Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Chciałam Wam napisać o tym, że faktycznie największą przeszkodą w zajściu w ciążę jest nasza psychika. Przekonałam się na własnej skórze! Nasze starania, to ponad 1,5 roku. Na początku chyba podeszłam do tematu na luzie, ale potem już się nakręcałam i dołowałam przy każdym cyklu. Niedawno zrobiłam usg - wykazało po 2 pęcherzyki na jajnikach, ale z hormonów wyszło że nie mam pcos (ufff). Niestety wyszła też prolaktyna za duża, trochę powyżej górnej granicy. Zdołowałam się straszne i zwlekałam z pójściem do ginekologa z tym wynikiem. W tym samym cyklu normalnie się kochaliśmy, ale ja miałam po prostu nastawienie że z powodu prolaktyny nic z tego i tak nie będzie. Po prostu nie miałam absolutnie żadnych oczekiwań i nadziei. Potem byłam u gina i dostałam Bromergon, ale jeszcze nie zaczęłam go brać = pomyślałam że zacznę w pierwszym dniu nowego cyklu. I tak niczego nie oczekując, dziś 37 dc, brak miesiączki i słabiuteńka, ale jednak - druga kreska na teście Jutro polecę na Betę, ale wygląda na to że się udało Piszę to, bo tak samo jak Wy bałam się i stresowałam że coś jest nie w porządku, że może nigdy nie będę miała dzieci, a to tylko moja podstępna psychika namotała! Powodzenia i nie poddawajcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trynitko - przesłałam Ci jeszcze raz wszystki 3 maile i wszystkie mi odbiło :-( . Może któraś koleżanka Ci prześle - bo mi wszystkie nie przechodza do Ciebie . Pozdrawiam :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby to u wszystkich problem dotyczył tylko i wyłącznie psychiki byłoby znacznie więcej ciąz ....serdeczne gratulacje !! :-D posłalam wam maila kochane kobietki////a z gorąca jestem cała mokra ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również Akasiu dziękuję za fotki, jak wczoraj przeczytałam , że ty kiedyś miałaś kompleksy na punkcie swojego wyglądu to aż nie mogłam uwirzyć - przycież taka laska z ciebie !!!! Wg mnie niczego Ci nie brakuję - ładna buzia , figura - czego więcej trzeba !!! :-). Martiko - ja też poproszę o zdjęcia jak będziesz wysyłać :-) Ale upał - boże jak bym chciał bycteraz gdzieś nad wodą !!!!, a tu trzeba czekac do weekendu :-(. Wiecie jakie jaja - dzwoniłam dziś do gina ( na kase chory ) żeby się umówić na wizytę i wieci jaki mi podała najblizszy trmin - na 30 sierpnia !!!! , paranoja , tyle nam biorą z wypłaty a do lekarza nie idzie się dostać - jestem w szoku poprostu !!!!!! - nic , ide prywatnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje wam dziewczynki tego upalu biedaczki :( U nas tutaj tez jest, ale ja caly dzien i noc pod klima :p U mnie juz @ prawie sie skonczyla, na szzescie trwala i przebiegala typowo :) trynitko, bedziesz mama. Jestes na poczatku drogi..nawet wszystkich badan nie masz zrobionych, z reszta jak i ja. I napewno urodzisz zdrowiutkie dziecko :) Ale moze za rok, moze za dwa...napewno w kazdym razie :) Oby jak najzybciej bo to czekanie wykancza. masz racje Akasiu z ta psychika...jak jest sie chorym, to psychika tez jest wazna, ale o cuda ciezko :( Nawet jak sie o tym nie mysli, ..I tez nie wiem skad u ciebie jakiekolwiek kompleksy i z jakiego powodu? laska jak sie patrzy :P Zycze milego wieczoru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dzięki akasiu za zdjecia - powtorze się ale ladna z CIebie kobietka - do tego mądra i pracowita - słowem prawdziwy skarb - a kto tego nie zauważa to jego strata :) u nas bardzo ciepło - poprostu pot miedzy piersiami spływa ;) za chwilke ide na rower z meza chrześnicą - potem basen ... gruntowanie scian zakończone :) jutro nakladamy tynk - maz jest pelen obaw - bo to jego \"pierwszy raz\" ;) ale myśle ze jakoś damy radę ... dzięki dziewczynki za pocieszenie - wiem ze czasem jestem marudna - ale jak widze maluszki takie slodkie i pachnące to po prostu ogarnia mnie jakis nieopisany lek - mam w sercu tyle miłości i ciepla - jednak gdzies tam czai się obawa ze moze mnie to wszystko ominać ... zmykam ...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście wszystkie kochane 🌻🌻 ależ pusto się zrobiło :-( sezon urlopowy...wiadomo. Trini spokojnie z tymi sportami bo nic z Ciebie nie zostanie ;-) własnie odprawiłam mojego mężusia- wiadomo gdzie ....w karolci i jadiry strony .... a własnie jak samopoczucie jadirko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Normalnie się wytapiam!!! justynko24 - dziękuję Ci za foteczki - ale słodkie bejbuśki!:) akasiu Tobie również - obie jesteście śliczne dziewczyny i nie popadać mi tutaj w żadne kompleksy!Zwłaszcza Ty akasiu! 🌻 dla Was:) Surfitka - ja pregnyl też brałam na chybił trafił i w ogóle chyba wszystko brałam na chybił trafił! Teraz to do mnie dociera, jak się tak przy Was \"douczam\" w tej kwestii. Albo mi wszystkiego ten gin nie gadał (a ja nie miałam w domu neta, nie byłam dociekliwa i nie wiedziałam o co pytać) albo nie wiem. Miałam monitoring, mówił, że wszystko ok, pęcherzyki pękają same i same się tworzą, endometrium było ładne, to po jaką cholerę mi przepisywał te wszystkie hormony 😭. Miałam jechać teraz do kliniki, ale ze względów problemów, o których Wam pisałam w mailu, musieliśmy to odłożyć (a propos - dzisiaj znów zmuszona byłam uprawiać we wspomnianej wyżej sprawie \"radosną twórczość\" i zagłębiać się w pracowniczo-prawnicze arkana:( Jak się jeszcze coś posunie naprzód, to Wam napiszę) A w ogóle, to mam jakiegoś doła. Zaczynam cholercia tracić motywację i wiarę że te wizyty i badania mają sens. Wiem, że to pewnie przejściowe odczucia, ale dzisiaj się tak właśnie czuję i już:( Tryniuś, będziesz mamusią - nie możesz w to wątpić. Ja też będę i chociaż dzisiaj smucę niemiłosiernie i każda z nas będzie. Czasem są takie chwile zwątpienia, ale generalnie musimy się jakoś trzymać:) No widzę akasiu, że z Ciebie gosposia pełną gębą;) Dzisiaj pewnie Ci cały dzionek przy przetworach przeleciał. Ale potem w zimie fajnie się sięga po gotowe. Ja w tym roku tylko chyba ogórków narobię dużo, może jakąś sałatkę paprykową i na jesień kiszoną kapustkę i to wszystko, bo mi jeszcze trochę przetworów z ubiegłorocznych zapaasów zostało. No właśnie jadirko - a gdzie Ty się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie idę jeść lody....:-) ogórki już w słoiczkach...a wiśnie jeszcze czekaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - w końcu ktoś się odezwał :-). Akasiu - faktycznie , ja Cię podziwiam za te przetwory - mi to sie nic takiego nie chce robic , poza tym wychodze z założenia za dla 2 osób sie nie opłaca !!! Voltare - u mnie też tak gorące , że jestem cała mokra :-) :-), czymam kciuki , żeby wszystko ułożyło się po waszej myśłi ( chodzi mi o sprawę z twoim męzem ) - napewno bedzie dobrze , wkońcu musi się los odwrócic :-) :-) :-). Tryni - nie myśl nawet tak , napewno bedziesz mamusią !!! - trzeba byc dobrej myśli !!!!!!!!!!! , posłałam Ci jeszcze raz te maile , nie wiem czy doszły ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - dziękuje za komplemaent :-) :-) , ja tam za bardzo kompleksów nie mam - wiadomo jakieś są jak u każdej dziewczyny. Na tych zdjeciach wyszłam troche kijowo - bo to w domu bez makijażu i wogóle :-) :-). Ja bede miec kiedyś jakieś lepsze to prześle , ale jak narazie muszę sie prosic o jakiekolwiek - bo ja mam tylko nagrane z aparatu w formacie DVD a takich mój kompik nie czyta :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko mi też się specjalnie nie chce z tymi prztworami, na początku zaraz po ślubie to się starałam - ponarabialiśmy z Mężuśkiem przetworów, sałatek, powideł - a potem nie było komu tego zjeść. Teraz sobie odpuszczamy trochę - tylko nie rezygnujemy z ogóreczków i kapusty kiszonej - bo to \"musi\" być w domku zawsze - tak uważa mój mężuś przynajmniej. A resztę to zależy od sezonu - co nam się akurat kończy z ubiegłorocznych zapasów - to po troszeczkę dorabiamy. A poza tym to tworzymy coś na bieżąco:) W naszej sprawie się trochę kićka, ale próbuję nie tracić sił, zresztą muszę wspierać jakoś tą moją drugą połóweczkę, więc mu nie pokazuję, że się przejmuję. Zresztą nawet nie wiem czy się tym jeszcze przejmuję. Teraz złość pomału opada i zaczyna się kombinowanie jak wybrnąć z opałów. Wiem, że on też się tym przejmuje, jeszcze pewniej bardziej niż ja. Ale jakoś to przetrzymamy, już nieraz wychodziliśmy z różnych opresji i wiem, że razem damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o - następna: \"Na tych zdjeciach wyszłam troche kijowo - bo to w domu bez makijażu i wogóle\" - justynka to do Ciebie było! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 nie wyszłaś wcale kijowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór a ja nie dostałam zadnych wiadomosci ani zdjęc od Justynki i Voltare ,może mi ktos podsesławc :) proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko ja już nie mam ich na kompie - jak któraś z dziewczyn ma - to podeślijcie proszę Elizie:) Dziękuję. Elizko - ja również proszę o Twoje, bo nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!! Dzieki za pamieć drogie kolezanki,ja normalnie dziś ledwie chodze i lapie powietrze jak ryba tak goraco,nienajlepiej znosze upaly. W dalszym ciagu czekam na @ , bo do plamien juz się przyzwyczaiłam. Akasiu to widze ,że zarazili nas obydwie mnie tylko wiśniami,soki już zrobilam,a jutro skończe robić powidła, a ty masz tego troche więcej. Więc dopinguje Ci do dalszej pracy,bo na te gorąca to nie lada wyczyn. Wielkie dzięki za zdjęcia,i ja też dopisuje się do slów dziewczyn,jesteś bardzo ładną dziewczyną.:) :] Trynitko-jak możesz nawet myśleć,pewnie że będziesz mieć dzidziusia,jednego ,drugiego,nawet się nie obejrzysz i będzie się rozwijać mala fasoleczka.Zadnych takich myśli więcej. Martiko-kochana co to za problemy????glowa do góry wszystko sie ulozy, 🌻,napisz co tam u lekarza. voltare-ty tez nie trac swojej motywacji musimy być silne i pokonać @zeby nas nie odwiedzały i wkońcu sie uda. Elizko-zaraz spróbuje Ci wysłać zdjęcia. ale sie rozpisalam ,przepraszam. POZDRAWIAM❤️ Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...co do przetworów to na początku naszego małżeństwa robiłam \'cuda na kiju\' :-D do słoiczków.Dżemy z wiśni,porzeczki,powidła,jabłka,jabłka z cynamonem,gruszki,jeju....nawet jak to piszę to jestem przerazona...dynie na rózne sposoby..na słodko,na ostro,kabaczki,papryczki,nawet arbuza zasłoikowałam ;-) i to był błąd ;-) oczywiscie nie chciałam,zeby te wszystkie warzywa i owoce sie popsowały....ale mój ukochany miś po prostu teraz (kiedy mi sie wcale nie chce-a połowę słoików i tak rozdaję rodzinie) przynosi do domu wiadra i siatki (oczywiscie zawsze i tak dostanie bęcki,ze za duzo i kto to bedzie jadł)no i muszę robić,.... jadiro oby sytuacja szybko sie wyklarowała z @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! 🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻 pogoda suuper - nadeszło ochłodzenie a przede wszystkim jest wiatr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 starające się : Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31.................ok.11.0 6 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.06.07.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.07.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.21.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............31............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............27............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............11.............. .......30.01.2008 Martika/Częstochowa.......23..........5.......................xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika !!! jesteś w ciąży ??? stąd te długie krwawienia? wszytsko,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie qwiem czy jest ok, lekarz był w szoku, najpierw powiedział ze wynikihormonow sa bardzo złe i ta temp od poczatku powyzej 37 ale test mi nic nie wykazał. jak mial i zrobic USG zeby sprawdzic jak mam liczyc, ktory to dzien cyklu to zamarł, powiedział ze mam pecherzyk ciazowy wygladana 5 tydzien i ma 1,5 cm ze juz po 10 dnia krwawienia powinien sie samoistnie poronic a jednak jest :) wytrzymał 15 dni krwawienia i ma taka jasna oslonke wokół siebie widac na usg bo wlasnie patrze na zdjecie, daj mi maila to przesle ci ta fotke. narazietetna niewidac, boje sie co bedzie bo bromocorn czy lutenymmogły zaszkodzic. musze lezec jestem na zwolnieniu i modle sie do Boga zeby miał w opiece moja fasoleczke. Nie wiem co mamy myslec, cieszyc sie czy plakac. we wtorek za tydzien beeu lekraza to dowiemy sie wiecej albo bedziemy u niego wczesniej jak bedzie sie cos dzialo. Biore 3x dziennie luteine i kwas foliowy. Pomudlcie sie za mnie przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... az sie poplakalam ze wzruszenia Martiko ❤️ wiesz to może jakiś znak dla Waszego małzeństwa ? teraz leż sobie w łóżeczku i wypoczywaj do tego niczym sie nie stresuj ... kurcze ale sie cieszę :) my zaraz wybywamy z domku ... jedziemy na łódki do Grabiny - bedziemy miec pod opieką 11 letnią chrześnice mojego meza ... i wiecie co mieliśmy czerwcówkę - Martiko buziki słoneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ale ja sie jeszcze nie ciesze, jak bedzie tetno i w ciag tego tygodnia nie poleci to na kolanach na Jasna Gore pojde, chociaz wczoraj tam bylam :) leze bo spiaca jestem ale zasnac niemoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny!!!!! O Boże Martika, aż mnie zatkalo jak przeczytalam nawet niewiesz jak sie ciesze,i jak Tryni też mi lzy pociekly z radosci.Teraz wyleguj sie i nic sie niemartw Bozia ci wynagrodzila te meki zwiazane z krwawieniem.Jesli ten maluszek przetrwal krwawienie to chyba jest silny i bedzie sie trzymal dalej,tego CI zycze i zebys nastepnym razem uslyszala bicie malego serduszka.❤️ ❤️Trzymam mocno za Was kciuki musi sie udac. A ja dzis dostalam @. zaraz zmienie tabelke.POZDRAWIAM Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 starające się : Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31.................ok.11.0 6 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.06.07.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.21.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............31............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............27............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............11.............. .......30.01.2008 Martika/Częstochowa.......23..........5................. ......xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×