Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dianka ja nie mam!!! mo wiec krzycze:P:D karolcia, bedziesz w ciazy, kazda bedzie, nie wiem kiedy ale na bank sie uda! musicie w to wierzyc i tego sie trzymac!!!!! buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, Dianko zdjęcia śliczne. Co tam zdjęcia, Dawidek śliczny prawdziwy aniołek. Jutro mu chyba "stuknie" 2 tygodnie. Niech chłopak rośnie jak na drożdżach. Karolcia a chcesz klapa w tyłek za gadanie głupot? Dlaczego siebie w ciąży nie widzisz. Normalnie mnie wnerwiasz. Katio może Twoje \"odpuszczenie\" da efekt. Chciałam tylko niedowiarkom przypomnieć, że ja tez kiedyś pisałam, że odpuściliśmy sobie staranie i co? Przy dobrych wiatrach zostało 6 tygodni. Martt ale masz farta, tylko pogratulować i oby tak dalej :) Ja tez lubię tych wariatów. Surficia pewnie już nie możesz się doczekać przyjazdu do Polski. A kiedy ostatni raz byłaś w Polsce? Trini to pewnie cały dzień brzuszek na słonku wygrzewała a teraz popija różne egzotyczne \"specyfiki\". A ja sie dzisiaj urobiłam jak osioł ale na własne życzenie. Rano się czułam jak by mi ktoś kopa na popęd dał. Najpierw poprasowałam całą furę naszych ciuchów a potem wzięłam się za prasowanie ciuszków dla małej. Rany ile ja tego mam wyprana dopiero może 1/3 a wyprasowana może 1/5. Potem polazłam do sklepu, bo zachciało mi się zupki ogórkowej. Potem zrobiłam zupkę. A na koniec obrałam chyba ze 3 kg marchwi i zrobiłam sobie pyszny soczek z jabłuszkiem. Nogi to mi chyba zaraz odpadną. No i co mówię, że osioł ze mnie. Powiem Wam tylko , że prasować takie małe ciuszki to frajda. I życzę Wam wszystkim tego z całego serduszka, abyście już niedługo mogły się tak \"umęczyć\" przy prasowaniu. Fluidki dla Was, a co tam :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko-ja też bardzo prosze,o zdjęcie twojej pociechy. Karolcia-będziesz mamą!!!!!niema innej opcji:) Justynko M- może ty podeślesz jakieś zdjecie z duzym brzuszkiem,bo juz niedługo,będzie po brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, ale mi narobiłaś smaka na ogórkową, ja narazie nie gotuję, bo oczywiście remont nie skończony, moze do świąt Bożego Narodzenia skończymy. Za to w szkole jem pyszne obiadki :) A prasować to nawet lubię, więc domyślam sie że takie małe, słodkie ciuszki tymbardziej bym lubiła :D Kurcze, kiedy będzie taki dzień, kiedy wam napiszę drukowanymi literami, że mi sie udało??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka-a mnie narobiłaś smaka na soczek marchewkowo -jabłkowy. Oj zazdroszcze ci oczywiscie pozytywnie takiego prasowania takich maleńkich ubranek.Dzieki za fluidki złapałam ile sie dało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia życzę Ci aby ten dzień nadszedł szybciej niż się go spodziewasz. A z remontem to i tak szybko, bo u mnie jak zaczęli remont (to było wykończenie chałupy od surowych murów łącznie z całą instalacją) to jak weszli pod koniec sierpnia to poszli w połowie czerwca następnego roku. Myślałam, że to się nigdy nie skończy tym bardziej, że najpierw przez 4 lata mieszkaliśmy w jednym pokoju ok. 20 m a potem przez tyle miesięcy remontu w pokoju 3 na 4 metry. Ale przynajmniej teraz mamy zrobione tylko teraz to mi się ciężko \"toczyć\" po schodach w te i z powrotem, bo wejście, kuchnię i pokój gościnny mamy na dole a sypialnie, łazienkę, kompika i \"pokój - graciarnię\" mamy na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, ale u nas to sama kuchnia :) ale mąż robi sam, po powrocie z pracy, więc się dłuży. Już nawet się przyzwyczaiłam do tego bałaganu :) a zazdroszcze wam domku, też mi sie marzy, nieduży, ale zawsze to domek z ogródkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka dziekuje, sliczniutki maluszek, zdjatko z misiakiem suuuperanckie! swietnie wygladacie! a ty jak ciocia nie mama - mam na mysli figure:) ja mam buzie jak ksiezyc!:D jadirko podesle wam kilka fotek z brzuchem zanim sie rozsypie:) musze je tylko troche uaktualnic, bo ostatnie chyba mamy z 34tc a teraz juz 37 i 1 dzien:D i jestem wieksza:) jasne ze przesle wam wiruski ciazowe, lapcie i dawajcie te najlepsze wiesci jak najszybciej! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ paula odpoczywaj ile wlezie;) mi to wszyscy powtarzaja juz blizej niz dalej;) mi jak karolci marzy sie maly domeczek z mini ogrodkiem...ahhh moze kiedys:) pozdrawiam, dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostałam zdjec od Diany - mogłaby mi któraś dzioewczyna przesąłć ??? :-) :-) - dzięki !!! A tak wogóle witam - znów jestem pierwsza na topiku :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dzień dobry ja tez nie dostałam zdjec jak mozecie do podeślijcie moje drogie .Dziś dzien słoneczny wiec chce sie życ :) no i piąteczek :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Witajcie kochaniutkie:) Ja tez zdiec nie dostałam i tez glosno krzycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) jadira - moj mail katia100@o2.pl Dzisiaj sliczny dzien blekitne niebo, slonko az chche sie zyc:) szkoda ze tak strasznie zimno:P Wczoraj z mezusiem sie upilismy jak dzieci heheh ale bylo fajnie siedzielismy gadalismy glupotki poczulam sie jak bysmy mieli o 15 lat:) z nami coraz lepiej i to mi sie poodba:) ale wkurzyl mnie strasznie wczoraj bo kupil sobie głośniki do swojego autka ZA 650 ZL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dlatego ja kupiłam sobie kurteczke i buciki na szpilce hehe m oje pierwsze w zyciu:) a dzisiaj jade do fryzjera wymyslilam sobie troche zwariowana fryzure:D:DD az sie boje:P Dziewczyny to co z tym Krakowem kiedy byscie planowały jak myslicie??? Caluski dla wszytskich dziewczyneczek i kochaniutkiego Dawidka od Dianki:***********************************8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane !!! Ja nie ma zdjęć Dianki !! Wyślijcie mi proszę :) Wpadnę później to poodpisuje wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj baby - co sie z Wami dzieje , czemu nikt nie pisze !!!! :-) :-) Katia - musisz nam koiecznie przesłać zdjęcie w nowej fryzurce i psiaki bo jeszcze nie widziałam !!! Martt - witaj :-) :-) Surfitko - tak sobie przypomniałam - kiedyś nam pisałaś , że masz być ławnikiem w sądzie - jak skończyłą sie ta sprawa ??? , bo pamietam , że strasznie nie chciałaś . Dianko - dziekuję , za zdjeci - Dawidek cudo !!! Justynko , Paulo - pogłaskajcie brzuszki ode mnie !!!! - całuski !!!! Karolciu , Jadirko i wszystkie dziewczynki - całuje i pozdrawiam gorąco - ODZYWAJCIE SIĘ DZIEEWCZYNY !!!! , bo pustki straszne tu !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, Mart zdjęcia wysłałam:) dziękuję za komplementy...jak myślicie do kogo tej mój synalek podobny jest? chyba do Tatusia co? Jest kochany. grzeczniutki zaczyna widzieć..i się super uśmiecha. Któraś dziewczyna pytała jak tata się sprawdza w swoejej roli...doskonale:) Jest czuły, cierpliwy i pięknie mu z Synem:) MOje kochane Wy już niedługo też będziecie tuliły swoje Anioły w ramionach...całuje Was i wierzę że tak będzie:) P.s Trynia...jak podróż:)? Dla dziewuszek w ciąży - całuski...Justysiu..TY następna, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka dziękuję za zdjęcia :) REWELACYJNE !!! Synek jest prześliczny :) Bardzo się cieszę, że jesteście szczęśliwi. Mam nadzieję, że ja również niedługo doczekam takiego szczęścia :) Że wszystkie doczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Dianka- Dawidek jest tak sliczny az sie rozplynelam nad tymi zdieciami hehe a moj maz mowi ze wybralas najpiekniejsze imie dla tego "malego przystojniaczka" heheheh jest BOSKI!!! i przesyłam mu gorace buzialki:) tobie usciski to glupie bo nawet sie "nieznamy" aja sie ciesze jak glupia z twojego szczescia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Dianka- Dawidek jest tak sliczny az sie rozplynelam nad tymi zdieciami hehe a moj maz mowi ze wybralas najpiekniejsze imie dla tego "malego przystojniaczka" heheheh jest BOSKI!!! i przesyłam mu gorace buzialki:) tobie usciski to glupie bo nawet sie "nieznamy" aja sie ciesze jak glupia z twojego szczescia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
dzisiaj ide z dziewczynami poszalec hehe to moze porobimy jakies zdiecia to wam poprzesylam w poniedzialek i pieskowi tez mam troche na ale na kom niestety i niemam jak zrzucic na kompa:( dziewczyny a fryzurke chche tak ze na czubku glowy kruciutkie a reszta dlugie i zdecyduje sie chyba na grzywke na bok:P co wy na to??? kolr cale czarne i 2 asymetryczne grube czerwone pasma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzurka wydaję się spoko - taka dośc odwarzna. Ja lubie ciemne kolory włosów , to mi pewnie bedzie się podobać :-) :-) A jekie masz teraz , bo ja w sumie mam od Ciebie tylko zdjecie ze ślubu , także tam miałaś spięte i nie widać. Patrzcie - w sumie Katia ma racje , prawie sie nie znamy a z Dawidka i szczęscia Dianki cieszymy sie jak głupie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
msyle ze nasze problemy nas tak zblizyly emocjonalnie ze chyba tak naprawde niema znaczenia czy my sie znamy na zywo czy nie bo nawet czlowiek bardziej sie otwiera przez "klawiatura" i "obca" osoba niz najlepsza kaolezanka i zaloze sie ze na bank nieporuszylysbysmy wsyztskich tych tematow z forum na zywo wtedy jest jakas blokada... przynajmniej ja tak mam niewiem jak wy:) co do obecnych wloskow teraz mam cale czarne i mocno gore wycieniowana ale wlasnie mysle tak jeszcze krucej:P i te czerwone pasma bo juz mi nudno w tych czarnych:) co do zdiec to niestety niemam innych poza ze slubu tu na kompie:( ale jak cos tylko bede miala poprzesylam wam odrazu kochane:) poszperam na mailu moze gdzies cos zaraz najde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
niestey:( ale mam pomyskl bede w niedziele lub sobote u rodzicow tam na kompie mam pare zdiec to napisz cie mi maile wsyztskie chetne i powysylam wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chetna - proszę o mnie nie zapomnieć :-) :-). Tu masz rację Katio - mi też jest łatwiej z wami rozmawiać / pisać o niektórych sprawach niż z dziewczynami w realu. Powiem szczerze , ze ja mam pecha i czesto na swojej drodze spotykam wredne dwulicowe babska , na których zawsze się przejade, mam tylko pare takich naprawde zaufanych kumpelek - naszczeście na was sie jeszcze nie zawiodlam - dzięki !!! :-) :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko - synuś słodziuteńki,śliczniutki,taka mała perełka,ach......rozmarzyłam sie.... U mnie nic nowego,zaczeła sie praca więc wkręcam sie pomału w wir roboty i to byłoby na tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :) Katio - super fryzurka, mnie się takie podobają ale u kogoś lub na zdjeciu, sama nie umiałabym takiej ułożyć, spędzałabym godzinę rano w łazience a i tak efekt byłby marny; pewnie byłoby super tylko w dniu wyjścia od fryzjera :)ja też poproszę fotki: marzenkakal@o2.pl Ja własnie zjadłam super niedietetyczny i niezdrowy obiad-Lahmacuna, niewiem czy tak sie piszę; był przepyszny :) a jestem wogóle dziwna, bo cały czas mam w głowie słowo dieta, a i tak jem moje ulubione rzeczy, które wcale do tej diety nie pasują :P U nas też dziś bardzo ładnie, ale tylko w słonku gorąco. Justynko, ja mam tak jak ty, na palcach 1 ręki mogę zliczyć najlepsze koleżanki; chyba takiej prawdziwej przyjaciółki nigdy nie miałam, może kiedys któraś z koleżanek awansuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
ja mialam najlepsza przyjaciolke:) i po 3 latach "wielkiej przyjazni" podziekowala jak sytalam oco chodzi wyjasnijmy to wytlumaczyla mi to tak "... to jest jak w zwiazku damsko meskim jak kogos masz juz dosc mowisz nara i szukasz nastepnego faceta... tak tez jest z nasza znajomoscia..." niezla nie:] teraz juz nienazywam ludzi przyjaciolmi... sa blizsi i dalsi.. mam 2 kolezanki od serca na ktore moge zawsz eliczyc i meza :) no i was....:* co do fryzurki to wbrew pozorom niejst trudna do uozenia glowa w dol suszarka potem przejade prostownica troche gumy do wloso i jest:) tyle ze teraz miala takie dluzsze ateraz chche ten czubek tak zeby tak stal jak poddtapiruje:) boje sie bo ide do innego fryzjera bo mnieneistac na tamtego tamten bral 200zl za farbe strzyzenie mofelowanie itd a tu mam w siedzi lovely look za 100zl wsyztsko i to z kuracja:) tylko niema mojej fryzjerki bo poszla na maciezynski no i boje sie ze trafie na jakas co mi zle zrobi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
a co do jedzenia ja mam tez smaka na cos bardzo kalorycznego:P jakis hamburger albo pizza:D czasem trzeba:P:P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dianko, Dawidzio to malutki aniolek i bardzo bym chciala zebysmy wszystkie kiedys mogly poczuc to co ty..taka ogromna, bezgraniczna milosc :) A podobno nie ma silniejszego uczucia niz milosc matki do dziecka. :) Justynko, bylam w sadzie, na szczescie mnie nie wybrali do zadnej sprawy i mam zwolnienie na 8 lat od tego obowiazku :) katia, nie umiem sobie wyobrazic takiej wryzurki..wogole jestem laik jesli chodzi o fryzury i makijarze ;) Karolcia, z jedzeniem tak juz jest..ja tez niby jestem na diecie a kilogramow nie ubywa :p Co do spotkania...ja bede na wakacjach od 25.09 do 20.10 i i obojetne..byleby w tych dniach ;) Mysle ze moze w ktoras sobote gdzies na rynku moglybysmy sie spotkac. Ale ja mam wolnego duzo..a wy pracujecie..wiec piszcie kiedy wam pasuje i trzeba znalezc taki termin zeby jak najwiecej z nas moglo sie zjawic :) Nie moge sie doczekac spotkania z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×