Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

a brałas duphaston...?! bo po clo zazwyczaj się bierze,zeby jejeczko się dobrze zagniezdziło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu - martika miała już przez 14 dni @ no ciekawe jak tu określić dc, bo chyba nie 14 ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie bardzo skłaniam sie ze to @ bo powinna byc za 9 dni,w poniedz.wzielam ostatnia tabletke duphastonu.Ala jaki test zrobic z krwi czy normalny?????:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi się nie podoba Twoje FSH stanowczo za niskie!!!!!!!! (no chyba ze to faza lutealna)zresztą LH też malutkie.Nie mówiąc o stosunku LH/FSH 1.43 - od 1.5 jest zagrożenie PCO musiałabys się skontrolowac pod tym kątem.karolcia pisze,ze robilaś te badania teraz ???!!! czy na poczatku @ ?! na moje oko to problem tkwi w przysadce mózgowej.....ale jesli robilas te badania teraz to moze bromek zaburzył prace przysadki ?! skoro oddzialywuje na prolaktyne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko jak wzięlas ostatnią tabletke w poniedzialek to napewno jest to @ ....nie możesz liczyc swoich cykli jak bez leków. Poniewaz po odstawieniu duphastonu @ pojawia się zazwyczaj do 7dni.A niektórym po 2dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale test i tak możesz zrobić chociażby płytkowy,skoro piszesz o ciągnieciu w dole brzucha.trzymam kciukasy,,,a teraz chwilowo zmykam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
jadira mysle ze neima na co czekac bo jesli jestes w ciazy to trzeba isc szybko do lekarza nim bylo by zapuzno!! zrob ten test to niemajatek amoze cos podpowie!! trzymam rowniez kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale ja nie kapuje jak obliczyłyscie ten stosunek LH do FSH bo przeciez 2,26 odjąć 1,6 = 0,69 to z kad wziełyscie to 1,4 ????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane🌻 Karolcia - i chyba sloneczko powedrowalo do Was do Polski , bo u nas niebo zachmurzone.....hihihi........ Ide teraz na kawke , bo nie zdazylam sie napic dzisiaj jeszcze.... Dla wszystkich dziewczynek po 🌻 i 👄 Milego dnia kochane i nie pracujcie za ciezko......:P Papapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu zle mnie zrozumiałas ja biore te leki od 4 mies.i cały czas mam 34 dnioew cykle.To mnie zaskoczylo bo nic mnie ani brzuch nie bolał,ani piersi no nic.Zobacze co bedzie dalej wolala bym miec osobiscie takie krótkie cykle niz 34 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powędrowało na zachód Polski :-D bo u nas pięknie grzeje !!! MArtiko stosunek lh/fsh to jest 2,26 podzielić 1,57 = 1.439 jednakże te badania robi się w 3 d.c.a teraz najwidoczniej,masz takie wyniki jakbys była w fazie lutealnej(?!) mnie się wydaje,ze to przez bromek.Przecież on zasadniczo wpływa na pracę przysadki,aby zneutarlizowac prolaktyne.Tylko te krwawienia....koniecznie zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to @ dostawałas dopiero po 10 dniach od odstawienia duphastonu??? to wychodzi na to,ze faze lutealną miałas 20dniową(a za norme przyjmuje sie 14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu dziekuje ci za interpretacje, martwie sie bardzo bo jutro juz połowa miesiaca z krwawieniem i nie mam pojecia dlaczego. Mysle z to hormony sa takie przez ten promocorn bo okzalo sie ze bralam go za duzo 3 tabletki na dobe a teraz zaczelam juz po 2 na dobe moze dlatego tak sie pochrzaniło, bede we wtorek u lekarza to pogadamy co z tymi krwawieniami. Jadira martwie sie o Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Marto za słonko :D u nas też wychodzi zza chmurek, to dobrze, bo pranie mi wyschnie. A czeka mnie kolejna tura prasowania i pakowanie się do wyjazdu :D Martiko, ten lek napewno miał wpływ na wyniki, jak Ci sie unormuje wszystko to pewnie będziesz robić jeszcze raz badania. Jadiro, ja dostawałam @ w nastepny dzień po odstawieniu duphastonu, mnie tam cyklu nie wydłużał, no może o 1 dzień. Zrób teścik, skoro zawsze miałaś @ po 9 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się porobiło Jadira ja łykam też duphaston i @ dostaje też po ok 9 dniach a łykam go w 16 dniu prze 6dni Zrób test i nie martw się A z naszej Akasi to też niezły ekspert -brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze was mam takie ekspertki zawsze pomoga doraza odczytaja wyniki, ja nie bede sie denerwowała bo to nie ma sensu, stres tylko pogorszy sprawe wiec po co. Mam nadzieje ze to minie a nastepony cykl juz bedzie lepszy chociazi nie wiadomo jak go liczyc bo po odstawieniu Lutenylu znowu dostane krwawienia mam nadzieje ze lakrz mi przez USG pomoze odpowiedziec jaki to dzien cyklu. Bedzie luz a dzis jade kupic jakies zelazo bo za duzo trace czerwonych żołnierzyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie plamiena ciag dlaszy - pewnie jutro jak odstawie duphaston - to zacznie sę normalna @ - dzis ostatni dzień z duphastonem, - on na mnie jakos dziwnie działa - nie wydłuza mi cyklu - a chciałbym o jakies 3-4 dni dłuzsze cykle byloby cudownie a tak 26 dni i koniec - przed braniem tego leku tez tak miałam - musze porozmawiać o tym z lekarzem - kazda kobieta jest inna - także trudno doradzać ! jadirko - ja na Twoim miejscu pobieglabym do apeki i kupiła sobie test - byłabys spokojniejsza ... a tak ciagle sie głowisz czy to @ czy nie ! gosiaczku - nie pamietam nazwiska lekarza - jade do niego pierwszy raz - mam telefon by się umówic - jezeli chcesz podam CI go e-milem - jest podobno bardzo dobry - tylko to zwykły gin - a nie endo - prowadzil mojej przyjaciółce dwie ciąże - były zagrozone od samego poczatku - dzieciaczki sliczne i zdrowe sie urodziły ... zreszta mam wiele kolezanek które tam jezdza - i bardzo go sobie chwala - ja tez jadę na pierwsza wizyte - razem z usg - bo ma podobno gabinet dobrze wyposazony nie trzeba nigdzie biegac - by zrobic sobie podstawowe badanka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt - każda kobieta jest inna ;-) 🌻🌻 Trinci,ale Ty rzeczywiście \'dziwnie\'reagujesz na progesteron,powiedz koniecznie o tym lekarzowi!! poświęcam duzo czasu na szukanie wakacji dla nas....dziewczynki macie jakies sprawdzone miejsca za granicą ?! takie do których chce się wracac! jak narazie karolcia mi troszke nakresliła swoje wojaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dokładnie to samo co Trini po duphastonie, brałam od 18-24 dc, a @ zazwyczaj na następny dzień była, nic mi się szczególnie nie wydłużyło, to samo po luteinie; a nawet w druga stronę, bo w 6 dzień zażywania czyli ok. 22 dc miałam już plamienia :( Akasiu a co do wyjazdu to wkrótce pewnie Pazia się zamelduje to ja spytasz o tunezję. Ja narazie nic oprócz egiptu nie mogę polecić, byłam już we włoszech i w hiszpanii, ale to było dawno, jak miałam 16, 18 lat; był to wyjazd od taty z pracy, wiec na tamte czasy było wszędzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja proponuje Chorwacje lub Turcje . Przepiekne kraje :) Turcja taki inny kraj i obyczaj ajakie piekne widoki -inny swiat -domy pod ziemia, na drzewach, w skałach - i białe góry z wodospadami -super .Ale to wyjzady takie na własna ręke z przewodnikiem Pascala - jedzie sie tam gdzie jest cos ciekawego (Efez ,Koń trojanski ..) ale sie rozmarzyłam , chyba brakuje mi takiego wyjzdu :) A jak jechac nie daleko to Słowacja lub Węgry i wody termalne oraz jaskinie do zwiedzania :P Spadam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Turcję też polecam--jestem zachwycona :-) i napewno tam wrócimy! ale teraz gdy dzieciątka jeszcze nie mamy trzeba korzystac i zwiedzac nowe miejsca ;-) Mysle o wylocie samolotem,bo Chorwacja i Słowacja nadaje się na auto-podróż.:-) rozważałam jeszcze Majorkę,albo Kretę (mozna na wyspie wypozyczyc auto i zwiedzic ja wzdluz i w szerz ) ale nie mam poleconego hotelu ...no i ten Egipt kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadiro - jak się czujesz i czy zrobiłas już test ? czekamy na wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję za troskę..Akasiu Tobie za zdjęcia-pięknie wyszłaś na nich i w ogóle super z Ciebie \"laseczka\". Ja tylko na sekundkę...byłam u lekarza..mam zapalenie zatok:( jakiś stan bakteryjny...dostałam inhalator mam uzywać przez tydzień, jak nie może kolejna wizyta. poza tym czosnek, cebula..i łóżko!!!Tak więc moje miłe panie niestety, ale choróbsko się mnie złapało i nie chce puścić:( czuję się fatalnie, nie mam gorączki ale ten ból głowy przez katar jest nie do zniesienia:( pozdrawiam was gorąco. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko kuruj się czosneczkiem i leż w łózeczku !!! 🌻🌻🌻 Bardzo dziekuję wszystkim,że tak pozytywnie o mnie piszecie.Jestescie kochane.Od zawsze byłam zakompleksiona,i z małym poczuciem własnej wartosci ...niestety :-( ale to wina mojego ojca....o czym wolałabym nie pisac na forum. Na szczęscie teraz inaczej podchodzę do siebie i akceptuje się pełni,przyszło to z trudem i pomocą specjalisty. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc - wpadnę jutro, miałam dzisiaj \"straszny\" dzień...:O Oj w chorym kraju żyjemy, aż się płakać chce... Postaram się jutro napisać więcej jak się uda. Buziaczki 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziełam sie za prasowanie by nie mysleć.Testu nie zrobiłam bo to chyba@,a przynajmniej bedzie szybciej jesli codzi o staranka. Akasiu kto jak kto ale ty wybij sobie z głowy ze jestes nieatrakcyjna i niemasz co miec kompleksów bo jestes naprawde bardzo ładna dziewczyną. Dianko kuruj sie i wracaj do zdrówka.:D Voltare nie denerwój sie szkoda twoich nerwów,innych to i tak nic nie nałuczy. ide do łóżeczka jeszcze raz wszystkim dziekuje za troske ,dobre rady itd.🌻 🌻 🌻 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Dianeczko - kuruj się maleńka - dbaj o maluszka i lezcie w łóżeczku ile sie da ... Jadirka - ja tez sceptycznie podchodze do robienia testów - może na poczatku staranek - byłam troszkę niecierpliwa - zreszta @ mi się nie spóżnia więc nie wydaje kaski na testy - wole kupc sobie soczek ! akasiu - jesteś fajową babeczką - a w tej czerwonej sukience - to naprawde extra wygladałas - sama pomyslałam ze nigdy bym się nie odwazyła tak wyeksponowac nóg - /mam kompleks na tym punkcie - w sumie tak samo jak z piersiami ale je przynajmniej mozna powiększyc push-up, a nogi to trzeba ukrywac w spodniach lub robic inne triki / masz ładny usmiech i cała jestes piekna ...ważne ze Twoj maz wielbi Twoje kształty i urodę - reszta mało istotna ;) ja tez musze się przyznac mialam problem z ojcem - /wyraznie zauwazylam jak to napisałaś/ - mozliwe ze innej natury niz Ty ale morze łez wylalam - obyło się bez psychologa - choc teraz z perspektywy czasu może to był błąd ? nadal jest ze mnie straszny nerwus , mam niskie poczucie wlasnej wartości ... dobrze że mam kochaną mamunię - bo inaczej bym chyba umarła ... zmykam bo chyba popadam w melancholię ... dobranoc skarby moje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja - jestem w trakcie wysyłania do Was maila, bo nie wytrzymałam. Ale coś mi się załącznik nie chce załadować i pewnie jeszcze to chwilę potrwa. Dziewczyny - ale Wy jesteście! Wszystkie chwalą akasię i jej czerwoną sukienkę, a ja nie dostałam zdjęcia 😭 Podanie: Zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłanie mi zdjęcia akasi w czerwonej sukience, bo też ją chcę pochwalić. Nadmieniam że akasia na poprzedniej stronie wyraziła na to zgodę. Uprzejmie dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy. a tak serio - to podeślijcie mi proszę... Widzę, że poczta się wysypała, więc jeszcze raz zaraz próbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno - poszło bez załączników, załącznik jutro, bo się poczta sypie. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×