Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

No wlasnie...ja jestem to wszyscy zwiali ;) Takie mam juz szczescie sobie z wami pogadac. Ale to nic. W takim razie kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu ja jeszcze nie śpię, prasowałam pościel i ciuchy :) prawie przy tym zasnęłam, tak na mnie żelazko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No karolciu, ja przy prasowaniu tez padam. Z reszta nie cierpie tego robic i chwala Bogu ze moj maz nie chodzi w krawacie do pracy :) Musialabym zatrudnic pomoc domowa ;) albo nosic koszule do tesciowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie nawet lubię prasować, a najbardziej to że sterta ciuchów układa się w piękny stosik :) wogóle jestem jakaś dziwna, np niekiedy patrzę jak pranie mi się w pralce pierze, oczywiscie nie cały czas ale tak chwileczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja tez tak mam. Uwielbiam prac, zapach plynu do plukania :D I tez patrze jak sie kotluje :D Oczywiscie tez nie caly czas, ale czekam czasem az sie zapieni :) Wiec to nie tylko ty Karolciu.. A tak wogole, to w PL znacznie wiecej rzeczy mi sie chcialo. Mialam posadzone kwiaty, kolo domu jest tak wiele obowiazkow. Samo sprzatnia zajmowalo mi 3 razy wiecej czasu niz tutaj. I tak tesknie za tym. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podniosłaś mnie na duchu, juz doszukiwałam sie jakichs szczątkowych cech autyzmu :D no ja też jestem zadowolona jak sobie ładnie wszystko posprzątam, choć mam bardzo niewiele. Ale teraz najczęściej mi sie nie chce, coś złego sie ze mną porobiło, jakieś cechy depresji czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz karolciu, ja bym nie powiedziala, ze depresja. Raczej ze jak sie jest w domku i nie ma co clowiek ze soba zrobic, to wpada sie w taka rutyne i wszystko robi wolno i od niechcenia. Skoro wiesz ze kazdy dzien bedzie taki sam...Nie lubie nie pracowac. Pewne jak bedzie dziecko bedzie inaczej, mimo ze bede w domu. Ale przy dziecku kazdy dzien jest inny :D A ty juz niedlugo do nowego gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu i Justynko jutro odpiszę na Wasze maile, teraz już uciekam, bo jutro znowu zaśpię do roboty. Dianeczko - jakbyś dzisiaj tu jeszcze dzisiaj wpadła a mnie już nie było - życzę powodzenia (broń Boże bez podziękowań bo oblejesz!:P) i trzymam jutro kciuki:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Surfitko, to wszystko raczej z lenistwa, nie od dziś wiadomo że jak człowiek ma mniej czasu to wiecej rzeczy zrobi, a mnie leci dzień za dniem, czas przecieka mi przez palce. Ale mam nadzieję ze od września wszystko się zmieni :) Co do gina, to robię badanka, cześć już mam a następne dopiero po powrocie i w sierpniu już do innego gina już ze wszystkimi wynikami, wiec jesienią to będziemy szaleć :P Voltare - dobranoc, kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Karolciu milych wakacji, powodzenia w pracy, no i owocnych staranek. A moze rowno nam sie uda :) A ja sobie tlumacze ( tez bylo w moim zyciu kilka miesiecy bez pracy) ze to nie z lenistwa, tylko z braku ochoty ;) Ja bede uciekac, idziemy na spacerek, chociaz pogoda cos nie bardzo sie robi....A maja dzis byc fajerwerki :)Pewnie przy deszcze to znow w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam Ci napisac dobranoc, ale to chyba raczej sobie :) udanego popołudnia, spacerku i pięknych fajerwerków, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
dziewczyny jest zle bardzo zle:( niechche pisac o tym na forum potrzebuje pomocy niemam kolezanki z ktora bym mogla porozmawiac.. wiekszosc z nich to jeszcze imprezowiczki ktore inaczej postrezgaja zwiazki nie wspomne o malzenstwie... moj maz sciagnal wczoraj obraxzke... ja tez... czuje ze sie tego juz nieda uratowac:( jesli ktoras z was moz emi pomoc niewiem juz chociaz pogadac to to jest moj nr gg:4734399 ;(;(;(;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziś udało mi się wcześniej wstac :D ale pogoda ponura, pada deszcz i zimno, nie chce się z domu wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj karolciu--brawo ! widzisz,jeszcze nie jest z Tobą tak zle ;-) u mnie też deszczowo i pochmurno. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC MOJE KOCHANE!!!! u mnie tez dzis zimno musze głowe umyc a tak mi sie niechce.KATIA JESLI MASZ JAKIS PROBLEM CHETNIE CI POMOGE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez po kłotni z mezem, kurcze wszystko mnie dobija. Katiu jak masz ochote pogadac jestem na gg 2848786

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze dzis doła bo mam juz 8 dzien cyklu a leje sie ze mnie jak z krau, jhuz sama nie wiem co robic. Ide chyba dzisiaj do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko 8 dni to trochę przydługawo, idź do lekarza. Może za duze dawki bierzesz tego leku, dowiedz się przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini schowaj dla mnie tabletkę, narazie zrobię sobie normalnie, jak będę szła do nowego gina z wynikami to spytam o tą prolaktynę z obciążeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie, zazraz zadzwonie. AhA KOBIETY jaby ktoras chciała to moge przesłąc tabelke do zapisywania temperaturki zrobiła piekna w Exelu wiec jak macie ten program to mozna go dostosowac do siebie mogew przesłąc moja jhak ktoras by chciala ja zmodyfikowac i skorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
wszedzie hcyba taka dupiata pogoda az sie nic nie chce:/ ale mam dzisiaj mocne postanowienie poprawy hehehe mam nadzieje ze moj maz odpowie na nie:P niema kuchenki w domu jeszcze wiec musze przygotowac co innegona romatyczny wieczor tylko co????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co wykabinujesz na kolacje, mnie tez to czeka od niedzieli, wolna chata dogodze mu jak zasłuzy ale napewno bedzie szampanek i truskawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już jestem po...zdałam na 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!jeszcze wchodziłam 2 godz. wcześniej bo zadzwonili z dziekanatu że mam szybko przyjechać. Było miło...zamiast mówić 15min, mówiłam 3. Mąż czekał na mnie z kwiatami - żółte słoneczniki:) jestem bardzo szczęśliwa. pozdrawiam i dziękuje za pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Dianko GRATULACJE!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×