Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

martiko - SZOK ! oczywiście trzymam kciukaski za Ciebie i fasoleczkę ❤️ nie poddawaj się i cały czas leż w łóżeczku... buziaczki dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinciu,czy byłaś już na prolaktynce pod obciążeniem ? kiedy odbiór wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta19841
Wykryto u mnie endometrioze Ide niedlugo na laparoskopie mam duze torbiele na jajniku, plus inne ogniska zapalne... lekarz powiedzial mi ze nie powinnam odkladac decyzji o dziecku.. chcialam zaczac starac sie o nie za dwa lata bo wtedy planowalam slub... ale lekarz powiedzial mi ze on by nie czekal tak długo... ze moze byc za pozno.. Dziewczyny... jak pomysle o tym to sciska mnie serce... ja bardzo kocham dzieci.. BARDZO! zawsze chcialam je miec i byc dobra matka.. moj narzeczony rowniez marzy o dzieciach.. zawsze mowil ze chcialby miec coreczke... nie wiem ja... ja mam mętlik w glowie.. jak pomysle sobie ze mam sie starac o dziecko aby zatrzymac chorobe, aby zdazyc przed jej rozwojem to czuje sie jak najgorsza kobieta... ktorej decyzja o dziecku podyktowana jest czasem.. bo to tylko walka z czasem... gdyby nie choroba to staralabym sie o nie dopiero pewnie za 2-3 lata... ale z drugiej strony mam swiadomosc tego ze jezeli teraz nie podejme leczenia i pozniej staran o dziecko to moge go nigdy nie miec... podjelismy decyzje ze wezmiemy slub w przyszlym roku, po moim leczeniu... ja akurat skoncze studia.. ale nie wiem jak dam rade z tym zyc, przeciez te mysli beda do mnie wracac, ze moze za rok bedzie juz za pozno, ze moze trzeba zaczac sie starac wczesniej.. sama nie wiem co mam robic.. czuje sie okropnie.. i ta ciagla niepewnosc boje sie ze podczas laparoskopi usuna mi jajnik... wtedy bede musiala sie jeszcze bardziej pospieszyc.. bo przeciez tylko patrzec jak endometrioza zaatakuje mi drugi jajnik:( Boje sie tego.. Boje sie ze nie jestem gotowa na taki stres.. ze wyląduje u psychologa bo naprawde nie radze sobie z tym wszytskim:( wyobrazalam sobie moje zycie inaczej.. mam naprawde cudownego narzeczonego.. ktory wiedzac o mojej chorobie i o jej konsekwencjach oświadczył mi sie i powiedzial ze chce byc tylko ze mna i ze razem przez to przejdziemy.. ale ja sie okropnie boje ze go zawiode, ze zawiode siebie ze nie dam rady.. nie umiem byc silna i mam same czarne mysli w glowie.. zastanawiam sie jak dam rade przebrnąc ostatni rok studiow z taka swiadomoscia.. jak dam rade sie obronic.. bo w tym momencie nie potrafie o tym myslec.. mam tylko jedna mysl w glowie.. dziecko.. tak bardzo chcialabym je miec.. ale sytuacja w ktorej sie znalazlam jest naprawde ciezka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama czasem takie skucze jajnikow i po odstawieniu tego lutenylu zauwazlam brazowa malenka plamke na biloznie ale mam nadzieje ze to przejdzie i to nie to co mysle. jestem twardziel, co mnienie zabije to mnie wzmocni a fasolek jest twardziel 15 dni @ wytrymał i tydzien temu na USG nie bylo gowidac a dzis ma juz 1,5 cm wiec chyba rosnie, nie wiem ale ciesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marto moim zdaniem powinnas teraz zaczac starac sie o dziecko, przeciezmozna studiowac i byc w ciazy, w czym toprzeszkadza. Nie denerwuj sie tylko wez sie w garsc bo psychika dziala bardzo duza szkode i kieruje calym naszym oganizmem. ja stracilamjuz dziecko lecze sie wlasnie i uslyszlaam ze mam zle hornmony wysoka prolaktyne i nie mam od roku owulacji a wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, lekarz powiedzial ze sam biegnie odrazu do kosciola bo to cud, niemozliwe stalo sie mizliwe. nie wiem jak bedzie ale głeboka wiara czyni cuda, pomudl sie to napewno pomaga. Nie wiem co bedzie ze mna ale jestem wdzieczna Bogu ze cos drgnelo w moim organizmie :) głowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika ❤️ bedzie ok, masz racje jak dzidzia rosnie tzn ze jest silna! musisz byc dobrej mysli! ja caly czas sie modle do Matki Boskiej Czestochowskiej i dziala❤️ nie przemeczaj sie, nie przegrzewaj, nie dzwigaj, unikaj goracej wody, jedz mnostwo owocow i warzyw, pewnie sama dobrze wiesz..ale to tak pro forma:) wow ale wiesci! 3maj sie zdrowiutko! buziole dla was dziewczyny i porcyjka kolorowych: x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻 Tabelka nr 1 starające się : Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31.................ok.11.0 6 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.06.07.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.21.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............31............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............29............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............11.............. .......30.01.2008 Martika/Częstochowa.......23..........5................. ......xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielam zdanie justynki - martiko bądz silna :-) Marto 19841 moim zdaniem powinnas zacząć starac się o dziecko od dziś.! Tak naprawdę nie wiadomo kiedy uda się zajśc w ciąze i kiedy przyjdzie dzieciątko na świat.Czytałam,ze przy endometriozie kobiety nieco dłuzej się starają o upragnione szczęscie.Nie zwlekaj więc.Skoro psychicznie jestes juz gotowa. A propo\'s studiów na naszym forum jest kobietka,która obroniła się teraz w lipcu na 5 !!! jest w siodmym miesiącu ciązy :-D a starała się dwa lata.Rozważ swoją sytuację- i bierz się do roboty :-) głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirona .k.
ALE SIE JARACIE BACHORAMI~~!!!!!!!!!!!:Ozalosne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika - serdeczne gratulację . Boze jestem w szoku , aż chciałabym zobaczyc moją minę w tym momencie. Nawet nie wiesz jak sie cieszę - dajesz nam nadzieję , że jak ty jesteś w ciązy - to my też bedziemy !!!!!! Trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie a bedzie dobrze - trzymamy wszystkie kciuki za ciebie i to małe dzieciatko w brzuszku !!! Ja tez poprosze o zdjęcie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo - przesłałam Ci fotki , które wysyłałam dziewczyna - ja równiez proszę o zdjecie od Ciebie !!!! Dzięki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 starające się : Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31.................ok.11.0 6 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.21.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............31............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............27............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............11.............. .......30.01.2008 Martika/Częstochowa.......23..........5................. ......xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta19841
Wiecie dziewczyny.. ja nawet nie mam jeszcze slubu.. nie wiem czy bede tak umiala.. gdzie będziemy mieszkac i wogole:( ech.. niedlugo laparoskopia i ona wszytsko wyjasni... ktory stopien i wogole:( trzymajcie za mnie kciuki bo strasznie sie jej boje!! STRASZNIE!! i juz nie wiem czego bardziej czy samej operacji czy jej wyniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny po dłuższej nieobecności. Wysłałam wam maile zobaczcie czy doszły. Martiko po cichu gratuluje i trzymam kciuki za fasolinke pozdrawiam\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo brawo gratuluje i 3mam kciuki zeby było ok Martiko Justyna zięki za dzjęcia odesle moje tylko nie teraz bo mam urwani głowy :) obiecuje Marta nie stresuj sie czyms takim jak ślub może porozmawiajcie z rodzicami i wam pomoga podjąc decyzje -chyba lepiej miec dziecko przed ślubem niz męczyc sie po slubie i starac sie tak jak my. Kiedys poruszałysmy ten temat na naszym forum i stwierdziłysmy ze każda z nas wolałaby miec dzieciątko przed slubem -ztw wpadzioche boo było by juz po zmartwieniach Przecież wszystko można dograc :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTO19841-jesli tak bardzo pragniesz dzidziusia to sie nie zastanawiaj pedz na laparoskopie, a potem wszystko sie uloży z tego co piszesz to masz wspaniałego partnera na którym możesz polegać i mysle ze i ty jestes dzielna i poradzilabyś sobie też ze skończeniem studiów i reszta tez.NIEMA SIE CO SMUCIC:] Pazia dzieki za zdjecia i meila, super wygladacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia - super zdjęcia :-D 🌻 podeslij więcej !! ja wczoraj byłam w biurze wykupić hotel w Tunezji TEJ MARHABA,ale niestety nie ma juz terminów na 9sierpnia :-( bbuuu i teraz mam zgryza,który wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia - dzięki za zdjecia , super !!!!!. Faktycznie strasznie młodziutko wyglądasz - pozazdrościć :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki dobrze że doszły bo mi mail zwrotny przyszedł że za dużo wysłałam podeśle wam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiko, moje gratulacje :) Wiec cykl z hsg byl owocny :D I to sie nazywa cud, bo fizycznie to niemozliwe by dziecko przetrwalo tak silne i dlugie krwawienie...A zrobilas juz bete ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ktos wkleil nieaktualna tabelke :( Paziu, czekam na zdjecia :) Tabelka nr 1 starające się : Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.21.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............31............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............27............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............11.............. .......30.01.2008 Martika/Częstochowa.......23..........5................. ......xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, surficiu ja juz 29tc:) I znowu ktos wkleil nieaktualna tabelke Paziu, czekam na zdjecia Tabelka nr 1 starające się : Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. ......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.21.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............33............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............29............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............11.............. .......30.01.2008 Martika/Częstochowa.......23..........5................. ......xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, ktora bym nie wkleila to i tak juz nieaktualna...bo wkleilam ostatnia z tej stronki :( I mysle, ze jeszcze nie jedna z nas ma tam nieaktualne dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o jakiej becie mowi Surficia??? ja robilam 3 dni temu test ciazowy i nic nie wyszlo tylko moj błąd ze zrobilam gowieczorem po pracy po przyjeciu duzej iosci płynów. nie wiemmoze powinnam zrobic jeszcze raz rano ale wiecie co zostawiam to jak jest. nie robie nic, wazne ze mam fotke fasolka widac go a co bedzie pozniej to tylko wola Boża a ja ja przyjme z godnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Martiko - na dzień dobry skaładam Ci takie cichutkie gratulacje ❤️, aż się wzruszyłam. cieszę się razem z Tobą, że stał się taki cud i pojawiła się fasoleczka, cieszę się że była na tyle silna, żeby przetrwać - to dobry znak:) Trzymam za Ciebie i fasoleczkę mocno, mocno kciuki i będę się za Was modliła do Bozi i św. Dominika - to w końcu nasz patron:) Buziaczki 😘 leż dużo i niczym się teraz nie denerwuj - będzie dobrze!:) I poproszę o zdjątko tego dzielnego fasolka:) paziulek - dzień doberek - fajnie, że się Wam wakacje udały! Zdjęcia super! Właśnie tak patrzę na tą Twoją opaleniznę i sobie uświadamiam, że opalam się i opalam i jestem nadal biała jak ściana:( Nie ma to jednak jak afrykańska opalenizna;) Marta19841 - ja bym na Twoim miejsu nie zastanawiała się ani chwili. Już też kiedyś pisałam, że jakbym wiedziała, że teraz będą z tym takie problemy to zdecydowałabym się na \"staranki\" dużo, dużo wcześniej:) Buziaki dla Ciebie! Mimo wszystko trzeba być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta19841 - jeszcze do Ciebie:): laparoskopia nie jest taka straszna - uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie wrocilismy znad jeziorka ... w sumie pogoda przed poludniem nie dopisala ale za to zwiedziliśmy płockie ZOO ... potem dopiero wyjadowalismy nad jeziorem - słońce wyjzalo - nawet sie opalilam ;) Paziulku - sliczne zdjęcia - nie wiem jak ale dla mnie opalenizna jest super ... Akasiu ja dzis robiłam prolaktyne pod obciazeniem i te przeciwciała tarczycowe - wyniki 24.07 ... mam nadzieję ze prolaktyna mi wyjdzie dobrze ... co do naszej Martiki nadal nie moge uwierzyc w ten cud - bo myślę ze takowy sie stał ... teraz jeszcze gorecej bede się modlic o nas wszystkie - bo to naprawde pomaga :) co do uprawiania sportow to jestem kiepska - kondycję mam jak przedszkolak - wczoraj mała tak mnie przegnała na rowerze ze poźniej po jednym piwku przed blokiem w naszwej altance zrobiłam się lekko ciepła :) zmykam bo idziemy na basen - pa pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nam dopiero Martika zrobiła niespodziankę !!!! chyba nikt sie tego nie spodziewał - super mamy czerwcówkę !!!! Teraz pozostaje nam tylko wierzyc , że bedzie lipcówka i któraś z nas zmieni tabelke na tą druga !!!!! Tryni - nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze tego wypadu nad jeziorko - mi tak się marzy polezec gdzieś nad woda - nawet dzis patrzyłam w internecie . moze bym sie gdzieś wybrała na weekend - taka piekna pogoda , szkoda siedzieć w domku !!!! Voltare - witam i pozdrawiam :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoiki zrobione :-) ale na wiśnie nie spojrzę przez następne 5 lat :-) która pani szykuje się na lipiec ? bo jak żadna to chętnie przechwycę miejsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko a co u Ciebie? dlaczego znów się do nas nie odzywasz?! dziewczyny jestem troche mało zorientowana co do gonadotropin...czy któras wie więcej,bądz stosowała.Słyszałam,że czesto podaje się pregnyl po tego typu kuracji(zeby nie zrobiły sie torbiele),ale jaka jest prawda to nie wiem/ A jest to dość istotna kwestia,ponieważ 9sierpnia mamy jechać na wczasy. Dziewczynki poradzcie mi jeszcze kliniki w POznaniu,mamy blisko i nie byłabym skazana na męża,.Zawsze można wskoczyc w auto i samej dotzrec w 2godzinki....z krakowa skorzystam,ale pod kątem in-vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×