Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dzien dobry dziewczyny!!! Chciłam was zapyrac co to jest za badanie CRP??? czy ktoraś z was miała to robione?? mnie wyszły jakies plamy w macicy i lekarz zlecił CRP dzis odbieram wyniki?? te plamy to moze rownie dobrze byc@ ktora mam juz ponad 2 tygodnie... Nie wiem sama i ta podwyzszona temperatura, dzis 37,2 :( :( :( martwie sie bardzo i czy to sie wogole leczy i jak?? czy to powazne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻🌻 JustynoM bardzo się cieszę,ze wszystko OK.zresztą po cichu już wczesniej o tym wiedziałam ;-) duzo wypoczywaj !!! i rozpieszczaj brzusio!! ❤️ Diano biedulku,ach te choróbsko.Najlepiej śpij ile wlezie bo to najlepszy lek na tego typu paskudztwa ;-) dla Ciebie i dzidzi na szybki powrót do zdrowia 🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻 Trinci dla Ciebie na poprawę humorku przesyłam całuski 👄👄👄 wierzę,ze do końca roku się uda! Voltare przepraszam za pominięcie(nie wiem jak to się stało)może któras z dziewczyn przesle ten plik. A ja wczoraj byłam u nowego Gina,który jest super fachowcem(szkoda,ze nie cudotwórca).Pokazałam stos swoich i męza badan..był wywiad,badanko.No i dostałam ESTROFEM mite--tak jak pisałam wam wczesniej,ze podejrzewam u siebie za mało estradiolu.To jest to co miała martyn--ia w niedoborach estrogenów. Od przyszłego cyklu zaczynamy Sufitko z Gonadotropinami. O laparo rowniez rozmawialismy,ale dla mnie to chyba strata czasu i zdrowia(w sumie te zabiegi pomagają tylko nielicznym) więc jesli moja kuracja się nie powiedzie odrazu robimy in-vitro. Może nawet i w tym roku.Zobaczymy co jeszcze powiedzą w klinice. a co do pęcherzyków to są dwa - piękne i dorodne ale.....................na lewej stronie czyli na tym niedrożnym jajowodzie,więc nici :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn biorących duphaston, oto co mi wpadło w oko na innych topikach (do poczytania i rozważenia) i nie pisze tego, żeby was straszyć, broń Boże, ale czy wasi lekarze o tym mówili?: ...duphaston wstrzymuje rozwoj pęcherzyka Graffa. Ale to tylko moja opinia. Nie wiem tak na 100%. ... Tak jest. Duphaston brany za wcześnie - w zdecydowanej większości nie dopuszcza do tego, by pęcherzyk pękł. Dlatego bez monitoringu czy stosowania NPR - Duphaston nie ma racji bytu. ...ponoc wzięty za wcześnie hamuje owulację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
No w koncu poszło sorka ale sprawdzałam bo cos mi komp szwankuje Witam wszystkie dziewuszki.U mnie zimno pada zimno tragedia z ta pogodą.Jestem teraz w pracy i normalnie usypiam:) U mnie po staremu narazie nie dostałam ale chyba zrobie sobie jutro test i bede juz wszystko wiedziała a nie cały czas myslenie czy jestem czy nie jestem:) Trynity nie załamuuj sie to jeszcze nic nie wiadomo czasami jest tak ze sa na pocztaku plamienia moja siostra tak miała na poczatku ciazy wiec jeszcze nic nie wiadomo.A odnosnie tych krotkich cykli ja tez tak miałam24-25 i gin mi powiedział ze dlatego ze nie ma owulacji.Moze warto isc na monitoring i to sprawdzic wiem ze pisałas ze prawdopodobnie masz owulke i piekny sluzik mi tez sie tak wydawało a okazało sie inaczej.Głowa do gory musi byc dobrze:) Nie mozemy sie poddawac musimy walczy wiem ze czasami juz brakuje sił na to wszystko no ale coz musimy isc do przodu:)Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... przespalam smutki i troszke mi lepiej - na razie zero plemień ale czuje lekkie bóle- wiem jak dziś się rozkrece to i plamienia powrocą - zawsze tak jest - justynka 24 ma racje - czasem człowiek - naiwnie sie łuzi - ze moze to nie @ tylko co innego - ale bagno - psychike mam zwichrowaną jak diabli ... akasiu - dziękuje za buziaczki - na pewno mi się przydadza - ostatnio taki słabeusz ze mnie ! Dianeczko - myszko - dbaj o siebie kotku - wiem ze w ciazy nie można zbyt wiele łykac - ale czytalam w poradniku medycznym ze mozna stosowac homeopatię - podobno nie szkodzi wcale dzidziusiowi ... najlepiej jednak wybierz się do lekarza ... Jadirka narobila smaka naleśnikami - ja tez dzis robię :) dziewczynki u mnie w miescie - nie ma zadnych specjalistów - koszmar trzeba szukac w Warszawie - a to juz cała wyprawa ... ostatnio rozmawiaalm z mezem powiedział ze zrobimy wszystko by miec dzidziulka - nawet in vitro ... na razie jednak czekam na hsg - potem bedziemy dzialac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku ... ja mialam usg w grudniu - były piękne pecherzyki ... jeden w jednym jajniku - dwa w drugim ... jestem juz po badankach hormonalnych - nie wskazuja na brak owu - raczej na problemy z cialkiem zołtym ... w tym miesiacu ide na monitoring - do innego lekarza w Łowiczu ... zobaczymy jak tam pecherzyki - czy ladnie rosna i czy pekaja - zamierzam isc dwa razy by to sprawdzić ... Omego - faktycznie duphaston brany za wczesnie - zageszcza sluz - ale czy chamuje wzrost jajecza ? nie wiem - ja biore od 16 dc - a to juz po owu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni dostalas wczoraj filmik wysłałam ci na pocieszenie,i juz sie niesmuc. Gosiaczku pozdrawiam bo jeszcze sie nie znamy. Mam do was pytanie; ja po odstawieniu a raczej skonczeniu zazywania duphastonu mam okres dopiero po 9 dniach,a ponoc powinno sie dostac góra po 4 dniach.Pomóżcie bo juz sama niewiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 i ja już dzis do was dołączam :) Bylismy wczoraj na Szklanej Pułapce 4 - uwielbiam takie filmy akcji :D Gosiaczku, trzymam kciuki, może tym razem twoja kolej, Elizo, ja tez zgłupiałam gdy Dianka napisała o Gosi, która jest w ciąży :P no ale już się wszystko wyjaśniło. Dianko, raczej nie możesz nic na własna rękę zażywać, tylko domowe sposoby, trzymaj się cieplutko 👄 Voltare to o tych otoczkach laparo nie pomyślałam, no tak nigdy nie byłam jako pacjent w szpitalu to nic nie wiem, no ale jak będzie trzeba to pójdę :) Justynko, życzę udanego urlopu, wybieracie się gdzieś dalej??? Acha zapomniałam Ci napisać, że jak jechaliśmy do Zawoi to niedaleko Twoich terenów :P Trini, trzymaj się teraz myśli o HSG, pewnie wszystko się wyjaśni po tym badanku i będziesz kolejną szczęściara 👄👄👄 Akasiu, a jak ty zaszalejesz z tymi gonadotropinami, to tylko czekać na wieści od Ciebie :) i mam jeszcze pytanko o laparo: nie chciałaś udrożnić tego jajowodu, to chyba przez laparo tylko byłoby możliwe, tak??? Jadirko, chyba pół forum dziś zrobi te twoje naleśniczki, mnie dzis wzięlo na rybkę :P Marto i Surfitko - w wiadomościach mówili o waszych upałach, też chcemy u nas, takze popchnijcie je w naszą stronę :D Martiko - nie wiem co to za badanie, ale jak odbierasz już wyniki to może coś się dowiesz, niech ta twoja @ już się skończy Katio - pozdrawiam 👄 myslę że nadal jest OK i niech już tak zostanie A ciekawe dlaczego Tracy się nie odzywa??? A Pazia to chyba już wkrótce wraca :) Martynia wdycha górskie powietrze. Mam nadzieję ze nikogo nie pominęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja się rozpisałam :) Omego myślę że w tych opiniach jest wiele prawdy, też sie spotkałam z takimi wnioskami. Acha Gosiaczku ja też mam 24-25 dniowe cykle i na zdrowym jajniczku mam owu, no chyba ze mi gin ściemniał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Juz sie sama głubie w tym wszystkim.Mi moj gin powiedział ze ja dlatego mam takie krotkie cykle.wi kochane mozecie miec takie krotkie i miec owulke z zcego sie tylko cieszyc. teraz dopiero w sumie po tej laparo mi sie wydłuzyły i juz czuje jak nadchodzi wredna@.eh odechciewa sie wszystkiego.Trinity jak moge spytac do jakiego lekarza chodzisz w łowiczu chyba ze nie chcesz pisac o tym na forum to zrozumiem. dziekuje wszystkim ze miło mnie przyjełyscie czasami to az mi tak głupio wy tak dobrze sie znacie juz tak długo piszecie ze sobą a ja poczatkująca ale miło tak sobie pogadac tym bardziej ze borykamy sie z takimi samymi problemami i tak odrazu lzej sie robi na serduszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku, może nie przylezie @ i zaglądaj do nas cześciej, każda z nas była kiedys w takiej sytuacji że dołączała sie do osób które już tu długo pisały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
dziekuje karolcia jak tylko bede miała mozliwosci to zawsze do was cos skrobne.jeszcze raz dziekuje za miłe przyjecie:):):)buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi głupio ze zarazilam was tymi nalesnikami,dzis robie danie chinskie./mnia,mniam/ Gosiaczku super ze do nas dołaczyłaś. TO JAK MYSLICIE POWINNAM ZROBIC TEN TEST CZY NIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadiro, to chyba zależy od organizmu, ja po duphastonie dostawałam po 1-2 dniach od skończenia. Ale z tego co wiem to moze nawet być @ po 2 tygodniach. Jeśli nie daje Ci to spokoju to zrób test, a my czekamy na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
Jadira tak jak mowi karolcia jak nie daje ci to spokoju to ja tez bym chyba na twoim miejscu zrobiła.Ja tez chyba jutro zrobie ale nie wiem czy zdaze bo cos juz widze ze chyba zaczynam plamic wiec du..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
witam kochane:) no zaczyna sie ukladac odpukac mezus dzisiaj na rozmowie byl o prace i od jutra zaczyna:) ale niezdazylam wypytac o szczeguly jaka firma itd pogadamy w domku przy obiadku:) ja dzisiaj zieniaczki mileone w sosie grzybowym z buraczkami moj uwielbia mielone::) ja mam strasznie bolace sutkii takie wielkie cycuchy heh jak pamela i takie twarde ze szok:PP:P:P:P fajne :D:D:DD:D:D 21.07 mam dostac @ wiec objawy sa...:/ niestety ale przestalam sie przejmowac kupujemy z mezusiem pieska... chyba.. chchemy amstafka co wy na to:)?? i wkoncu ide w pitek do tego gina tak profilaktycznie oczywiscie zarysuje mu moj problem zobacze co powie ale badanka i inne czynnosci naprawde odkladam na wrzesien pocztaek pazdziernika bo ostatnio to az zasypiam na stojaco neiiwem to chyba ta pogoda wiec na nic niemam checi ani jakis ambicji:( jadira - rób test zaraz nam pisz co i jak:P justyna M wysłała tyle wirusków ciązowych ze ktoras z nas sie MUSI zarazic:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z Surfitka ona radzila mi zrobic ,ale z krwi jak nazłośc niemoge sie dodzwonic do analityki.Wtamtym miesiacu to naprawde dziwnie sie czułam bolał mnie brzuch ale nie tak jak zwykle przed@ tylko miałam takie dziwne parcie w dole brzucha.Ostatnio miałam takie uczucie 12 lat temu jak byłam w ciazy z synem wtedy lezałam 3 miesiace w łóżku i do kibelka nawet nie wstawałam.Tego sie nie zapomina. Dzieki za wasze wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, zaglądam do Was od czasu do czasu, bo pomimo tego, że jestem na L4 to nie mam czasu siąść do komputera. Wynik tego jest taki, że nie nadążam z czytaniem. Dziękuję Wam za zdjęcia, jednak jak na razie nie mogę się zrewanżować, bo na razie nie mam aparatu, ale jak będę miała go z powrotem to na pewno coś Wam podeślę. Dzisiaj kończy mi się laba, od jutra idę do pracki. Jeżeli znowu mnie będą bolały plecy, to we wtorek jak pójdę na kontrolę znowu wezmę L4. Przesyłam Wam ciążowe fluidki, żeby nam sie jakaś lipcóweczka pojawiła. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Justynko M cieszę się, że wyniki krwi wyszły prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby nam się szykowała kolejna mamusia ?! :-D :-D tak karolciu- ten jeden lewus niedrożny tylko przez laparo ;-) ale moja matka i babka zachodziły w ciąze z jednym drożnym bez problemów...więc jesli od pęcherzyków z prawej strony nie zaskoczę w najbliższym czasie to raczej in-vitro niz jakis inny zabieg..:-D jak dla mnie szkoda czasu marnować:-) :-) w konću ileż można czekać .....w każdym razie nie chce się zapisac do grona tych,ktore mają dzidziusisa po 7 czy 8 latach starań.Dlatego odrazu zacznę z grubej rury :-) bo mi też psychika siądzie !!!! i jeszcze popadne w depresje,a wtedy to juz w ogole na nic szansy nie bedzie/ Trinci głowa do góry !!! po hsg bedziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadiro pewnie ,ze rób test :-) a co do duphastonu to OMEGA ma w 100% rację !!!!!!! jeszcze wczoraj gin wałkował mi ten sam temat!! z tym,ze ja biegałam na usg 3 do 5 razy w miesiacu wiec w moim przypadku nie było mowy o pomyłce co do przebiegu owulacji...ale naprawde jest to bardzo istotne...można niezle sobie zaburzyć cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz mam problem przyszlam ze sklepu poszłam do kibelka a tu jakies krwawienie,poryczalam sie bo okres mam miec za 9 dni co to jest.JAKIES FATUM Z TYMI KRWAWIENIAMI!!!a moja gin.na urlopie do 19 co robic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam wyniki a to CRP to jest jakis stan zapalny : CRP wynik 1,6 norma 6,0 FSH wynik w surowicy 1,57 mlU/ml faza folikularna 2,8 - 11,3 owulacja 5,8 - 21,0 faza lutealna 1,2 - 9,0 po menopauzie 21,7 - 153,0 LH wynik w surowicy 2,26 mlU/ml faza folikularna 1,1 - 11,6 Srodek cyklu 17,0 - 77,0 faza lutealna 0 - 14,7 po menopauzie 11,3 - 39,8 tabletki antykoncepcyjne 0 - 8,0 Prolaktyna 11,7 min 1,9 max 25 TSH 3-cia generacja wynik 2,52 min 0,4 max 4,0 FT4 wynik 1,29 ng/dl min 0,8 max 1,9 PROSZE KOCHANE NAPISZCIE MI JESLI MACIE JAKIES UWAGI DO WYNIKÓ :) BEDE BARTDZO WDZECZNA A TY SURFICIU CO MYSLISZ NASZ SPECU OD HORMONKÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym problem ze niemam gdzie isc u nas w osrodku konowaly,a ja mam okres zawsze co 34 dni i co nagle taka zmiana na cykl 26 dniowy,no zgłupiałam niemam clo.rozkładam rece niewiem juz sama. Co do badan nie pomoge zupelnie sie nieznam,to jedynie akasia lub surfitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira jestes pewna,ze to @ ?! zrób sobie test i umów się z jakims lekarzem koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×