Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

PAULKA -daj koniecznie znac co tez w brzuszku nosisz czy sliczna dziewuszke czy malego przystojniaka.Ja tez prosiła bym o zdjecia od ciebie bo sie jeszcze nie znamy. Co do omdlen to teraz ta pogoda i cisnienie daje w kosc,uwazaj na siebie droga kolezanko. Ja wlasnie wrócilam ze wsi bylo super.ale trzeba wracac do codziennosci jutro do pracki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po imprezce:) Dianko - Ty nie stresuj maluszka obroną - naprawdę nie taki diabeł straszny. A z drugiej strony mało który człowiek zdobywa pierwsze egzaminacyjne doświadczenia jeszcze w brzusiu u mamusi:) A jeżeli chodzi o omdlenia - to mimo że w ciąży nie byłam też kiedyś i też w Kościele poczułam, że mi jakoś tak żółto przed oczami, potem biało i nogi zaczęły się robić jak z gąbki, ale jakoś udało mi się wyjść na powietrze. Teraz zawsze staram się mieć miejsce siedzące. A teraz jeszcze taka pogoda... Dziękuję za maila - taki mam dzisiaj nastrój, że wzruszyłam się aż do łez - ładne to... Paulinko - ja też bym prosiła o jakieś zdjątko...:) PS. W lesie na jagódkach nie byłam, bo goście dopiero niedawno pojechali... Ale za to nazrywałam sobie całą miseczkę czarnych porzeczek i ujdą w zastępstwie jagódek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... dopiero teraz siadam przy kompku - bo wrócialm przed chwilką do domku - rano sniadanko - kosciółek - potem pojechaliśmy do znajomych do Warszwwy na grilka ... pozniej kino i tak zlecial cały dzionek ... dziewczynki nie prześlę Wam e-maila od kukusi - bo jak przeczytalm to skasowalam :( jestem zmeczona - musze troszke jutro odespać ... wekend pełen emocji - w sumie od piątku mnie nie opuszczaja - ale dzieki Wam odzyskalam równowage - dziękuję kochane jesteście wszystkie ... Dianeczko dbaj o siebie kochana - po obronie - masz bykiem lezeć sobie w domku i dogadzać sobie i syneczkowi :) Paulisiu, martyniu i Justynko - Wy też macie lezeć brzuszkami do góry i łapac oddech - dla dzidzi i siebie :) Paula ciekawa jestem co nosisz pod serduszkiem - jakas babeczka przydalaby nam sie do grona - nie wiem co pragniecie miec - ale najważniejsze by maleństwo było zdrowe ... tak sobie pomyslałam ze obstawiam dla Paulisi - dziewczynke - dla Martyni facecika - tak jakoś - ale zobaczymy czy sprawdzi sie moje przeczucie ... zmykam skarby moje kochane - bo padam na pysk ... do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babolki :) przesyłam Wam zdjecia znad morza - wczoraj kitek przegrał wrescie - jezeli któraś nie dostanie albo coś się skopsa - to prosze o alarm - przeslę ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kolezanki :) a ja mialam bardzo iuntensywny weekend, cały czas w trasie, poimprezowalismy a ja po tym bropmku czuje sie juz bardzo dobrze i nie narzekam. Przedemna teraz czekanie a najlepsze to ze my mieszkamy z rodzicami a za tydzien oni wyzezdzaja na wakacje i zostajemy sami na 10 dni no i zgadnijcie w jakich dniach cyklu wtedy bede ;) he he poszalejemy troche bo juz zapomnie4lismy co to znaczy zostac sami :))))))) takze tylko tydzien i wega luzzzzzzzzzzz a ja teraz zbijam prolaktyne i czekam az pojawi sie moj groszeczek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
witam kobitki:) ja mialam od wtorku wolne intensywnie pracoiwalismy nad mieszkankiem i dzisiaj pierwsza noc byla:D pokuj mam juzprawie gotowy kwestia pozadkow itd natomiast kuchnia jeszzce w roszypce wiec jedzienie na tel:P:P ale wkoncu na swoim:):):)to tak na margionesie heh a co do dzidzi odpuscilam sobie:(:( narazie niema warunkow ani pieniedzy a ni nic:/ musimy sie z tym wsyztskim poradzic maz znalezc prace i uspokoic sie :) wtedy pujde do lekarza teraz to nawet na glupiego gina niemam:(:(:( w ogole ma nadzieje ze niezapomnialyscie o mnie przez ten tydz:)???? a ja zadnych zdirec z nad morza niemam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiu przesylalm CI slońce zdjęcia - sprawdz skrzynke - może znowu nie chcą przejśc - bo przesłalm 3 na raz - posprawdzajcie dziewczynki i w razie czego dajcie znać - to prześle jeszcze raz pojedyńczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zrobiłam rano test no i lipcówki to ze mnie nie będzie. jutro ostatni duphaston i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki !!!! Ale sie rozpisałyscie !!! , jeszcze nie zdążyłam wszystkiego przeczytać. Co tam u was słychać - jak minoł weekend ? Tryni , Akasiu - prześle Wam dzisiaj maila ( od piątki nie byłam na topiki , dlatego dopiero dzisiaj :-) ). Jak którąś kobitke pominełam a chciała maila to dajcie znać :-) :-) Ja rwnież proszę o fotki , bo przeczytałam ,że jakieś wysyłałyście a ja dostałam tylko od Tryni. Proszę też o zdjątka od Paula 76 , Eliza 333 , Diana 24 , Martyn--ia - bo od Was jeszcze dziewczynki nie mam - też przesle swoje ~!!!! A tak wogóle to gorace pozdrowienia dla Karolci , Tryni , Marty24 , Akasi , Kukusi , Kati , Voltere , Surfitki , Jadiry , Martiki , Elizy - czymam kciuki aby nam sie jak najszybciej udało no i oczywiście dla naszych przyszłych mam : Justynki , Diany , Pauli i Martyni - trzymajcie się cieplutko dziewczynki i dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity dziękuję za śliczne zdjecie, ja dostałam jedno ale trzy razy, Karolciu mielisy jechac do Włoch, potem nad polskie morze, ale jedno i drugie lekarz mi odradził, wiec jedziemy w góry gdzieś niedaleko, myślimy o rejonach kudowy zdrój, bo to chyba od nas najbliżej. Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............18...............ok.13-14. 07. 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. .......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.06.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31.................ok.11.0 6 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........13 ................ok.04.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka....................25..............3........ ........ok 01.05.07 Martika-2327.................23............14........... .........02.07.07 Marta 24/USA................24..............1....................0 2. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.06.07.07 jadira/Kraków...............34..............8........... . .....ok.19.07.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.24.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............30............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............26............... .......04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............18.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............13.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............11............ .........30.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynity, Aksiu , Karolciu - wysłałam wam maila - nie przeraźcie sie , bo jest dość długi !!! :-) :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko - znowu odbija mi maila do Ciebie !!!. Może Akasia albo Karolcia spróbuje Ci przesłać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki🌻 Ja dopiero wstalam po wczorajszych poprawinach - bylo fajnie...:P A u mnie na noc zostala corka mojego brata ktora ma 7 lat ,takze nie bede sie dzis nudzic...jupi....... A @ to juz tuz tuz bo juz dzis zauwazylam jakies plamienia takze lipcowki to tez chyba ze mnie nie bedzie....no trudno.....zobaczymy.... Trzymajcie sie kochane i milego dnia dla wszystkich,,,,, Ja tez nie dostalam fotek i meila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam swoje terminy bo troche sie pozmienialo :) Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............18...............ok.13-14. 07. 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. .......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.06.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31.................ok.11.0 6 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........13 ................ok.04.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka....................25..............3........ ........ok 01.05.07 Martika-2327.................23............14........... .........28.07.07 Marta 24/USA................24..............1....................0 2. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.06.07.07 jadira/Kraków...............34..............8........... . .....ok.19.07.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.24.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............30............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............26............... .......04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............18.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............13.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............11............ .........30.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Trynitko - dziękuję za zdjęcia - ach jak mi się marzy morze, zresztą jakakolwiek większa woda mi się marzy. Ba, nawet niekoniecznie woda - jakikolwiek wyjazd byłby w zaistniałej sytuacji bardzo mile widziany:) Ranyyy a tu jeszcze tyle czasu do urlopu:( kukusiu i justynko - co to za pesymizm, że z Was już lipcówke nie będzie?! Lipiec dopiero się zaczął i a nuż się okaże, że jeszcze zdążyłyście;) martiko - a może Tobie się uda w lipcu - niedługo chata wolna - warunki więc jak najbardziej ku temu sprzyjające:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie. Kto nie maila Kukusi i chce? Bo ja tez jakims cudem dostalam :) U mnie kicha, moj gin na wakacjach i jutro jade do kliniki na usg...:( Zobaczymy ile jeszcze niepowodzen mnie spotka po drodze. Akasiu, moim domkiem opiekuja sie tesciowie. Moze jeszcze nie za rok, ale za dwa juz na pewno bede jesc z powrotem nasze polskie owocki i nawet moje drzewka mysle ze zaczna owocowac :) Byleby jeszcze tylko fasolka zechciala urosnac... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Voltare !!! Jakoś tu pusto dzisiaj ??? Chyba mnie pomyliłaś z Martą 24 :-) ale to nie szkodzi u mnie też lipcówki raczej nie bedzie !!!! Co tam u mężusia , dlaej kontuzjwany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki 🌻 Trini dziekuję za fotki, ślicznie wyglądasz, ale tak jakoś inaczej, może ta zmiana fryzurki :D Kukusiu do Twojej @ to jeszcze kilka dni, niepotrzebnie robiłaś test, nieładnie Martiko - no to wykorzystuj wolną chatę na maxa, badanka masz porobione i bierzesz leki, więc moze w lipcu to ty zaskoczysz :) Katio, nie zapomniałyśmy o Tobie, gratuluje własnego mieszkanka, my gnieciemy się w 1 pokoju, chciałabym domek malutki chociaż :) Justynko dziękuję za kolejnego maila, chociaż my sie już wymieniałyśmy życiorysem, ale w tym troszkę więcej napisałaś :) Voltare - zazdroszczę ci tego ogródka, ja conajwyzej mam po drugiej stronie ulicy park do którego mogę pójść na spacer, zawsze to coś Marto, życzę udanych zabaw z siedmiolatka :) Dziewczyny, ja byłam dziś się kłóć, jutro odbieram wyniki, dziś nie zdążyłam bo byłam u mamy, zrobiłam TSH i testosteron, chciałam też zrobić t3, t4, ft3 i ft4 ale pani stwierdziła że najważniejsze ft4 no i tylko to zrobiłam, co myslicie, najwyzej pójde sie kłóć jeszcze raz ??? Pozatym za niecałe 2 tygodnie znów wyjeżdzam, ale to wam w mailu opiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Surfitko, ja też poproszę maila od kukusi :) a owocki napewna bedą pyszne jak wrócisz, szkoda ze tak długo was jeszcze nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poslalam maila. I sadze ze jak wysylacie sobie maila z zyciorysem fajnie byloby gdyby inne z nas tez go znaly, bo potem sie nie rozumie tego co jest napisane na forum...Ja sie troche pogubilam powiem szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, ja prosiłam nowe dziewczyny o przesłanie mi maila czym sie zajmują, bo jak czytałam wpisy z tego czasu gdy mnie nie było, to wtedy sie wymieniałyscie :) a ty wiesz gdzie ja pracowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie o to chodzi karolciu, ze dziewczyny nie wysylaly do wszystkich maile...i tak naprawde to znam tylko niektore z dziewczyn blizej :) To nie jest jakis wielki problem, ale potem czytam ze ktos jest np. z jakis dwoch wojewodztw a nie mam pojecia o co chodzi...i mi troche glupio. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przepraszam, nie mam dzis zupelnie zadnego humoru...tak mi popsul sie humor jak sie dowiedzialam ze mojego gina nie ma ze az sie pobeczalam. Czuje jak mi czas ucieka miedzy palcami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamartwiaj się, juz wysłałam maila to przeczytaj :) dla pocieszenia poślę wam jeszcze kilka fotek z wczasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry laseczki :-D Trinity dziekuję za zdjęcia - bardzo ładne,...no i Ty taka usmięchnięta - oby tak zawsze! Justyno Tobie też dziekuje za maila--przyznam,ze ja też sie troszkę pogubiłam w zyciorysach wszystkich pań,..takie informacje mailowe są bardzo przydtne ;-) karolciu czekamy na wyniki!!(na bunkry jezdzimy do : Miedzyrzeckiego Rejonu Umocnień,napewno słyszałas...poza tym w okolicy jest pełno opustoszałych niemieckich fortyfikacji umieszczone sa dosłownie całe miasta w lesie jak np.Kombinat DAG Alfred Nobel-fabryka amunicji w krzystkowicach--zajmuje powierzchnię 35 km(!!!).) gorąco polecam! po pracy poleciałam do kosmetyczki,zeby mi trochę twarz odświeżyła.Musze przyznac,ze i tak juz jest o niebo lepiej niz rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - może to wstyd ale nie słyszałam :( i nie byłam jeszcze ani razu u kosmetyczki, też wstyd, muszę się wybrać :) posyłam wam kolejne fotki a teraz lece na balkon zdjąć pranie bo burza idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×