Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Kseńka GRATULACJE!!!Kochana:) :) bardzo się cieszę że w końcu się udało Pozdrawiam cieplutko Ostatnio mało jestem przy komputerku bo jakoś nie najlepiej się czuję ale przeczytałam zaległości... Całuski kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka29
Gratulacje Kseńka!!!! Napisz prosze czy brodawki też już wyglądają inaczej, czy zaszły w nich jakieś zmiany? czy to jednak za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myslałyśmy że marzec taki długi a skończy się bez takiej wspaniałej wiadomości, ale się cieszę ;) jak mężuś zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu ty brałaś wiesiołek? w jakich dawkach? Kurcze , podaj nam przepis na zaciążenie, żebyśmy wszystkie mogły cieszyć sie tym cudownym stanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś też zrobiłam test. pomyślałam sobie że mam ich pełno ze sklepu starania, w miare tanie, a ja zabieram sie za mycie okien więc żeby niebyło niejasności zrobiłam. oczywiście od razu jedna mocna krecha.ale wcale sie niezdziwiłam. za jakąś godzine poszłam do wc a tam leżał ten test, bo zapomniałam go wyrzucić. i była już na nim druga krecha, ale przez połowe jaśniejsza. no cóż, pomyślałam sobie że szkoda że sie od razu \\niepojawiła.trudno, trzeba dalej sie starać. ciekawe kto pójdzie na odstrzał w kwietniu, bo napewno ktoś skoro co miesiąc jest jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu, ja też zabieram się za okna, mam tylko 2 więc sie nie zmęczę nawet :) a testów ciążowych mam 10 ze sklepu-starania, ale nie robie przed czasem :D za kilka dni termin @ to sie przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu GRATULACJE a jednak co m-c jedna zaciążona huurraa ale to jeszcze nie koniec marca więc może jeszcze któraś? hihi ale się ciesze że ten rok na naszym topicu tak ładnie się zaczął :-) pozdrawiam i czekam dalej na wieśći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff,zaczyna to do mnie powoli docierać. Kukusiu,dopiero od tego miesiąca miałam zacząć brać wiesiołek i len,nie brałam wcześniej,a propos,dziś dopiero dostałam ten wiesiołek. Mąż się baaaaaaardzo cieszy,dzwoni co chwile i pyta jak sie czuje,a ja sie normalnie czuje.Upiekło mu sie z badaniem nasienia. Olka29,piersi sie nie zmieniły,mysle ze to zdecydownie za wczesnie,tylko boooooolą. Kukuś,kurde nie wiem jaki jest przepis na zaciążenie.... To był pierwszy miesiąc z testami owul.I nie moge powiedzieć ze sobie odpuściłam i sie udało bo w tym m-cu akurat intensywnie myślałam o ciąży,może dlatego że pierwszy raz robiłam te testy owu. Dziewczyny,uda wam sie,wierze w to bardzo mocno. Moja radość przeplata sie ze strachem,dlatego że wiele moich znajomych nie donosiło ciąży ale odganiam te myśli daleko,daleko. Musze myśleć pozytywnie!! Całuje WAS kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu tylko sie nie bierz za okna i firanki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napewno będzie dobrze, musi być! uważaj na siebie. ale macie piękny prezent od zajączka. mój mąż to dostanie tylko bluzę i 2 bokserków. Karolciu zazdroszcze ci tych okien. gdybyś wiedziała ile ja mam to byś sie przestraszyła. dziś umyłam połowe, ale firan jeszcze nie prasowałam bo muszę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu a testy owulacyjne miałaś ze sklepu starania? a jak ci wyszedł pozytywny to miałaś dwie mocne krech w 17 dc? bo ja to niemiałam choć zrobiłam ich 11. zobaczymy co będzie w poniedziałek na monitoringu. 15 dc wtedy więc myśle że powinnam sie dowiedzieć czy jest u mnie ta owul czy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dima30
Ksenia - jestem tu pierwszy raz z wpisem, ale czytałam Was już od pewnego czasu. Kurczę nie wytrzymałam - muszę Ci pogratulować. Ja mam podobny problem w staraniach o "bąbelka". A tutaj proszę proszę - co miesiąc któraś "bąbelkuje" :) więc tak na wszelki wypadek - jeżeli nie uda mi się wcisnąć między Was w kolejkę, to grzecznie ustawiam się póki co na jej koniec (a nuż się zacznie szybciej posuwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... ..............???????? akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............12............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31.............8......... ......... 27.10.2007 Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? Witajcie kochane aktualizuję tabelkę, cieszę sie ze wreszcie przyszła @ bo to bedzie ostatni cykle kiedy nie mogę sie starać. Dziś nie poszłam do pracy, leżę w łóżku z grypę, biorę antybiotyki:( Kseniu moje najserdeczniejsze gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu,testy zaczęłam robić 11dc,2 pierwsze były negatywne(druga kreska była ale bardzo słaba)13dc wyszły 2 kreski wyraźne,14 i 15dc tylko jedna kreska,bez cienia drugiej.Czyli pozytywny wyszedł 17 dni temu. Staranka były 12 i 14 dc. Testy nie były ze sklepu-starania ale takie same,też paskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............19...............ok .27-28.03.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... ..ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6........ ...........ok.23.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............12............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31.............8......... ......... 27.10.2007 Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? zapomniałam wpisac daty (teraz przy lekach to mam mniej więcej regularnie)Jeśłi pójdzie wszystko zgodnie z tym co mówi lekarz i od przysłego miesiąca będę stymulowana Clo i zacznę się wkońcu starac to wyjdzie tak jak chciałam - może los mi zrobi prezent na urodzinki w maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu dziękuję Ci i wszytskim innym dziewczyną za życzenia powrotu do zdrowia. JA to mam pecha-taka łądna pogdoa a ja w łóżku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie Kseniu zasmuciłaś, bo możliwe że jajeczko niepękło, bo ani na jednym niebyło dwóch mocnych. dodam jeszcze że miałam 2 rodzaje testów (jedne ze sklepu star. a drugie z apteki) i robiłam je na przemian. narazie jednak niemyślę o tym . do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu, ja też nie miałam 2 kresek :( dwa razy widziałam tą drugą kreskę ale bardzo słaba była, miałam dużo testów i nawet 2 razy dziennie robiłam, witam nową koleżankę, dopisz sie do tabelki, Martyniu, na świeta napewno już będziesz zdrowa i będziesz chodzić na spacerki :) Kseniu, cały czas o tobie myśle :D ale prezencik na wiosnę macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu ja też narobiłam się tych testów owulacyjnych i nigdy nie wyszły mi 2 kreski:( Teraz już wiem dlaczego- z braku owulacji. A byłaś już na tym monitoringu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam jeszcze bo ta moja ginka to sie mną wogóle nieprzejmowała. kazała czekać przez rok. ale byłam kiedyś u innego gina i on mi zrobił usg. widać było wielkie jajeczko.powiedział że pęknie do dwóch dni, więc robiłam wtedy testy owulacyjne i żaden niebył pozytywny.aha, i powiedział mi jeszcze że będzie mnie kuło w lewym boku przy tym. no ale mnie nie kuło ani w lewym ani w prawym, ani nigdzie indziej. więc ja pewno też nie mam owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka moje drogie w końcu dotarłam - Uff Badanie drożnści jajow i histeroskopia OK Doktor stwierdził ze jama macicy O, jajowody drożne . Wszystko trwało około 35min Ponieważ ja mam tylnozgięcie więc troszkę sięnakombinował zeby wszystko dokładnie spławdzic Całe przygotowanie do badania tez trwało -znieczulenie w tyłek , podpinaja wenflon i podają kroplówkie oprocz tego dwa zastrzyki podano mi w szyjke macicy zeby mnie nie bolało -to było troszkę nieprzyjemne . ale późnie wszystko Ok. Ta histeroskopia jest robiona takik długim niby drutem na końcu kamerka i to szukanie jajowoduów było takie sobie . Po zabiegu jeszcze mnie troszke boli tak jak przy okresie ale poza tym wszystko w porządku . NAjważniejsze ze wyniki są super . Mam nadzieje ze moje jajeczko pęknie będzie owulacja i ze wkońcu wszystko pójdzie jak powinno . Lekarz mówił ze tak powinnno byc i ze mamy sie teraz starac :) Troszke jestem zmęczona Całą noc nie spałam , i ten stres podczas zabiegu , tak sie denerwowałam ze az nogi całe drgały ciągle mnie uspokajali ze jest ok ale byłam strsznie przerażona - No teraz już jest lepiej . Ale jak zobaczyłam mojego minka w pracy jak czekał -bidulka cały blady ze zednerwowania (sms -em dostał wiadomośc ze OK) Ale i tak sie denerowował - Na spadam na obiadek bo nic nie jadłam papa A Gratulacje za zającie tab nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu to moze u ciebie nie jest tak źle bo moje jajeczka nie rosna jak narazie wcale mają 4-5 mm(gorzej już byc nie moze), ale skoro twoje były już duze to moze faktycznie nie pękają. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła ten monitoring, uwierz mi ja też zmarnowałam pół roku bo wcześniejszy lekarz twierdził ze nie ma takiej potrzeby. Elizo fajnie że już jesteś po badaniu, trochę się nacierpiałaś, ale przynajmniej wiesz że już wszystko w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseńska - GRATULACJE!!!!!🌻 🌻 🌻 To teraz jutro z samego rana na betę - na potwierdzenie i rzeczywiście - Boże broń żadnych okien! Chłop od czego jest???:):):) Ty teraz wypoczywaj i dobrze się odzywiaj! pozdrowiona dla wszystkich, która nastepna do kolejki????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo to dobrze że wszystko w porządku. to może ty będziesz kwietniowa. a gdzie chodzisz do lekarza? bo może mieszkamy obok siebie. napisz na maila jak tutaj nie chcesz takich dokładnych informacji podawać kukusia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego - dobry duszku - my wszystkie jesteśmy następne w kolejce. Martyniu ide do gina w poniedziałek. w 15 dc. może sie dowiem czy pęknął. a jeśli nie to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kseńka moje gratulacje:D:D:D:D:D puszczaj wszedzie fluidki, widze,ze u was na topiku tez panuje zasada chociaz jedna na miesiac:D:D:D:D Ksenia jeszcze raz puszczam usmiech dla ciebie i dla twojej uroczej fasolki:D:D:D pozdrawiam wszystkie dziewczeta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo, fajnie że już po wszystkim, dobrze że wyniki OK, teraz masz już z górki Omego, pewnie wszystkie chciałybyśmy być następne, ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli kukusiu okaze sie ze nie pękają to wtedy dostaniesz lek czy zastrzyk na peknięcie. \\to już lekarz ci powie, ale lepiej zebys wiedziała co i jak. JA już nie mogę doczekać sie końca kwietnia żeby móc zacząć sie starać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×