Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

jeden cykl trwa od momentu pojawienia sie okresu do dnia poprzedzającego następny okres czyli np 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnią miesiączkę miałam 17 lutego więc jak to mam wpisać:(jej ale mi wstyd wyszłam na tepaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo kibitki wiecie ze w tym moim miescie musiałam szykać gdzie moge zrobić badania na PRL, FSH i LH bez skierowania??????? Oprócz szpitala oczywiście. Witaj monia mile ze dołączyłaś. Dopisz sie oczywiście do naszej tabelki. W sumie to pewnie czytałaś ze lubimy jak sie ona zmniejsza ale nie w takiej sytuacji hihihihih :) Im wiecej nas w zabelce 1 tym wieksze prawdopodobienstwo ze lada dzien tab 2 bedzie większa a to lubimy hihihih :) Karolcia jak ja ci zazdroszcze. Ja musze się pier...... z jakimiś hhh.... przepraszam ale moja praca zawsze doprowadza mnie do tego ze moge sobie wlosy wyrywac. Wczoraj miałam chyba pecha bo pod rzad 3 klientów na mnie morde darło. Jeden bo kur.....na wieszaku na dziale ogrodowym wisza przedłużacze bez uziemienia i kto je kurr... tam powiesił???? Kur... JAAAA mówie ( dodam ze pracuje w supermarkecie i jestem specjalistka do dzialu obslugi klienta) drugi ze kupował w lipcu kabine prysznicowa i brakuje elementów - TAK JA ZABRAŁAM KUR...... i trzeci ze na karniszu jest napisany kolor który nazywał sie platyna a on myslal ze karnisz jes z platyny - JEŁOP- i ze klamiemy klientów.I to tez JA PRODUKUJE I JA OZNACZAM TOWAR KUR ......PYtam go ze jak jest karnisz i jest napisane stare złoto to niech mi wytłumaczy jaki to jest materiał stare zloto bo ja nie wiem. Powiedzcie mi dziewczyny jak tu sie nie denerwowac!???? Mam dość pracy z klientami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu wcale nie. ja jak tu weszłam to sie zastanawiałam co to znaczy topik. więc sie niczym nie przejmuj tylko pytaj o co chcesz, bo przecież po to sie mamy żeby sobie pomagać nawzajem. jak chcesz to ja cie mogę wkleić do tabelki. napisz tylko ile masz lat , z kąd jesteś, ile razy już próbowaliście zajść w ciąże, i kiedy sie spodziewasz następnego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, jak długie masz cykle, wpisz przypuszczalną datę kolejnej :) dasz sobie rade Lidko - ja chyba bym się nie nadawała do takiej pracy, klienci to naprawdę niektórzy tacy chamscy ja pracuję w gimnazjum, jestem pedagogiem szkolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia mam 27 lat,jestem z Kutna, planowana miesiączka 16 marzec, o dzidzię staramy się od 3 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ale sie ubawiłam jak to czytałam :D :D :D :D dobre to z tym starym złotem. do teraz sie śmieje sama do siebie. szkoda że mieszkamy od siebie daleko i nie ma możliwości sie spotkać tak wszystkie razem. ale byłoby extra. zjechać sie gdzieś w środek polski i zobaczyć sie na żywo. to fakt, klienci są denerwujący, a ile nerwów potrafią zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nic sie nie martw od nas duzo sie dowiesz i po to tu tez jestesmy zeby sie wspierac tlumaczyc i wiecej wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, musimy sie kiedyś spotkać na żywo, jak nie w 1 miejscu to regionami :) kukusiu mam blisko do Cibie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia to jeśli byś mogła wpisz mnie na listę:) lidka dziękuję za słowa otuchy:) Jesteście kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia ja z tego tez ryłam ze znajomumi w pracy ale uwiez dopiero pozniej hihihihihi Sa jełopy co???? Ale sie smiejesz musiałam przyjac reklamacje ciekawe co na to firma ktora to produjuje????? oni sie dopiero usmieja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............15........... ..... ..05.03.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............6...................24.02.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............ 8 .................... ok.5.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............12............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............8............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31..............?........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze juz wczesniej myslalam ze szkoda ze tak daleko mamy bo moglybysmy zorganicowac conieco moze kiedys jak sie skupimy :0 to nam sie uda co?? Tak w ogole to nie napisalam ze znalazlam przychodnie w ktorej bede robić PRL FSH ILH i ide w poniedziałek to bedzie moj 3 dc. pierci mnie juz tak bola ze w sobote na pewno dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie było by zrobić taki zlocik i spotkać się w realu i porozmawiać na żywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w tej chwili pod żadną kontrolą gin....do tego którego chodziłam straciłam tylko czas i pieniądze nic pozatym,mam całkowicie rozregulowany cykl miesiączkowy,czasami jest tak że miesiączkę mam po 28 dnia a czasami dwa tygodnie później.Teraz dostałam namiary na gin z Łodzi z Matki Polki,do mojego miasta przyjeżdza raz w tygodniu i podobno ma masę pacjentek,więc nie pozostaje mi nic innego jak zacząć jaknajszybciej iść do niego i porobić wszystkie badania bo tak to nie wiem czy ze mną coś nie tak czy z moim mężusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie uuuu:D lidka pracujemy w podobnej branzy, mam to samo:) stare zloto, hahahahahahaha przesylam wiruski ciazowe i pozdrawiam babeczki xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............15........... ..... ..05.03.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............6...................24.02.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............ 8 .................... ok.5.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............12............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............9............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31..............?........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie denerwuj sie tylko. Na pewno bedzie dobrze. masz racje zacznij wszystko od poczatku, za papisuje sobie wszystko w podrecznym kalendarzu, licze dni cyklu i robie badania. U mnie zaczelo sie od wizyty u gin i leczenia na prolaktyne dokladnie i dopiero od grudnia ale juz duzo dowiedzialam sie od naszych lobuziar :) od marcia robie powtorne badania i zobacze co sie zmienilo narazie bez gin. czy leki ktore biore pomagaja, i zaczynam mierzyc owulacje czy w ogole mam bo gin powiedziala ze moge miec np co 3 m-ce bo mam strukture drobnotorbielkowa jajników. Bedzie dobrze pisz o wszystkich badaniach i wynikach. Pamietaj ze sledzimy je razem z toba. moze nauczymy sie czegos tez od ciebie?? całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna badz wieczorkiem moze posmiejemy sie jeszcze skoro mamy podobne doswiadczenia hihihih ja uciekam bo mnie siostra zabije hihihih widzicie jak ciezko was opuscic nawet na kilka godzin ??? hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Lidko za link - fajnie ze idziesz do siostry, moja mieszka 20 km ode mnie i raz w tygodniu sie widzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×