Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość beti73
Niema sprawiedliwości na tym świecie, nie ma ? Pozdrawiam wszystkich serdecznie,mam nadzieję,że pomimo wszystko nasze pragnienia o naszych dzidziusiach spełnią się . JESZCZE RAZ WSZYSTKICH POZDRAWIAM,NIE PODDAWAJCIE SIĘ,CUDA SIĘ ZDAŻAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka. Nie odzywam się ostatnio, bo za bardzo nie mam czasu, bo przywieźli nam w końcu w sobotę mebelki dla małej i teraz ten cały bałagan, który mieliśmy (wszystko w kartonach) trzeba uporządkować. No i oczywiście jutro zaczynają się goście na wesele zjeżdżać więc drugi powód do generalnych porządków. Trini dziękuje za zdjęcia są po prostu cudne aż sie rozmarzyłam, widać że wakacje się Wam udały. Witam nowe koleżanki. Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam dużo 😘 i 🌼. Aby Wasze staranka w końcu zaowocowały. Idę dalej sprzątać, bo niestety wszystko robię teraz trzy razy wolniej, a mąż jak zwykle po południu do pracy. Prześlę Wam 1 zdjęcie z panieńskiego szwagierki, bo na razie tylko to mam, ale wyciągnę od niej więcej. To zobaczycie jaka okrągła mordka mi się zrobiła :) Pa jeszcze po 😘 Zapomniałam fluidki dla Was xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale dużo się podziało przez te 2 dni jak mnie nie było :) witam nowe koleżanki 🌻 i poprosze o fotki na marzenkakal@o2.pl odwdzięczę się ja pisałam plany do szkoły, potem kurs, wychodze z domu przed 8 i wracam ok. 20 :( Jadiro dzieki za ten mix fotek, no teraz widac ze niektóre z nas mają różne fotki, np Dianka w kapeluszu :) nie miałam tego Paulo, dzieki za zdjęcie, zmieniłaś się troszkę :) fajne grono było na tym wieczorze :D Współczuje wszystkim do których @ przylazły, mnie to czeka za tydzień pewnie. Obie nowe panie są na M... więc narazie nie pamiętam, która ma laparo - trzymam kciuki, mnie to też czeka, w bliżej nieokreślonej przyszłości, ale pewnie jeszcze w tym roku. Też się boję narkozy najbardziej; co jak się nie obudzę. Muszę do coniektórych jakies listy popisać i do siostry że może potem zabrac sobie wszystkie moje ciuchy :P to taki żart oczywiscie :P acha, mnie od jakiegos czasu w okolicach owu bolały jajniki, taki 1 dniowy ból, ale jak byłam u gina i mi powiedział ze owu nie było, to niewiem po co mnie bolały :) narazie spadam na herbatkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) karolcia_26 - laparo to ja mam (no chyba że ktoś jeszcze i nie doczytałam to sorki). Z tego strachu to schudłam 1 kg a gdzie tam do poniedziałku? Ciekawe czy mnie przyjmą na oddział bo z tym może być problem.Czekam już 4 miesiąc. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mychass trzymam kciuki, może to będzie dobry poczatek tygodnia :) mi gin powiedział, że jak boje się szpitala itp (nigdy nie byłam) to można zrobić w prywatnej klinice np rano, potem jak nie bedzie komplikacji to wieczorem już wyjdę do domu i po sprawie. To oczywiscie będzie na NFZ, bo jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za zdjęcia, super wyglądają te pomniejszone ale niektórych tez nie miałam i nie wiem nawet kim są dane osoby hm:) Paula ładnie wyglądasz:) Ja tez zaczełam przybierac na wade juz 6,5 kg bo nie ma dnia abym nie zjadła \"worka\" słodyczy poprostu nie moge się opanowac, ale trzeba bedzie przestac bo do stycznia daleko. Nowe koleżanki również proszę o zdjecia mychass nie martw się ja też miałam laparoskopię, to nic strasznego dla mnie najgorsza była narkoza bo ja bardzo żle ją znosze tzn wymiotowałam przez dwie doby, zadne srodki nie pomagały a tak poza tym to da się przezyc, nie ma co równać jej np z wycinaniem wyrostka przy tym laparoskopia to nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane kolezanki ja tylko na moment bo jestem dzis strasznie zabiegana :) jutro idziemy na wesele do dobego kolegi mojego Miska.Wesele jest u nas na wsi gdziemieszkaja moi rodzice tescie. wiec juz dzis pakujemy manatki i jedziemy tam na caly weekend bo po co wracac do miasta. dzis zreszta robimy mu korone na bramie wiec imprezka sie zapowiada i dzis nocujemy u moich rodzicow, mam bedzie w siódmym niebie a jutro u tesciow ta emiza jest od tesciow jakies 50m :) własnie wrocilam z miasta i kupilam sobie ladna sukienke i pare innych drobiazgów :) mąż teraz ma lżejzy portfel ;) Wczoraj byłam na usg u lekarza i pecherzyk graffa jest jak to powiedział lekarz \"ale bykol\" ze niby ma wieksze rozmiary niz mialo miec i lada chila powinno peknac ale ja sie martwie ze nie peknie a jak peknie to akurat bedziem na weseleu :( dostalam jakies zastrzyki na to zeby pękło wiec mam dupcie kłutą przez mame bo jest pielegniarka :) eh i tak wiem ze to nie bedzie w tym cyklu, jestem na przegranej pozycji, oki zmykam, milego weekendu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki, ze szokkkk !!!! ja ide spać bo jutro do pracy - odrabiamy 2 listopad :) Martika udanej zabawy na weselku, i przestań juz byc taką pesymistką, bo reszcie się udzieli 👄 Martyniu, uważam że 6 kg na plusie to i tak malutko :) bedzie dobrze, i napewno szybciutko wrócisz do swojej wagi :D 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie mam czasu czytac. Na wstepie przepraszam ze sie nie odzywam, ale rzadko jestem na necie. Obiecuje ze jak wroce to nadrobie. U mnie poki co wszystko dobrze. @ powinna byla sie zjawic wczoraj..poki co jej nie ma, w zamian sa bardzo delikatne plamienia. Testu nie robilam i jak na razie nie mam zamiaru. Jak sie nie rozkreci moze przejade sie na bete. Odpoczywam i relaksuje sie ile wlezie :D Pozdrawiam goraco wszystkie psiapsioly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki kochane ... oj ale mnie główka boli - bylismy wczoraj na imieninach i chyba troszke przyszalalam :P - dzis cały dzień bede zdychac , do tego nie moge patrzec na jedzenie - dosłownie na sam widok mnie odrzuca ... no tak za brak umiaru trzeba zaplacic ... :( Surfitko - trzymam kciuki za Ciebie - by to był jakis znak a nie nadchodzaca @ ... wczoraj bylam z mami na zakupach - bo mojemu przyrodniemu braciszkowi urodził się synek - Piotr :) kupiłysmy taki świetny kombinezonik na jesień do wozeczka do tego śpioszki i kaftanik oraz czapeczkę - ummm - takie to wszystko śliczne - ze az mnie zaciskalo w sklepie - myslalam ze się poplacze ze to nie dla mojego przyszlego bejboszka - ale moze juz niedlugo ? trzymam się tej nadzieji - kurczowo - bo co mi pozostało jak nie wierzyc goraco ze moje marzenie się wkrotce spełni ! pozdrowionka dla wszystkich dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Ale puuusto! Co się dzieje?:) No w sumie sama tutaj nie zaglądałam wczoraj, ale czuję się poniekąd usprawiedliwiona, ponieważ wczoraj cały dzień spędziłam przy grzybkach - pół na zbieraniu, drugie pół na przeróbce:) A dzisiaj sprzątanie po tym wszystkim - weekend mija a ja czuję się jak po jakimś mega wielkim wysiłku fzycznym! W piątek zaserwowałam sobie w końcu serię badanek - hormony zaliczone - wynik za tydzień no i za tydzień powtórka z rozrywki - estradiol przed owulką. Zobaczymy co tam we mnie piszczy;) A póki co - tak jak niedawno karolcia - biegam sobie z siniorem na ręce. Dobrze że zimno i spod ciuchów go nie widać:) pauluś - i jak tam wesele? A z porządkami zdążysz - nie przemęczaj siebie i maleństwa:) A z fluidków jak najbardziej - chętnie korzystam:) karolcia - oj widzę, że od czasu powrotu do pracy też nie narzekasz na nadmiar wolnego czasu:) Kobieta pracująca się z Ciebie zrobiła:) A narkozy przed laparo nie ma się co bać - po prostu robi Ci się błogo i zasypiasz jak niemowlę:) A laparoskopia - jakkolwiek jest ingerencją w organizm, to jednak jak mi powiedział mój gin stwarza małe zagrożenie jeżeli chodzi o występowanie jakichkolwiek powikłań. Karolciu piszesz, że masz możliwość wyjścia do domu w ten sam dzień - hmm, skoro gin tak mówi to pewnie wie co mówi - ale ja wiem po sobie - komplikacji nie miałam a calutki dzień, w którym miał miejsce zabieg, przeleżałam z cewnikiem i pod kroplówką i z absolutnym zakazem podnoszenia się, żeby nie pozrywać szwów od razu... martyniu - 6,5 kg to chyba nie dużo - wyglądasz super, widać, że ciąża Ci służy - i na pewno cały nadmiar po wszystkim biegusiem uda Ci się zgibić - 🌻 martika - a jak tam u Was po weselu? :) Mam nadzieję że się wybawiłaś i że humorek Ci się już trochę poprawił:) Qrcze - fajnie mieć w rodzinie pielęgniarkę - ja jak brałam zastrzyki na pękanie (nie wiem po co - bo wszystkie pęcherzyki i tak pękały same) to musiałam biegać extra do ośrodka, a tam było różnie - była taka jedna siostra, która chyba sobie za punkt honoru postawiła znęcanie się nad pacjentami - zawsze brała najgrubszą igłę i tylko po jej zastrzykach mnie potem tyłek bolał:P tryni - jeszcze troszkę i sama będziesz kupowała ciuszki dla Waszego bejbolka:) Oj teraz to jest przy takich zakupach dla dzieciaczków pole do popisu - wszystkiego jest tyle, że nie wiadomo co wybrać! Wszystko takie śliczne i wszystko chciało by się mieć - żeby tylko potem dzidzia zdążyła choć po razie założyć każdą z tych wspaniałości:) mychass - wysłałam Ci w końcu fotki - mix przerobiony przez jadirkę - przynajmniej będziesz miała wszystkie;) Dla całej reszty po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane wpadłam sie przywitac i przy okazji zmienic tabelkę. volatre trzymam kciuki za dopbre wyniki:) \\Dianko byłas u lekarza jak dawide wszytsko dobrze? i dla wszytskich dziewczynek XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............22...................ok.23 .10 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 Surfitka/Kraków...........27.............33?............ ...........06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ .......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... ..31.10.07 voltare ........................30.............65................... ...28.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.19.10.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.07.10.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16............ ...........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.......................17.10 .07 Mariejka28..................29...............9.......... ..........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ...........26.11.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............40............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............35.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............28............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............25.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............13.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariejka28
Cześć koleżanki Jak tam po weenadzie widze ze sie rozpisalyscie . Ja jestem po udanym weekandzie ,bylo duzo przytulanek ,w czwartek mialam owulke w/g obliczen mojego gina.Dziekuje wam sa słowa kotre podniosly mnei na duchu, dla mnie jest dziwna rzecza ze mam tlyko jeden jajnik torbielowaty a drugi jest zdrwoy ,narazie mam wynik testosterunu i jest w normie teraz czekam na wyniki innego badania. Natomiast od wcozraj boli mnie prawa strona ( w tym jajniku byla owoulka) martwei sie tym skad telklucia ,przeciez nie powinny byc pare 4 dni po owulacj,ani tez nie pownno byc zadnch obajwo gdby cos se udalo bo to za wczesnie poradzcie mi co mam robic ( od jutra mam brac luteine) prosze o pomoc was drogie kolezanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!! ah my juz po weselu, było tak sobie, to znaczy jedzonko dobre itd ale zespół był do bani a jak zespół głupito towarzycho zamiast sie bawic to pije. Jestem dumna z mojego Miska bo wiedział ze jakos powinnam miec owulke to nie opił sie, pare kieliszków i podziekował :) ja tylko lampeczke wina. Ja mam pytanie do kogod kto wie ze ma owulke, bo ja nie pamieta kiedy mialam i czy to tak ze boli jajnik tak srasznie ze az sie utyka?? ja wczoraj nawet tanczyc nie mogłam, a jak sie przytulalismy wczoaj to tak strasznie jajniki bolały ze myslalam ze wykituje :( nie wiem sama bo z tempka mnie roznie bo nie spie stabilnie tylko budze sie co 40 min a dzis mialam 36,9 a wczoraj 37 czy to jest to?? eh nie wiem co mam zrobic, bo w drugiej dobie owulki powinnam wziasc Duphaston ale z kad mam wiedziec kiedy ja mialam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Hej ja byłam w sobotę na weselu mojej siostrzyczki-wysłałam wam zdjęcia. Obcięłam włosy..więc prosze o opinię:) BYło super, tylko pogoda kiepska..ale wesle się udało:) MArtyniu z Dawidkiem super, zdrowiutki, bioderka tez ok:) Tylko ma przepuklinę...i jak się nie wchłonie będzie operowany:(ale kontrola jest w listopadzie więc się okaże jeszcze co i jak. Całuski dla WAs..piszcie częsciej..bo będzie smutno:) całusiki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!! Wysłałam do was wczoraj meila z nowym nr.gg.jesli któraś nie dostała to piszcie.Ja wekend spędziłam na upiększaniu pań,sprzataniu,a wczoraj byliśmy na wsi.Pozatym nic ciekawego się nie wydarzyło. Dianko-siostra sliczna dziewczyna,a tobie zazdroszcze figurki-naprawde super wyglądasz.Całuski dla Dawidka,mam nadzieje ,że jego przepuklinka się wchłonie. Martyn-iu-dziękuje za fluidki🌻 Martika2327-czekamy na fotki z weseliska,i trzymam kciuki:) Voltare-odpisałam Ci na meila i powodzenia w badankach:) Surfitko🌻 Pozdrowienia dla całej reszty koleżanek i duzy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Czy ktoś moze mi pezesłac zdiecia od Dianki?? Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............22...................ok.23 .10 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 Surfitka/Kraków...........27.............33?............ ...........06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ .......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... ..31.10.07 voltare ........................30.............65................... ...28.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.19.10.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.27.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16............ ...........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.......................17.10 .07 Mariejka28..................29...............9.......... ..........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ...........26.11.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............40............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............35.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............28............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............25.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............13.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 No niestety u mnie danie sobie "na luz" w niczym niepomaga:P:P wiec hcyba bedziemy musieli isc do lekarza kiedys:P:P ale narazie niechche o tym myslec!! jestem taka zła na cały Swiat oto ze nie udaje sie nam ze mam to w DUPIE juz wsyztsko Wale to !!!!! Zytcie jest tak niesprawiedliwe ze sie zygać chce!!! Pozdrawiam Was wszytskike:*:*:*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia nie poddawaj się 8 cykli to wcale nie jest duzo czasu, zobacz na tabelkę inne dziewczyny starają się wiele dłuzej i nie poddają sie i Tobie też nie wolno! Ciekawe co u naszej Justynki na pewno juz urodziła albo jest w szpitalu bo nic się nie odzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............22...................ok.23 .10 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 Surfitka/Kraków...........27.............33?............ ...........06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ .......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... ..31.10.07 voltare ........................30.............65................... ...28.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.19.10.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.27.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............19............ ....... ok20.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.......................17.10 .07 Mariejka28..................29...............9.......... ..........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ...........26.11.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............40............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............35.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............28............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............25.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............13.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... dzis od rana wszystko na szybszych obrotach ... bylam u lekarza - chyba go zmienie bo zaczyna mnie denerwowac ... dostałam skierowanie na hsg , zrobilam sobie tez to badanko poprzedzające ten zabieg - jutro dzwonie do szpitala i się umawiam ... nie tryskam jednak optymizmem bo lekarz wszystko robi wg schematu - nie wczuwa sie dla mnie za bardzo a mi sie śpieszy ! chcialabym mieć już pewne sprawy za soba a to ciągle się wlecze ... Katiu - naprawde cierpliwosci - zobacz ja staram się ponad dwa lata inne dziewczynki jeszcze więcej - musimy wierzyć że się uda - bo czym bez tej nadzieji byłoby nasze życie ? ciesz się życiem, planuj, dzialaj , masz jeszcze wiele czasu , a jak Cie nerwy biora na to wszystko to idz do lekarza i weż sie starannie za Was - może to pomoze ? ciekawe co u Justynki M. czy maluszek juz na swiecie ? pozdrawiam wszystkie dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dianko dziekuję za zdjęcia, wyglądasz pięknie, nie widać, że wogóle byłaś w ciąży, taka świetna figurka :) fryzurka ładna :D siostra też ładna, śliczną miała sukienkę. A gdzie zostawiliście Dawidka??? Pewnie Justynka już urodziła, bo zawsze się meldowała że jeszcze 2 w 1 :P Trini a ty dalej do tego z Warszawy jeździsz? Może zmień na tego co kiedyś mówiłaś, że masz namiary!!! Ja narazie dreptam w miejscu, mąż mnie wkurza, że nie robi tych badań, normalnie cos mu zrobie kiedyś :( Pozdrawiam dziewczynki, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
Karolciu mi tez sie dostało dzis za mojego mezusia - niestety nie zrobil badań przed wyjazdem w sumie miał się zglosic do lekarza na poczatku wrzesnia - nie poszedł bo był zabiegany a ja dzis musialam się nasłuchac ze on chyba sobie nie bierze tego wszystkiego na powaznie i czy my chcemy miec dziecko czy nie ! także bierz męza za bety i do dzialania - bo moze i on ma problem im szybciej tym lepiej ! u mnie w miescie nie ma dobrego lekarza - sami normalni ginowie - nie za bardzo lapiacy temat nieplodnosci ... w Łowiczu jest fajny lekarz ale taki by prowadzic ciaze ... jezeli zdecyduje się na zmiane to bede chodzic do tego co Pazia - ale to tez w W-wie ... niestety taka wizyta to cala wyprawa ja dzis wyszlam z domu o 10:20 a wrociłam 15:40 - byłam padnięta ... pospalam sobie godzinke - teraz juz jest lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam miesiac temu u nowego, jechałam ok. godzinki autobusem, ale cóź, poświęce się byleby cos to dało no i własnie kazał mi przyjść już z wynikami męża, a tych jak nie ma tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Diana - dzięki za fotki - figura marzenie - nic a nic nie widać, że jesteś świeżo upieczoną mamusią:) Sukienka i fryzurka też bardzo ładne:) Ucałuj i wygłaskaj Dawidzia - i mam nadzieję, że do kolejnej wizyty wszystko się ładnie unormuje i maluchowi nie będzie groziła żadna operacja:) 🌻 karolcia - nie denerwuj się na chłopa - wiesz ile to dla nich znaczy takie badanie - normalnie zastanawiam się co by to było, jakby nasi mężczyźni kochani musieli chodzić do takiego męskiego lekarza będącego odpowiednikiem ginekologa :D Strach się bać - co drugi pewnie by wymiękał i unikał go bardziej niż wizyty u dentysty, a ogólnie wiadomo, że dentysta jest wrogiem nr 1 co drugiego faceta, bo co drugi facet się go boi jak diabeł święconej wody:D Mój się w każdym razie boi:D 🌻 tryni - jeżeli czujesz, że Twój gin robi w stosunku do Ciebie mniej niż mógłby zrobić - zmieniaj go na samym początku! Ja zmarnowałam tyle czasu przez gościa, któremu bezgranicznie w tej dziedzinie zaufałam 🌻 katia100 - nie denerwuj się:) Nie ma się co stresować, bo stres wcale nie pomaga poczęciu dzidziusia. Więcej dystansu. Opracujcie sobie z mężem jakąś wspólną strategię działania i zaczynajcie walczyć:) A nerwy póki co na bok - może nie ma wcale większych powodów do niepokoju?:) 🌻 jadirko - dziękuję Ci jeszcze raz za odpowiedzi na moje pytania:) Dziewczyny - nie wiecie przypadkiem czy jest możliwość zrobienia testu penetracyjnego na NFZ? Jeżeli podczytuje nas ktoś kto się orientuje w tym temacie - poproszę o odpowiedź tutaj albo na maila:) Jak już lecę desantem z tymi badaniami to może i to by trzeba zrobić - kto wie?! W końcu istnieje jakaś przyczyna tych ciągłych niepowodzeń! A jak już wykluczę wszystkie przyczyny z medycznego punktu widzenia, wtedy zostaje jeszcze medycyna niekonwencjonalna i inne czary mary... No a jak już całkiem nic nie pomoże to i tak będę miała własną dzidzię - choćby adoptowaną!:) Jenyyy czemu to aż tyle musi trwać?!!! 😭 martiko - ja też nie wiem jak to z tą moją owulką. Zawsze była bardzo późno ok 17 dc, teraz ostatnio mierzyłam tempkę i wykazało 11-12 dc. No i teraz mam dylemat w związku z badaniami: muszę zrobić estradiol ok. 2 dni przed owulką i ciekawe jak ja mam strzelić żeby trafić:O Tempka mi nie pokaże wcześniej tylko już po fakcie... Ale chyba na wszelki wypadek pójdę na badanie 11dc. Większa szansa że będę przed owulką niż jakbym poszła 14dc. A tu jeszcze cholercia akurat w tych pasujących mi dniach wypada weekend:P martynia, mariejka, mychass, paula i cała nieobecna reszta - 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×