Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

ja tez podobnie jak martika boje sie starsznie pierwszych tygodni ciazy - wiem ze to ogromne szczęście - tylko by nie prysło jak mydlana bańka - myslelismy ostatnio o tym z mezem i stwierdzilismy ze jak zajde to dopiero po 3 miesiącu zaczniemy mowic wszystkim rodzicom też - może troszke wczesniej - bo wolimy dmuchac na zimne ... ale jak bedzie to zobaczymy - bo chyba nie wytrzymam by nie rozpowiedziec całemu swiatu jak jestem szczęsliwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tirinity27 i inne dziewczyny starajace sie zajsc w ciaze od dluzszego czasu pomozcie mi prosze,bo juz bzikuje od tych staran. jestescie bardziej zorientowane w temacie niz ja,pomozcie mi prosze. Robie testy na owulacje,Wczoraj wyszla mi owulacja,piekne 2 grube kreski jak na obrazku,dzis juz jest tylko 1 kreska a ta druga malo widoczna. Skoro dzien owulacji byl wczoraj ale z milosci nic nie wyszlo,czy jesli dzis dojdzie do stosunku to jest jeszcze mozliwe zaplodnienie czy juz pozostaje czekac do przyszlego miesiaca i kolejnej owulacji. Odpiszcie prosze mozliwie szybko,bo juz sie pogubilam z tego stresu.Od roku mi sie nie udaje zajsc w ciaze. Badania porobione,prolaktyna w normie,owulacja wczoraj byla a z nia pech,ze nie moglismy sie kochac,czy jest szansa dzis. Pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska - moje zdanie jest takie - PRÓBUJCIE DZIŚ!!!!!!! A ja też myślę, że po kolei każdej z nas się uda, różnymi sposobami i w różnym czasie. Chociaż wiadomo, że najlepiej aby wszystkie juz TERAZ :D SURFITKO, CO CHWILKĘ O tOBIE MYŚLĘ i o Waszym SZczęściu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć wszystkim obecnym i nieobecnym!!! Na początku Wszystkie macie pozdrowienia od Justynki 24,Prosiła o przekazanie GRATULACJI:)-dla nowo upieczonej mamy Justynki M i GRATULACJI :) dla Surfitki ... Coś tu pusto ostatnio wiekszość na innych topikach czy co???? Justynka M-już w domku,ale ma fajnie szczęściara-podpatrzyłam u niej na topiku i może niebędzie mi miała za złe ,że Wam napisałam. A ja dostałam@ coraz częściej i szybciej przychodzi z 34 dnowej zrobiło sie 22.Mam załamke.Nigdy mi się nie uda😭 Na dodatek wczoraj zmarła moja bardzo bliska kuzynka 45 lat-raczysko oczywiscie.Z mężem byli taką parą po której widac,że bardzo siękochaja niewiem jak on to przezyje i czy się z tym pogodzi. Narazie pa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska - pik Lh - czyli dwie grube krechy na tescie owu to znak ze za ok. 24-36 bedzie owulacja - takze popieram zadnie karolci - próbuje dzis i jutro ... ja też stosowalam testy owu - nie daja 100% pewnosci na ciaze ale zawsze moga pomóc ... życze powodzenia :) wpadłam tylko na chwilke bo mezulek pisze program dziewczynki co tak słabo z tym pisaniem ... tak sobie myslę musimy jakos ozywić nasz topik ... kiedyś było tak fajowo - niedlugo bedzie roczek jak zaczeliśmy pisac na forum ... buziole po czole dla wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............22...................ok.23 .10 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ .......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... ..31.10.07 voltare ........................30.............65................... ...28.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............12.......... . ......ok.??.11.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.27.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16............ ...........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.......................17.10 .07 Mariejka28..................29...............9.......... ..........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ...........26.11.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Paula76/Olsztyn...........31............35.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............30............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............25.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............13.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............5.............. ..........06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn........Adrian.................. ..08.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira - przykro mi z powodu kuzynki, coraz młodsi odchodzą :( Mychass pewnie już po laparo - ciekawe jak poszło? Dziękujemy za pozdrowienia od Justynki 24 I my też chcemy zdjęcia małego Adrianka, Justynko - pamiętaj o nas także :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki:) Uff - chata wysprzątana. Jakieś lenistwo mnie ostatnio ogarnia, bo po powrocie z roboty nie mam ochoty na nic i ciężko mi się za cokolwiek zabrać...:O Za 2 dni odbieram moje wyniki - trzymajcie kciuki. A potem jeszcze chcę test penetracyjny sobie machnąć i wtedy już coś mniej więcej będę wiedziała:) justynka - jak już dojdziesz do siebie i trochę ochłoniesz - to również liczę na fotki malucha (no w zasadzie to nie taki z niego znowu maluch;) ) 😘 dla Waszej rodzinki:) jadira - no cóż - los czasem lubi płatać figle - odchodzą od nas ci, którzy odejść nie powinni - przykro mi z powodu kuzynki... :( A co do @ - to ja też dostaję ją coraz szybciej - w anemię popadnę jak tak dalej pójdzie;) Ale się uda - zobaczysz - bo co to znaczy niby że nie?! Zresztą zorientuj się jakie są ceny inseminacji w Twojej okolicy. W niektórych gabinetach - jak piszą dziewczyny na innych topikach ceny te zaczynają się od 350 zł - to jeszcze nie jest tak całkiem tragicznie - tylko trochę więcej od badanek o których mi psałaś. Jeżeli moje hormony będą na tyle dobre, że będą szanse na utrzymanie ewentualnej ciąży - to chcemy spróbować właśnie inseminacji - nie chcę dłużej czekać. A jak z hormonami będzie coś nie tak - no cóż - trzeba je będzie doprowadzić do stanu takiego, aby się do czegoś nadawały;) Wiem, że masz kontakt z Justynką24 - również proszę o przekazanie jej pozdrowień:) mychass - jak już Cię wypuszczą ze szpitala - to dawaj relacje jak było - mam nadzieję, że wszystko poszło ok - i że się za bardzo nie stresowałaś przed narkozą;) maruska - z tymi testami to tak różnie bywa - nie zawsze pokazują to co powinny i nie zawsze we właściwym momencie. Zalecam ;) dzisiaj staranki ;), a żeby był \"pewniak\" to poprawiny w dniu jutrzejszym :P tryni - a ja się właśnie nie chcę nastawiać w taki sposób, że będę się z góry na zapas martwić. Tzn. ja mam wrażenie, że sama na siebie ściągam tymi złymi myślami wszelkie odwrotności tego, na czym mi zależy. Dlatego (no wiem, że pewnie trochę będę się martwić, aby wszystko się dobrze skończyło), ale staram się teraz \"programować\" organizm tak, żeby się nastawiać do życia bardziej pozytywnie - staram się sobie wyobrażać same pozytywne efekty - staranek i nie tylko. martika, martt, dianka, justynkaM, Surfitka, karolcia, eliza, pazia, martynia , anisik, paula, akasia, kukusia, katia, marta24 - po 🌻 Dziewczyny nieobecne - meldować się częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki🌻 Przepraszam ze nie pisze ale to nie znaczy ze Was nie czytam...... Serdecznie gratuluje Justynce , mezowi i kochanemu tak wyczekiwanemu Adriankowi [witaj na swiecie Adrianku] 🌻👄❤️, zycze Wam duzo szczescia i zdrowia dla calej Waszej trojki🌻 Surfitko-------G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻E🌻, nawet nie wiesz jak sie ciesze....dbaj teraz o siebie i dzidzie.....a jednak sie udalo..:D jupi, hura, ❤️ Wszystkim zycze duzo zdrowia i sily do dalszej walki, wszystkim nam sie uda zobaczycie.....a wszystkim zaciazonym zycze bezbolesnego porodu, trzymam za wszystkie kciuki i podczytuje Was i od czasu do czasu cos skrobne do Was, przesylam 1000 👄, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słonka ... na dworku pochmurno a u mnie w domku cieplutko bo juz zaczeli grzać - ummm tak przyjemnie ze chce się leniuchowac caly dzień i tylko lezec w lózeczku ... Voltare - wiem troszkę martwie sie na zapasa ale juz taka jestem ... nie znaczy to ze nie mysle o przyjemnych aspektach ciazy - bo juz doslownie nie moge sie doczekać : ogladania i kupowania wszystkiego dla maleństwa , urzadzania pokoiku pod maluszka i kupowania sobie ubrań ciążowych - wiadomo ze jak tyle czasu się czeka na ten cud to po prostu obawy nam towarzyszą z boku - bo chyba byłoby za pieknie gdyby życie było usłane rożami ... pozdrawiam wszystkie kobietki z brzusiami, nasze mamusie - Diani i Justynkę M. oraz wszystkie dziewczynki oczekujace na cud poczecia - niech moc bedzie z nami :) biegne rozbic sobie kawke bo zasypiam na stojaco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Czesc laseczki:* przepraszam ze sie tak nieodywam ale szukamy z mezem mieszkania to nasz zyciowa decyzja bierzemy duzy kredyt i kupujemy male ale wlsane :) juz mamy wybrane teraz tylko kredyt musimy zalatwic tzrymajcie kciuki zeby nam jakis bank dal i zeby wsyztsko sie udalo:) co do moich zlosci juz mi przeszlo niemysle o tym tylko ja was czytam to mi sie przypomina ta tesknota za dzidzia... ah... puki co mam psiaka heh aha mamjuz zdiecia mojej suczki na kompie dajcie maila to wam powysylam na tych zdieciach ma juz 4 miesiace bo takie z jej niemowlecego okresu mam tylko na kom:( a teraz GORĄCE GRATULACJE DLA SURFITKI az mnie wzruszylo to wsyztsko:P bardzo bardzo sie ciesze i tzrymam mocmno kciuki zeby sie udalo:* 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyy czy ktoras moze ma jeszcze en plik na ktyorym sa wymienione jaka badania nalezy zrobic zanim zajdzie sie w ciaze?? jesli ktoras ma to bardzo prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Martika - odezwij sie do mnie na GG bo mialam mały restart i straciłam liste kontaktów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini ja mam pyanie do Ciebie bo chcialam zbadac sobie tarczyce powiedz mi iloe kosztuje to badanie, czy pobiera sie robke krwi ile sie czeka itd. Bede bardzo wzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
witam wszystkich jesli moge sie dołaczyc do waszego grona to bardzo bym chciała was zapytac bo jestescie juz takie obeznane w tym staramy sie z mezem o dzidzie juz ok 2 lata pierwszy rok zleciał nam na niczym prawie zadnych badan tylko wizyta kasa i recepta na dalsze leki niedaeno znalazłam dobrego lekarza który pomógł juz niejednej parze po pierwszej wizycie zrobilismy mnustwo badan i juteo mam druga wizyte powiedział mi ze mi zrobi cos u siebie w gabinecie jakis płyn i wstrzyknie na czym to polega prosze pomocy i jeszcze jedno czy to boli bardzo sie boje i jeszcze co to jest hsg tak duzo o tym piszecie???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
jeszcze zapomniałam wam podziekowas za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie jak wiadomo wielka radosc. Oczywiscie ze sie troche boje , najbardziej tych pierwszych tygodni. Ale gleboko wierze, tak jak i iwerzylam ze zajde, ze urodze zdrowego bobaska. :) Nie ma jak pozytywne myslenie. My juz wszystkim powiedzielismy, przy okazji rowniez i to, ze u lekarza nie bylam, to tylko test z krwi. Ale jak to wszyscy zgodnie twierdza - testy z krwi sie nie myla. Poki co czuje sie doskonale, nie mam zadnych plamien, zadnych wiekszych dolegliwosci. I sie ciesze po prostu !!!!!! :) Nie bede sie zamartwiac bo moja dzidzia juz czuje moj nastroj, juz z nia rozmawiam, moj mezus tez :) Czekalismy na nasz malenki cud tyle lat. I czuje , ze bedzie dobrze. Ze skoro zaszlam w ciaze , donosze ja..chce tylko by dzidzia byla zdrowa :) Dziewczynki zycze wam tej samej radosci !!!!!!! I mnostwo optymizmu. Pozdrawiam. Jadirko, bardzo mi przykro z powodu kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolusia, witaj. badanie hsg to badanie droznosci jajowodow. A co do tego plynu w gabinecie to ciekawe....chyba nie masz na mysli inseminacji i \"mycia\" nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
dziekuje za odpowiedz to ma byc jakis płyn potem usg wspominał bodajrze o jajnikach ze mam dziurawe jak ser szwajcarski i ze to ma byc na zbadanie jajników czy płyn wycieka czy cos takiego niebardzo pamietam co do mnie mówił poniewaz u pierwszej pani doktor wszystko było za mna oki to tylko mój mężus ma problem a po wizycie u pana doktora okazało sie ze to ja mam tez problem a jak wyglada to hsg i gdzie to sie badanie robi w gadinecie u ginekologa i czy to cos boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) nikolusia - nie wiem jak jest prywatnie - ja miałam hsg w szpitalu - położyli mnie na 1 dzień - a propos: tryni - ja nie miałam żadnych badań \"dopuszczających\" - normalnie z ulicy do wyrka w szpitalu i po 2 godzinach \"głupiego jasia\" i na salę zabiegową. Mimo totalnego ogłupienia i faktu, że miałam wrażenie, że pierwszy raz w życiu jestem totalnie pijana - nie było to żadne znieczulenie. U mnie był jakiś problem z drożnością jajowodu, więc próbowali mi go udrożnić przy okazji i chyba tak źle nie było, bo udrażanianie się powiodło. Zakładają Ci jakieś metalowe żelastwo i wstrzykują kontrast do jajowodów i pstrykają Ci w tym czasie fotki - sztuk co najmniej kilka i obserwują jak ten płyn tam w środku przepływa i czy wszystko jest drożne. To tak po krótce. Jak wszystko z jajowodami jest ok to nie boli w ogóle. U mnie do końca ok nie było więc bolało jak diabli! Potem poleżałam sobie do końca dnia i przez noc w szpitalu, bo występowały drobne plamienia (płyn musiał wypłynąć sobie z powrotem)a na drugi dzień wynocha do domu:P Da się to przeżyć w każdym razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryni mam do Ciebie pytanko - jak się nazywają te tabsy po których się robi prolaktynę z obciążeniem? Pytam narazie tak na wszelki wypadek... Jutro odbieram pierwszą turę wyników no i zobaczę czy nie będę musiała tego robić. Wiem, że już było o tym na topiku, ale nie mogę tego teraz namierzyć. I powiedz mi jeszcze czy to jest na receptę, czy można to normalnie kupić w aptece. I ile czasu przed badaniem powinnam to wziąć. (sorry za pisanie na raty, ale wczoraj się napisałam i potem mnie wywaliło i musiałam tworzyć drugi raz) Katia - poproszę o fotkę zwierzaka:) voltare@interia.eu martika - jak skończę pisać posta - wyślę Ci na maila komplet badań o których tutaj wcześniej pisałyśmy. I cennik jaki obowiązuje w mojej okolicy. Ale niestety nie powiem Ci które co potwierdza albo czemu zaprzecza, bo sama nie jestem mocna w interpretacji. Tyle co znalazłam w necie. A o resztę zapytam jutro Surfitki bo ona wie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko - jutro podeślę ci stronke z badankami hormonów ... na razie piszę na hasle męza wiec nie chcę juz szukac w necie ... co do tarczycy to dzis kontrolowałam sobie tsh i zapłaciłam 18 zł. przeciwciała atpo kosztuja wiecej ok. 35 zł. ... voltare ... ja przed hsg musze mieć zrobiony posiew z kanału szyjki macicy - musi wyjsc dobrze -czyli posiew jałowy - grupa krwi i do dzieła - ja robię sobie prywatnie - bo w Warszawie wszystko trudniej załatwic- wszedzie strajkuja a ja już mam dosyć czekania - także 30 pażdziernika jade na godz. 17 z miniem /bedzie tam ze mną /- za badanie płacę 250 zł + koszt posiewu ... do tego pisalam wam ze mój gin zrobił mi nie to badanie tylko co innego , a więc w srodę w moim miesciew szpitalu robię sobie posiew ... za 20 zł a nie za 70 ... troszke się zakreciąłm ale mam nadzieję ze rozumienie co piszę .. Surfitko - przesyłaj nam pozytywne fluidki- dzięki Tobie nabralam wiary - masz racje pozytywne myslenie to cos zbawiennego dla zafasolkowanej kobietki - więc tak trzymać ... katiu mój mail jest pod nikiem czekam na zdjęcie psinki ... pozdrowionka i zmykam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volare już pisze - to się nazywa metoclopramidum i niestety jest na receptę - mam tego w domu dwa opakowania - bo i miniek kiedyś brał jak miał grype żoladkową - pisalam kiedyś ze chętnie się podzielę - ale nie było chetnych , karolcia pisała ze może kiedys skorzysta ... w opakowaniu jest 50 tabletek a pod obciązeniem bierze sie jedną , w zależnosci jak zaleci CI lekarz na godzine lub dwie przed badaniem ... w razie czego daj znac na maila - to jakos sobie poradzimy i moze wyślę ci tableteczke pocztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni - dziękuję:) Zobaczę co mi tam jutro wyjdzie na wynikach. I niewykluczone, że będę musiała tę prolaktynę powtórzyć z tym obciążeniem. I jeżeli tak to się o tę tabletkę do Ciebie uśmiechnę:) bo u nas się do gina na NFZ tak z biegu nie dostanę, a prywatnie też dopiero za jakieś 2 tygodnie bym się do kogoś wcisnęła:( No chyba, że spróbuję ponagabywać jakiegoś lekarza pierwszego kontaktu - swojego, albo K. może któryś zmięknie i da się namówić na wypisanie recepty. Cholercia - właśnie doczytałam że prolaktynę najlepiej robić po @ a przed owulką, bo jedno i drugie może zawyżać nieco jej poziom. A wcześniej czytałam, że termin tego badania jest bez znaczenia. I już sama nie wiem. Ja robiłam ją razem z resztą badań w 4dc (właściwie to było 3,5 dnia od rozkręcenia się @) i teraz jak wyjdzie wyższa, to nie będę wiedziała czy to dlatego że ogólnie mam wysoką, czy to @ się do tego przysłużyła. Jutro tego nie zrobię bo za chwilę jakoś na dniach mam mieć owulkę, więc z tego co tam piszą też wynik mogę dostać lekko zawyżony. Pewnie będzie powtórka z rozrywki - oj już mam nerwy na zapas! A zresztą nie wiem po co ja się denerwuję - aż tak bardzo by mi chyba od samej @ nie skoczyła. Jej poziom jest w miarę stały przez cały cykl, więc jak jest niska to dużo nie skoczy. A jak jest wysoka, to na pewno nie @ będzie tego skoku przyczyną. Marudzę chyba...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilunię :) Surfitko - powodzenia we wszystkim, niech sie fasolka rozwija 🌻 Martika - oto link http://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych Trini podziel się wynikami tarczycy, Voltare ty jutro tez napisz Katia ja tez chce fotki, i Ciebie w nowej fryzurze marzenkakal@o2.pl Voltare to ty miałaś i hsg i laparo - ale cie wzieli wtedy w obroty :( a mnie jutro nie bedzie tutaj, bo jedziemy na wycieczke z okazji Dnia Nauczyciela :) wracam w sobote wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - hsg i laparo to nie za jednym zamachem:D (przyznam Ci się do czegoś - laparo miałam 2 razy:D przez własną głupotę i panikarstwo!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, właśnie prolaktyna skacze, nawet w ciagu dnie moze mieć różne wartości, ja miałam w środku normy, wiec gin powiedział ze z tej strony u mnie ok, chociaz tyle. Najlepiej zrobić bez obciążenia, przyjąć tabletkę, poczekać znów sie przebadać i potem porównać wyniki. Ale u nas to chyba nierealne. Trzymam kciuki za wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×