Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

czesc ziewczyny no cos dzisiaj pusto :( ja dzis sie bardzo zle czuje bo na lekach i jeszcze taki upał az nie ma czym oddychac. Surficiu a nie da sie czegis zrbic zebys nie miala takich długich cykli??? przeciez ti niejest normalne?!!! u mnie dzis taki jakis melanchlojny dzie, nie moge sobie znalesc miejsca :( pozdrawiam i zycze miłego wieczorku !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ale upał szkoda gadac wpadam tylko na sekunde i lece dalej bo idą goście. Trynia a jakie ty tynki kładziesz ? Jak zrobicei to prosze o fotę jak to wygląda Surfitka zobczysz jajo pękinie bo przy takim upale i ono muis odpuscisc:P Ale wydumałam ihih , Spadam Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja do Was też mało zaglądam bo robimy remont z mężem - trzeba pokój przygotować na przyjście niuni:) dziś poprzestawialiśmy wszystkie meble, a jutro zaczyna się malowanie...ja nie będę tego \"wąchać\" wybrałam farby..i wyjeżdżam na tydzień z moimi rodzicami. Czuję się lepiej a zmiana klimatu dobrze mi zrobi, jutro się z Wami pożegnam rano bo jadę ok 11-12 a wrócę za tydzień:) Kaszel mi już prawie przeszedł, gorzej z katarem:( nie czuję w ogóle zapachów:( ale to podobno przechodzi. Całuję Was kochane Aniołki..acha Tryniu ciekawe kto szybciej skończy remont my czy wy?:) miłej nocy. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z wami ? Wszyscy na urlopach -fajnie Dianka wypoczywaj -remont sie zrobi a ty wdychaj świeże powietrze: P Aja tradycyjnie do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... własnie wstalam ... tak dobrze sie obudzic z mezusiem u boku - zaraz szykujemy sobie sniadanko ... Elizo - ze wzgledu na nasza sciane nie mielismy zbyt wielkiego wyboru - przez te nowoczesne farby i tapety tak swietnie sobie zaizolowalismy ściane ze wyszedł nam grzybek :( wiece zerwalismy wszystko do \"zywego\" i kladziemy specjalny przepuszczajacy powietrze tynk mineralny - jest on troszke inny od tych typowych strukruralnych - bo jego faktura bedzie gładsza i nie bedzie można robic tak fajnych załamasków jak to teraz się robi ale - wole miec sucha sciane niz za chwile problem na glowie ... Dianeczko - wiesz kochanie bardzo dobrze robisz ze wyjezdzasz na czas remontu - po co się truc i stwarzac zagrozenie dla maleństwa ... niby teraz te farby są prawie nie szkodliwe - ale lepej dmuchac na zimne ... a jaki kolorek wybralas do pokoju bejbika ? u mnie na razie pokojem \" pod dziecko \" jest mniejszy pokój - sciany sa kremowe - ale zamierzam troszke zmienic na kawke z mleczkiem - moze poł na pół kremowo - beżowe ? i kuchnie tez chcemy odswiezyć ale to w kolejnym miesiąu ... wybrałam juz kolorek taki oliwkowy ... Surficiu - wspołczuje z tym jajem - zobaczysz wyjdziemy na prostą - wszystkie i juz niedługo bedziemy cieszyć się z fasoleczek - a potem z bejboszków ... buziaki myszki moje - cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniu, kolor pokoju dla dziecka wybraliśmy ciepły żółty, taki wpadający w brzoskwinię, natomiast drugi pokój limonka a sypialnię naszą na wrzosowy:) MOje kochane, ciężko mi wyjeżdżać będzie mi Was bardzo brakowało przez ten tydzień, mam nadzieję, ze jak wrócę to będzie nowa mamusia:) Całuję was moje przyjaciółki...bo mogę was tak nazywać:) prawda? I głowy do góry...dla każdego kiedyś zaświeci słońce:)...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Powiem wam ze juz mnie dobija wszystko, jestem juz tak zmeczona wszystkim ze marzy mi sie urlop i odpoczynek. Wszystko mi siewali na raz, z tych nerwów to tez sie chyba wezme za remont i juz nawet mam pomysł pomaluje jedna sciane na zółty taki wpadajacy w pomarancz a druga na niebiesko i na przemian, zaczynam chyba w tym tygodniu :) tylko ze zrobie to sama, nie powiem nic mzeusiowi, wroce z pracy po 18 i biore sie za malowanie :) moj Misiem pracuje do 23 od 7 rano wiec pewnie zdąże pomalowac :) Nie ma lepszego sposobu na stresy jak remont no i moze wlosy przefarbuje cos musze pozmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianeczko - uwielbiam ciepłe kolory ... duzy pokoik mamy cieplo zółty ściany, regał olcha do tego naroznik jasna oliwka, dywanik rudo-oliwkowy ... strasznie lubię odpoczywac w tym pokoju ... kuchnie tez mamy wesolą zieloną , meble olcha ! Wczoraj byliśmy w Ikei - uwielbiam detale do wykańczania mieszkanka, chodniczki - takie niby plecione-tkane na podłoge - za jedynie 7,9 śliczne - ale nie kupliśmy bo nie mamy gdzie ich polozyć ... do tego szkło kolotowe wazony ... pościele ... a do pokoju dziecięcego istny raj Dianko - wypoczywaj słoneczko 🌻 Martiko - co to za smutki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie wiem, poprostu jestem zmęczona praca tym ze codziennie i cały dzien bo wychodze z domu o 9 wracam o 19 moj maz tez za duzo pracuje bo wychodzi o 6 a wraca o 23. Nie rozmawiamyze soba wogole, oddalamy sie coraz bardziej :( nie moge tego zniesc. Jestesmy juz jak dwoje obcych ludzi. Przykro mi do tego jeszcze te problemy zdrowotne, wiem ze jakby sie pojawilo dziecko ja bylabym w domu a on wracalby po 15 a tak razem a jednak osobno. Ja zycia nigdy nie zrozumiem. Jutro jeszcze jade do lekarza moze dowwiem siedlaczego mialam @ 15 dni. W sobote bylismy na kawalersko-panienskim i byłoby suuper gdyby nie tyle kobietek z brzuchami, szlak mnie juz trafia, chyba mam załamke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry moje kochane kobietki !! 🌻🌻 nie odzywałam się przez weekend,ponieważ byliśmy w górach ;-) napiszę pózniej wszytsko w mailu 👄 buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa.....Sufitko mój gin powiedział,ze jak pęcherzyki nie pękną to dostane duphaston i napewno po nim się wchłoną.Zresztą poprzedni gin też tak robił.Nie wiem tylko czy nie dostane po dwie tabletki./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Jeszcze jestem , tzn. mam internet. Długo się nie odzywałam , bo w czwartek i piątek miałam urlop w pracy. Co tam kobitki u Was słychać nowego ????? u nas taki upał , że chyba sie roztopię !!!! - no ale w końcu to lato :-) Dziękuję Wszystkim za miłe maila - muszę przyznać , że się zdziwiłam b odpisły te dziwczynki , od których najmniej się spodziwała odpowiedzi , dlatego tymbardziej dziękuję !!!! :-) :-) :-). Tak wogóle to muszę zmienic datę @ w tabelce , ale kurcze tak jakoś ciągle zapominam - muszę to dziś zrobić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - wysłałam Wam maila ze zdjeciami , jak by ktróraś nie dostała to piszcie !!!!!!!!!!!!!!! Elizo - nie mam twojego maila :-( , dlateg Ci nie wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie internetowe psiapsiółeczki:) Surfitko te twoje pęcherzyki to jakieś złośliwe bestie - albo ich nie ma, a jak już są to się zadomowiają i pękać nie chcą tak im u Ciebie dobrze:O Miejmy nadzieję, że szybciutko się wchłoną, a Ty dasz radę w \"następnym rzucie\";) Teraz HSG, a potem już zleci, a potem kolejny cykl i zobaczysz - będzie dobrze 🌻 Dianka - nie zdążyłam się z Tobą pożegnać, bo mnie tu od wczoraj nie było i nie wiedziałam, że wyjeżdżasz, ale wiem, że i tak potem nadrobisz czytanie;) Urlopik na pewno Ci się uda. A co do remontów to ja bym też tak chciała na czas jakiegoś remontu zmyć się z domu, ale póki co to się nie da. Ostatnio sama skakałam po drabinie i malowałam sufit w kuchni, żeby było szybciej. Ale ostatecznie, ze względu na efekt końcowy warto;) Martiko - cóż to - taki piękny słoneczny dzionek, a u Ciebie jakieś smuteczki się pojawiają? Niedawno doradzałyśmy Katii, a może i Tobie by się jakaś romantyczna kolacyjka przydała? Hmm? 🌻 Justynko super fotki i śliczne bejbusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki🌻 Dawno nie pisalam , ale tak jakos wyszlo ze nie mialam za bardzo czasu, ale podczytywalam was caly czas. Ufff .. jak goraco u mnie ....szok.... :P Obiad juz ugotowalam i zaraz pedze na paznokietki i male zakupy....:D U mnie z tym moim cyklem tez sie cos pochrzanilo...dzis mam 15dc. i jakies plamienia znowu.....jajniki bola od 5 dni niemilosienie......i te plamienia ktore mialam w 8 i 9dc....sama niewiem ...poczekam do okresu i lece do mojego gina...... Dziewczynki wszystkim zycze milego dnia i wieczorku....i dla wszystkich bez wyjatku po 👄 i 🌻 Trzymajcie sie ...zajrze pozniej ...papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, dziekuje za zdjecia :) Slicznie wygladacie z tymi dzieciakami :) I jestem pewna ze juz niedlugo i u was takie cudo sie pojawi :) Hsg mam za tydzien w poniedzialek :) I bede brala Akasiu w tym cyklu duphaston, sama postanawiam sobie pomoc. Siostra mi przywiezie z PL. Wierze, ze bedzie dobrze....I mam cicha nadzieje, ze mimo braku stymulacji jakies jajo urosnie na drugim jajniku i peknie...Alez bujam w oblokach..:P Chociaz pomarzyc mozna...W koncu w tym uroslo samo... trzymajcie sie....marta, niezly upal...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co dziękować dziewczynki :-) Ale upał , boze kochany zaraz zwariuje !!!! Ja lubie taką pogode ale nie jak muszę siedzieć w pracy. Marto - jakie paznokcie robisz ?? , żelki czy akryle ??? Surfitko - penie , ze można a nawet trzeba pomarzyć - od czego są marzenia wkońcu :-) :-) :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materiały archiwalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj pustki !!!!! , gdzie się wszystkie koleżanki podziały ???? , penie przez ten upał nikomu sie nie chce siedzieć przy komputerze :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko 24 - robie zelki.....:P ........dopiero co wrocilam ....u nas tez goraco jak niewiem Dobra ide cos zjesc bo mi kiszki marsza graja.........ale jestem glodna...hihihhii🌻...zajrze pozniej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorętsze miasto dzisiaj u nas ;-) oczywiscie nie zdazyłam napisac maila....mysle,ze juto wieczorkiem skrobne + fotki :-) mam DOBRE wiesci : :D Sufitko cuda się zdarzają ;-) moje oba pęcherzyki pękły SAME !!! a teraz mam ciałko zółte ( b,ładne) a w piątek widzialam nawet plyn owulacyjny na usg :-) szkoda tylko,ze pojawily sie w tym nieroznym. Acha...i przez te wszystkie miesiace dostawalam pregnyl za wczesnie///bbuuu. Od następnego cyklu Menopur75...i zastrzyki w brzuch w 7,9 i 11 dniu. mam nadzieje,ze wszystko akuratnie zgram....do urlopiku.Idziemy jutro wykupic wycieczke :-) buziaki dla wszystkich!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, gratulacje :) Bardzo sie ciesze :) Przy odrobinie szczescia zajdziesz w ciaze naturalnie i wszystko sie ulozy :) A z tym pregnylem to wlasnie wiem, ze nalezy badac poziom fsh/e2 zeby sprawdzic dojrzalosc kom. jajowej i w odpowiednim momencie go podawac ...a nie na chybil trafil. ale kto tak robi? Chyba prawie nikt...dlatego jednym sie udaje a drugim nie. Mi tez podawali na chybil trafil, jajo peklo, ale ciazy ni hu.hu...Ale to fantastyczna wiadomosc ze samo zechcialo peknac. :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 sufitko moja kochana - wierzę,ze Tobie też samo pęknie!A jesteś juz na dobrej drodze ku temu :-) teraz samo urosło a pozniej juz będzie tylko z górki ;-) byliśmy wczoraj na działce i mam dwa wory ogórków gruntowych,wiadro (10litrowe) wiśni,kabaczki,patisony,a nawet bób.Oczywiście słoiki zakupione....ale muszę przyznać,ze mam leniuszka aby to wszystko oporządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane upału ciąg dalszy ... dzis 5 dc a mnie jajniczki pobolewaja - nie wiem co jest grane - ale dobrze ze ide do nowego gina - monitoring może cos pomoze ... do tego jutro ide zrobic prolaktyne pod obciązeniem i sprawdzić czy nie mam zapalenia platów tarczycy ... justynko24 nie dostałam od CIebie e-maila ! Akasiu - to super do u Ciebie wszystko idzie do przodu - dobrze ze pęcherzole rosna i pekają - szkoda tylko ze ten jajowod jest nie drożny - ale co ma byc to i tak bedzie ... surficiu - nie martw się kochanie - po hsg juz pewnie bedziesz miec jasniejszą sytuacje i nowe nadzieje ... ja na razie tkwie w martwym punkcie - bo u nas nadal sezon urlopowy i nie można zapisac się na te badanko - już jestem zała ze wszytko się tak wlecze ... przesyłam wszystkim buziaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wczoraj byli u nas znajomi z maluteńkim bobaskiem ma 6 tygodni -taki slodziak ze szok ... stopy wielkosci zapałki :D ... w nocy tendencyjnie nie moglam zasnac - cały czas myslalm czy dane jest mi miec dziecko - czy nie cierpie za jakąs karę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, czy wam tez jet tak goraco, ja sobie wzielam dziszapasową sukienke lnianą do pracy bo ukrop na maxa a my w pracy nie mamy zadnej klimatyzacji :( :( :( ja mam doła bo u mnie pojawiły sie problemy o ktorych nie chciałąbym pisac tu na forum ale nie ma sensu planowanie, dotarło to do mnie. Dzos jade do lekarza ale tylko w sumnie po to zeby sie dowiedziec czemu mualam tak długo @ chce byc tylko zdrowa a reszta mnie juz jakos nie obchodzi :( ale dobrze ze u was kwitnąco.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinci :-) pewnie,że jest Ci dane być mamą ! jesteś wspaniałym człowiekiem,takim troskliwym i uczciwym...więc....każdy ma chwile załamania,a niepowodzenia nie są karą...a pokorą.Pan Bóczek wysłucha nas wszystkich 🌻 w taki czy inny sposób będziemy rodzicami.! zmykam............. p.s. pogoda jest nie do zniesienia,jeszcze ten klimat...po prostu nie ma czym oddychać.Podobno od jutra ochłodzenie-a u nas nawet przelotny deszcz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×