Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

hejka ja dopiero wróciłam a na 16 znów muszę wyjść, na rozmowe w sprawie jednego ucznia Akasiu to przed tobą ważny krok do przodu w staraniach, oby było ok :) Tryni, a jakie wieści od twojego gina? Elizo, mam sprawdzone 2 proste, a zarazem pyszne sałateczki, ale z majonezem, a ty pisałaś kiedyś ze wolałabyś bez, napisz czy cie interesują przepisy to wieczorkiem skrobnę, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja byłam wczoraj na badaniu ... poprzedzajacym hsg ... mialam robiona cytologie sluzu - na wynik trzeba czekac tydzień ... zobaczymy - mam nadzieje ze nie mam zadnych stanów zapalnych i po wyniku umawiam się na wizytę ..pewnie pózniej na hsg - takze pewnie razem z akasią ok. czerwca bedziemy wiedziały co w trwaie piszczy ... lekarz mi powiedzial ze mam bardzo ładny sluz :) taki krystaliczny i super płodny ... ciekawe dlaczego w takim razie nie zachodze w ciaze :( ale to się pewnie niebawem okaze ... wizyte kolezanki mam za soba - czuję sie super ... ta pogoda tak na mnie wpywa ... dzidzia piekna - malutka - ale na swoj wiek duza - ma jeden miesiac i wazy już 5,8 ... spory facet ;) zrobiłam mu kilka zdjec ... popytalam sie o to i o owo ... mam juz zapewniona dostawe ciuszków dla swojego baby po malutkim Michasiu ... wiecie - jakos czuje ze napelnia mnie jakaś sila - muszę walczyc i na pewno bede miec co chcę ... zmykam do robienia obiadku ... bo minius juz niedługo bedzie w domku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane moje. Wpadłam się przywitac i zaraz jade(wiecie gdzie). U mnie nic ciekawego sie nie dzieje, za tydzien mam wizyte u gina i podjemie dcyzje czy zaczynamy stymulacje Clo, wiec jestem pełna nowej siły i nadziei, całuski dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, dobry śluz to juz coś, mi gin też powiedział że mój jest piękny :) tylko pewnie coś innego mam nieładne i stąd problemy, ja sie teraz zajadam sałateczką: fasolka czerwona, fasolka biała, tuńczyk, kiełki Mung i odrobina majonezu, mmm pyszne :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Na dobre salatki to i ja sie pisze. Alez jestem marna, brzusio bardzo boli, chyba sie wszystkie comiesieczne bole skomulowaly i jest jeden duzy :( A wolalabym co miesiac...A najgorsze, ze jeszcze nie krwawie, tylko troszke plamie od wczoraj. Ale co ja moge? Jesli chodzi o hsg to ja bede robic najprawdopodobniej w przyszlym tygodniu. Czekam z umowieniem sie az @ sie rozkreci. Moj lekarz powiedzial ze to badanie robi sie do 8 d.c., wiec sie go bede sluchac. Boje sie, bo nigdy nie wiadomo co te amerykanskie konowaly wymysla, czy daja znieczulenie? Nie wiem. Pozdrawiam wszystkie staraczki i zycze by cos ta dolna tabelka drgnela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, no to wrzucam tutaj przepisy, ale nie sa jakieś wykwintne i moze juz je znacie 1. Sałatka wiosenna: 8 jajek 3 plastry szynki o grubości 1 cm pęczek rzodkiewki pęczek szczypiorku majonez pieprz Wszystko kroimy w kosteczkę, rzodkiewki najlepiej utrzeć na tarce o duzych oczkach, dodajemy trochę majonezu i pieprzu i gotowe. Bardzo szybko się robi i nie spotkałam kogoś komu nie smakowało :) 2. Sałatka \"bez nazwy\" :) 8 jajek puszka kukurydzy słoiczek seleru konserwowego mały słoiczek pieczarek marynowanych kilka ogórków kiszonych (5-6 szt.) Kukurydzę i seler odsączamy z zalewy, pieczarki, ogórki, jajka kroimy w kosteczkę, dodajemy majonez i pieprz i już gotowe. Również wszystkim smakowała :) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, widzę ze z nadejściem wiosny rozpoczał się sezon na hsg, ja też spytam gina, lepiej zawczasu wiedziec co i jak w środku słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, Karolciu. Znam te salatki, chociaz ta bez nazwy nazywam selerowoa po prostu ;) Ale wszystkim polecam bo sa naprawde dobre. Chociaz powiem wam szczerze, ze mi i mojemu mezowi najbardziej smakuje tradycyjna - jarzynowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, mi sie jarzynowa juz przejadła, dawniej to tylko ją robiłam z mamą i nie moge na nią patrzeć, a te takie skromne, proste ale smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Karolciu, a ja bardzo rzadko robie jarzynowke, bo za duzo pracy, a ja jestem strasznym leniuszkiem ;) Wiec jak zrobie dwa razy w roku to smakuje. :) Takie proste salatki to czesciej robie, a kiedys selerowa to nawet dwa razy w miesiacu. Obecnie jakos bardziej przerzucilam sie na rybki. Chociaz moze na ten weekend zaserwuje wiosenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam, polecam wiosenną :) a ja rybek niebardzo, tylko pangę jadam, wędzoną makrelkę i wędzonego łososia, no i tuńczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim . Ale słońce Superrr Karolcia Bardzo dziekuje za przepisy , własnie musze cos wykombinowac a CO macie na goraco do zaproponowania Co do HSG to robi sie max do 14 dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sałatek to jak macie cos bez majonezu bo tesciowa nie moze za bardzo z majonezem a właśnie dowiedziałam sie ze będzie w niedziela :) To musze cos zrobic pod jej gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Eliza333 Z majonezem to: 16 jajek ugotowanych na twardo starte na największych oczkach wrzucić do dużego naczynia. 2 opakowania paluszków krabowych(surimi) pokroić w kosteczkę wkucić do jajek. 1puszkę kukurydzy wsypać do reszty. 1 pęczek szczypiorku pokroić drobno i wrzucić do reszty. Doprawić sosem tao-tao słodko kwaśnym, majonezem aby się zbiło i posolić i popieprzyć.. Mniam pycha nigdy smaczniejszej nie jadłam ... Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
A bez majonezu to może to: Ogórek kwaszony, świerzy, rzodkiewka, kapusta pekińska,pomidor,papryka czerwona, zielona i żółta wszystko w kostkę troszkę do tego soku z cytryny soli pieprzu i olową z oliwek lekko polać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Pyszne są też jaja faszerowane.. Gotujesz jajka i już wystudzone przekrajasz na pół razem z łupinką.. Musisz mieć bardzo ostry nóż. Ze środka delikatnie wyskrobujesz wszystko do miseczki.. Połowy łupinek zostawiasz na później. FARSZ: jajka najlepiej widelcem rozdrobnic jak najbardziej się da dodać szczypior śmietanę aby było zbite sól pieprz do smaku. Wyłożyć farsz w łupinki, obkleić jajko bułką tartą i delikatnie podsmażyć do zrumienienia:) Też bardzo pyszne:) ale trzeba uważać na skorupki żeby nie dostały się do jajek.. Zjada się łyżeczką że skorupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Dobry jest też klopsik. z 1 kg mięsa mielonego i kilku jajek. Do mięsa dodajesz dwa jajka i 1 cebulę. Formujesz w kształt chleba do środka wkładasz 3 lub 4 ugotowane jajka i w takim stanie wypiekasz ok 45 minut polewając co 5-10 minut w piekarniku mięsko wodą przegotowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora.
Dziewczynki czy możecie odpowiedziec mi na takie pytanko...Przeczytałam że niektórym dziewczynom gin powiedział że mają ładny śluz płodny(u mnie nie widac go na zewnątrz) czy w takim razie gin może to sprawdzić czy ten śluz jest tam wewnątrz??? I w jaki sposób to sprawdza? nie śmiejcie sie dziewczynki że takie pytanko zadaje.Prosze o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
Dlatego najlepiej jest chodzić na takie badania w środku cyklu podczas owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciu ... u mnie tez wczoraj słabo widziałam w sumie od 8 dc cos tam było ale niewiele na wkladeczkach i przy siusianiu ... mi lekarz wkłada taki aparacik co sprwaia ze widzi cała szyjke macicy jej ujScie i wogóle ..to jest chyba metalowe..rozszerza się w srodku i przy zamknieciu tego pobiera sie probke - trudno mi to opisac ale juz miałam robione Tk - testokrystalizacje sluzu -3 razy i wczotaj Rc - cytologie sluzu pierwszy raz - za kazdym razem było tak samo ... ten przyrzad wyjmuje z opakowania foliowego - jest to urzadzenie jednorazowe tylko dla danego pacjenta ... ja dzis mam piekny sluz ... leci go duzo - jest przeżroczysty i b. ciągnacy ... wiec - napastuje meża po raz kolejny ... uff ale biedaczek ze mna ma ..hi..hi... ale na nudę nie może narzekać a każdym razem wymyślam co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora.
Dziękuje wam bardzo za wyjaśnienie.U mnie taki problem z tym śluzem że nawet przy siusianiu go nie widać...Owu mam koło 16,17dc,mam wizyte w 15dc i poprosze gina o sprawdzenie czy ten śluzik znajduje sie w środku. Pozdrawiam wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×