Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

oj....znów internet mi szwankuję;raz jest a za chwilę moze juz go nie byc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie pożegnać, bo zaraz wyjeżdzam. Dianko niestety nie doczekałam się dziś momentu, kiedy napiszesz płeć maleństwa, trudno, bedę musiała wytrzymać do wtorku. (wciaż obstawiam córkę ha ha ) Całuję was mocno i jeszcze raz Życzę Wesołych Świat. Buźka.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinity27
uff juz po strachu ... dostalm świadectwo i ekwiwalent za urlop ... ale nie obeszlo sie bez złosliwych komentarzy ... teraz nikt nie przyzna się do błędu i trzeba kogoś obwiniac - że ktos zrobił zle to ..a ktos tamto - kurcze - ale chamstwo! ale uwolnilam się od tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi jest......co
Nie moge zajsc w ciaze bo mam za malo przeciwcial antykardiolipinowych....Czy sie ktorea z Was spotkala z takim beznadziejnym przypadkiem jak ja?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie Trinity,ze wszystko poszlo gładko.Pewnie,ze dobrze zrobilas! zaraz bede musiala wyniesc laptopa do pokoju - bo jeszcze go zachlapię w kuchni --:-D ale nie moge sie doczekac wiesci od Diany ...i tak caly czas zerkam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się ciesze - nie chce o tym pisac na forum bo ludzie nas podczytuja ... a jeszcze ktos cos skojarzy ... i bedzie kanał... no wlasnie Dianeczka pewnie się niebawem odezwie ... ja wlasnie robie obiad i juz podaje .... minius głodny jak wilk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane... Martyniu, nie doczekałaś się..ale nic straconego:) Jeszcze nie było widać:(:( pani doktor patrzyła, patrzyła, ale dzidzia tak się wierciła że nic nie zobaczyłysmy:( Jedyne co wiadomo, na 100%..to, że jest wszytsko super, zero zastrzeżen. Dzidzia ma 17 tyg i 3 ddni i waży232g:) wszytsko pięknie się rozwija..tak więc powodów do zmartwień nie ma:) Przepraszam, ze trzymałam Was w niepewności, ale dopiero wróciłam z miasta, a jeszcze wyszykowałam męża, bo jedzie do Wa-wy po kolege na Okęcie..i tak mi zeszło długo. Całuję Was i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane przyjaciółki! Chciałabym Wam złożyć życzenia wielkanocne więc wszsytkiego najlepszego, wesołego zajączka i mokrego dyngusa oraz dzidziusia w koszyczku. I też dziękuje za życzenia. Może jutro się jeszcze odezwe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano suuper ,ze wszystko Ok.!!! ja własnie wsadzilam sernik do piekarnika---uff...padam z nóg paziu - w takim razie szybciutko w niedziele zajrze do koszyczka :p może będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekładam jeszcze andruty nadzieniem tofii - i koniec na dzisiaj :p mis juz spi - wziąl konską dawkę gripex noc -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wieczór a ja jeszcze nie zrobiłam wszystkiego , :( Zyczę udanych świąt ispaniałego Słoneczni -Mokrego dyngusa i rózniez przyłączam się do zyczeń z koszyczkiem. Pozdrawiam Wpadane jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonka moje Kochane,wpadłam aby złożyć Wam życzonka:) A więc W związku ze zbliżającymi się świętami Ślę moc uśmiechów z uściskami Święconka niech dobra będzie By ludzie Was kochali zawsze i wszędzie Bądźcie dla wszystkich zawsze serdeczni Mili, uprzejmi, ułożeni i grzeczni Niech się w życiu dobrze Wam powodzi Niech w Waszym życiu będzie brak pożarów, lawin i powodzi Życie niech się Wam dobrze układa... Niech Wszystko o czym marzycie spełniło się... Całuję mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane... Życzę Wam, radosnych i miłych Świat Wielkanocnych, smacznego Święconego..a także mokrego Dyngusa. Niech ten czas będzie spędzony z rodziną, w miłej atmosferze. Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy 🌻 Spełnienia marzeń dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje widze ze dzis zupelnie swiątecznie - pusciutko - ja juz po swieconce - blismy w kosciółku - wyspowiadalismy się - w domku - robie ostatnie czynnosci - kończe sałatki ... mazurek wyszedl mi tak piekne ze mój męzulek mowi ze jak na wystawe :) kochany jest - bo on uwielbia wszystko co słodkie ... przylączam się rowniez do zyczeń - kochane moje aby Zmartwychwstały Jezus zagoscił w Waszych serduszkach - by je przepelnil miłoscia, radością i szczęściem! Niech Wam Mili będzie wiosennie, słonecznie, witecznie! Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech sie w Śmingus Dyngus woda na Was leje a wielkanocny Zając przyniesie radość i nadzieje. Wasza Trinitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim z okazji Świąt życzę spełnienia zdrowia, radości i wszystkiego naj, naj... I oby życzenia zajączkowe się jak najszybciej pospełniały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Wielka Noc nastanie Życzę Wam na Zmartwychwstanie Dużo szczęścia i radości, Które niechaj zawsze gości W dobrym sercu, w jasnej duszy I niechaj wszystkie żale zagłuszy. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziękuję za życzenia świąteczne, Tryni po świętach koniecznie podaj przepis na mazurka :) Martyniu udanego wypoczynku w górach, Kukusiu 👄 a dla wszystkich: \"Złociutkich kaczuszek, jajeczek dzbanuszek, słodziutkich baranków, słonecznych poranków, wiosennej euforii, a w brzuszku świątecznych kalorii\" a dodam od siebie że nie tylko kalorie by się przydały w tych naszych brzuszkach :D pozdrawiam wszystkie kobietki, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Cześć dziewczyny ja też życzę wszystkim Wesołych i Pogodnych świąt i , jak napisała mi koleżanka na kartce -" żeby kurczaczek się wreszcie wykluł" u kazdej z nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim zaglądającym na nasz Topik i jeszcze raz drogim Przyjaciółkom: Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, oraz zdrowych! Życzy Wasza Lenka wraz ze swoim A. :-) Ps. Trynity wykorzystałam Twój przepis na paschę :-) Nie mogę się doczekać jutra żeby jej spróbować. Koniecznie też chocby po Świętach podaj nam ten przepis na mazurek (kajmakowy? wow) .. Ja nie zrobiłam za wiele potraw, bo średno sobie radzę w kuchni. Ale mam dwa farsze do jaj.. rybkę pogrecku, sałatę z porem i ananasem..selerem, jajkiem i kukurydzą.. odparzamy wędlinki swojskie.. zeŚwięconką byliśmy razem w samo południe. To nasza pierwsza wspólna Wielkanoc. Wszystko robimy razem... Nawet nie specjalnie jestem zmęczona.. Ten mój A. to Skarb. Buziaczki Kochanienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz swiętujemy - w sumie na razie tylko leniuchujemy - ogladamy telewizje i .... ummm teraz mam dobry czas wiec - całe swięta zamierzamy baraszkować ;) wypróbowalismy podłoge - na kołderkach mój minus nie chciał by mi było zimno - nawet nie wiecie jak ja go mocno kocham - to moj najukochańszy skarb ... tak jak dla Was wasi meżowie ... przepis na mazurek ... ciasto : 300 g mąki, 200 g masła, lyzka cukru, cukier waniliowy, 3 ugotowane zółtka, troszeczke soli ... jezeli wolicie - to mozecie wykorzystac przepis na normalne ciasto kruche ... dekoracja : tabliczka gorzkiej czekolady, 1-2 puszki skondensowanego słodzonego mleka, 150 g migdałow, kandyzowana skórka pomarańczy, rodzynki, lukry - do ozdoby Mąke zagniesć z maslem cukrem, cukrem waniliowym i zołtkami, dodac szczypte soli, wstawic na 1-2 h do lodówki, ciastem wylepić wysmarowaną tłuszczem blaszke - lub na papierze - specjalnym do piecznia, wierzch ponakłówac widelcem piec 10-15 minut w piekarniku w 180 stopniach ... zrobic ozdobne wyzsze brzegi puszki mleka gotowac ok. 2, 2.5 godziny w wodzie cały czas uzupełniac niedobowy wody bo bedzie się wygotowywala . ostudzic trochę - otworzyć i przelac do garnuszka. dodawać polamana czekoladę az uzyskacie jednolita konsystencje ... wylac na upieczone wystuzone ciasto ... ciasto udekorowac - brzegi skorka z pomarańczy ... środek w/g własnego upodowania - mozna lukrem zrobic galaązki bazi ... rodzymi i migalay posypac po wierzchu ... bardzo dobre ... i słodkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
cześć Karolcia, u mnie po staremu niestety, miałam być u lekarza w tamtym tygodniu ale odwołała wszystkie wizyty i nie udało mi sie juz dostać przed świętami. Jestem po owulacji (chyba była, ale nie jestem pewna) Mam podwyższona temperaturę (pow 37C) ale nie mierzyłam regularnie. A za tydzień czeka mnie stres jak co miesiąc. Dobrze ze święta moge spędzic mając malutka nadzieję. Wesołych Swiąt jeszcze raz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) piszę od mamci - siedzimy od rana...podjadamy i wypoczywamy :-) mazurka kajmakowego tez zrobilam...ale mi nie wyszedł taki wystawowy jak Trinitce....za to pascha pycha-zjadłam az nadto pozdrowionka kochaniutkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×