Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość Katia100
Witam laseczki:) dianko ja tez poprosze o zdiecia:) dziewczyny moj maz...... eiwem cos ie stalo niechche zapeszac ale tak to sie wzyiu niestaral!!!dzis rano sniadnie do lozka i sniadanko do pracy... potem juz myslalm ze sie poklucimy.... ale nie oapnowal sie!! jestem w szoku ale cholernie sie boje czar prysnie lada moment...:/ w ogole dalej sie zle czuje pislaam wam wtedy co tak mnie te jajnicazki bolaly ze niemoglam sie ruszac teraz sutki tak ze mnie stanik drazni;( zmieniam gina!! i ide w piatek do innego ponoc dobry, i zeby mi zrobil wsyztskie podstawowe badania jak usg, cytologia itp. bo tamta mnie podotykala usg i ze wszytsko oki:( a Martika mi mowila ze jak jest jakas bakteria lub cos w tym rodzaju to na usg nieda sie tego stwierdzic a ta mi nic wiecej nierobila a ni niechcial robic zadnych badan:(:/ PS: Pogida dupiata.... odechciewa sie wsyztskiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Katia, Nie mozesz się tak nastawiać - że czar prysnie. Myśl pozytywnie a bedzie dobrze - napewno !!! Ważne , że mąż się stara a to już coś ... U nas też pogoda pasukdna - przecież to wkońcu lato a tu co - leje i zimno !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonka - pogoda dosłownie hugowa ... leje od samego rana - paskudnie szaro i zimno a to juz 10 lipca - czy lato to do nas wcale nie przyjdzie ? :( zaraz muse się ubrać i isc do banku po zasilek a mi sie nie chce nawet palca wystawic na tą chlapę - dzis 24 dc cycole nadal bolą @ nadchodzi wielkimi krokami ... wczoraj poszlam do apteki i chcialam sobie kupic zestaw witamin - takie wszystko drogie - szczególnie dla kobiet starajacych się albo w ciazy - kupiłam więc sam kawas foliowy - 250szt za 14 zł firmy Puritan\'s Pride - to chyba najlepszy kawas foliowy na rynku za ta cene i i losc ... a witaminy kupie jak bedę w ciazy ... zmykam na kawkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
te wszytskie witaminy, dla kobiet starajacych sie czy w ciazy powinny byc za grosze czy nawet za darmo!!! rząd tak narzeka ze polki niechcha rodzic.... zastanowmy sie dlaczego kobiety maja tak wielkie dylematy.....:( lekarz, witaminy, zdrowie odzywianie... no i oczywiscie brak pracy..... to jest straszne:( ale ja tam mysle ze jak sie chche mozna wszytsko a kruszynka wynagrodziw syztsko:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gwiazdeczki!!!! U mnie tu też paskudnie leje i zimno jak niewiem co,mam tylko nadzieje ,że to się szybko zmieni. Tryni ten kwas foliowy jest jak mówisz jednym z naj.na rynku trzymaj sie go. Katia troche optymizmu niemozesz mysleć ,ze bedzie zle. Surfitko po wczorajszej rozmowie z toba wiele kwesti mi sie wyjasniło. jeszcze raz dziekuje za dobre rady. Martika co tam u ciebie ,a dzieki za zdjecie wkoncu dotarlo. Karolcia zdjecie super dzięki. Pozdrawiam was cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
to nie tak ze mysle ze nbedzie zle) niechche tego zaprzepascic teraz musze tez uwazac co ja mowie co robie nim to wszytsko czyli takie nasze "normalne" zachowanie stanie sie standardem a bie tylko wtedy kiedy jest naprawde zle i trzeba ratowac zwiazek.... ide wpitek do lekarza do gina boje sie:( hihihi postanowilam zrobic wsyztskie badania tyle ze ten lekarz jest drogi za sama wizyte bierze 100zl:/ ale ponoc jest bardzo dobry duzo kobiet ktore mialy stwierdzona "bezpolodnosc" nagle okazywalo sie ze wystarczy podjac leczenie i jest bejbik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jadirko :-) Dzieki za nowe zdjęcia - chyba wcześniej zapomniałam Ci podziękować !!!. Acha z torebką - fajny pomysł. Faktycznie tu jest tyle poruszanych tematów , że cieżko na każde odpowiadać - nie przejmuj sie , Ja tez niraz czuję się pominieta :-) :-) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko niema za co dziekowac. akasia super zdjecia dzieki. Odejde od tematu i pochwale sie mój Krzys oddawał dzis krew i został wpisany w rejestr dawców szpiku kostnego,moze uda mu sie komus pomóc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola i akasia dzięki za fotki ... sliczne - zazdrosze Wam ze mieszkacie blisko gór - kocham gory Kraków - my mieszkamy w centrum i takie typowe krajobrazy u nas ! akasiu super Ci w czerwonym - piekna z Ciebie dziewczyna 🌼 wiataj jadirko, justynko, katiu ... wiem ze witaminy sa bardzo drogie - kupowalam meżowi Androvit - w promocji 22 zł - zawsze jest po 28 ... do tego witamine C , E i aspargin i 50 złotych znikło z portfela - dlatego jak miałabym sobie kupic jakieś dobre witaminy to trzebaby było wydac min. 40 zł. i kupiłam tylko folik - bo 100 zl wydac na same witaminy to strasznie duzo - jednak niekiedy trzeba - może w przyszłum miesiąceu kupie sobie Pranatal complex tez tej samej firmy co kwas foliowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - potrzeba takich ludzi jak Twój Krzys - mój brat dwa lata temu mił podejrzenie o biłaczke szpikową - gdyby nie krew ofiarodwacy - byłoby z nim kiepsko ... na szczescie - po dodaniu krwi - czerwone krwnki - zaczeły sie odnawac i minelo zarożenie - do dzieś jest pod opieka instytutu hematologicznego - stwierdzono u niego nabyta wytracalnośc wit B i żelaza ... ale żyje - a tak starsznie się baliśmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczynki :) byłam wczoraj u nowego lekarza u mnie w miescie bo ten moj stały wyjechał na wakacje a musze zatrzymac to krwawienie bo trwa juz 14 dni i jest dosyć obfite :( poszłam zrobił mi USG i najgorsze ze kazał mi brac leki antykoncepcyjne CILEST przepisał a 3 opakowania to jets 3 miesiace :( i do tego kazał az po 2 na dobe brac. Powiedział niby ze to na wyregulowanie cykli a jakie to regulowanie jak sie hamuje organizm i blokuje owulacje :( a potem jak odstawie to znowu organizm zgłupieje :( Aha powiedział jeszcze ze na jajnikach w jednym mam za mało jajeczek a w drugim za duzo :( jaka moze byc tego przyczyna?? Nie zastanawiając się zadzwoniłam do mojego lekarza ktory wlasnie odpoczywa nad morze i powiedziałąm jaka jest sprawa. Kategorycznie kazał mi be brac Cilistu a kazał wziąść LITENYL i mowi ze 10 dni mam brac i po 10 dnia jak odstawie to znowu dostane krwawienia bo tak organizm zareaguje. No i mieliśmy wczoraj dylemat z mezem i zdecydowalismy sie badziej na te metody naturaljne i wziełam LUTENYL :) co myślicie, czy dobrze zrobiliśmy?? aha i dostalam jeszcze skierowanie na badania na ktorych byłam dzis rano : TSH, FT4, LH, FSH, PROLAKTYNA, CRP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno mam pytanie, mierze codziennie rano temperature i w pierwszy dzien po mierzeniu czyli w 9 dniu cyklu mialam 37 a teraz cały czas utrzymuje sie 37,1 co ja mam o tym myslec???????????? sama sie juz boje co to mogło wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu - ja również dziękuję za zdjęcia. Jakoś tak inaczej wygladasz niż na poprzednim zdjęciu co mi wysłałaś. Może to zmiana fryzury ???? , tam mialaś dłuższe włosy. A właśnie tak odnośnie witamin - jakie są dobre witaminy dla panów , żeby byli bardziej wydajni ??? :-) :-) ( nie jakieś bardzo drogie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakieś takie wspomagające płodność ??? Co szkodzi spróbować , a nóż-widelec pomogą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie na to zeby plemniczków było wiecej i były silniejsze jest witamina C a na płodnosc, zdrowe odżywianie i nie przegrzewanie, witamin nie powinno sie brac w nadmiarze bo tak przy przedwawkowaniu bardzo szkodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Martika. Ja już się żeganam dzisiaj - bo idę już do domciu ( godzinka do wybrania :-) :-) ) - także miłego dnia dnia dziewczynki. Pa Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika--podjęłaś z męzem bardzo mądrą decyzję !!! nawet się nad tym nie zastanawiaj,bo obrałas o niebo lepsze rozwiązanie...trzymam kciuki za unormowanie.Ja mysle ze ta temperatura to reakcja na nowa sytuacje dla organizmu-czyli nowe leki,ale powiedz o wszsystkim swojemu ginowi jak tylko wroci z wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nowych leków to brałam tylko bromocorn na prolaktyne i zadnych innych dopiero od poniedzialku biore cos tam przeciwrkwotokowego ale juz przestalam a teraz ten LUTENYL. Ja poprostu podjełam taka decyzje bo nie słuchalam zadnego lekarza tylko takiej swojej intuicji i w 100% byłam pewna ze Cilestu nie wezme i koniec !!!! Ufam temu mojemu lekarzowi bo to bardzo wierzacy czlowiek i wiecie co nie jest taki jak inni, wielcy znawcy i trzeba siekłaniac, to bardzo fajny czlowiek tak SWÓj jak sie mowi, widzicie jest na wakacjach a steruje mnie przez telefon :) wiem ze on leczy głównie naturalnie bo uwaza ze organizm musi sam sobie radzic a nie byt tłomszony przez hormony. Eh nie żaluje tej decyzji a co bedzie dalej to nikt nie wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydawało,ze to od bromku może byc te krawawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz racje, zapytam lekarza wraca w sobie a ja u niego sie meldujem we wtorek, o kurcze wlasnie mi sie przypomnialo ze kota zostawilam w domu a bede dopiero o 19 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTIKO dobrze ze jednak zdecydowalas sie na lutenyl a jak lekarz przyjedzie to nie zastanawiaj sie tylko szybciutko do niego idz.Wszystko sie wyklaruje.Jak co to dzwon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini w ciazy tez sa plamienia wtedy kiedy powinna wystapic @ ja tak mialam wiec nic jeszcze nie zakładaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje wam dziewczyny to samo co pisalam u mnie dzwonilam do szitala stwierdzilam ze jak beda mieli wyniki jutro to moga one byc juz dzis! i tak sie stalo! oplacalo sie wisiec na telefonie przez 30 min, odebrala ta babka ktora mnie i meza na badania skierowala (na ogol to jej sekretarka tam siedzi), trzesacym sie glosem wydukalam o co chodzi, a ona do mnie ze wlasnie przyszly wyniki i ze wszystko ok!!! i ze juz pisze do mnie list..:D:D:D:D dziekuje Ci Panie Boze, Matko Boska, wszystkim ktorzy sie modlili za nas i nasza dzidzie 🌻 moje kochane malenstwo❤️❤️❤️ mam nadzieje ze teraz juz wszystko pojdzie gladko... dziewczyny kamien z serca...ide sie przejsc bo nie usiedze.. pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie🌻 Katio -super ze z mezem wszystko sie poukladalo , ateraz dbajcie o siebie wzajemnie i napewno wszystko bedzie dobrze...:D Ja rowniez dziekuje za fotki- sliczne.....❤️ Jak narazie to mi plamienie ustalo -niewiem co to bylo.... Mowicie ze u Was pada -moze podesle wam troche sloneczka bo u nas od 2 dni leje sie zar z nieba , nie mozna na zewnatrz wysiedziec , tak goraco....ale przeciez mamy lato.:) Justynko M -ciesze sie razem z Toba ze wszystko z toaba i dzidzia dobrze, ze wyniki ok. Duza 👄 dla Ciebie i dzidzi..... i poprosimy troszke wiruskow ciazowych , bo cos ostatnio ich niewiele jest na naszym topiku, a noz widelec sie zarazimy, wszystkie naraz hihihhihi Zmykam dziewczynki na kawke , a pozniej bede ogladac Miasto Aniolow... Do napisania pozniej.. milego dnia papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko 24 to super ze wszystko jest w najleprzym pozadku. Nastepna bede ja sie stresowac bo tez idziemy na to badanko. Wzieło mnie na nalesniczki smietanowe zapiekane z jabluszkami i brzozkwinkami polane smietanką,pychotka. Chętnie bym was wszystkie poczestowala,ale sie nieda szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justynko cieszę się że wyniki w porzadku, czekajcie w spokoju na swojego Aniołka :) Akasiu dzieki za fotki, pięknie wyglądasz w obu sukienkach i jeszcze te szpile, ja bym dawno zeby wybiła w takich :P Martiko, tez bym nie brała tego Cilestu, dobrze że twój lekarz nawet na urlopie odbiera komórki i może na odległość doradzić Katio, nie zakładaj ze to zaraz się skończy, niech ta sielanka trwa jak najdłuzej :D ja też bym chciała śniadanko do łóżka Jadiro, gratuluję Krzysiowego wyboru, napewno już wkrótce będzie miał okazję kogos uratować :) Justynko, dzieki za prezentację, wybacz że musiałaś na całą Polskę pracować 👄 Trini, ja nie biorę zadnych witamin, tylko kwas foliowy, ale uświadomiłaś mi że może jednak warto sobie cos zakupić, hmm Dziewczynki, a ja dzis byłam na szkoleniu o ADHD - jak pracować z takim dzieckiem w szkole, bardzo ciekawie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynki sorki ze was pomyliła myslalam o justynce m .sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×