Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam was kochane nieodzywam się bo wiecie czemu, ale u mnie wszystko wporządku. niestety nie mam czasu narazie was poczytać, tylko powieszchownie popatrzyłam do tabeli i składam gratulacje dla Martiki że sie udało. pozdrawiam was cieplutko i piszcie mi maile kukusia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............8.................ok. 02.08.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok06.08.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.21.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............33............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............29............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............14.............. .......30.01.2008 Martika/Częstochowa.......23..........5................. ......xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... u nas sie wypogodziło ... wiało niestety bardzo - ale pomimo niedzieli zrobiłam pranie i ladnie wyschło ... Akasiu chcielismy jechac w okolice Heraklionu albo Chanii ... dzisiaj jednak wszystko przedyskutowaliśmy i zdecydowaliśmy się na Egipt - a Krete tak samo jak Ty zostawiamy na pożniej ... mysle ze podjelismy słuszna decyzję - zresztą jeszcze wiele spraw przed nami takze nie napalamy się za bardzo ... ja nie pracuje - mezus sam nas utrzymuje - a taka wycieczka to spory wydatek - juz mamy troszke odłożone - na razie robimy plany - zobaczymy co z tego wyjdzie ... najlepiej byłoby zajsc w ciąże - to wszystkie wycieczki świata nie sprawiłyby mi takiej radosci jak taka maleńka fasoleczka w moim brzuszku ! Martyniu i Dianeczko - super ze wypoczełyście ... Kukusiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha akasiu - jezeli Egipt to - okolice Hurghady ... we wrześniu chłodniej ale o 3 stopnie - takze i tak około 31 stopni ... w nocy 23 ... za to temperatura wody 29 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór .Laseczki zle mnie zrozumiałyscie ja nie odradzam wam in vitro tylko chciałam uswiadomic ze nie jest to taka proszta sprawa , zycze aby za pierwszym razem się udało , koszty badań a póxniej i tak musza pobrac plemniczki i je przygotowac do pobrania a klinkia też sobe za bo liczy -robą różne sztuczki zeby zarobic-ale fakt jesli jest taka możliwosc to nalezy próbowac. Nie odradzam Pozdrawiam papa miłej nocki Pozdrowienia dla Diany i Kukusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny!!! ah ale ta pogoda dziwna, pewnie slyszalyscie co sie stalo u mnie w regionie w sobote jelsi nie to jest tu link i nakrecone amatorska kamerą, miejscowosc obok czyli tam gdzie przeszła traba powietrzna jest całkowicie zaknieta przez policje bo jest zrównan z ziemią... http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4330659.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh widze ze link nie dziala wystarczy wejsc na www.gazeta .pl tam na region czestochowa wejsc po rawej stronie w obraz znizczen po tornado i tam bedzie jeszcze taki link pod zdjeciami \"traba przeszła nad regionem\" pokazane jest tornado krecone amatorska kamera. Powiem waz ze jak zobaczylam a miejscowosc obok to masakra czegos takiego jeszcze nigy w zyciu nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Straszna ta trąba , współczuje tym ludziom którzy w sekundzie pozbyli sie domu , a teraz ta tragedia z pielgrzymami szok.:( A u nas nadal gorąco i słońce w pełni. Spadam do pracy a wam życzę moje drogie miłego i spokojnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 Witaj Martyn-iu :-) ❤️ i Witaj Diano :-) ❤️ jak tylko się rozparcelujecie piszcie jak było na wczasach + zdjecia rzecz jasna ;-) Trinity mysle,ze podjeliscie słuszną decyzje! Mimo,ze temeperatura we wrzesniu jest tylko o 3stopnie mniejsza,a ilosc slonecznych godzin 11 to temperatuta ODCZUWALNA jest \'do zniesienia\' :-) dlatego wrzsnień jest lepszym miesiacem na Egipt.Hurghada dobry wybór-a macie juz upatrzony hotel?! a my wczoraj bylismy na shreku trzecim ( taki średni jak dla mnie,oczywiscie posmialismy się!) i na żużlu :-) nasz stadion przeszedł rewitalizację.Oświetlenie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po rozmowie z szefem :) zrozumiał kazał lezec a na zastepstwo powiedział ze cos wymysli chociazja sama nie wiem jak bedzie ze mna i czy malenstwo przetrwa. Narazie leze sobi a wokoł łuzka mma zrobione biuro, stosy faktur wzielam z oracy i przez gg i neta pracuje z reszta załogi z pracy :) narazie to dobre rozwiazanie. Jutro jedziemy do lekarza bardzo sie denerwuje ale mam nadzieje ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) akasiu ja zdjeć nie robiłam bo byłam tam już setny raz, więc nie widziałam sensu robienia ich:) W sumie to trochę sie wynudziłam , bo ile można spcerowac po parku zdrojowym, zresztą nie we wszystkie dni miałam siłe nawet na spacery(dalej mam rwania brzucha) do tego pojawiły mi się wieczorne mdłosci- dziwne w 4 miesiącu.Za tydzień jadę do gina robić usg NT- genetyczne, mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda martyniu,ze nie masz zdjątek dla nas - koleżanek z topiku :-) poza tym mimo,ze byłas tam setny raz to NIGDY w stanie błogosławionym ;-) napewno wszystkie badanka wyjdą pomyslnie! i dzidzia dobrze się chowa-może to dziewczynka?! martiko cieszę się,ze szef zrozumiał-tylko sie nie przepracowuj w domciu-wypoczywaj ile wlezie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz akasiu masz racje, ale jeszcze nie mam wielkiego brzucha więc na zdjeciach nie wiem czy byłby on widoczny:) JA jestem pewna że to chłopiec, ale tego dowiem sie dopiero w 5 miesiącu więc muszę jeszcze trochę poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. to ja leklerk ... byla u mnie dzis kolezanka z 5 miesiecznym synkiem ... wycałowałam go za wszystkie czasy ... taki smieszek - gulgocze i sie slini - oj dziewczynki wszystko bym dała za takiego bączka ... Martyniu - ja tez mysle ze to bedzie Facecik - ;) akasiu - na razie się rozglądamy za hotelem - jeszcze nie wiemy czy na 100 % wyjazd wypali - wiemy ze chcemy miec wyjazd all inclusive w przynajmniej czterogwiazdkowym hotelu - fundusze mamy jednak troszke ograniczone i zobaczymy jak to wszystko zdolamy sobie poukładać ... wróci Karolcia - to bede miec do niej szereg pytań - może to mi ułatwi wybor ... martiko - to super ze ułorzylas sie z szefem :) ale pamietaj nie przesadzaj z pracą nawet w wyrku ... mam nadzieje ze jutro usłyszysz juz bicie serduszka swojego maleństwa - bedzie dobrze - modle sie o to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno karolcia ułatwi Ci wybór.Mieli naprawde dobry hotel!! i na wszystkich portalach (zagranicznych rowniez) ma bardzo dobre opinie :-) Kazdy byl zadowolony.Osobiscie tez sklanialabym sie ku temu kompleksowi.Nie chce jednak pisac na forum,bo nie wiem czy karolcia nie mialanby mi za złe, ale pustki dzisiaj...też bym sobie poćiumkała takiego małego bobo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - jezeli wiesz w jakim hotelu była karolcia - napisz mi w e-mailu - to sobie poczytam o nim i popatrzę w katalogach - nie wiem z jakigo ona biura jechała ale my ogladalismy Triade i Travel Time ... ciekawe jak nasza Surficia po hsg .... a gdzie nasze dziewczynki Katia, Jadria, justynka24 ... nie wspomnie juz o Tracy, Sysi, Moni i Leneczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, zyje...wszystko w porzadku - diagnoza wszystko w normie, jajowody drozne. Bol jak przy @ a nawet lzejszy czyli bez bolu, delikatnie poplamilam, i juz prawie sie skonczylo. Wiec maly sukces jest :D :D Dziekuje Trynitko za pamiec i zycze ci zeby wynik i przebieg badnia byl dla ciebie taki jak dla mnie.:) Jakby mi ktos kazal moglabym jeszcze z 10 razy na nie isc byleby miec dziecko :) No i zycze wam dziewczyny milych wakacji i znalezienia cudownych hotelikow :) Elizko, to ty mnie nie zrozumialas, ja wiem ze ty nam nie rozradzasz ivf...i wiem, co mials na mysli...ze to nie jest tak ze biora komorke i zapladniaja, wstrzykuja do macicy i jest dzidzio :) Dlatego napisalam, ze zaczelam sie przygotowywac. :) I ze to cholernie skomplikowana sprawa i droga :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Nie miałam okazji się wczoraj przywitać z naszymi drogimi wczasowiczkami: martyniu, dianko 🌻 - witajcie w domku;) No i oczywiście czekamy na nieco obszerniejszy \"fotoreportaż\" z wakacji:) Martiko - i widzisz, nie taki diabeł ups... tzn szef straszny jak go malują. Ale z Ciebie pracuś! Ja jakbym był na takim ciążowym L4, to bym chyba się byczyła maksymalnie, a Ty nawet w wyrku zadanie domowe odrabiasz;) Tryni trzymam kciuki, żeby Wasz wyjazd wypalił i żebyście byli z niego zadowoleni. Macie jeszcze troszkę czasu, można się więc jeszcze jakiś czas spokojnie porozglądać. Surfitko - jak tam Twoje hsg? Mam nadzieję, że byłaś dzielna i że wcale Cię nie bolało (mnie bolało jak diabli, bo miałam 1 jajowód niedrożny i przy okazji mi go udrażniali \"na żywca\" brrr okropieństwo , ale dla dzidzi da się to przeżyć. Buziaczki dla Was wszystkich 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja - życzę Wam wszystkim kolorowych snów. Ale się zasiedziałam dzisiaj, ciekawe kto jutro wstanie za mnie do roboty! Surfitko - to super, że już po wszystkim i że diagnoza ok (dopiero jak napisałam i puściłam swoją poprzednią wiadomość z zapytaniem, to zobaczyłam, że Ty już właściwie udzieliłaś mi wcześniej na nie odpowiedzi. Tak to jest jak się robi 10 rzeczy równocześnie i ślamazarnie zabiera do pisania:P). Przynajmniej z tego powodu się nie będziesz musiała denerwować:) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie drogie {anie, jak to jest z tymi hormonami, teraz są podobno juz nieszkodliwe i chwilę po ich odstawieniu producenci zapewniaja,że będzie jak i przed ich rozpoczęciem. Czy one nie maja wpływu na póżniejszą ciążę? Ile przed poczęciem dzieciątka najlepiej odstawić pigułki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) a jednak nie zaspałam ( może i dlatego, że przezornie odstawiłam budzik spoza zasięgu ręki;) ) PANIpodrozniczka - nie wiem jak to jest tak do końca z tymi tabletkami, ja nigdy ich nie brałam - od początku chcieliśmy z mężem starać się o bejbusia. Tzn. Brałam przez 3 miesiące bez przerwy Cilest ale to właśnie po to, żeby potem je odstawic i od razu się starać - to miało zwiększyć ponoć szansę na ciążę. Pozdrawiam i wszystkim dziewczynkom życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki !!!!! Wpadłam sie tylko przywitać - jakoś ostatnio nie mam natchnienia do pisania ale codziennie Was podczytuję !!!! :-) :-) Trynitko - dzięki za pamięć !!! Kukusia - fajnie , że wkońcu sie do Nas odezwałaś :-) :-) :-) Witam koleżanki po urlopach - ja jestem jeszcze przed , a tak mi się juz chce urlopu , że chyba zwariuję !!! Tak pozatym to leci bez zmian - pozdrowienia dla Was wszystkich !!!!!!!!!!!!!!! pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki 🌻 Sufitko dzielna z Ciebie babeczka ;-) bardzo sie cieszę,ze nic nie bolało i najwazniejsze,ze jajowody DROŻne !!! :-D :-D 🌻 Trinity czekamy na wyniki prolaktyny ! wysłałam Ci maila. a dla pozostały buziaczki !!!! wczasowiczki-odzywac sie prosze czesciej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn--iu po lekarzu odrazu daj nam znać jak maleństwo sie chowa dla was 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszki :) Akasiu - dziękuje za e-mila ❤️ Surficiu to super ze jajowody drozne - ja niestety sie obawiam ze u mnie nie bedzie tak dobrze jak u Ciebie -ale może zostane mile zaskoczona ? my własnie wstalismy - kitek zrobil sniadnako - dla siebie - bo ja tylko jogurcik - zaczełam z powrotem odchudzanie metoda mż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dzis odbieram wyniki - ale nie wiem czy bede je potrafiła zinterpretować - bo to po obciązeniu dwie i poł godziny metoclopramidem - wszystko w wszysch rekach kochane przyjaciółeczki - na pewno z Surficią mi pomozecie :) ... i dowiem się co z moja tarczycą bo tobiłam test na przeciwciała ... atpo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:) Surfitko cieszę sie, że zabieg nie był taki straszny i że wszytsko jest w porządku, zawsze to jakiś krok do przodu Trinity pisz szybko jak wyszły wyniki, na pewno będzie wszystko ok akasiu dam znac na pewno ale wizyte mam dopiero 1 sierpnia na godzine 21 więc zanim wróce z wrocławia to pewnie dam wam znac 2 sierpnia, mam nadzieję że wszystko będzie ok, zresztą innej opcji nie przewiduję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martysiu i tak trzymac - 80% to pozytywne nastawienie .... ciekawe jak tam nasza Martika - modle się o to by dzis usłyszala bicie serduszka swojego maluszka ... na pewno bedzie dobrze ... po wyniki ide po 15 - stej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszki, ja mało się odzywam bo mamy bałagan w domku...trzeba wszystko poukładać, pomyć po remoncie. Jest ślicznie pokój dla maluszka ma kolor letni poranek a w salonie zapach lata - wygląda naprawdę ślicznie:) Wczoraj kupiliśmy łóżeczko w kolorze sosny - pod meble i wszystko do łóżeczka - materac, kołderkę, baldachim - to wszystko w kolorze niebieskim...jest ślicznie. Zostało nam jeszcze spakować mi torbę do szpitala - dziś jedziemy po koszulę nocna dla mnie, kapciuszki itp. Co do wakacji...było super, byliśmy w domku letniskowym, nad jeziorem które ma 1 klasę czystości. Opaliłam się ładnie na brązowo - pogoda była super, przez cały tydzień słońce. Nie odważyłam się tylko wykapać, pochodziłam jedynie po wodzie...a kąpiel została mi pod prysznicem:) Jak zgram zdjęcia to wyślę Wam moje drogie przyjaciółeczki:) Tymczasem zmykam wieszać pranko..i do miasta. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko - prześlij nam koniecznie zdjęcia - mnie strasznie ciekawi jak wyglądasz z brzuszkiem :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×