Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

jadirko - dziękuję Ci za zdjęcia dziewczyn:) A na gg to dzisiaj nic od Ciebie nie dostałam... Chyba że wspominałaś o wczorajszej wiadomości... akasia i kukusia - obie wyglądacie super! I nie chcę czytać więcej żadnego biadolenia co do wyglądu - kukusiu - zwłaszcza to do Ciebie się odnosi!:P Fajna fryzurka:) jadirko - bo to wiesz jak jest z tym chwaleniem - jak już nabrałaś takiego rozpędu to szkoda Cię za dużo chwalić, żebyś za szybko na laurach nie osiadła:P A tak poważnie - to sama wiesz jak to jest - każde najmniejsze badanie wykluczające kolejne niedogodności jest milowym krokiem na drodze do dzidzi - a Ty zaczynasz stawiać coraz większe kroki - więc życzę Ci żebyś nie musiała kroczyć bez końća tą długą drogą, tylko żebyś doczekała się tej swojej wyczekanej dzidzi na jednym z wcześniejszych jej etapów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki juz jestem I grzecznie odpowiadam na wszystkie pytania :) JAdirko super sie spisałas zuch dziewczynka :) i tak dalej , jak bedziesz miala wszystkie badania to nie ma bata musi sie udac:) ( Chwale Cie zeby sie podlizac zebys mi podesłała te zdjecia ) Oczywiście zartuje ale tak na marginesie bardzo podobo mi się twoja postawa, bo ostatnio to miałaś małego doła a tu naraz wziełas los w swoje ręce Suoer . Co do mojego testowania to ja mam na 26.11 -ta ze duzo czasu. Ale co do do testu na betę to opowiem wam historię z tamtego miesiąca. Oczywiście nie wyczymałam i lekarz powiedział ze juz po 10 dniach powinna wyjśc. W domu miałam jeszcze jeden test płytkowy z moczu więc go zrobiła -czywiście negatywny ,wię za pare dni poszłam w 12 dniu na bete i pani jak już pobrała krew i skasowała mnie na 35zł to powiedziała ze wynik będzie za dwa dni bo właśnie wysłali próbki do krakowa. Jak bym była 20min wcześniej to bym zdążyła, (ale ona dyskutowała z koleżanką i dlatego tak długo czekałam w kolejce) :( A gdy wkońcu przyszłam po wyniki to ich nie było i musiałam ganiac po szpitalu do laboratorium i szukac wyników:) I tak to ze Szpitalami I oczywiście był ujemny a wieczorem dostałam @ :( i Ryczałam jak bóbr -Misiek nie wiedział jak mnie pocieszyc -Dostałam kwiaty zebym choc na chwilke sie uśniecheła, I jeszcze cos mi sie przypomniało: kilka dni temu znajoma opowiadała ze była u bioenergoterapełtki i nakuwała ja igiełkami bo poszczykło ja w barku . I gdy tak sobie dyskutowały i opowiadłay o różnych przypadkach to ona jej opowiedziała ze miała kilka kobiet, które nie mogły zajśc w ciążę, nie było przyczyn a ona spowodowała ze udał im sie . Ponieważ pomogła im rozluźnic mięśnie macicy i jajowody -Dokładnie nie umię tego opisac ale mówiła ze poprostu zmniejszała napiecie u kobiet. On nie wiem moje drogie czy zrozumiałyście moje wypociny ale myslę ze tak :P Papa dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elizko, nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale ja w cyklu w ktorycm zaszlam chodzilam na akupunkture..gosc mnie nakuwal bo wyczul we mnie silne napiecie i wlasciwie nie nakuwal jajnikow ale kul zeby mnie odstresowac. Moze i to jakies rozwiazanie..jakbys chciala moge dac ci namiary na goscia. Jest lekarzem medycyny i ma gabinet w Krakowie. Mnie strasznie zaskoczyl, bo powiedzial mi o mnie rzeczy ktorych nie mogl wiedziec..badajac tylko moj puls. Jadirko, a mozesz i mi przeslac zdjecia Akasi :) Kochane, nie mam czasu pisac w pracy bo siedzi tymczasowo ze mna dziewczyna i patrzy co robie..tzn ja ja mam czegos nauczyc ;) Tryniu, uszy w gore...zobaczysz ze wkrotce bedziesz mama. Pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.....🌻 Przepraszam ze tak zadko pisze ale nie mam za bardzo czasu ...praca poprostu....:Pprzeczytalam Was do konca bo mialam zaleglosci, takze jestem juz na biezaco...przy okazji zmieniam tabelke .Za wszystkie trzymam mocno kciuki, dziekuje za zdjecia i goraco caluje👄narodzone dzieciaczki ,mamusie i te zaciazone jak i starajace sie .....bedzie dobrze , modle sie za Was codziennie...a teraz zmykam pod prysznic i do mezulka....papa 🖐️ Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24....................15.1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... .28.11.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............30.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............20.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........13................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!!!!!!!! Mam dola:(i wszystkie nieszczescia mi sie zwalaja na glowe:(mam wszystkiego dosc. Moze potem cos napisze. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolilam sobie zmienic tabelke Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15.1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............66................... .. 23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 05.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............30.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............20.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........13................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzioewczynki. Ja wczorajj byłam na usg i wychidzi na to ze obydwa pecherzyki pekly. A jedyne co sie ze mna dzioeje to straszny bol piersi i jestem tak zła ze co 5 min wyzywam na meza za chwile placze, szok i masakra, sama juz ze sona nie wytrzymuje ale wiem ze to skutek tych lekow wszystkich i nerwow bo dowiezialam sie ze to był moj ostatni stymulowany cykl juz nastepnego nie moge miec bo prawy jajnik jest powiekszony ten ktory był teraz stymulowany wiec lekarz boi sie ryzykowac przestymlowanie bo wted grozi mi stan zaaln jajnika. No jak juz mowlam mam pecha. BYlismy tez wczoraj w Olkuszu i kupilismy autko, seat cordoba combi, zmienilismy auto juz pod wzgledem dzieci ale narazie ich nire ma i sie nie zapowiada :( O zmykam bo mam dzis goscia, przyjaciolka ktora ma blizniaki przyjezdz trche u mnie odpoczc od dzieci.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolilam sobie zmienic tabelke Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............66................... .. 23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 05.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............31.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............20.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........13................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007 czesc kochane:) \\trinity skarbie głowa do góre nie załamuj się zobaczysz że doczekasz się maleństwa i pozostałe dziewczynki też ❤️ dzięukje za zdjecie- pięknie wygladacie:) uciekam do łózka całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie dzisiaj piękne słoneczko świeci. No i dobrze bo i dzień przyjemniejszy jak na dworze pięknie. Uszka do góry, będzie dobrze ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj wieczorem była paskudna mgła a ja akurat jechałam samochodem nic nie widziałam brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zawsze jak ja wchodzę na necik to żadnej nie ma. szkoda. chciałam wam powiedzieć że miałam w nocy okropny sen i normalnie się obudziłam z takim wielkim przerażeniem że aż mnie brzuch bolał. Mam nadzieję że niezaszkodziłam tym mojej kruszynce, bo byłam naprawde zdenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorkowy szary dzień. Ja wczoraj wróciłam od mamy i siedze sama w domu bo M całymi. dniami pracuje. Jeszcze raz dziekuje za wszystkie ciepłe słowa. Dziewczyny trzymam kciuki za Was wszystkie i wierze ze w końcu sie uda,życze Wam tego z całego serca. Dziękuje za zdjątka ślicznych dzieciaczków i Kukusi - mam pytanie do ciebie,do którego tc brałaś duphaston? Poprawiam tabelke bo już 14 tydzień leci Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............66................... .. 23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 05.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............31.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............20.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........14................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu jakos w tonie wierze, straciłam juz swoja szanse teraz zostaje bez lekow bez badan bez niczego, wegetacja... przykro mi i jakos mam nerwy coraz wieksze na to wszytko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelajna
mego brata dziewczyna wogle niebrała tabletek i ani gumek nieuzywali i 4 lata starali sie o dziecko i teraz majo slicznego chłopaczyka który ma rok i 6 miesięcy głowa do góry :) oni sie starali i niepoddawali więc ty tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej martwia mnie tlko Swieta. W zeszłm roku byłam pewna ze kolejne swieta spedzimy juz we trojke a tu nadal lipa, straznie mi sie plakac chce. To juz 2 lata staran a mnie szlak trafia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelajna
eh Rozumiem Cie ale niepoddawaj sie moze i to niepocieszy ale inne małżenstwa wogle dzieci niemogo miec a ty jeszcze masz tyle dni i chwil w których postaraj sie :) zycze ci szczescia:) i slicznego dzidziusia ...ajj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelajna dziekuje za pocieszenie ale po dwoj poronieniach to juz nie jest takie proste pozbierac sie, czas leci a my nadal sami. Przeplacze te swieta i jakos bedzie, kurcze ja juz wyje, o nie przemeczam was moimi nastrojami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... martiko - nie martw się nie jesteś sama - ja tez co roku składam sobie przyżeczenie ze kolejne święta to już bede we trójkę - niestety nie jest tak - a latka lecą - w maju 31 mi stuknie a tu \"ani słychu ani widu\" :( wczoraj obejrzałam sobie stronki o adopcji - jakie warunki trzeba spełniać - lecz mój kitek mówi ze jeszcze za wcześnie na tego typu decyzje bo jest jeszcze przed nami jeszcze wiele innych rozwiazań jakich jak stymulacje, inseminacje lub in vitro ... w sumie to on jest pewnien prawie na 100 % ze uda nam sie naturalnie - kocham go za ten optymizm ... mychass co to za smuteczki się wkradaja do serduszka? wielkie buziaki dla naszych mamusiek 👄 ansiczku, martyniu, akasiu, kukusiu, destination, ksenieczko, surfitko ❤️ dla starczek 🌻 byśmy nigdy nie traciły nadzieji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarbeczki🌻 Elizko333-wysłane zdjęcia.Dziekuje za pocieszenie:)Miałaś przejścia z tym testem,ale mężus kochany umiał Cię pocieszyć.Mój pewnie by na to niewpadł:( Voltarko to ten link o szczepionce: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=13090&postdays=0&postorder=asc&&start=390 Surfitko-zdjęcia posłałam.I szkol nową pracownice,cierpliwości:) 👄dla maleństwa od cioci... Martuś24-super,ze jesteś ,ale częściej prosze.🌻 Mychass-dopadła Cię @ 😭 Martika-nie martw się ,a moze sie własnie udało.Zycze Ci tego. Super takie autko!!!!! Martyn-ia-🌻 ;Akasia🌻;kukusia🌻;trynitko🌻 kseńka🌻;Karolcia🌻;Matt🌻,Dianko🌻; JustynkaM[kwiat;paula🌻 Mnie dziś choróbsko jakies bierze ,spałam dzis do 10,potem padłam i wstałam o 14 szok.Dziękuje za słowa poparcia ,żartowałam ,z ty chwaleniem.Ale wiecie,że jesteście kochane. Pozdrawiam wszystkie i jeśli któraś pominęłam przepraszam. 10000👄dla naszych topikowych maluszków i życzenia zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu ja już dokładnie nie pamiętam ale chyba między 16 a 17 tygodniem po prostu wcześniej na wizycie gin stwierdził że od początku jest dobrze i pewnie ten duphaston jest niepotrzebny, ale zwarzywszy na to co było wcześniej to stwierdził że lepiej dmuchać na zimne. i wtedy przepisał mi 2 opakowania leku i kazał wziąść je do końca i finisz. potem już byłam u niego jak niebiorę i jest dobrze. A ty Kseniu do kiedy bierzesz? Pamiętam że chyba Martynia miała do 20 tygodnia brać. Martika niemów tak, bo wcale nie wyczerpałaś swojego . Jeszcze będziesz mamą zobaczysz. A przynajmniej wiesz że możesz zajść. Ja się też tym pocieszałam, choć też niebyło mi lekko. Mój pierwszy dzidziuś właśnie teraz na dniach by się rodził........ W święta jest najgorzej, wiem coś o tym bo i Boże Narodzenie i Wielkanoc przepłakałam. Wielkanoc najbardziej bo wtedy był najświeższy ból. Musisz wierzyć że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
witam Trinity mam do ciebie pytanie jak długo jz sie staracie bo poczytuje sobie wasze wypowiedzi od dłuzszego czasu bo ten problem mnie tez dotyczy ja z mezem staramy sie od dwóch lat a leczymu od niecałego roku i chciałabym zapytac jesli mozna czy Ty tez miałas propozycje inseminacii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wpadam się dzisiaj tylko przywitać. Im bliżej godziny \"zero\" tym bardziej ja nie potrafię zebrać myśli... Surfitka - być może właśnie ta akupunktura pomogła trochę dzidzi odnaleźć drogę do Twojego brzuszka. Napisz mi proszę ile takich wizyt odbyłaś? mi się udało namierzyć w mojej okolicy kobietę, która leczy akupuknturą, ale specjalizuje się raczej w innych chorobach. Alternatywnie szukam dalej... Do krakowa niestety mam trochę daleko:( mychass - bez względu na to co oprócz @ popsuło Ci dzisiaj humor - nie daj się zmorze!;) martika - gratuluję zakupu! No jak już autko jest to pasażer(owie) też się z pewnością wkrótce pojawią. A może owe zmiany nastroju to właśnie zapowiedź ich pojawienia się?:) Nie smuć się - dla każdego w końcu musi zaświecić słońce!:) martynia - właściwie zerkając do tabelki człowiek widzi jak ten czas szybko leci... Jeszcze tylko 10 tygodni - patrz - Surfitce na liczniku tyka już 11 tydzień ciąży - a wydaje się jakby zaledwie kilka dni temu oznajmiła nam ona swoją radosną nowinę - tak samo Wam: Tobie i Lence - te ostatnie kilka tygodni zleci w mgnieniu oka - życzę Ci tego, abyście obie wytrwały \"w całości\" do samego końca 🌻 kukusia - dziękuję za maila - widzisz - od razu lepiej takie coś się czyta;) ksenia - głaskanko dla maleństwa! tryni - właśnie święta są najgorsze i najgorsze jest składanie życzeń przy opłatku - ja rozumiem, że wszystcy życzą nam z dobrego serca i dobrej woli \"powiększenia rodzinki\" ale przez takie życzenia potem mam skopane pół wieczerzy wigilijnej:( A mi 31 stuknie w marcu - ech - jeszcze szybciej:( jadirka - dziękuję za podanie linka - zaraz sobie poczytam:) nikolusia - widziałam że założyłaś wczoraj topik na ten temat. Są na innych topikach dziewczyny, którym się udało za pierwszym razem -złapałam też kontakt z dziewczyną, która dzięki mojemu lekarzowi ma w tej chwili bliźniaki:), między innymi dlatego ja przynajmniej zdecydowałam się spróbować - za 3-4 dni będzie wszystko jasne jeżeli chodzi o efekt końcowy. 😘 dla wyszystkich bez wyjątku! Robiłaś jakieś badanka? Wiesz jaki problem u Was występuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
dziekuje za odpowiedz my sie leczymy od półtora roku ale pierwsze pół roku pani doktor nas zbywała dopiero od kwietnia znalazłam doktora ktury jest specjalista od niepłodnosci juz duzo parom pomógł porobilismy badania niedawno miałam droznosz i czekamy na okres a potem USG i jakis zastrzyk i mamy prubowac niewiem jak długo jest to pruba ile miesiecy i po jakim czasie inseminacja mam metlik w głowie niewiem coo tym wszystkim myslec...... widze ze juz długo tu piszecie a nie doczytałam sie jeszcze o inseminacii co prawda nie czytałam wszystkich wypowiedzi byc moze zescie juz o tym pisały. skoro niekture z was juz tak sie długo lecza to czy wam nikt nie proponował inseminacii czy moze nie chcecie? i jeszcze jedno cz in vitro kosciół popiera??? bo byc moze ze to tez nas czeka dziekuje i pozdrawiam i trzymam za was wszystkie kciuki papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Nikolusia, ivf kosciol nie popiera a wrecz uwaza go za grzech ciezki...czyli zabrania :( A inseminacja to wogole prosty zabieg, ale tak sie sklada,, ze nie kazda z nas ma to proponowane. Voltare, ja u tego \"magika\" bylam tylko 3 razy. Czy pomogl? Cos napewno, choc nie sadze by mialo to decydujace znaczenie, bo pierwszy raz bylam u niego 7 dni po owulacji ..czyli dzidzia juz rosla :) Ale moze pomogl w implantacji ? Pytanie zostanie bez odpowiedzi... Swieta to ciazki czas, mysmy przez 6 lat slyszeli o powiekszaniu rodziny, na poczatku nic z tego nie robilismy sobie, ale potem z biegiem czasu bylo coraz trudniej :( Rozumiem was i wspieram..i chce dac nadzieje, ze mozna..ze sie udaje. Tylko czasem trzeba na to szczescie poczekac.... Pozdrawiam was serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
dziekuje surfitka a jeszcze mam jedno pytanko dotyczace witaminek dla meza czytałam gdzies juz o tym jakies Selezim maca l-karnityna cze mozecie mi cos o tym napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×