Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

za fraki męza - zmobilizuj go - bo leczenie plemnikow trwa - takie male odchylenia zaleczaliśmy poł roku - takze - nie ma na co czekać ! chyba ze on nie jest gotowy na dziecko i dlatego odwleka badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę ze to możliwy powód, niestety :( ale ja też nie mogę tak czekać i czekac. Bo jak on w końcu zachce, to moze być za późno :( tymbardziej że musi być coś nie tak, skoro tyle lat sie nie udaje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko - facet musi po prostu do tego dorosnąc - moj tez na poczatku nie chcial - jeszcze nie bo szkoła - po szkole - jeszcze nie bo bralas pigułki i organizm mus odpocząc - potem z lękiem sie staraliśmy i chyba jak na poczatku przez pierwsze poł roku nie zachodziłam odczuwal ulge - potem troszke niepokoj dlaczego nie - na badania zgodził się bez żadnego ale ... wczoraj bylsmy u znajomych mają 4 miesiecznego bączka - malutki tak się umiechał do meza ze ten topnial pod jego wzrokiem - wiem ze pragnie dziecka - bardzo - powiedziala ze nie wyobraza sobie zycia bez dziecka - naszego dzidziusia - popłakalam się ... musiałam na te słowa długo czekac - ale warto było ... te wszystkie badania i wizyty u lekarza zmieniły nas - doroslismy do bycia rodzicami - moze u Was tez tak bedzie ? popros męza o badanie - albo sama umow go na badanko - nie bedzie mial wyjscia - ja tez tak zrobiłam - potem jest juz z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Dziewczynki bylam dzis na becie. Jutro wyniki. @ brak i nic oprocz bolacych piersi jej nie zapowiada. Gdzie tli sie nadzieja ze moze jednak? Bardzo dziekuje za zdjecia. Wszystkie cudownie wygladacie :) Dianka jak modelka - po prostu przeslicznie. Siostra piekna panna mloda. Paula - wspaniale wygladasz. Trynitko - piekne wakacje i piekna dziewczyna. Mowilam ze cudo do Egiptu sie wybralo ;) Jadirko - dziekuje za modyfikacje :) Luz !!! To jest recepta. W niedziele spotkalam sie z kuzynka meza co tez ma pco, jest w 26 tyg. ciazy..i zaszla jak juz sobie odpuscila. Nie mozna sie stresowac..po prostu i wlasciwie czekac na tchnienie Boze. Dopomoc tylko medycyna naturalna. Jest to strasznie trudne jak wszystkie o tym wiemy, ale nie niemozliwe :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka 🌻🌻🌻 Odrazu piszę: DIANO - zdjecia z wesela rewelacja! wyglądałas po prostu pięknie !!! jesteś teraz taka kobieca - za Dawidka trzymam kciuki,żeby po przepuklince ani śladu nie było juz w listopadzie! A mi się kochane zaczęła uczelnia od pażdziernika..całe szczęscie zajęć mało i jakoś daję radę ;-) a najważniejsze,że do pracy nie chodzę wcale ;p Trzymam kciukasy za was 🌻❤️🌻❤️ przesyłam duzo zmasowanych Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx małych fasolków dla każdej z was ! muszę odwiedzić mojego Endo i zobaczyć jak moje płatki tarczycy sobie radzą - bo chyba euthyrox50 już nie starcza,ale Tsh jeszcze w normie....uufff a Tobie Triniu jak idzie z Endo?! tabelkę uzupełnię pod koniec tygodnia bo to już 15tydzień ;-) papapappa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, to jakoś skontaktuj sie jutro z nami, może tym razem będzie twój dzień :) 👄 akasiu, powodzenia na studiach i nie przemęczaj się, chociaż jak beda zaliczenia to łatwo mi mówić, ale mam nadzieję że rosnące maleństwo pozwoli mamusi zdawać ładnie egzaminy :) ale ten czas leci już 15 tydzień, wow :D mój M to jakiś dziwny, Trini wiem, ze musi dorosnąć, ale znów bez przesady, żeby przez 3 lata się nie zastanowic, ze chyba cos nie tak :( juz sama niewiem. Niekiedy jak próbuje z nim gadać, to twierdzi, że dziecko jak będzie to będzie - to raczej nie jest dla mnie pocieszenie 😭 czasami myśle że on wogóle nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - nasza Justynka jest już mamusią:D Informacja z pierwszej ręki:D od Omegi:D Przekonajcie się same na justynkowym topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my slę, że Justynka nie będzie mi miała za złe, ale poprawiam tabelkę: Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............22...................ok.23 .10 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 Surfitka/Kraków...........27.............33?............ ...........06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ .......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... ..31.10.07 voltare ........................30.............65................... ...28.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.19.10.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.27.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16............ ...........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.......................17.10 .07 Mariejka28..................29...............9.......... ..........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ...........26.11.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Paula76/Olsztyn...........31............35.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............28............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............25.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............13.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn........Adrian....................08.10.2007 :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie że maluszek juz na swiecie - ale chłopisko z niego 58 cm i ponad 4 kg wagi - ummm - bedzie co dzwigac :D akasiu - w środe ide na kontrole Tsh - tak jakos mi zeszło ze nie umiem sie zorganizować - do tego te hsg - jutro czeka mnie wydzwanianie po 3 palcókach - i zobacze gdzie sie da zapisać - cholerka mnie czasem bierze na to wszystko - bo juz sily nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boziu ,ale super wiadomość.Najważniejsze,że cali i zdrowi i z Adrianka kawał chłopa!!!!!!!!:):):) Akasiu-dziękujemy za fluidki,trzymaj się i co złe niech Cię omija🌻 Paula76-no to teraz ty następna:) Katia100-próbowałam posłać ci meila ,ale odbija może mam zły adres meilowy.Nie stresuj się ,zobaczysz wszystko będzie ok i szybko zostaniesz mamusią. Surfitko-koniecznie pisz jutro co i jak,Boże kochany oby się udało:) Pozdrawiam reszte dziewczyn i zycze spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej radochy niemoge jeszcze czegoś nie skrobnąc,mam nadzieje że się nie pogniewacie,że złoże życzenia od nas wszystkich- JUSTYNKO-to dla Adrianka Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci,[wszystkie topikowe ciotki], abyś każdą wylaną łezkę odpłacił rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto:) JUSTYNKO-myśle,że Adrianek tak właśnie pdziękował by Wam za to ,że daliście mu życie i tak bardzo go kochacie; Urodziłaś mnie mamo, i dzięki Ci za to. Ale również do tego potrzebny był Tato. Wiec Kocham Cię Mamo, i wiem doskonale, ze mogę Ci ufać, wierzyć w Ciebie stale. Małe moje rączki, serduszko gorące, nikt mnie tak jak Mama nie kocha pod słońcem. I kiedy mnie całujesz, przytulasz do siebie to jest mi cieplej niz. słońcu na Niebie. TO DLA WASZEJ TRÓJKI 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - nic dodać nic ująć:) justynko - jeszcze raz gorące uściski dla całej Waszej szczęśliwej trójeczki:) a wszystkim psiapsiółkom życzę kolorowych snów:) dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... juz wstalm i od rana działam - zapisalam się na hsg na 30 pażdziernika - także kochane - mam nadzieje ze po tym badanku okaze się ze wszystko oki i juz nie bede się tak bardzo bac ze coś nie tak z moimi jajowodami - marze o tym innej opcji nie biore pod uwagę ... u mnie dzis 14 dc - przytulanki w toku - ummm- naprawde moj kitek jest pelen werwy :) az sie smieję ze chyba to po tym egipskim slonku tak mu się naładowały akumulatory ... ;) zmykam na kawusię ... Pozdrawiam nasze mamusie, dziewczynki ze słodkimi brzusiami i wszystkie oczekujace na fasolkę ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop jest tu kto ? ale jestem zla ... bylam wczoraj u gina no i mial mi zrobic badanko ktore mnie dopuszcza do hsg - czyli posiew z kanalu szyjki - ale zrobil mi cos innego - Rc czyli cytologie sluzu szyjkowego - i teraz musze jeszcze raz robić - wrrrr - chyba mu powiem na nastepnej wizycie ze buja w oblokach - do tego skasowal mnie 70 zł za to badanie a dzis dowiedzialam sie ze w szpitalu u mnie robia posiew za 20 ... ale jazda ... chyba beda leciec głowy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam upoważniona do przekazania tej nowiny od Surfitki!!!!!!! no i jak myslicie - jaka jest wiadomość??????????? : 1000000000000000000000000000000000% pewności, że TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! co za tydzień! Najpierw Adrianek sie pojawił, a teraz Surfitka!!!!!!!!!!!!!!!! HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! ALe wieści jeden maluch na świecie ,a drugi w brzuszku SURFICIU kochana najszczersze GRATULACJE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dziekuje Omego za przekazanie wiesci :) Jestem w ciazy..jak to cudownie brzmi. Beta - 844. Wszystkim Wam zycze tych lez radosci ktore ja dzis wylewam i przyszle babcie tez przy okazji. :) Sle pierwsze i mam nadzieje nie ostatnie fluidki XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX I nie wiem jakim cudem znajduje sie w tabelce nr 2 Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............22...................ok.23 .10 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ .......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... ..31.10.07 voltare ........................30.............65................... ...28.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.19.10.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.27.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16............ ...........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.......................17.10 .07 Mariejka28..................29...............9.......... ..........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ...........26.11.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Paula76/Olsztyn...........31............35.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............28............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............25.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............13.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............5........................06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn........Adrian.................. ..08.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu - gratulacje - coś czułam pod skóra ze tym razem Ci się uda ale fajowo i to wtedy kiedy jestes w Polsce ... nie tracę nadzieji - Tobie się udało to i mnie moze tez kiedyś sie uda - superowo - ślę buziaki i łapie fluidki - poniewaz się staramy to nie trace wiary ... a może w tym miesiącu mnie też się uda - albo po hsg - zobaczcie zawsze po hsg dziewczynki zachodza w ciąze - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu-GRATULUJE!!!!!,Ale wieści oby tak dalej leciał i jedna po drugiej obwieszczała nam takie wieści. Surficiu-gorąco będe sie modlić za ciebie i maleństwo,niech wszystko idzie gładko i bez żadnych komplikacji.To prawdziwy prezęt od Bozi dostałas,modlitwy twoje i nasze nie poszły na marne ,ale prosto do nieba,a ty jesteś tego kolejnym przykładem. Poryczałam sie z radosci zbyt duzo emocji w tak krótkim czasie,ale takie wieści mogą byc codziennie-na wszelki wypadek kupie sobie zapas chusteczek higienicznych:) Pozdrowienie dla reszty dziewczynek i łapcie fluidki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejusiu :) ale wspaniałe wieści, Surfitko, ja też czułam ze teraz musi się udac, gorące buziaki, dbaj o to wyczekiwane maleństwo 👄 kurcze tak dobrzez zaczął sie ten tydzień, i jak mówią jaki poniedziałek taki cały tydzień. No to czekamy na kolejne wieści :D Trini, napewno po hsg sie uda 🌻 po takich wiadomościach to wierze ze każdej z nAs sie uda, NAPEWNO!!!!!!! Buziaki, idę świetować :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ale wieści co nie?!:D Nasza Surfitka w ciąży!!! Pięknie:D Oby każdy kolejny dzień tego tygodnia, miesiąca itd przynosił równie radosne wieści - po kolei każdej z nas🌻❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Justynka i Surfitka - gratulacje, super wiadomości, oby takich więcej:):):) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!!O Boże jestem druga w kolejce, zaczynam sie powoli bać:) Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............22...................ok.23 .10 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.09.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ .......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... ..31.10.07 voltare ........................30.............65................... ...28.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.19.10.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.27.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16............ ...........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.......................17.10 .07 Mariejka28..................29...............9.......... ..........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ...........26.11.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Paula76/Olsztyn...........31............35.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............30............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............25.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............13.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............5.............. ..........06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn........Adrian.................. ..08.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! O Boże co za wiadomosć:) aż mam ciarki:)!!! Surfitko moje gratulacje❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 to naprAwde cudownie, aż nie moge uwierzyć, widzicie ze nie trzeba tracić nadziei, uważaj na siebie a właściwie na Was:) anisik ja własnie wczoraj patrzyłam na tabelkę i pomyślałam, ze jeszcze dwie dziewczynki i moja kolej, myslę ze zleci nam szybko:) dla pozostałych XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... co tak cichutko ostatnio a naszym topiku ? wieczorkami nie moge za bardzo się do Was przysiadac - bo mezus okupuje komputer - kończy kolejny moduł programu - a na laptopie nie mozna podlączyc netu - bo potrzebny jest jakies urzadzenie i odpowiednia konfiguracja - a niuniek nie ma czasu teraz na zabawę - pochlania go praca - ummm - no tak ja nie pracuje to on musi za dwoje ... Strasznie sie ciesze z ciązy Surfitki - po prostu poczułam ze jak jej się udalo to mnie na pewno tez się kiedys uda i jakoś jest mi lzej ... juz nie moge sie doczekać - prszygotowań na przyjscie na świat maluszka ... urządzanie pokoju, kupowanie ubranek, wozka i innych gadztów dla maleństwa - do tego kupowanie sobie ubrań ciążowych - jejku ale wybieglam myslami do przodu - ale tak sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Tak dawno mnie nie było i jakie zmiany tutaj :))) Przedw szystkim Justynko GRATULACJE !!! Mam nadzieję, że z Synkiem czujecie się dobrze. Surfciu !!! :)))))) Moja radość nie ma końca. Bardzo się cieszę z Waszego szczęścia. Fluidki łapię pełną garścią :)) pozdrowienia dla reszty koleżanek, wpadnę wieczorkiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Surficiu moj sen sie ziścił, wysniła mi sie ta twoja ciąza i jest :) ratuluje, ale współczuje, teraz najgorse nerwy przed Toba w sumie az do 3 miesiaca, ja tego okresu pocatkowego najbardziej sie boje bo juz 2 razy moje nadzieje sie rozwiały ale w Twoim przypadku bedzie inaczej. Pisz nam jak najczesciej co sie dzieje i czy wszystko ok !! POzdrawiam przyszlą mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×