Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Akasiu ....no niestety ja ci nie pomoge bo nie mieszkam w Polsce....ale zaraz dziewczynki napewno Ci powiedza... Katia100 ja nigdy nie uzywalam tesrow owulacyjne .... Sa to testy ktore wykrywaja jakis plik w moczu i przyblizaja kiedy ma nastapic owulacja...pewnie namieszalam ale dziewczyny ktore je stosowaly napisza Ci lepiej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykrywaja wyrzut LH czyli hormonu stymulujacego owulacje-zaraz po nim (12-36h) nastepuje OWu.Robi sie je w przyblizonym czasie oczekiwanej owulacji czyli od ok.11-12dc az do momentu pojawienia sie dwoch kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia nie martw sie moja poczta tez jakas powolna .... narazie nic nie dostalam, ale napewno przyjdzie:P Wczoraj kukusia mi wysylala 4 razy i dopiero pozniej doszly wszystkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
to jak ja mam co 28 dni @ to w ktorym dniu powinam zacza robic w opakowaniu ile jest testow ile kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko, akasiu- gratuluję pomyslnego zdania egzaminów Katia dzieki za zdjecia- śliczne:) wysłałam moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest opisane w ulotce :-) albo w google poszukaj...rozne sa ceny...ale zazwyczaj to ok.5sztuk w opakowaniu.i kosztuje ok.trzydziestu paru złotych-ale dziewczyny zamawialy internetem prze sklep starania.pl i mialy ich wiecej i taniej ...mysle,ze w u Ciebie trzeba byloby zaczac w 11dc ja ich osobiscie nie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katio ja kupowłam teaty owulacyjne na allegro bo tam jest najatniej za 10 stzuk płaciłam ok 25 zł- w aptece takich nie kupisz. jak masz@ co 28 dni to ja bym zaczęła gdzieś od 10-tak na wszelki wypadek, poza tym do każdych testów dołącozna jest instrukacja jak testować. zaraz znajde to ci wyślę linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia mi tez nic nie przyszlo...czekam i czekam i nic:( Jak mozesz to wyslij jeszcze raz. Dziekuje❤️ martaBmichal@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyni--iu dziekuje za maila---a moze pamietasz nazwe Hotelu i biuro przez ktore wycieczka byla organizowana./...wolalabym cos sprawdzonego i poleconego rzecz jasna :-D jeju....Kukusiu mam to co Ty ....czyli lenistwo do nauki !!! zeszyty,notatki,ksiazki leża kolo mnie a ja w najlepsze siedzę na kompku ....oj...co to bedzie co to bedzie :-) przesyt tak zwany....w koncu mam 23 wpisy aż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marto_24 a czym Ty sie zajmujesz w Usa? jesli chcesz to napisz w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyni--iu w który dc robilas estradiol - i jaki byl wynik .Napisz mi prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu jak przeczytasz maila to daj tylko znac jaki miesiac Cie interesuje bo w kazdym jest inna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu ja robiłam w 19dc miałam wynik 59,0 pg/ml a norma w tym dniu powinna być od 100-400 jadłam wtedy cyclo-prognove przez 2 miesiące, ale ten moj gin z wrocka powiedział ze zaniżony estriadol nie utrudnia zajscia w ciaze(przynajmniej w takiej normie jak u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka-2327
Katiu aj sobie spokoj z testam. ja juz eg probowalam i musze przyznac ze to całkowity niewypał. Tak naprawde to w 100% nie poda ci dokladnie czy masz ow. Nie wiem czemu kobity lubia tak wydawac kase. Przeciez termometr ma kazda z nas w domu. Wystarczy 10 min mierzyc temoerature przed wstaniem z ozka i zapisywac w kalendarzyku. jak tylko podniesie sie tem do 37 to wieszze to woulacja. Jedna zasada trzeba to robic codziennie. Przeciez przez temp sam oraganizm powie ci kiedy wiec poco wydawac kase na cos zbednego?? :) Ja sie przekonalam i mierze codziennie temp lekarz mnie do tego przekonal i mial racje, sprawdza sie :) Wiec ja ciebie ez przekonje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia mi nie doszły twoje zdjęcia, możesz jeszcze raz wysłać? kukusia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję ...hmm...z tym estradiolem...bo ja mialam tylko 22.3 w 12dc i gin powiedzial,ze to rzeczywiscie malo.Moze zrobie to badanie jeszcze w 19dc?! zmykam na jakis czas.buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki..ja tez zmykam na chwilke ... ide wziasc prysznic i troche poprasowac bo nazbieralo sie tego troche...:D Ale zajrze jeszcze przed praca . Buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! 😘 Jejku aleście się rozpisały - siedzę już chyba pół godzinki i nadrabiam. Szkoda że w pracy nie mam możliwości podczytywania na bieżąco... Tzn możliwości mam, ale pracuję w dziale z samymi factami i nie chcę, żeby oni podglądali:P Martyniu - dziękuję za zdjęcia - śliczna dziewczyna z Ciebie. A ten brzdąc, którego trzymasz na rączkach - marzenie! Dianko - gratuluję sukcesu na egzaminku, jeszcze obrona i będziesz miała z głowy:) Obrona - przynajmniej u mnie to była już tylko formalnością - pytanka były łatwe i komisja podpowiadała. Z tym że ja miałam promotora faceta i on nie był złośliwy. A z kobietami na uczelni to też mam nie najlepsze wpomnienia - nie wiem skąd to się bierze, że z wiekiem na uczelniach kobietom zaczyna się zmieniać charakter... Dobrze że nie wszystkim. Ambicja?) Na szczęście oprócz tej Twojej Pani promotor, będzie na pewno jeszcze parę innych osób w komisji i nie będziesz się musiała denerwować (a ja się denerwowałam strasznie - nawet rano \"przed\" nie umiałam trafić czajnikiem do szklanki:D Tryniu - no tak - jedziemy wiekowo na jednym wózku - no cóż latka lecą, aż wierzyć mi się nie chce, że aż tyle ich za mną. Gdybym wiedziała, że dzidzia potem urodzi się zdrowa, to nawet bym jeszcze trochę mogła poczekać, ale ja się martwię, że potem może się jakiś problem pojawić... Ale nie tracę nadziei (czasem tylko dopada mnie jakiś wstrętny dół - ale staram się z niego szybko wygrzebywać. My też łykamy na bieżąco witaminki A i E + folik, a aspargin też łykałam, ale nie wiem na co on jest - sąsiadka bieże go przy cukrzycy, ale o tym dowiedziałam się jak już go zjadłam, a ja cukrzycy nie mam, więc nie wiem co on miał na celu. No i mnie dzisiaj też boli brzuchal - i też nie wiem na co to ma być - na@ za wcześnie, ma owulkę za późno, innych objawów brak, ale na nic się nie nakręcam, bo nie wierzę, że sam fakt, że znalazłam się na tym topiku i przechwyciłam parę fluidków od Justynki, Dianki i martyni wystarczył, żeby nagle po 5 latach się udało i to bez tabletek, tylko przy udziale i pomocy podusi. Zresztą jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek ewentualne objawy. Ale mogło by mi popuścić trochę, bo mnie jeszcze sprzątanko czeka... Kseniu zaraz wyślę Ci fotkę i proszę również o Twoją:) Oj ale się rozpisałam - za cały dzień:) Zmykam robić jakiś obiadek na jutro - ale będę tu wpadać co chwila i podczytywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
wlasnie dotarlam z pracy dodomku... ale upal masakraa taki len mnie ogarnal ze zamaist obiadu robic zamowilam sobie pizze:P:Pmoj maz w lodzi na targach wiec moge tu popisac w psokoju , co do zdiec to jutro powysylam bo tu w domu niemam niestety zadnych na komputerze:( neiwiem czemu niedoszly bo do trinity doszly.... hmmm aco do temperaqturki to od kiedy moge zaczac mierzyc?? bo dzisjest 14.06 a @ mam dostac 22.06 to rozuiem ze od nowego cyklu:P:P?? i takim normalnym termometrem:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu - tak zwykłym termometrem i najlepiej o tej samej porze dnia i godzinie ... wtedy pomiary są bardzo prawidłowe ... ja robilam sobie testy owu - tak mniej więcej od 9 dc i zawsze ok. 14-15 pokazywał mi się pik Lh ... teraz nie robie - bo w moim przypadku nie zadzialały ... szkoda kasy - i tak mnostwo pieniedzy idzie na lekarstwa ... Voltar - aspargin uzupelnia niedobory potasu i magnezu ... pomaga przy stresie i zmeczeniu ... zmykam bo jedziemy na zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
noto w takim razie po @ zaczynam dzialac z termometrm:) a szwagierka mi dzisiaj pisala bylan USG jest w 5 tyg.... szczesciara:) a zawsze mowilysmy ze bedziemy razem z brzuszkami chodzic.... miala na mnie czekac:P:P aja czekam na pizze i ogladam TV czyli totalne lenistwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia 100- jezeli chcesz to podaj mi twoj email adresto wysle Ci zdjecia.... Jezeli nie chcesz pisac na topiku to wyslij mi na maila🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×