Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Kukusia - dzieki za zdjęcie !!! Też mi sie wydaje , jak bym cie gdzieś widziała ??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak by nam sie udało za 1 razem to miałabym juz ponad 3 letnie dziecko - mo mąż wpadł kiedyś na pomysł , zebysmy sie szybciej ożenili to zrobimy sobie dziecko ( wkurzał się , że nie moze zostawać u mnie na noc :-) ). No ale jak widac , nie udało się i nie udaje nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec spaceru! Wymęczyliśmy psiura po lesie i teraz słodzinka śpi tak słodko, że ma się ją ochotę schrupać:) Pooglądałam sobie Wasze zdjątka i uważam, że wszystkie wyszłyście szałowo! Kukusia - a od Ciebie nie dostałam jeszcze fotki:( Aaa no i zapomniałam napisać - ja jestem z okolic Opola - ale wolałabym nie pisać na forum nazwy miejscowości, bo to mała wioseczka - 2 lata temu wyemigrowaliśmy dobrowolnie z miasta, bo zachciało nam się własnego ogródka z drzewkami i kwiatkami. A no i psina ma tutaj o niebo lepiej. katia100 -- ja też od pewnego czasu odstawiam akrobacje z poduszkami :P Aż mój K. się śmieje, że nie wiedział wcześniej, że ja takie sztuczki potrafię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta te zdjatka byly w 18tc :D fakt brzuszek jeszcze malo co wystawal, te aktualniejsze przesle pozniej z pomoca meza:D kukusia wysle na pewno🌻 akasia🌻 surfitka tak lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja dzidzia miałaby już 5 lat, bo zaczęliśmy w sumie bez zabezpieczenia jakiś rok przed ślubem. Ech a ja się wtedy tak trochę wpadki bałam, jakbym wiedziała, że takie z tym problemy będą, to wcale bym nie uważała od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto by pomyslał , że bedą z tym takie problemy !!!! Pamietam jak była taka młodzutka to tak sie strasznie bałam ciąży - myśłałam , że raz sie z kimś przespie i zaraz bedzie dziecko - A TO NIE TAKIE PROSTE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My przed ślubem przez 3 lata sie niezabezpieczaliśmy. tylko metoda kalendarzyka, ale teraz wiem że już wtedy było ze mną nie tak bo przeciez do dzisiaj nieumiem tego obliczać jak należy woltare zaraz ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia - a ja się łudziłam, że mi tak dobrze te kalendarzykowe obliczenia wychodzą, że nie ma wpadki, a to się okazuje teraz, że to wcale nie kwestia obliczeń:( chociaż wykresy tempki wychodzą wzorcowo, ale już przestałam się w to bawić, bo tylko mnie denerwowało, że niby wiem kiedy a tutaj i tak nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja dzidzia miala by juz 8 miesiecy . Poniewaz w zeszlym roku w lutym mielismy slub cywilny i wtedy pierwszy rza spoznila mi @. Ale bylam w szoku... ale mysle ze spoznila mi sie ze stresu jaki przezywalam.... dopiero do tygodniu spoznienia dostalam od razu poczulam ulge....A teraz troche zaluje ze nie bylam w ciazy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziewczynki rozpisalyście - kurcze ledwo nadazam z nowymi kolezankami - teraz jest nas sporo wiecej - witam wszystkie nowe forumowiczki ... co do akrobacji z podusia to ja juz tak od poł roku ... podusia pod pupke albo prawie swieca - by wszystko wpłynelo do srodka ;) mój mezulek ostatnio gałgan jednen zrobil mi zdjecie jak trzymam nózki w gorze - mówi ze dla potomności - by dzieci wiedziały jak mamusia mocno je chciala! co do wszybkiego wyskakiwania z łózka i prysznicu - to nie jest dobry pomysł ... wszystkie chłopaki zaraz wyplywają :( zmykam kochane - bo jak na razie jeden komputer w domu a mąz pracuje - także podaje e -maila i jutro wszystkim dziewczynkom co przyslą mi zdjęcie - odsyłam swoje fotki! mykam - sprobuje jeszcze zajrzec do was przed spankiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woltare wysłałam ci Trini dobre :) mój luby też mi czasem robi jakieś pskikuśne zdjęcia np jak sie kąpie a potem zapomina skasować i ja po jakimś czasie sobie oglądam swoją kąpiel. mam nadzieje że tylko ja!!!! Katia uciekłaś już? zostań z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woltare z tym kalendarzykiem przed ślubem to też byłam z siebie dumna i nawet gadałam do koleżanek że ja nierozumiem jak one mogły wpaść skoro tak łatwo można sobie wszystko wyobliczać, np. na moim przykładzie. jade już tak długo na tej metodzie i nie wpadłam ale tępa byłam wtedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to, już nikt nie pisze? no więc ja też zmykam by nie tracić czasu. muszę jeszcze tyle wkuć do łebka. i byłoby rewelacyjnie gdyby mi sie chciało tak bardzo jak mi się nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Marta , ze chyba zostaniemy same !! - ja tez jeszcze chwilke ( jakieś 30 , 40 min ) bo w sumie jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko24 na to wyglada... Ja tez jeszcze chwilke z pozniej musze skoczyc do sklepu... A ty skad jestes Justynko ....napisz w mailu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczynki to mamy do siebie w miarę bilsko coraz więcej nas krakowianek :) Marta wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciągające jest takie pisanie prawda ??? Ja bede mieć 2 dni przerwy , bo jutro i w piatek ide na rano do pracy a tylko w pracy mam dostep do internetu. Jak wam sie bedzie nudzic , to napiszcie maila - na maila łatwiej mi odpisać niz siedziec na forum - wiecie rano kierownik sie tu szwęda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×