Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witam i bardzo dziękuje za słowa otuchy. Mnie choroba na szczescie jednak ominełam i juz jest Ok ale mój miskiek chory na całego. Wczoraj miał 38,7 ale dzis juz lepiej. Z tego też powodu dopiero teraz sie odzwyam bo miałam troche więcej obowiązków.Ale juz widac polepszenie :) A co do szalejących Hormonów to mam dziś 20dc a tak mnie bola sutki ze szok :P Nie mogę chodzic w staniku a jak sciągne to z kolei drazni mnie koszulka :( Ale marudze ale wy wiecie o co chodzi :) Surficia i jak tam w Polsce ? Kochane pozdrowionka dla ciężarówek i tych starających sie miłego Wiczorku i oczywiście UCAŁOWANIA dla DAWIDKA: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Voltare za słowa otuchy, ah ty to musisz byc bardzo wesoła osoba :) ja wlasnie wkupilam nowe leki od jutra z nimi ruszam, az sie boje.. :) lecem do meza bo pichci kolacje, miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniy27
Witajcie kochane ... dzis ostatni wieczor w Hurghadzie i az mi sie plakac chce - bo jest tak fajnie ... poznalismy super ludzi i jest tak wesolo - hmmm - moj maz dostal tez pare ofert by mnie sprzedac ;) najlepsza oferta za 1500 wielbladow od samego big bossa kuchni :) facet chyba oszalal - bo caly czas na mnie patrzy i czaruje - :) odwezwe sie pozniej po powrocie ... pewnie nastapi to w czwartek jak sie troszke zaklimatyzuje - pozdrawiam Was wszysciutkie i caluje mocniutko -🌻 ❤️-🌻 ❤️-🌻 ❤️ WASZA TRYNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, wracajcie szczęśliwie:) a co do sprzedania cie, to tam kochają blondynki, ale nie daj się i wracaj do nas :P Jadirko i Elizo, odezwijcie sie na maila, czy bedziecie na spotkaniu??? Martika, a ty dasz rade? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dolecialam, jestem cala i zdrowa. :) Takie dosc trunie to zderzenie z polska rzeczywistoscia, ale co tam, wakacje sa :) Co do spotkania to przyslijcie maila kto bedzie i czy wogole ktokolwiek bo cos mam zle przeczucia :( Karolcia, JAdira i Elizka - na was chociaz licze :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu ja nie dam rady bo w sobote mam impreze ide na panieńskie ale mam dola bo nawet sie nie napije bo biore od dzisiaj clo :( ah zawsze jak jest jakas fajna impreza to ja biore jakies leki. Bardzo żałuje ze mnie nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane!!! już jestem,zmieniliśmy komputer i trzeba bylo wszystko ustawiać na nowo,bo to zupełnie inne oprogramowanie.Dlatego prosze podajcie mi swoje nr.gg bo wszystko straciłam a niewiemy jak przerzucić z tamtego komp.na ten. Surficiu-witaj w kraju,meila Ci wysłsłam,Karolci też. Martiko-ale szkoda ,że nie dasz rady byc na spotkaniu😭,czekamy na zdjęcia z wakacji:) Tryni-wracaj tu do nas, dość labowania i pogodę przywieź ze sobą. Pozdrawiam resztę dziewczyn,duży👄dla wszystkich bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten czas leci... zmieniam sie w tabelce i zaczynam wielkie odliczanie:) moze ono potrwac troche dluzej niz przewidywalne bo maly dosc wysoko:) no ale:) w ciagu 7dni wszystko sie moze zmienic:) przesylam ciazowe wiruski poki jestesmy dwupakiem:) pozdrawiam wszystkie i zycze powodzonka:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21...................ok.26 .09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.......................8.09.07 Surfitka/Kraków...........27.............33?............ ...........06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .......ok.05.10.07 Marta 24/USA................24..............4..................... ..26.09.07 voltare ........................30.............64................... ...04.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.??.??.??07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.07.10.07 Martika-2327/cz-wa.......23...........16............ ..........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.....................17.10.0 7 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............39............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............33.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............25............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............23.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............12.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaraz dziewczynki patrze na maila, to sie umówimy na spotkanie :) Surfi witaj juz u nas 👄 Justynko, juz niedługo 2 w 1, a potem już maleństwo na rękach bedziesz tulić :) zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniołki, Karolcia na pewno niedługo będziesz swoje maleństwo tez tulić w ramionach, no i nie tylko Ty pozostałe dziewczynki też. Surficia cieszę się, że jesteś już na miejscu a teraz wypoczywaj i ładuj akumulatorki. Martiko czasami imprezka bez % tez jest bardzo udana, nosek do góry i nie smuć się najważniejsze, żeby towarzystwo było fajnie i imprezka udana. A czemu inne dziewczynki nie dają znaku życia i te starające sie te zaciążone. Hop hop. Justynka M to już nawet nie ostatnia prosta, Ty już widzisz linie mety. Trzymam za Ciebie i Adrianka kciuki. To ja tez poprawiam tabelkę. Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21...................ok.26 .09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.......................8.09.07 Surfitka/Kraków...........27.............33?............ ...........06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .......ok.05.10.07 Marta 24/USA................24..............4..................... ..26.09.07 voltare ........................30.............64................... ...04.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.??.??.??07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.07.10.07 Martika-2327/cz-wa.......23...........16............ ..........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.....................17.10.0 7 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............39............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............35.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............25............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............23.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............12.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i byłam dzisiaj na usg i u gin. Mała się odwróciła jak należy główką w dół, waży 2400g, wody płodowe w normie. Czyli wszystko dobrze co mnie bardzo cieszy. Moja gin powiedziała, że mam rozwarcie na 1 palec i że to normalne w 35 tc. A kłucia, które mam od paru dni w dole brzucha to są skurcze przepowiadające. Wszystkie znaki na niebie wskazujące na zbliżającą się Natalkę :) tylko ciekawe wcześniej czy później, bo przecież 6-go idę na wesele, więc wszystko może się zdarzyć. Ale dostałam prikaz od gin co by za mocno nie szaleć. Ja bardzo bym chciała, żebyście wszystkie miały możliwość usłyszenia takich dobrych wieści. Dlatego też Wam przesyłam wiruski. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, bo biore dzis pierwszy dzien Clo. 1.10 mam byc na pierwszym USG bo cykle mma max do 25 dni z luteina. chcialam zapytac kiedy sie przytulac, bo lekarz kazał mi mierzyc temperature no dobra ale odrazu jak tempka skoczy czy poczekac 1 dzien?? Wiem ze to głupie ale tak dokladnie nie wiem... Wiem tylko ze od 2 dnia jak mi skoczy tempka mam brac Duphaston..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Ale szaruga! zimno, ciemno - aż się nosa nie chce przez okno wystawić! I wystawiać nie będę:) Za to moje Słoneczko od 3 dni montuje radioodtwarzacz w samochodzie - postawił sobie za puknt honoru, że zrobi to sam - no i efekty są jakie są:) tryni - Ty się nie wygłupiaj tylko wracaj tutaj do nas. Bo to różnie może być - Arabowie tak jak napisała karolcia - lubią blondynki, jak ten Twój adorator nie kupi Cię po dobroci, to żeby Cię gdzieś tam przypadkiem nie porwał!;) jadira - mój nr gg pod nickiem:) Teraz już z nowym sprzętem pewnie mniejsze problemy będą jeżeli chodzi o neta. Ale zazdroszczę Wam topikowego spotkania - i jestem zła jak nie wiem i mi smutno, że mnie tam nie będzie 😭😭😭 Ale miejmy nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanko - na następnym na bank się pojawię:) paula - a widzisz, że malutka poradziła sobie z odpowiednim ułożeniem? :) Już obie z Justynką widzicie metę. I niedługo Wasze skarbulki będą już przy Was... Ech rozmarzyłam się...:) 🌻 martika - no niestety - ja to tak dokładnie Ci nie powiem. Wiem, że powinnam też celować dokładnie w owulkę, ale jakoś nigdy nie dowierzam że tak od jednego razu może się udać i zawsze próbujemy troszkę wcześniej, a potem to już na wszystkie możliwe sposoby i z różnymi przerwami, bo to różny czas dobiegu żołnierzyków do celu, różna długość ich życia itp.... Już sama nie wiem - nie pomaga zmiana terminów, zmiana miejsca, zmiana pozycji, zmiana nastroju - no nic, nic, nic! Surfitko - może Ty pomożesz? Pozdrowionka dla wszystkich! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, super że Natalka już obrócona, a wesele, no troszkę jeszcze ponad tydzień zostało; mam nadzieję, że zaszczycisz parę młodą swoja obecnością; potem niech się dzieje co chce :) Martiko, najlepiej co 2 dni się starać, może nawet przez te kilka dni codziennie, niewiem. A tempki nigdy nie jarzyłam, co z tym skokiem, itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Voltare, napewno jeszcze kiedys uda sie spotkać w większym gronie, mam taką nadzieję :) mój mąż też wszystko sam, kładł płytki w kuchni 2 tygodnie :D ale efekty widać i szczyci sie teraz że tak pięknie sobie poradził, oj nic tylko mu teraz muszę słodzić co chwilkę że cudownie i wspaniale wyglądają :) no ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia bo chłopy już takie są - trzeba pochwalić, pogłaskać - i od razu nabierają weny twórczej i werwy do roboty!:P Normalnie to on by nie miał do tego cierpliwości, ale że wybrał sobie przedwczoraj w sklepie takie ładne radyjko z mp3 i innymi bajerami to oczywiście od razu trzeba je wmontować! Nawet dzisiaj przyjechał po mnie do pracy - pół godziny wcześniej - z całym zestawem akcesoriów pokroju \"zrób to sam\" i ja jak wyszłam to nawet nie miałam jak wsiąść do auta - wszędzie były śrubki, kabelki, jakieś plastiki itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Dawno mnie u Was nie było, ale u mnie ostatnio zamieszanie było. Nerwówka w pracy, która przekładała się na nerwówke w domu i do tego mój mąż długo siedział w pracy i czasu dla siebie nie mieliśmy za wiele. Już się poprawiło, ale zaobserwowałam u siebie nerwowe bóle brzucha. Więc raczę się w pracy meliską :) Surfciu witaj u nas :) Paula, cudnie że Natalka już odwrócona :) Nie martw się niczym i baw się dobrze na weselu. Malutkiej troszkę tańca się przyda :) tryni - wracaj do nas, nie pozwól się sprzedać za wielbłądy :) Cieszę się, że bawicie się wyśmienicie :) Dobrze Wam to zrobi !!! Voltare u mnie też zimno, od wczoraj tak się porobiło, a było tyle słońca. Niestety już chyba nie wróci :( Buziaczki kochane i trzymajcie się cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustką powiało na topiku :) ja sprzątam mieszkanko po remoncie, ale mi sie nie chce za bardzo, poszłabym już spać. Od kilku dni nie zasypiam wczesniej niż 1, 2 w nocy. A dzis jeszcze cały czas mi sie zdawało, że już piątek. A tu dopiero środa. Jeszcze 2 dni i weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - no właśnie ciekawe o co chodzi, że tutaj tak pusto...:( Nasze przyszłe mamy zawiązały najwyraźniej jakąś tajną koalicję i się do nas wcale nie odzywają:( Dziewczyny co jest grane? Dajcie chociaż znać, że żyjecie i że Wasze fasoleczki sobie ładnie rosną:) Pogoda pogodą, praca pracą - ale wpadajcie tutaj chociaż na chwilę:) Karolcia - pracusiu - rozłóż sobie sprzątanko na 2 dni - nie przemęczaj się! Ja parę dni poszłam spać ok. 24 i to wystarczyło, że na drugi dzień w pracy chodziłam jak zombie! :P Spokojnej nocy dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to ja Witam Was pierwsza;dzień dobry🌻 Pisze teraz bo potem mam trochę bieganiny,później wpadnie mój Krzysio z pracy i zacznie sie bawić swoją nową zabawką i marne szanse bym coś skrobnęła. Martiko-śmigaj na imprezke,napewno będzie fajnie,a mysle ,że winko nie zaszkodzi:) Justynko M-no my też odliczamy razem z toba i z niecierpliwością czekamy na następną pocieche na naszym topiku.Trzymaj się dzielnie,fluidki wyłapane:) Paulko76-super,że mała się obróciła teraz pójdzie jak po maśle.A co do wesela to życze udanej zabawy i ostrożnie z baletami ,choc mysle ,że jak troche pobujasz małą to jej się spodoba.Udanej zabawy i bezbolesnego porodu.:)Dziękuje za fluidki. Tryni-wracaj i niedaj się przechandlować,co bysmy tu bez ciebie zrobiły.Spokojnego i bezpiecznego lotu i oddzywaj sie jak najszybciej:) Karolka-ty wyhamuj z tymi pracami bo w sobote nie będziesz miała sił przyjechać na spotkanie🌻 Przyszłe mamusie-odezwijcie się,no co wy przecież my tu się o Was zamartwiamy,a wy jakiś pakt milczenia założyłyście.Pozdrawiam Was gorąco i prosze piszcie częściej🌻❤️ Pozdrowienia dla całej reszty naszej kochanej ferajny,przesyłam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Cześć dziewczynki nie odzywałam sie, bo byłam kilka dni w szpitalu. Teraz juz jestem w domku, ale musze leżeć i rzadko siadam przy komputerze.Miałam strasznie twardy brzuch od jakis 3 tygodni i mimo leków nie przeszlo, więc mój lekarz zdecydował o szpitalu. Miałam zagrożenie porodem przedwczesnym. Ale juz mam nadzieje, ze wszystko będzie ok, nadal biore dość silne leki i muszę jak najwięcej leżeć. Córeczka (nadal na 90%) coś sie śpieszy na świat. Ale najważniejsze że oprócz tego z dzidzią wszystko ok.Pozdrawiam Was wszystkie i czekam na wiadomości o kolejnej zaciązonej. Aha i powodzenia dla Justynki, to juz lada chwila.Trzymam kciuki. Aktualizuję tabelkę: Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21...................ok.26 .09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.......................8.09.07 Surfitka/Kraków...........27.............33?............ ...........06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .......ok.05.10.07 Marta 24/USA................24..............4..................... ..26.09.07 voltare ........................30.............64................... ...04.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.??.??.??07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.07.10.07 Martika-2327/cz-wa.......23...........16............ ..........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.....................17.10.0 7 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............39............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............35.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............28............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............23.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............12.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 Będę do Was zaglądać co jakiś czas, a teraz zmykam do łóżka:):):) Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anisik-skarbie dobrze,że juz wszystko dobrze.Odpoczywaj dużo,i zaglądaj do nas jak tylko bedziesz mogła. Mam do ciebie jeszcze proźbe jak będziesz na siłach wyślij mi jakieś swoje zdjęcie podam ci mojego meila.Jest pod nickiem.Dziekuje i pozdrawiam,trzymajcie sie dzielnie dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ziewczyn. ja ak tlko na moment. mam dzis wiekszego doła niz wzoraj, zawiozłam męża do racy a ja jade troche moze do lasu oddychnac i zebrac sie w sobie bo mam juz dosc swietnych wiadomosci. Zona naszego kolegi urodziła wczoraj córeczke, zazdroszcze jej ale to nie sprawwiedliwe bo cała ciąże piła i paliła i ma dziecko grr.... kogo winic za taka niesprawiedliwosc. Do ego mam szczesliwa wczoraj dzwoniła ze sasiadka w ciazy... Kurcze do tego kuzynka za pare dni tez rodzi.... Wyc mi sie chce bo wzystkim sie udaje tylko nie mnie, jestem dzisiaj bardzo rozgoryczona smutna i zdolowana. Po tym clo czuje se w miare ale i tak nie wierze ze sie uda, moja nadzieja została rozwiana, mam dzis załamanie i to dosyc duze wiec znikam wszystkim z oczu..... Ide sie wypłakac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki !!!!!!!!!!!!! Melduję się , że jestem i żyję !!!. Ostatnio mało piszę bo nic ciekawego sie u mnie nie dzieje pozatym nie bardzo mam czas - a z resztą rano mało kto i tak odpisuje :-( Pozdrawiam wszystkie bez wyjątu 🌻 i proszę o długie streszczenie jak tam po spotkaniu !!!! Żal mi , że nie mogę się z Wami spotkać , ale mam nadzięję , że kiedyś to powtórzymy. Dużo dziewczyn jest z Krakowa , więc jeszcze kiedyś możemy zrobić kolejne spotkanie , a może akurat wtedy uda się zebrać nas jak najwięcej. Coś ostatnio pustki na naszym forum , ale zauważyłam , że na innych podobnych do naszego też dziewczyny mało piszą. To ciekawe - jak była piekna pogoda to wszystkie przy kompikach a jak jest brzydko , zimno i pochmurno to nikogo nie ma. Co Wy dziewczynki porabiacie ciekawgo , źe nie macie czasu nawet sie odezwać ????????!!!!!!!!!! Pozdrawiam i całuję ❤️ i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem nowa mam pytanko poniewaz mój mąz usłyszał od kolegi że po stosunku od razu nie wolno się przemywać dopiero na drugi dzień .zdziwiło mnie ?!staramy się odzidzie ,właśnie ja po każdym stosunku szłam się myc i wypłukiwałam wszystko proszę o rade pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... juz jestem w Polsce ... ciężko wrocic do rzeczywistosci - bo zimno - brr - chciałam troszke przywiesc tego egipskiego słoneczka ze soba ale nie za bardzo mi sie to udało ... jestem dzis padnieta - oczywiscie rodzice - od razu chcieli nas miec u siebie i to wszyscy na raz ... niestety nie dało się tego pogodzić i tak od rana sie włóczymy ... do tego zakupy - bo lodowka swieciła pustkami i pranie - na 3 razy ... załamka ... zaraz ide w kimonko a potem na kolacje do mamuski ... jutro postaram się nadrobic zaleglosci w czytaniu - bo nie jestem na bieżąco i moze uda mi się jakies zdjecia Wam przeslac ... tymczasem uaktulaniam tabelkę / :( / i spadam ... Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............22...................ok. 23.10 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.......................8.09.07 Surfitka/Kraków...........27.............33?............ ...........06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .......ok.05.10.07 Marta 24/USA................24..............4..................... ..26.09.07 voltare ........................30.............64................... ...04.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.??.??.??07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.07.10.07 Martika-2327/cz-wa.......23...........16............ ..........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.....................17.10.0 7 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............39............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............35.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............28............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............23.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............12.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 przesylam buziaki 👄 dla wszystkich - cmok ... cmok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21...................ok.26 .09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.......................8.09.07 Surfitka/Kraków...........27.............33?............ ...........06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .......ok.05.10.07 Marta 24/USA................24..............4..................... ..26.09.07 voltare ........................30.............64................... ...04.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.??.??.??07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.07.10.07 Martika-2327/cz-wa.......23...........16............ ..........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.....................17.10.0 7 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............39............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............35.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............28............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............23.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............13.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 Witajcie kobitki :-) Surfitko dziekuję,ze na bierząco przesyłasz mi zdjęcia ;-) Anisik bieduleczko leż w łózku i stosuj się do zaleceń lekarza ! swoją drogą to z jakiego powodu bierze się taka przypadłość ? TRINITY dzisiaj wraca - pewnie niezły z niej murzynek ;-) JAdiro obrączki super - fajowo,że będziecie małżeństwem !!! dla wszystkich przesylam XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX wiruski...............i szybko mi proszę zachodzić w ciąże !!! buziole,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) NIe odzywałam się ponieważ mój mąż siedział non stop przed komputerem i pisał pracę..ale w końcu ją napisał i ja mogę teraz znów siedzieć:) i pisac z Wami. Poza tym wtedy kiedy ja bym chciala..to Synuś nie pozwalał. W nocy to prawdziwy Aniołek..ale w dzień jest mały Marudek. Ma problemy z wypróżnianiem...i okropnie się męczy. 3.10 ide z nIm do lekarza to wtedy się dowiem wszytskiego. POza tym u nas dobrze, Mąż się swietnie sprawujew roli Tatusia, ja staram się te z dawać rade ze wszystkim..ale jest ciężko. Jednak to wspanaiły czas:) POzdrawiam Was bardzo cieplutko, dziękuję za zdjęcia Surfitce, Martyni:) - Martyniu - brzuszek boski..i Ty tez ślicznie wyglądasz. Tryniu Tobie dziękuję za email - mam nadzieję, ze dobrze wypoczęłaś. Całuję Was moje kochane i trzymajcie się cieplutko!! P.s Paula - ja polecam Tobie Szpital woj. do rodzenia - naprawde bardzo dobre warunki i świetni lekarze, sprzet..no i miłe położne - a to bardzo ważne. Co do wóżka - ja kupiłam Xlander-a 4kołowy...i jest rewelacyjny, lekki, dobzre się prowadzi..jedyny minus to cena bo jest dośc drogi. Jednak to wydatek na trochę czasu bo to wózek głęboki i spacerówka. Pozdrawiam przyszłe mamuśki cieplusio..pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×