Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć dziewczynki:) Przeżyłam - i już się całkiem dobrze dzisiaj czuję - dzięki za troskę - to była tylko kilkunastogodzinna \"przypadłość\":) Katia - z mężusiowymi kolegami tak już czasami jest - zwłaszcza, jeżeli nie mają oni jeszcze własnych rodzin. Niektórzy z nich są na prostej drodze do zmarnowania sobie życia i szukają sobie do wkroczenia na tą drogę towarzystwa. Ja mam takie zdanie na temat przyjaciół - że tych prawdziwych jest niewielu. Mój mężuś jest otwartą osobą i ufa ludziom. Czasem zbyt szybko. Jak jest naprawdę - przejrzał na oczy, kiedy chłopak, którego uważał za przyjaciela, mąż mojej koleżanki (którą znałam od niemowlęctwa, bo mieszkałyśmy obok siebie, i którą również uważałam za przyjaciółkę) wywinął nam taki numer, którego po najgorszym wrogu byśmy się nie spodziewali. Nie chcę tego pisać na forum, jeżeli chcesz napiszę Ci mailem. W każdym razie od tego czasu K. nabrał zdrowego dystansu do ludzi a zwłaszcza \"kolegów\". Po prostu zweryfikował swoją hierarchię wartości i teraz od kilku latek w tej kwestii mam z nim spokój - nawet nie musiałam go do niczego przekonywać. Elizka i Martika - chyba bez wizyty u gina się nie obejdzie - a najlepiej dajcie przynajmniej po 2 dni@ Surfitce - ona nie może się jej doczekać - wtedy wszystkie 3 będziecie zadowolone:) Martiko u Ciebie to chyba złośliwość tej wstrętnej @ się ujawnia - tyle dni czekałaś na wolną chatę a tu jak już się doczekałaś to z przytulanek nici...:O karolcia Ty to się wyjeździsz - też tak chcę buuuu 😭 a póki co znów muszę jutro zapylać do roboty a mi się już nie chce 😭, ja już bym chciała na jakiś urlop 😭...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni - a może te bolące piersi to wcale nie na @?:) No ale ciiiii - już więcej nie zapeszamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie leje oberwanie chmury miałam wziaść sie za prasowanko ale ochota mi przeszla i de zrobie sobie kawke. Katia mówilam ci ze nie taki diabeł straszny,kto sie czubi ten sie lubi a w waszym przypadku kocha.Wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko - dziękuję za zdjęcia - śliczne, a Dawidek to już kawał chłopa:) Tryni i Tobie dziękuję za \"zakonnice\" - uśmiałam się - pokażę Miśkowi jak wróci z pracki wieczorem - niech się Słoneczko moje pomodli, bo na bank w tej kwestii będą mu krążyły po główce nie te myśli co trzeba;) Zmykam, bo moje kochanie zamówiło sobie na kolację pierożki ruskie, niezdrowo jak nie wiem biorąc pod uwagę godzinę o której wróci do domku, ale niech mu dzisiaj będzie, przynajmniej będę miała przy okazji na jutro gotowy obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziewczyny, ale zmiana pogody u mnie, wcześniej słonko, upał więc ja wskakuję w białe spodnie i na plotki jadę, oczywiscie nie pomyslałam zeby parasol zabrać, to mam za swoje :P zlało mnie że niewiem i zimno się zrobiło, bbleee Martiko - pisz co tam u lekarza, 14 dni to już przegięcie jest z tą @ Zaraz będę oglądać te filmiki które przesyłałyscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko dziekuję za fotki, dostrzegłam kawałek brzuszka, jest super :) Trini, dowcip o Zakonnicach też fajny :P Jadira - zdjecie dzieci dostałam, już je kiedys widziałam w jakiejś prezentacji, są przesliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, to i ja wierzę i czekam na ten CUD :) Śniła mi sie dziś Martynia i chwaliłam sie jej że też jestem w ciąży :D szkoda że to tylko był sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc - no to dawajcie te wasze @, ja wszystko przyjme ;) A tak na serio dziewczyny do lekarzy bo to nie moze tak byc byc. Szczegolnie ty Martiko napisz co i jak, bo Elizce mam nadzieje ze zaraz sie skonczy. Z reszta tobie martiko tez i ja dostne...ale mam marzenia. :) Dziekuje za zdjecia, zarciki, No i Dianko tobie rowniez za zjdecia. wreszcie jakis brzuchalek widac, chociaz i tak malutki :) Ja porad osobistych nie udzielam, ale z mezem nie mam zadnych problemow. Koledzy sa...ale na odleglosc. :) I na szczecie nie sa to nieodpowiedzialni ludzie. A przyjaciol...zastanawiam sie czy takie slowo we wspolczesnym swiecie istnieje. :( Za to jestescie wy, interntowe przyjaciolki :) Pozdrawiam i do popisania wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopina zasnął i tak śpi :-D odsypia weselne harce! co prawda ja też miałam krótką drzemkę,ale ileż mozna spac ;-) dowcip niezły Trini ! ale od Diany zdjęc dzisiaj nie dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kolegów męza to niejeden mógłby brac z nich przykład-bo to zapracowani przykładni męzowie i kochajacy ojcowie!! wyjscia na piwo po prostu nie istnieja(zreszta nie wyobrazam sobie takowych)zamiast tego np.w sobotni poranek idą grac w tenisa,albo na basen.Jeżdza tez na ryby...ale ten moj chlopina zawsze mnie pakuje do auta i rowniez wedkuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu - no to korzystaj z okazji i ślij nam fotki z wesela :) Surfitko, napewno juz niedługo i przyjdzie ta @ do ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M w celach alkoholowych to chodził opijać narodziny coraz to innych dzieci u kolegów, a tak to chodzi niekiedy z kolegą na basen, z innym na siłownie no i z całą druzyną pograć w piłkę nożna :) i tyle, wszędzie indziej juz jeździmy we 2 :D lub np w 5 bo znajomi już z dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez nie mam zdjec od Ciebie Dianko....jezeli bedziesz miec chwilke czasu to prosze o przeslanie ......:P A mnie @ skonczyla sie w piatek , a przed chwila jak bylam w lazience to zauwazylam jak leci ze mnie krew , nie tak mocno ale jakies tam plamy krwi widzialam i niewiem o co chodzi. Nigdy tak nie mialam , cholercia , pewnie hormonki trzeba skontrolowac...:( W nastepnym miesiacu jak pojde do mojego gina musze go zapytac o te hormonki i trzeba cos zaczac dzialac. Ja zmykam dziewczynki na zakupki ale bede pozniej. Milego i cieplego dnia.....Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto - może to oznaka owu, niekiedy tak jest, ale hormonki możesz zbadac :) u nas słońca nie widać, ale na szczęście już nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu w Wieliczce nadal leje okropnosć z ta pogodą.:( Dianko-ja tez nie dostałam zdjec od ciebie jesli możesz to wyślij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jakaś epidemia z @? Marta u Ciebie również coś \"pozaterminowego się pojawiło? Oj bo zacznę podejrzewać Surfitkę o jakieś \"ciemne\" zaklęcia topikowe na wywołanie @;) Surfitko a te zaklęcia to przypadkiem nie miały zesłać @ tylko na Ciebie?! Zaraz lecę do łazienki sprawdzić czy i mnie coś nie dopadło:P U mnie teraz wyjść alkoholowych nie ma wcale - chyba że od czasu do czasu jakieś weselicho się trafi i raz na jakiś czas wspólne piwko przy jakimś filmie w domku albo winko do romantycznej kolacji:) Męża koledzy zostali w Opolu a on wcale za nimi nie tęskni, mamy paru wspólnych znajomych - wszyscy mają już pozakładane swoje rodziny - i z nimi czasem organizujemy od czasu do czasu jakiś wspólny wypadzik. Ja mam jedną prawdziwą przyjaciółkę, z którą znamy się jak łyse konie i której ufam, bo nie dała mi nigdy powodu, żeby mogło być inaczej. No i teraz mam Was i cieszę się że mogę z Wami tak normalnie pogadać, pośmiać się albo powkurzać i wylać swoje żale, kiedy jest mi źle, że mogę liczyć na Wasze wsparcie i zrozumienie - i tak mi jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki , ale sie porobiło z tym cholernym @ - jednym s nie może się zacząc innym nie może sie skończyc :P może to ta pogoda ? JA mogę z miłąchęcia oddac kilka dni @ :P i mąz by się ucieszył. Dianko Ja też nie dostałam zdjęcia brzuszka - to może kto dostał ( a wykukałam ze Voltare i Karolcia dostały ) to może podeslijcie je nam :) co ? Bardzo prosimy . A juz jestem zapisana na badania do kliniki na 19 lipca prawie półtora tygodnia -dopiero w tedy bo chcemy od razu zbadac plemniczki po kuracju miska , juz się boje :( Mówie sobie że będzie OK ale jednak troszke boje się o miska , ale co przecież musza się wyniki poprawic - a z drugiej strony to jak by były lepsze to może bym była w ciąży a nie jestem :( I widzicie takie mam dylematy , bez sensu . Dobra nie marudze tylko biore się za pranie Papa moje drogie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo nic sie nie martw, wyniki muszą być lepsze, przecież te leki napewno pomagają, no i zawzięcie twojego męża :) pozazdrościć takiego zdeterminowania. Voltarko - a jakie macie plany na wakacje, wybierasz sie gdzieś z meżem, moze juz o tym pisałaś ale ja nie wiem, nie przypominam sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu - co do wakacyjnych planów to jedno wiem tylko na pewno - mam urlop - 3 tygodniowy w 2 połowie sierpnia. Niczego innego nie jestem pewna. A mężuś jest w trakcie załatwiania sobie nowej pracki - miejmy nadzieję, że to już będzie \"wersja ostateczna\", a przynajmnien na dłużej, bo tutaj gdzie obecnie pracuje kasa marna, atmosfera też nieciekawa, kierownik taki sobie i w ogóle generalnie do niczego. Iteraz to zależy od niego: jeżeli plan ze zmianą pracy nie wypali to prawdopodobnie wypali wyjazd - ale króciutki, bo dłuższego urlopu nie dostanie niż kilka dni. A jeżeli zmiana pracy wypali, wtedy urlopu nie będzie miał na pewno, no i wtedy zostaje nam zorganizowanie sobie czegoś na miejscu. Ech pierwszy rok jakiś taki rozbity i niezorganizowany, miejmy nadzieję, że następne będą lepsze. W każdym razie 25kilometrów od nas jest jeziorko i kawałek piaszczystej plaży, woda przyzwoita do pływania - w razie czego \"da się przeżyć\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko dzieki za fotki teraz widze jak ciąza ci służy,bardzo ładnie wyglądasz,brzuszek niech rośnie a w nim maluszek❤️ Eliza-zobaczysz wszystko będzie ok,nic sie niemartw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, Marto do Was wysłałam zdjęcia, ale do Elizy nie mam e mail a. Podaj kochanie to wyślę. Brzuszek? hmmm..no rzeczywiście jest malutki, ale to jeszcze zależy w co jestem ubrana to widać bardziej lub mniej. Dawidek kopie pięknie mamuśkę więc się cieszę. chciałabym mieć go już w ramionach, tulić i całować:) strasznie długo 9miesięcy..ale jak pomyślę, ze Wy takie kochane, cudowne i nie macie tego szczęścia pod sercem..to myślę, ze to jednak krótko 9 miesięcy. Moje księżniczki kochane..powtarzam z uporem maniaka....BĘDZIE DOBRZE- PRZECIEŻ MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!!!!!Ja życzę Wam tego z całego serduszka. A mój synuś pewnie by powiedział..ja chcę kolegę, lub koleżankę:) więc już pewni niedługo!!!! Fluidki na sen i na dobranoc-xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Dianko za dobre słowa :) i za fluidki :D Ja tez życzę dobrej nocy, kolorowych snów 👄👄👄👄👄 Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Część wszystkim. U nas ok dzidzia rośnie, jeszcze nie wiem, czy będzie dziewczynka czy chłopczyk, ale czuje ze chłopczyk.Nawet jeszcze nie czuje ruchow, mam nadzieje ze juz niedługo. Pozdrawiam wszystkie juz zaciążone i jeszcze nie. A i uaktualniam tabelkę: Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............18...............ok.13-14. 07. 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. .......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.06.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31.................ok.11.0 6 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka....................25..............3........ ........ok 01.05.07 Martika-2327.................23............14........... .........xxxxxxx Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.06.07.07 jadira/Kraków...............34..............8........... . .....ok.19.07.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.21.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............31............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............27............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............11............ .........30.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko- dziekuje za zdjecia , wygladasz slicznie :P Anisik- ciesze sie ze ze dzidzia rosnie i ze wszystko w porzadku....❤️ A u mnie naprawde cos sie pokielbasilo, ze mam jakies plamienie,masakra,,,zmykam cos zjesc bo glodna jestem , a na zewnatrz ponad 35 stopni , zar z nieba sie leje....dobrze ze jest klimatyzacja w domku to przynajmniej jest chlodno.Trzymajcie sie cieplo i kolorowych i pieknych snow...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko - dziękuję za fluidki:) Twoje fluidki i aniołek od Tryni może w sumie zdziałają jakiś cud...:) Teraz jak już przestałaś stresować Dawidzia książkowymi mądrościami to zamiast koncentrować się na nauce zacznie się on pewnie podwójnie koncentrować na jedzonku i wzroście;) anisik - fajowo, że dzidzia rośnie. A fluidki od Ciebie to gdzie?:) Już nam puść tutaj chociaż troszeczkę:) No i koniecznie daj znać, jak już będziesz wiedziała, czy Dianki Dawidzio będzie miał koleżankę czy kolegę;) To ja już też Wam wszystkim życzę wspaniałych kolorowych snów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hejki kochane - jeszcze nie śpie ...czekam na mińka - ma byc za 40 min . w domu - nie lubię jak wlóczy sie po nocy pociągiem - ale taki los - dzis miał spotkanie z klientem a do tego spożnil sie 5 minut na pociag i byłby całą godzine wczesniej w domku ... dzisiaj w czynie spolecznym robilismy przed blokiem skalniaczki - tzn. przygotowywalismy podłoże - rozgrabiałabysmy z dziewczynami ziemie a faceci układali kamienie ... troszke się nameczylismy nie powiem ... potem jednak wyplilsmy sobie po piwku - tak czasem przyjemnie posiedziec sobie ... kupilam dzis sobie przyjaciółke z Anią z zielonego wzgórza - uwielbiam ten film - mam zamiar skompletowac sobie cała serie :) ansik- jak to milo sie sie do nas odezwałaś - a juz zastanawiaalm się czy nie zapomnialas o swoich przyjaciółkach... Dianeczko - brzunio urosnie - jestem pewna ze pod koniec ciązy bedziesz miała piekna \"piłeczkę koszykowki \" przed soba ;) najważniejsze ze maluszek zdrowiutki! zmykam kochane i zycze dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wpadłam jeszcze na minutke dziekuje za słowa otuchy . Pozdrowienia dla musiek i dzieciątek w brzuszku :) Dianko podaje adres eliza3333@o2.pl i prosze o zdjęcie Katia nie przejmuj sie wszystko będzi dobrze najważniejsze ze rozmawiacie , mówicie o swoich uczuciach obawach ,o tym co was boli a to bardzo dużu , mąż pernie ma już dosc takiego zachowania i będzi sie starał o lepsze życie z toba uda się :) Voltare spoko niedaleko od domu tez może byc romantyczny wieczór pod namiotem:) Spadam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minela 18.33 i nic... :( A marzenia sie spelniaja, podobno. Mysle, ze z tym czarowaniem to przesadzilam...odwracam czary. Teraz czaruje ciaze...i w sumie obojetne na kogo padnie...oby na wszystkie !!! A moze tez i na te co sie nie odzywaja. Zycze wam z calego serca :) Ja wrocilam do domku niedawno i zmykam cos upichcic, bo mezus tez zaraz pewnie bedzie. Kolorowch snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!!! Pamietacie mnie jeszcze !!!! ????????? :-) :-) Wpadłam się tylko przywitac !!!!. Ja też poproszę o zdjęcia ( Dianko , Akasiu ) . Co tam słychać ???? Wczoraj mieliśmy awarię i nie miałam dostepu do internetu , dlatego dopiero dziś sie odzywa , ale popisłayście przez weekend !!! , cięzko nadrobic zległości. Pozdrawienia dla Wszystkich !!!!! PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 🌻 Diano dziekuje za zdjęcia -- wygladasz wyśmienicie :-) sukienusia ekstra bardzo Ci w niej ładnie! A co do brzuszka to najważniejsze,ze DAwidek się dobrze chowa ❤️ trzymam kciukasy za was wszystkie,zeby te @@@ nie przylazły przez 9 miesięcy a u Ciebie Sufitko z powodu nowego życia w brzuszku a nie upartej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×