wszystkie najbliższe znajome mają już swoje maleństwa, ostatni chłopiec ma 3 tygodnie :) a ostatnia koleżanka za miesiąc rodzi, tylko ja co miesiąc znów przeżywam rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam koleżankę która urodziła 2 tygodnie temu ślicznego chłopczyka,i tu znowu wiadomość że następna w ciąży....Kiedy my będziemy mogły cieszyć się tą chwilą.... Całuskiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wpisz sie do tabelki. Karolciu z tą stopką to musisz wejść najpierw na preferencje i tam ją wkleić i powinna być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu, podaj proszę linka do zakupu testów owu, wiem że już gdzieś podawałaś ale w tym gąszczu stron nie moge znaleźć, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia a jak mam się wpisać do tej tabeli i co tam wpisać??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pracy to też nad tym ubolewam bo jej niemam, chociaż przyznam szczerze że myśl o dzieciątku jest taka silna że wogóle prawie niemam kiedy myśleć o pracy bo tamto jest ważniejsze. Moje poprzednie prace były nieciekawe i musiałam z tamtąd wiać. Głównym powodem były złe warunki do pracy w zimie spowodowane zimnem. tak to jest jak sie chce zaoszczędzić na ogrzewaniu. Pracowałam do połowy stycznia i mąż kazał mi sie zwolnić, bo ciągle przez to jestem przeziębiona. w poprzedniej pracy to w każdą zimę byłam na chorobowym z powodu takiego, że nabawiłam sie problemów z nerkami.straszny ból na szczęście już 2 zimy jest w miare ok. boje sie że to też mogło wpłynąć na brak dzidzi. ale wyniki są nawet ok. nie mam żadnego piasku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ale powiedzcie mi jak to jest z tym cyklem starań,bo ja chyba troszkę do tyłu jestem:)i nie wiem co tam wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, wpisz orientacyjnie, ja np tak wpisałam, licząc od momenty leczenia się, ale duzo wcześniej sie staralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ile już razy (miesięcy) sie staraliście o dzidzię. ja mam np. 6 bi my 6 miesięcy bezskutecznie. ale wiecie co , właśnie tak policzyłam i wyszło mi że 5 a nie 6. ale nie bede narazie zmieniać tabelki po prostu potem zostanie dalej 6, bo już niedługo będę sie starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu wystarczy w wyszukiwarce wpisać sklep starania. ale ja właśnie wpisałam i niestety do 2 marca mają inwentaryzacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×