Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

I kto tu narzeka, ze nie ma z kim pogadac? W mojej strefie czasowej to tylko chyba marta moze mi towarzyszyc, ale chyba praca ja trzyma. I zawsze samotny koncowy post...a dzien dobry to nigdy ;) Niegrzeczna jestem. Moj maz tez na poczatku niby nie chcial dziecka. Pisze niby, bo nie chcial, ale nic nie robil ku temu zeby go nie miec. Wiec jakbym byla zdrowa to juz by mialo 4 lata :) Ale sprawy potoczyly sie inaczej, lata leca a dziecka jak nie bylo tak nie ma. Ale Trynitka ma racje, ze dziecko laczy. I ze trzeba to spokojnie, pomalutku mu wytlumaczyc. Ze skoro on jest ojcem, ty pragniesz byc matka. I pragniesz jego dziecka. Co do ginow, ja u publicznego bylam tylko raz i powiedzialam ze nigdy wiecej, chyba ze mnie nie bedzie stac. Ale wole sobie czegos nie kupic, nie pojsc do kina, albo do resteracji a miec pieniadze na lekarza. Fajnie, ze trynitko porobilas badania, wierze ze wyniki beda zadowalajace i spadnie ci kamien z serca i zaskoczysz predziutko. My juz ci te wyniki zinterpretujemy ;) Ciekawe jak sie Karolcia bawi na wakacjach :) Pewnie juz niedlugo bedzie z nami, ale sie biedaczka naczyta ;) Dianko, jeszcze raz bardzo mi przykro z powodu babci. Dobrze, ze chociaz problem z praca sie skonczyl. Jeszcze termin obrony, sam egzamin to pestka, bo nawet najbardziej wredny promotor chce sie dobrze pokazac przed dziekanem i recenzentem. Trzymam kciuki by wszystko poszlo gladko. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ciekawa co u Karolci Wy już sie kładziecie a ja sie właśnie wykąpałam i zasiadam spowrotem do kompika na szczęście zrobiłam już tą prace co pisałam wam w mailu, teraz tylko spis treści itd, wykończeniówka. ale tak wam szczerze powiem że nawet sama nie rozumiem tego co tam popisałam,takie bzdety. pewno mi niezaliczy, ale przynajmniej nie będzie że z lenistwa tylko po prostu źle. miłej nocki kotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam 🌻 Wlasnie ..ja tez kiedy wejde na kafe to wszystkie spicie...:P czasem nawet z Surfitka ciezko spotkac sie w jednym czasie zeby pogadac...tak to juz jest...praca praca i jeszcze raz praca... Pozdrowienia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, witaj. Jak sie masz? dzis nie w pracy? No wlasnie, spiochy chodza spac z kurami i nigdy nam nie towarzysza ;) :p he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, sesja to po nocach sie zakuwa...:) Sadze Kukusiu ze nie bedzie tak zle jak mowisz. Napewno zalicza ci te prace, im tez sie nie chce 10 razy sprawdzac. Ja pamietam, ze nam czasami to wogole nie zagladali do projektow - wystarczylo oddac i juz byl plus. Ale prawda tez jest ze niektorzy do skutku- az nie zrobisz dobrze, pilowali. Rekordzisci - studenci to nawet 10 razy oddawali prace "nie do konca" poprawna ;) Ale coz...zawsze znajda sie tacy \"wieczni\" studenci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku , tamtą prace zakończyłam ale z tą nową mam jeszcze większy problem i będziesz człowieku zdrowy? nie wspomnę już że muszę jeszcze kuć na 3 egzaminy. i to wszystko mnie czeka w ten weekend!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka mam sie dobrze...tylko strasznie goraco..:P Dzis nie w pracy ale od jutra juz codziennie popoludniami bede pracowac...Takze do 2 bede na necie a pozniej wieczorkiem bede czytac co napisalyscie..:D A co tam u Ciebie Surfitko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedulka...ja w takich chwilach to myslalam, co dobrego mnie spotka po egzaminach. I to dodawalo mi sil. :) ale ja jetsem urodzona optymistka i zawsze jak dla mnie wszystko musi skonczyc sie dobrze :D Egzaminy tez ci pojda dobrze, tylko usiadz i sprobuj wyczuc co bedzie, co jest najwazniejsze, co moze ten wykladowca zadac, co jest jego konikiem. I wtedy wszystkiego sie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu, ja juz po pracy, w domku. Mezusia nie ma wiec nie ma wojny o kompik, jak zawsze po poludniu. Z reszta ustepuje mu, bo ja wpracy mam kompik. Niedlugo zaczelabym swiecic od napromieniowania ;) A poza tym zyje sie jakos, poki co pod gorke, ale z nadzieja ze szczyt tuz, tuz. Oby to nie byl Mount Everest tylko, bo nie kazdy tam mooe dotrzec... :) Ja tam sadze ze to Rysy tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko miejmy nadzieje ze szczyt tuz tuz...:D i ze wszystko ulozy sie po naszej mysli i dostaniemy to czego tak pragniemy i z niecierpliwosia czekamy..... Chcialam sie zapytac czy masz moze numer gg?.... moze sie powymieniamy i czasem bysmy sobie pogadaly nie zsmiecajac naszego topiku..Co ty na to?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
dziendobry:) ale wczoraj sie rozpisalyscie:P godzinke chyba czytalam:P Surfitka, justyna24, voltare prosze was bardzo o maile ja wczesniej wysyalam ale mialam cos z pocztai dlatego niedoszlo:( wiec podajcie mi maile i odrazu wusylam i prosze tez o wasze:) ja dalej z mezem walcze z remontem wiec popoludniami niemam czasu nawet tu zajzec zresza swoj komp mam tylko w pracy:( buziaczki dziewczyny i milego dni:) i trzeymajcie kciuki zeby @ nieprzyszla w sobote ani potem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... Katiu - jezeli liczysz na bejbika - to moze uwazaj na siebie - nie dzwigaj nic - bo nawet jezeli bylabys w ciazy to w pierwszej fazie łatwo cos głupiego zrobić ... nie polecam też przebywania z farbami olejnymi - to bardzo szkodzi ... w sumie wiadomo ze zyc trzeba ale mozna chuchac na zimne - ja tak mniej więcej od połwy cyku unikam dzwigania i kontaktu z silnymi detergentami ! Surfici wysłalam zdjecia Kati - nie wiem czy doszły ... potem mnie rozlaczyło z netem takze innym dziewczynkom nie mogłam ... ja dzis byłam na badankach od rana wysiedziałam sie w poczekali - było tyle osób - ale młoda tylko ja ... taki pan powiedziłał mi ze wygladam tak jak bym dopiero szkołę skończyła - czyli na 20- scia lat ! jak mu powiedziałam ze mam 30- sci - to nie chcial mi uwierzyc - oj kochane poczułam się wtedy tak wspaniale ... dałabym wszystko za te 20-scia kilka lat! nie bałabym się o to ze czas mi umyka a dzidzi wciąż nie ma ... w piatek mam wyniki TSH , morfologii i glukozy ... we wtorek hormony ... zobaczymy ... licze na waszą pomoc w interpretacji ... w sumie nie bede miec jeszcze progesteronu ale to chyba pikuś ... bo i tak wiem ze mam go za mało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
licze na dzidzie chyb ajak kazda z nas:):) modle sie zeby @ nieprzyszla:) co do remontu to mamy farby nieolejne takie na sciane zwykle i nawet niesmierdza:) no troszke si epogimnastykuje z drabiny na drabine ale stram sie ostroznie jak by co ale nielicze na dzidzie...:( zdiecia poszly do voltare reszty maili niemam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
heh ale wyszło maslo maślane:P licze na dzidzie ale niewierze ze sie uda moze tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja wczoraj mialam małe załamanie, no moze nie takie małe :( czuje sie dzis fatalnie jakbyw wpadała znowu w jakas depreche. Kurcze ale nie chce mi sie opisywac. Dziewczyny jak cos to zapraszam na gg 2848786 tak jestem 8 godzin w ciagu dnia jak bedziecie to sie odezwijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
DZIEWCZYNY POMOZCIE CO ROBIC:/ MIALAM WLASNIE SRESOWA SYTUACJE W PRACY KOLES Z AWANTURA... NO NIEWAZNE ALE TAK SIE ZESTRESOWALAM ZE YSLALM ZE ZAWALU SERCA DOSTANE:/ I DALEJ TAKA SIEDZE RECE AZ MI SIE TRZESA:/ POSZLAM DO WC I PATRZE JAKIEM MALE PLAMIENIE TZN TAKIE ZNIKOME ALE @ MAM DOSTAC DOPIERO 22-24 POWIEM WAM NIGDY TAK NIEMIALAM:( ZMARWILO MNIE TO:/ CO ROBIC?? NIE PISZCIE ZEBY ISC DO LEKARZA BO BYM MUSIALA PRYWATNIE A NIEMAM ANI ZLOTOWKI:/ POMOZCIE???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może zrób szybko test ciązowy \\?! a bralas duphaston,bo po nim zawsze sa plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
AKASIA JA NIC JESZCZE NIEBRALAM ZADNYCH LEKOW NA "NIEPOLODNOSC" NARAZIE OD TYG BIORE KWAS FOLIOWY. JA DOPIERO POSTANOWILAM PO @ ISC DO GINA NA ROZMOWE I RZPOCZAC JAKIES DZIAłANIA..... MOZE ZE STRESU TAK ALE WSUMIE NIGDY TAK NIEMIALAM A PARE SRESUJACYCH SYTUACJI WMOIM ZYCIE JUZ BYLO!!! MARTWIE SIE MYSLISZ TEST CIAZOWY I CO DALEJ?? JAK WYJCIE NEGATYWNY?? KURDE.... :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko spokojnie Katio !!! czasami tak się zdarza.....niekoniecznie musi to byc odrazu \'cos\' zlego .Rzeczywiscie może to stres spowodował wczesniejszą @ a raczej plamienie ją poprzedzające...ktore swiadczy o zbyt malym progesteronie?! albo po prostu jestes w ciazy....:-) zrob test i wszystko sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
wiesz nigdy tak niemialam ale moze tym razem juz za duzo stresow:( a co do testu to jak mam planowo dostac @ 24.06 to cos wykarze?? tzn mzna mu wierzyc heheh:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzis kiepski dzionek,gdzie sie człowiek nie ruszy to same kobietki z brzuszkami,a mnie sie @ konczy i znowu od początku./niech to/ zazdroszcze wam ze jestescie tak zrzyte ze soba,wysyłacie sobie meile itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testow to tez roznie bywa :-) martyni pokazał juz 4-5dni przed planowana @ ....a niektorym dziewczynkom jeszcze nie wskazuje nic.....sprawa indywidualna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Cześć dziewczynki !!! Mam nadziej , że dziś ktoś tu będzie , bo wczoraj straszne pustki :-(. Ja jeszcze tylko coś muszę zrobić i wpadne tu poczytać co nowoego. Katia przeslę Ci później mojego maila !! Pozdrawiam Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Witaj Jadira !!! My się chyba jeszcze nie znamy ???? Ja też tu jestem raczej nowa - tzn. od zeszłego tygodnia czytam i pisze. Przeslę Ci później moje zdjęcie i też proszę o twoje. A ile masz lat , jeżeli można spytac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×