Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Czesc. Dziewczyny to dziwne bo ja wyslalm wczoraj do wszystkich chyba maila od kukusi, a do ciebie justynko chyba nawet dwa razy, tak jak i do elizy. Ja mam poczte na o2 i tez ni jestem zadowolona w porownaniu do hotmail na msn. Paulinko, gratulacje. No to w te pedy wymyslac imie dla ksiezniczki :) A ja dzis bylam w klinice, mialam zrobione usg i okazalo sie ze wyhodowalam sobie torbielke i to ona jest zrodlem moich klopotow - najprawdopodobniej. Jeszcze czekam na wyniki badan hormonow i zobcze jaki dalszy plan dzialania. Przynjamniej mam sie czego trzymac... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko teraz przynajmniej wiadomo jak to leczyć. Jeżeli mogę Cię jakoś pocieszyć, to powiem, że koleżanka też nie mogła zajść w ciąże aż w końcu któryś gin dopatrzył się, że ma torbiel i jej usunął. Po 2-ch miesiącach okazało sie, że jest w ciąży. I tego właśnie Ci życzę. jeśli chodzi o imię to mężowi powiedziałam, że tylko nie Julia, bo Julek namnożyło sie ostatnio od groma i na całe szczęście jemu też się nie podoba. A tak w ogóle to Trini mogłabyś którejś z naszych sympatycznych koleżanek przepowiedzieć która następna, bo naprawdę dobrze Ci w tym temacie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak samo paulinko sobie pomyslalm, ze przynajmniej wiem o co chodzi. Tearz tylko pozbyc sie tego i oby poszlo z gorki. Ale 3 tygodnie temu tego jeszcze nie bylo..:o A co imienia, to ja tez jestem zdania ze jak jest moda na imie to wszyscy jak jeden maz. I potem tak jak u mnie w klasie 6 Anek, 5 Asiek i 4 Kaski - na 20 dziewczyn :) Bylo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz z oryginalnoscia tez nie mozna przesadzac - u mnie na osiedlu chcialy byc oryginalne i mamy na jednej ulicy Fryderyka, Amadeusza, Ludwika i jeszcze Johana brakuje ;) I orkiesta deta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko, moje GRATULACJE:) co do fanów piłki...mój mąż z Twoim może podać sobie rękę:) stwierdził, jak się dowiedział ze to chłopak, że akurat za 5 lat będzie miał super ciuszki dla niego na Euro 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki - Paula - nie wiem dlaczego ale dla CIebie przeczułam dziewczyne - po prostu tak ot sobie - nie mam zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci ;) co do Martysi - tak jakos chłopca mam w glowie - ale jak bedzie ? nie wiem tez która następna - chętnie bylabym samolubna i powiedziala ja - ale dziewczynki naprawdę w tym kierunku nie mam żadnego przeczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sufitko - bardzo się cieszę,ze sytuacja się wyjasniła.Niech Cie biorą w swoje ręce i porządnie lecza! Trinci widzę ,ze tu jakies ukryte dary przed nami chowasz ;-) oby więcej takich miłych przepowiedni.🌻 buziaki dla naszych MAM ❤️👄 a za Ciebie Diano trzymam gorąco kciukasy !!! mój mężuś w dniu obrony będzie u Ciebie w miescie :-D :-D :-D niestety tym razem nie mogę sobie pozwolic na wypad z nim ,a szkoda :-( muszę zostać w pracy-zaczął się sezon urlopowy ;-( buziaczki 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka-strasznie sie ciesze ze spodziewasz sie dziewczynki .abaede trzymac za was obie kciuki,wyslij całuska malutkiej od cioci z Wieliczki i niech tak nie rozrabia. Surfitka-dobrze ze wiesz juz na czym stoisz,pozbadz sie tego i do dzieła. Justynko dziekuje za mejla i zdjecia. Dianko ja tez prosze o zdjecia ,a nie mam mejla od kukusi którego jak dobrze pamietam Surfitka rozsyłała mozesz jeszcze raz spróbowac. Pozdrawiam was wszystkie goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, dla nas wszystkich możesz przewidzieć macierzyństwo, no może nie wszystkie naraz, ale tak do końca roku :) co ty na to??? :D Surfitko, będą Ci usuwać tego torbiela ? bo ja tez mam i mi lekarz zawyrokował laparo :( Jadiro to ja Ci wyślę tego wczesniejszego maila kukusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dzisiaj miałam bardzo pracowity dzionek i dopiero teraz znalazłam chwilkę, żeby tutaj wpaść i nadrobić całodzienne zaległości:) Chociaż Wy już pewno wszystkie śpicie - no, może poza Martą i Surfitką, bo u nich to jest jeszcze nieco bardziej przyzwoita pora:) Kukusiu, nie wiem czy uda Ci się to przeczytać, ale jeżeli tak to gratuluję egzaminka 🌻, mam nadzieję, że podróż mija spokojnie i bez żadnych zbędnych niespodzianek. Może zmienisz klimacik, dorwiesz się do mężusia :P, to przyweziesz nam jakąś miłą nowinkę z powrotem :) Oj Jadirko kiedy ja ostatni raz byłam w kinie... Ale tak jakoś wolimy sobie z Miśkiem wypożyczyć jakiś filmik i posiedzieć i pooglądać go w domku. Chyba się starzejemy i lenistwo nas zaczyna ogarniać:P Ostatnio (Surfitko chyba możemy sobie podać rękę) na tapecie u nas są przeważnie horrory. Lubię taki gatunek pod warunkiem, że oglądam go w dzień, a jeżeli wieczorkiem, to pod warunkiem, że Misiek jest pod ręką;P Ewentualnie jeszcze jakieś kostiumowe filmiki wchodzą w grę, ale to pod warunkiem, że Miśka w domu nie ma, bo to z kolei nie jego \" klimaty\" (tak mówi). Dianeczko, a może tak malutka przerwa w zakuwaniu?:) Malutki spacerek, albo jakieś pyszne lody na poprawę nastroju? Oj w czwartek wszystkie będziemy myślami i serduszkiem z Tobą, więc nie ma siły, żeby coś poszło nie tak 🌻. Paulinko - gratuluję córci (teraz przynajmniej wiemy kogo gratulować:) ) Qrcze mi kiedyś dawno \"wróżka\" (taka \"domorosła\") powiedziała, że \"widzi\", że ja też będę miała pierwszą córcię, ale to było cholernie dawno... Jakbym wiedziała, że będą z tym takie problemy, to bym z niej jeszcze przy okazji wydusiła odpowiedź na to kiedy to będzie :O Tryniuś - Ty się nie tłumacz brakiem zdolności, Ty się ładnie skoncenntruj i powiedz: prawda że nam wszystkim się uda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare-ja ostatnio w kinie bylam wstyd sie przyznac 8 lay temu i moj Krzys mnie wkoncu wyciagnol ,chyba po to by zobaczyc jak kino od srodka wyglada/ale nie załuje bylo super/.Ale tak miedzy nami tez wole ogladnac sobie dobry filmik w domku,niedawno ogladałam Egzorcyzmy Emili Rołz,strasznie mi sie podobało z tym ze jak juz zdecyduje sie na horrorek to Krzys musi byc na noc w domku nie w pracy ,bo straszne strachajło ze mnie. Zmykam juz do łóżeczka zycze wam wszystkim kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, jesteś kochana, zresztą tak jak wszystkie. Tak mnie gorąco wspieracie:) bardzo się cieszę. Wiem, że to teoretycznie tylko formalność..ale stres robi swoje:( nie umiem się zrelaksować. Tezy wszystkie umiem, jutro powtórka i mowa przed mężulkiem:)i zobaczymy co z tego wyniknie. Obrona jest o 1245:) Akasiu, szkoda że Cię nie będzie w Olsztynie...może innym razem? Tryniu z tymi przepowiedniami..hmm jakaś mała \"czarodziejka\" z Ciebie:) dzięki za zdjęcia, wyglądasz super...i rzeczywiście troszkę jesteśmy podobne do siebie:) śpijcie słodko moje kochane. Buziaki pa, pa P.s Justynko daj znać czy zdjęcia doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do łózia... Wczoraj posiedziałam z Wami trochę dłużej, a dzisiaj w robocie walczyłam ze snem, aż mi było wstyd, bo wyglądałam jak po nieprzespanej nocy... A przecież troszeczkę spałam:) A teraz to już padam. Przydałby się jakiś chętny \"ktoś\", kto poszedł by się za mnie wykąpać... Buziaczki 😘 i kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wygalda na to, ze ta moja cystka to tylko lekko przerosniety pecherzyk. Nie dostalam nic na wywoalnie @ bo mam bardzo wysoki poziom estrogenowi powiedzieli mi ze najprawdopodobniej za 2-3 tyg dostane naturalna @ i pecherzyk albo peknie, albo sie wchlonie :) I w sumie sie ciesze, ze te moje jajniczki sie obudzily. Wogole to sobie mysle, ze to plamienie co mialam to moj organizm potraktowal jako @ ( jakies 16 dni temu) i stad teraz ten pecherzyk i wysokie estrogeny ( najwyzsze w okresie owulacyjnym). I fajnie ze urosl sam bez zadnej stymulacji. Szkoda tylko ze nie peknal. Ale nie wszystko na raz. Wiec czekam spokojnie kolejne 2 tygodnie. Moze w koncu wroca mi normalne cykle...kto wie. Dianko, ja tez trzymam kciuki i spokojnie - obrona pracy to byl najprzyjemniejszy egzamin w zyciu. Gotowiec :) Pisalas prace to na pewno sobie swietnie poradzisz. Voltare - zrezygnowalam z horrorow ;) Moj Maz nie chce ze mna ich ogladac, wiec wrocilam do swoich komedii romantycznych. Ostatnio nawet byla taka fajna o rozrywkowej dziewczynie co musiala sie zajac dziecmi zmarlej siostry...Fajna byla :) Ja praktycznie codzinnie cos ogladam bo zapisalam sie do wypozyczalni internetowej. I codziennie cos tam przysylaja. Dobrej nocki dziewczynki, choc wy i tak juz spicie...Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Co ja mam myslec ? Moja szanowna @ pojawiła sie w poniedziałek wiec, dzis to juz 3 dzień -ale tak skąpo leci jak by wcale jej nie było :( Juz zła jestem nic mnie nie boli -jak czasem cycuszki bolały mnie 10dni przed @ to teraz nic ani brzuch :( Sama nie wiem jak to mam odbierac A jeszcze jedno ostatnio to nie mogę sie wogóle obudzic rano , ciągle chce mi sie spac -mój misiek sie smieje ze mnie ze jestem ciągle zaspana i kimam na stojąco :P Moze powinnam zrobic sobie badania na tarczyce -nigdy nie miałam takich robionych , ale kto mi da teraz skierowanie -jak strajk Badania na cukier mam OK. Oj usypiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Eliza a moze w ciąży jestes :DD zrób sobie tescik czasem i do 4 miesiąca jest "@" w ciąży:) Dziewczyny kochane bede sie sarala zagladac tutaj jak tylko moge czesto:) Tylko mnie z tad niewyzuccie i niezapomnijcie o mnie:P:P Tak fotki dostalam i nawet pisalam tu na forum ze doszly:) A ja mam wszytsko w DUPIE:P bylam wczoraj u gina jakos mnie natchnelo wsyztsko jest ok, usg do pochwowe mi zrobila i tez oki zadnych torbieli i nic z tych rzeczy jakas tam nadrzerka...:/noa le to niema wplywu i w ogole jestem wyluzowana ostatnio niebede sie juz przejmowac bo losu niezmienie:) puki co bede sie cieszyc nowym mieszkankiem:) mysle ze chyba to najlepsze rozwiazanie niz lzy i myslenie o dzidzi non stop:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie :) u mnie znowu szaro za oknem - pada deszcz - dopiero wstalam - aż wstyd ! Dziewczynki gdybym byla czarodziejką to od razu dalabym kazdej z nas po jednej fasoleczce do brzuszka - tak na poczatek by radości troche było ;) niestety nie potrafię przewidzieć kiedy co i jak - czasem po prostu jak juz jest ktos w ciązy udaje mi sie przewidziec plec dzidziusia ;) Bardzo bym chciala aby kazda z nas do końca roku doczekala się upragnionej ciazy ! Dianeczko skarbeńku - nie zakłuwaj juz i wyluzuj sie troszke - przeciez i tak masz wszystko w jednym paluszku i na pewno obronisz się na piatkę :) niech Twoj maly Dawidek wreszcie poczuje ze jego mamusia jest spokojniejsza! Surficiu - mam nadzieje ze doczekasz się @ - pecherzyk peknie albo sie wchłonie i wszystko zacznie ladnie u Ciebie pracowac - tak ze któregoś dnia poczujesz się szczęśliwa - bo okaze się ze jesteś w ciaży ! Elizo kochana - ja też czasem mam 3 dniowe @ - chociaz ostatnio 4-5 dniowe skąpe ale są ... bierzesz jakieś lekarstwa ? moze po duphastonie tak się dzieje ? nie denerwuje się niczym bo to jezcze bardziej pogarsza sprawę - jak bedziecie u gina to masz mu powiedziec o swoich obawach ... co do tarczycy - to idz do swojego lekarza rodziennego i powiedz mu ze jestes oslabiona niech ci zrobi TSh ... bo w szpitalach faktycznie strajki -ale przychodnie normalnie działają! chyba ze zrobisz teścik - a może mamy niespodziankę ? zmykam na kawkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 na poczatek Trini nie przejmuj sie że dopiero wstałaś, ja też, ale najgorsze jest to że mogłabym spać dalej. Nie wiem co mi się porobiło, ciągle jestem zmęczona i ospała, a jak wiecie na razie nie pracuję, więc aż wstyd :( Elizo - może zrób test, będziesz spokojniejsza i my też :) a TSH możesz sobie zrobić prywatnie, ja płaciłam 20 zł Katio dobrze że poszłaś do gina, wiesz że wszystko ok. A napewno jak zajmiesz się nowym mieszkankiem to dzidzia sama przyjdzie :) Dianko musi być na 5, ja nie widzę innej opcji, zawsze na obronie jest przyjemnie, wszyscy zadowoleni, wystrojeni :) przynajmniej u mnie tak było i u znajomych którzy opowiadali, ale rozumiem że się denerwujesz, każdy musi przejść to sam, by później pisał jak my :P Dziewczyny ja uwielbiam horrory, ale też nie moge być w domu sama, w 1 noc jest najgorzej, mąż idzie ze mną do łazienki bo się boję :) ale potem już zapominam. A na Egzorcyzmach byłam w kinie, trochę sie bałam, a koleżanka siedziała z kurtką na głowie :D Acha no i ostatnia wiadomość, zaraz wszystko policzę i zmieniam tabelkę :( nie przywiozłam w brzuszku małego Egipcjaninka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! ja juz w pracy i spijam kawke mimo ze nie powinnam przez @ Elizo ja takie objawy mialam przez podwyzszona prolaktyne, jesli jest za wysoka to wtedy objawy napiecia przedmiesiaczkowego sie nasilaja a @ jest skąpy ale jesli nie masz problemow z prolaktyna to moze byc fasolek :) ja dzis zwiekszam dawke Bromocornu, biore po całej rano i wieczorem a teraz wezme jeszcze w połowie dnia połowe tableteczki, ciekawe jak moj organizm to przyjmie poza tym moje krwotoki jeszcze nie mineły wiec mecze sie dalej i zesdkakuje z nogi na noge a z chcecia by ze stołka nie wstawała :( Paula gratuluje dziewczyneczki, mnie tez sie marzy Hania lub Zosia no ale narazie zadnego sie nie doczekałam ale pewnie kiedys sie doczekam :) dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu jeszcze do Ciebie bardzpo sie ciesze ze masz pęcherzyk i owulka wystepuje :) wylecza cie szybko i na pekniecie pecherzyka tez sa leki wiec głowa do góry, cos czuje ze niedługo ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam poprawkę tabeli Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............18...............ok.13-14. 07. 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. .......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.06.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31.................ok.11.0 6 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka....................25..............3........ ........ok 01.05.07 Martika-2327.................23............14........... .........28.07.07 Marta 24/USA................24..............2....................30. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.06.07.07 jadira/Kraków...............34..............8........... . .....ok.19.07.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.21.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............30............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............26............... .......04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............18.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............13.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............11............ .........30.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie prolaktyne robili w szpitalu po HSG w 11 dniu cyklu Najpierw pobrali krew zbadali poziom potem dali mi jakas tabletke i po godzinie znowu pobrali i wyszlo wysoko bo ponad 50. Teraz biore Bromocorn 3x dziennie po jednej tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Martika za odpowiedź, tylko ciekawe czy w prywatnym laboratorium dadza mi taką tabletkę, pewnie nie, muszę się dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu - martika miala robiona prolaktyne bez i po obciażeniu - lekiem metoclopramidium - tak to się nazywa ... czasem tak jest ze prolaktyna bez obciazenia jest oki - ale podobno trzeba ja obciążac by prawda wyszla na jaw ... ja niedługo robie prolaktynę z obciazeniem podobno w normie powinna zwiększyć się do 5 razy jak jest ponad 10 razy większa to trzeba ją zbijac Bromcornem lub innymi podobnymi lekami - Prolaktyna ma duży wpływ na jakosc jajeczkowania a czasami całkowicie je zaburza :( ja od swojej endykrynolog dostałam recepte na ten lek - kosztuje dosłownie 3,4 - 50 tabetek z czego trzeba użyc tylko jedną i po godzinie zbadac poziom - po @ ide zbadać - bo teraz znowu się cykam jakby cos to nie chcę zadnych lekow brać- chociaz podobno nieszkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, teraz to już wszystko wiem :) ale z was ekspertki, tylko w sumie po co aż 50 tabletek jest, no ale cena ok, więc da się przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lek mozesz sobie zostawic w apteczce - mój maz go dostal jak mial grype żoładkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×