Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Hej kochane, nie pisałam trochę, ale wczoraj był ten dzień, że poszlam na AMM. :) Było super :) Karolciu pytałaś czy znam chłopaów. Tak, tzn kiedyś znałam dobrze, teraz tak od czasu do czasu jest jakiś kontakt jak są u mnie w mieście. Kiedyś wiele imprez z nimi przeżyłam na studiach :) Fajne chłopaki i nie gwiazdorzą :) Wczoraj się po ich występie z nimi spotkałam na chwilkę pod samochodem i porobiłam sobie z nimi zdjęcia :) Ale jak miałam przed tym całym kabaretem kabaret. Poszłam z moimi koleżankami z pracy na piwko (stawiałam za umowę na stałę), zamówiłyśmy sobie do jedzonka pizzę. Ja miałam z prawie samymi pomidorami (jakbym wiedziała że to taka pizza, to bym nie zamawiała). Jak mi się po niej zrobiło słabo. Myślałam, że zemdleję. I Niestety za chwilkę miałam bliskie spotkanie z toaletą. I wszytsko zwym**** :( Potem już się czułam dobrze. A teraz znów mnie coś zaczęło szarpać :( Voltare NO WRZESZCIE SIĘ ODEZWAŁAŚ !! :) Już zaczynałam się o Ciebie martwić :) I głowa do góry !!!! Wszytko będzie dobrze, ułoży się każdej z nas !! Musimy to sobie powtarzać ciągle :) I trzeba w to wierzyć !! Kurcze mam nadzieję, że uda mi się do Krakowa przyjechać. Chociaż od października we Wrocku zaczynam podyplomówkę i nie wiem jak to będzie z weekendami :( Kochane niestety juz muszę kończyć, bo chyba zaraz znowu będę musiała sie spotkać z wiecie czym :( Papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie przywitac - dzien dobry :) Mart - zdrowiej jak najszybciej. Podyplowmowka? A mozna wiedziec jaki kierunek? Jadira - 😘 Jak jest zamowienie od synka na malenstwo to znaczy ze jest w trakcie realizcja i niedlugo otrzymasz potwierdzenie ;) Dzis pochmurno i szaro za oknem. Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matt-ale fajnie miec takich fajnych kumpli,moze wyslesz nam zdjecia z tej dzamprezy,ja bardzo prosze.Ale ty bidulka jesteś niedawno infekcja,a teraz zatrucie.Mysle ,że lepiej żeby to wyleciało z ciebie niz zalegało i nudziło cię cały dzień.Zdrowiej kochana,pij gorzka cherbatkę,miętowa też jest dobra.:) Surficiu-obyś miała racje z zamówieniem mojego Michałka,on ubustwia zajmowac się takiemi brzdacami. Ciekawe jak tam fryzurka naszej Katji????? Ja zmykam odezwe sie wieczorkiem jedziemy do przyszłych teściów,więc aciskam Was mocno do wieczorka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wymioty i biegunke i w ogóle na sensancje żołądkowe - najlepsza jest CocaCola, tylko lekko odgazowana! I mówię to całkiem poważnie! Kiedys lekarka mojego syna powiedziała, że gorąca herbata powoduje niestety dodatkowe skurcze i poleciła w takich sytuacjach pić Cole, wierzcie mi - działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już objechaliśmy,ale zimno,zmarzłam jak niewiem co ,brrrrr... Omega-masz racje mój syn tez pił cole i to wlaśnie za poleceniem lekarza,cherbata jest dobra jak chcesz zrzucić to z siebie jak pisałam.Ale zgadzam się z toba Cola jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze leczę grypę żołądkową CocaColą :) Już mi lepiej jest dziękuję :* Zdjęcia wyślę wam niedługo, tylko mój mąż musi je poprzerabiać. Surfciu na podyplomówkę idę na Informację Naukową i Bibliotekoznawstwo. Ponieważ pracuję w biblotece a nie mam wykształcenia kierunkowego, więc muszę je uzupełnić. Czuję że @ mi się zbliża :( Eh ... więc pewnie i tym razem nic :( Ale się uda niedługo, mam taką nadzieję. Trzymajcie się cieplutko moje kochaniutkie i spokojnej końcówki sobot oraz całej niedzieli wszystkim życzę. I specjalnie dla was 100 👄 oraz tuziny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim!:) Jadirko - dzisiaj zwłaszcza Tobie życzę wszystkiego co najlepsze;) Dużo zdrówka, radości i uśmiechu na każdy dzień, abyś potrafiła się cieszyć z życia w każdym jego momencie:) Poza tym życzę Ci cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu - jak najmniej \"dołów\" i zachwiań i jak najwięcej siły do \"walki\" o fasolka;) 😘 A wszystkie koleżanki zapraszamy dzisiaj wspólnie z jadirką (jadirka - tylko zajrzyj tutaj i mnie dzisiaj nie wystaw do wiatru :P bo zapraszam za nas obie;) ) na imieninową imprezę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt - widzisz jakie to teraz wymagania co do wykształcenia - a ja jak byłam mała to mi się zawsze wydawało, że praca w bibliotce jest super bo jest tyyyyleeee książek dookoła, a ja strasznie lubiłam czytać:) I zapisałam się do biblioteki jako kilkuletnie dziecko i tam była zawsze taka miła pani, która mi pozwalała buszować nieraz nawet po kilkadziesiąt minut między regałami i wyszukać coś dla siebie. A ile ja się tam wtedy przy okazji naoglądałam innych cudów!:) A teraz często kupuję sobie jakąś książkę -lekką do poczytania i już nawet niespecjalnie mam miejsce do ich składania, nawet nie wszystko nadążam czytać na bieżąco, ale wiem że je mam na półce i zawsze mogę po nie sięgnąć:) Martt - a może jeszcze nie wszystko stracone w tym cyklu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie psiapsiółki!!!! Voltarko kochana jak bym mogła w takim dniu zostawic Cię samą ,jak impreza to na całego i to tu z naszymi Super kolezankami. Moja droga imienniczko to życzenia ode mnie do których dołącza sie mój synek Michał i Krzysiek; W dniu Twoich imienin gorące życzenia wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia,zwłaszcza to jedyne wymarzone śliczny dzidziuś!!!! 🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻,i mocno Cię ściskam i śle dużo 👄👄👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kożelanki,ja wyruszam teraz do Łagiewnik pomodle się za Was w intencji wiadomo jakiej ,by udało sie nam zostac szybko mamusiami zdrowych i dorodnych bobasków,za nasze ciężaróweczki ,by ciaze przeszły bez problemów i ich fasoleczki rozwijały sie zdrowiutko,a porody poszły bez komplikacji i bezboleśnie,Pomodle się też za naszą nowo upieczoną rodzinkę Dianki i Dawidka by był zdrowy i pogodny. A teraz zmykam narazie...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane immieniczki :) Z okazji imienin życzę Wam, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Waszych oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Waszej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Waszego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość, miłość i spelnienie marzen były przeznaczeniem Waszych dni. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim kochane imienniczki życzę Wam dużo zdrówka i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech każdy Wasz dzień będzie przepełniony miłością i nadzieją. Specjalnie dla Was 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 Voltare, Jadirko, Surfitko i Karolciu, wysłałam Wam zdjęcia z AMM. Voltare, aż dziw że nie zostałaś bibliotekarką po takich bliskich spotkaniach z książkami :) A propos, że może z moim cyklem jeszcze nic straconego. Wiem, że dopóki nie przyjdzie @ trzeba mieć nadzieję. Ale ja czuję, że ona przyjdzie :( Chociaż moje wszystkie znajome mamusie mówią, że jak zaszły w ciążę też sie czuły jak przed miesiączką ;) Ale niestety ta @ na pewno do mnie teraz przyjdzie, tak czuję. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam ten sam prpblem z zajściem w ciąże co wy. Ja już nie wiem co robić. Dajcie mi rade jak tu nie myśleć o naszych problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mart..no bosko, bosko :) W objeciach Marcina nie wygladasz na szczesliwa ;) On ma chyba Marcin na imie, no nie? Lubie ich skecze, nigdy nie bylam na zadnym ich wystepie, ale moze nie wszystko stracone. Kiedys byli w NY i wybieralismy sie, ale jakos tak wyszlo ze sie nie wybralismy :) Mati, witaj. napisz cos wiecej o sobie. Co do myslenia, nie jest to latwe. Dlatego wlasciwie wszystkie tu jestesmy i piszemy o roznych sprawach, nie tylko o pragnieniu bycia mamami :) W grupie razniej, szczegolnie ze wszystkie mamy te same problemy. A nikt cie tak nie zrozumie jak wlasnie ktos drugi o tym samym marzeniu i celu :) I to laczy ludzi, wspolne plany i sny. Wiec pisz wszystko co masz w myslach ..i to wesole i to smutne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, a bo właśnie coś do niego zaczęłam mówić :)) Ja zawsze tak na zdjęciach wyglądam ;) Witaj mati i napisz coś o sobie więcej. Ile się staracie już o dziecko ? Itd. Powiem Ci tylko, że najważniejsze to pozytywne nastawienie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, weszłam tu gościnnie, żeby złożyć życzenia :D :D Żeby spelnilo się Twoje największe marzenie, a reszta się sama ułoży 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko,Matt-bardzo dziekuje za życzenia:):):) Matt-dziękuje za zdjęcia,u mnie w domciu strasznie ich lubimy.Ale ci zazdroszcze. Voltarko-jak spędziłaś ten dzień solenizantko??? Mati24-witam Cię w naszym gronie,przybliż nam swoja osobę. Ja objęchałam Łagiewniki/Sanktuarium Bożego Miłosierdzia/-jestem pod wielkim wrażeniem tej świątyni .Tak jak pisałam modliłam sie w naszej intencji i porobilismy zdjęcia jeśli któras z was chce piszcie ,a ja porozsyłam. Dobranoc i jeszcze raz dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostałam żadnych zdjeć !!! :-( :-( . Ani od Kati , ani maila od Karolci - czy mogła by mi któraś koleżanka perzesłać ??!!! :-) Jadiro - ja poproszę o zdjecia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla naszej kochanej Jadiry i Voltare : \"Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego : niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie! \".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane I po niedzieli , odnowa odliczanie do soboty .Nie było mnie w weekend i teraz nadrabiam z życzeniami dla Jadiry i Voltare Spełnienia marzeń , dużo mmiłosci i wyrozumiałości . A najwięcej to cierpliwości , która musi juz byc niedługo nagrodzona .:) Kochane wy wiecie czego My koleżanki wam życzymy : Gromadki Dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko i Elizko, ja wam wysłałam przed chwilką zdjęcia :) Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane moje skarby,Justynko24,Elizko333-wielkie podziękowania za życzenia. Ja zdjęcia wyśle po południu,i szczeze mówiąc też niemam meila od Karolci i czekam na zdjęcia od Katii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko,Elizko,Matt,Justynka24-zdjecia poszły zobaczcie i dajcie jakis znak jak co to sprubuje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko, nie dostalam zdjec :( Bylam dzis na usg, mam juz pecherzyk na prawym jajniku - ma juz 17,2 mm - czyli duze jak na 9 d.c...no i wszystko wskazuje na to ze bedzie owulacja w tym tygodniu. Jak nie sama to ja wywolamy pregnylem :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mnie też tu nie było 2 dni, a takie zaległości :) poczytam później bo lecę na zakupy. Jadiro - poproszę fotki, a Martt dziekuję, świetne :) tez chciałabym ich znać - takie przystojniaki :D Betty - ja bym już dawno poszła na betę, skoro 13 miałaś dostać @ to badanie krwi wykaże ciąże lub jej brak, życzę oczywiście tego pierwszego 👄 Pozdrawiam dziewczynki 👄 w szczególności nasze Solenizantki - wiecie czego życzę, oryginalna nie będę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie jak na razie to dostałam zdjecia od MAtt wielkie dzięki ,A reszty nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie wysłałam do surfitki,karolci-Elizko tobie zaraz wysle jeszcze raz może tym razem sie uda.Chyba ,że podasz mi gg.to wysle ci tak i bedzie szybciej.mój nr jest pod nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×