Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

kukusia@vp.pl wyślij mi zdjęcie katia pod względem finansowym napewno dacie rade.przeciez jakoś to będzie. a jak długoe masz cykle? 30dni czy więcej. bo chyba strasznie wczas te objawy. ale ja sie nie znam, być może tak ma być. jeśli sie jeszcze będą utrzymywać to myślę że tak za 5 dni możesz iść na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
cykle mam rowniusienko co 28 dn ostatnio mi sie 2 dni przesunal bo bylismy w zakopcu wiec podejzewam ze klimat:P ale tak to od roku po odstawieniu Logestu co 28 dni:) wiesz zdaje sobie sprawe ze tylko nadzieje sobie robie:/.... a co znaczy "isc na bete"??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje...oświadczam, ze egzamin zaliczyłam:) tak więc koniec studiowania!!!! jeszcze tylko obrona pracy...i wakację:) tak sie cieszę. Wpadnę do Was później bo mam jeszcze sporo pracy. Buziaki pa, pa P.s Justynko dziekuję za zdjecia-pięknie wyglądasz:) a wogóle zdjecia sa rewelacyjne i miejsca w których byłu robione...ech marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
kukusia i martyn--ia wysłalam wam na maile moje zdiecia ze slubu:) czekam na wasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... to znowu ja ... zrobiłysmy z mamcią zakupki - w sobote imieninki - także szykuje się grilek :) u mnie chyba @ tuz tuz - czuje jak mnie brzunio zaczyna pobolewać -jak co miesiąc:( jestem strasznie zla - bo wiem ze znowu się nie udało ... kurcze dziewczynki chyba predzej dobiegne do 40-stki niz zajde w ciaze :( martyniu - brzunio CI urosnie na pewno - Justi jest w 24tc :) ale brzuchalek ma piekniutki :) jakieś smutki mie lapia - to pewnie dlatego ze @ się zbliża- dziś 24 dc katia 100 nie ma nic gorszego niz wkręcanie się - ja jednego miesiąca mialam takie objawy ciążowe ze byłam na 95 % pewna ze to ciąza - sikałam co chwila , mdliło mnie , piersi powiększone zciemniejszymi suteczkami , zawroty głowy - tez od przeszło pół roku po sexiku w dniach staranek - układam wysoko nogi - na razie na nic się to zdalo ... ale moze Tobie przypisze więcej szczescia ? beta oznacza - badanie krwi - z oznaczeniem hormonu ciązowego ! Dianko zdolniacha z Ciebie- podziwiam CIe za to ze tak sobie pieknie radzisz ... ❤️ katia 100 czekam na Twoje zdjecie - zrewanzuje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale sie rozpisałyscie, ja dzis juz z tym moim zapaleniem oskrzeli lepiej, ale glowa nadal bardzo boli. Probuje sie zebrac zlozka ale nie brdzo mi to wychodzi, jestem słaba jak po tygodniowej libacji :) Staranka w tym miesiacu musze sobie odpuscic bo naprawde bardo zle sie czuje a jakby doszla do tego jeszcze ciaza i osłabienie to chyba bymjuz umarła :p Widze ze grono nasze cały czas sie powieksza, ne powiem ze to dobrze bo nie powinno nas tu wogole byc tylko powinnysmy smigac z maluchami na spacery :( czekam na fotki odnowych kolerzenake aha i zaraz poprawie tabele bo moje sie nie zgadza. milego dzionka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............6..............ok. 10.06.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............10............ . ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............14......... . ........02.07.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............22............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28..............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
tryniti27 fotki poszly czekam na twoje:) a co do nadziei to juz ja stracilam ... rozmawialam wczoraj z mezusiem jesli teraz tez nic sie niewydazylo... a podejzewam ze niestety nic.. wlasciwie jestem pewna... to po@ idziemy do lekarza najpierw ja potem on idzie zbadac nasienie...:( naprawde w najgordzych koszmarach niesnilo mi sie takie cos...:( i przerazona jestem tym ile nas jest jakie to niesparwiedliwe DLACZEGO?? ZA CO?? ah... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiu a ile Ty masz latek ze tak rozpaczasz ? wszystko sie jakoś ułorzy - przeciez nikt Wam nie powiedzial ze jesteście bezpłodni ... tylko trzeba troche cierpliwosci ... zobacz ja od prawie 2 lat sie staram ... czasem dopada mnie deprecha le jakoś nie poddaje sie ... inne dziewczynki też ... 07.06 minela mije 4 rocznica slubu - bylo cudownie - ale w sercu jakiś smutek sie tlił ze bejbika nie ma - także uszy do gory - trzeba woierzyc i modlic sie - wiem ze to pomaga ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyscie dziewczynki -nie nadążam. Podaje jeszcze raz mail ksenka2@o2.pl i czekam na foteczki nowych dziewczynek. Justi - brzuchol fantastyczny i maluszek także:-) A ja nadal bez @ - ja chcę żeby przyszła!!!!Albo mi sie juz wszystko totalnie pomieszało w organizmie albo nie wiem co......wrrr,zła jestem jak cholera! Gin kazał jeszcze czekać 1,5 tygodnia-przecież ja oszaleje,a teraz jeszcze zakonczenie roku,wypisywanie świadectw,rady,mam dosyć wszystkiego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
tryniti wiesz wiem ze 7 miesiecy to jak by niepatrzac tak pozytywniej to tez niejest taka tragedia ja mam 23 latka moj mezus tak samo 2miesice jest starszy hehe:P teraz mnie napadla jakas deprecha:/ i juz niewiem co ze soba zrobic:( jestem strasznie niecierpliwa osoba... wiec moze tez dlatego tak sie doluje..... a wy dziewczyny ile macie lat?? jest tu moze ktos zer ślaska ja jestem z GLiwic dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia nie peka, trzeba troche wyluzowac. Im wiecej tym myslisz tym gorzej. Mierz tempetarute zebys wiedziala kiedy msz owu ja sie do tego bardzo przekonalam. Jak tempka sie podwyzszy kup wino zaplanuj fajny wieczor sam na sam z mezem, to czasem pomaga.My z dziewczynami jak staramy sie dluzszy czas nauczylysmy sie tej cierpliwosci i znosimy to lepiej jak mamysiebie, kazda jest rozzalona ja tez bylam, ale to nie ma sensu. Czas pokaze i co ma byc to bedzie, tzeb sie za siebie wziasc zrobic badania bo wiem ze czekanie w miejscu zabija, tak tak w kazdym raziemialam a w tym miseiacu bedemiala juz wszystkie wyniki badan i wiesz, jesem spokojniejsza, bo wim ze nie czekam bezradnie tylko jestem coraz blizej... Bedziesz miala dziecko jak my wzystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gliwice to niedaleko czestochowy, eh w koncu kosblizej mnie :) ja tez mam 23 lata stracilam juz jedno dziecko w koncu trzeciegomiesiaca ale niezalamuje sie, jrszcze bede mama, wieco tym, wystarz troche Boguzaufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu ja mam skończone 30 :( czuję się na 24 ale niestety zegar biologiczny tylka i to mnie bardzo martwi gdybym wiedziala ze na pewno urodze zdowe bejbi - to bym tak nie drzała a tak jakiś dziwne mysli mnie nachodzą ... że porod moze byc bardzo trudny i ze ciaza bardziej skomplikowana niz u młodszych kobiet ... i takie tam ... w sumie razem z voltare jedziemy na tym samym wozku - bo my tu jestesmy najstarsze ... Katiu badzo dojrzało wygladasz na zdjęciach ... piekna jestes - :) z Gliwic - tam urodziła się moja mamcia :) miałam tam dziadka - a teraz tylko chrzesnego z rodzinka - zadko tam bywamy ... bo troszke daleko ... ale zamierzam mojego meza przekonac na wyjazd w tamte strony ... może po drodze do Wrocławia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
tryniti fajniusie fotki fajnie jak sie jak wyglada rozmowca:P Martika dzieki za slowa otuchy:) ciesze sie ze do was dolaczylam bo mi odrazu lepiej.. azaraz gorzej ze nas tyle jest... wazne zeby sie wspierac bo tylko my najlpeiej wiemy co czujemy jak to jest miec chwile zalamania i poddania.... mam nadzieje ze ktorejs z nas sie uda jeszcze w te wakacje... !!!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
trinity niewierze ze masz 30 lat!!:) wygladasz na 25 max!! wazne kto n aile sie czuje a nie ile ma!! mnie zawsze dodawali latek i mojemu mezowi tez a jest w moim wieku:) rozmarzylam sie jak by to bylo fajnie ze za pierwszym razem i jest dzidiza wsyztsko idealnie porod godzinke i jest bebik:) hehehh czemu ta natura tak wsyztsko komplikuje:P jak tylko bedziesz miala okazje trinity zapraszam do gliwic z pozoru nieciekawe miasto takie ponure ale duzo fajnych miejsc do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Witam kochane psiapsioleczki 👄 akasia🌻 Eliza333 ja nie mam fotki od Ciebie .....a ja chyba Ci wyslalam ,jezeli nie to krzycz ,to wysle jeszcze raz....:D kukusia... napewno wszystkie egzaminy pozdajesz i prace zaliczysz...bede trzymac kciuki ❤️ trinitko 🌻 martyniu 🌻 katia100 - ja tez chce zdjecie od Ciebie - oczywiscie odesle swoje:D Dianeczko kochana - gratulacje egzaminu...wiedzialam ze sobie poradzisz , bo dzielna z Ciebie dziewczyna....to teraz mozesz odpoczywac z dzidzia...super :D A mnie powoli zbliza sie owulacja...juz wczoraj czulam taki bol w podbrzuszu...chyba jajniczki daja o sobie znac...dzis 12 dc. takze bedziemy sie przytulac i zobaczymy ....a moze sie uda... No nic zmykam na kawke i czekam na zdjecia i oczywiscie bede tu podgladac. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam - musze obiadek zrobic .... po poludniu mnie nie bedzie za długo - bo mezulek pracuje nad powaznym zleceniem ... a jak wypali jedziemy pod koniec wrzesnia na Cypr albo do Egiptu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
marta fotki wlasnie wyslalam:) a ty skad jestes ile mas zlat jak dlugo sie starasz i jak twoje starania wygladaja?? napisz cos:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika-2327 dziekuje za zdjecie slicznie wygladalas ....ja wyslalam Ci 2 zdjecia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
trinity ale ci zazdroszcze ja nigdy niebylam za granica...:( mi sie marzy chociaz polskie moze ale moze za rok jak narazie nas niestac na nic:( musimy mieszkanie skonczyc jak najszybciej i wyprowadzic sie od rodzicow bo to wsyztsko komplikuje;( masakra!! boze jak ja sie zle czuje jestem taka padnieta nic mi sie neichche jeszce poltorej godzinki w pracy i doodmciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
aha idziewczyny wazna sprawa nie zalamujcie sie moja ortografia...:( mam dysgrafie i tak to potem wyglada.. wiec gory przepraszam ............az wstyd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia 100 jeszcze nic nie mam na poczcie od Ciebie:( Musisz poczekac bo nie mam twojego adresu email, pozniej Ci wysle jak dostane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pech....skasowało mi cały tekst ! i musze pisac po raz drugi Diano gratuluję!! teraz tylko obrona i koniec !! :-D bardzo sie dzisiaj zezliłam na wydziale-ale nie bede tu przynudzac szczegółów ....niektorzy to naprawde mają muchy w nosie... egzaminki i zaliczenia do przodu - i jeszcze dwa najgorsze przede mna- trzymac kciukasy !!! szkoda Kukus,ze nie mozemy wymieniac się pracami :-) miałyscie napisac opinie o klinikach....a tu cisza.... ELIZO a wy gdzie jezdzicie ? kupilam Castagnus bralyscie go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
zdiecia juz sie wyslaly w pracy mamy cos z netem i tak chodzi ze mozna zasnac:/..... dziewczyny mam pytanko co to jest test owulacyjny jak sie go orbi kiedy zaraz po @ itd napiszcie jesli wiecie ktoras z was juz robila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia tez poprosze - w nicku jest mail. \\a co do wakacji to caly czas sie zastanawiam....Turcja(znowu?!) Chorwacja,moze Majorka...ale napewno Egipt odpada,,pewnie w koncu skonczy sie na najkorzystniejszej ofercie i juz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×