Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

nikolusia - ja się staram dwa lata ... pierwszy rok bez lekarzy - tylko byłam raz kontrolnie potem to juz musiałam wyruszyć poza swoje miasto bo u mnie nie było zadnych specjalistów ... nie wiem najpierw myslalam ze trafił mi się dobry gin - specjalizuje się w andrologii klinicznej , był połoznikiem i przeszedł przez wiele etapow naukowych - teraz chyba już trace przy nim cierpliwosc - jedyne co robi to bada mi sluz, przez cały rok jezdzenia nie mialam ani razu usg - takze - sama widzisz raczej porazka ... wymusiłam na nim jednak skierowanie na hsg i pewnie dopne swego ale najpierw musze sie podleczyc bo złapałam jakiegos bakcyka i nie chca mnie dopuścic do zabiegu ... wszystko się przeciaga w czasie a ja już nie mam siły -pragnienie posiadanie dzieciątka zżera mnie od srodka ... do tego przypadkiem wykryto u mnie chorobe tarczycy - lecze się na Hashimoto i już wiem ze to była jedna z przyczyn moich niepowodzeń od kiedy mam wyrowane Tsh cykl wydłuzył mi się o dzień - bez zadnych wcześniejszych plamień - czuję ze powolutku pewne sprawy powracaja do normy ale czy to wszystko nie wiem ? do tego wszystkiego mój maż się tez leczy ... także jest mi niesamowicie trudno - bo wszystko zalezy od nas obydwojga ... to by było po krotce tyle ... na razie nie padło słowo inseminacja czy cokolwiek innego - lekarz mówi ze trzeba sprawdzic jajowody zrobic testy na wrogosc sluzu a potem zobaczymy co dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokelkdnknxkja
:P {kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niklousia proponuje Androvit - jest proponowany przez towarzystwo andrologiczne ... co do in vitro - jeżeli to mialaby byc szansa na to bym w taki sposób miala miec dziecko - to fakt że koscioł potepia ten sposob rozmnaznia wcale nie miałby na moja decyzję wpływu ale to moje zdanie - jestem wierzaca - ale wszystkow granicach rozsadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
my mamy juz duzo badan robione i ja i maz wszystko jest w porzadku tylko maz miał robiona chromatyne i to badanie wyszło zle i to jest powód naszych problemów miałam niedawno robiona droznosc jajowodów i wszystko ok teraz mam czekac na okres i zobaczymu moze sie uda i dlatego pytam o jakies witaminki dla mezusia doktor co prawda nie dał mu zadnych leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolusia - wiem z doświaadczenia, że nie każdy lekarz Ci to zaproponuje. Nie wiem tylko dlaczego. Myśmy do ostatniego jeździli ok.3 lat i cały czas lecieliśmy na tabletkach. W międzyczasie tylko zrobiliśmy hsg i laparoskopię, ale o badaniu hormonów i inseminacji dowiedziałam się niestety z kafeterii. To że się dowiedziałam to super, ale piszę \"niestety\" dlatego, że to nie stąd powinnam się o takich rzeczach dowiedzieć...:O Na samą inseminację - jeżeli nie ma przeciwwskazań (tzn. badanka ok i drożne jajowody) nie czeka się długo - my na wizytę do kliniki pojechaliśmy ze wszystkimi wynikami w środę - i tam od ręki: wywiad, usg, propozycja i w piątek inseminacja. Akurat trafiłam w owulkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
voltare a czy mozesz mi napisac skad ty jestes i gdzie bedziesz miała inseminacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolusia a to badnie chromatyny - to przeciez powazna sprawa - nie znam się na tym ale chyba dotyczy to w szczególności oceny uszkodzeń DNA plemników - jest na to jakies lekarstwo ? co na to lekarza ? - bo moim zdaniem to leczenie obowiazkowe ... bez tego to raczej nieszczescie murowane - chyba ze się mylę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
tak doktor powiedział ze musiał miec w dziecinstwie jakis urac albo cos a ta chromatyna to ma uszkodzona w 35 % to jeszcze nie tragedja mówił mi ze do 50 % jest szansa na dziecko jestesmy dobrej mysli przynajmnie ja bo widze ze mez chyba niebardzo tylko tebo mo nie mówi ciezko jest ale kto to zrozumie jak nie osoba która tego doswiadcza .... a czy ktos miał robiona chromatyne??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolusiu - mój miniek nie mial tego badanka ... niestety w ostatnim badnaiu wyszło mu ze ma patologie budowy plemniczków w 75 % - nie wiem co jest powodem podobno jakieś stany zapalne - za 2 tygodnie idzie na ponowne badanie - wybrał 3 antybiotyki - licze na poprawę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja tylko na chwilkę, bo jestem padnięta. Od 7 rano cały czas na nogach, po południu kurs - już piszę bo chyba Voltare pytała: oligofrenopedagogika :D muszę go zrobić w zwiazku z moim stanowiskiem pracy. Dziewczynki po inseminacji i nietylko - trzymam kciuki :D Trini, zobaczysz że powolutku wszystko wróci do normy, napewno wyniki męża tez sie poprawią 👄 i za niedługo będzie dzidziuś. Odnośnie świąt, to nie bede sie powtarzać, od kilku lat te same życzenia, morze łez, pytanie dlaczego nam sie nie udaje; ale z drugiej strony brakuje nam takiego powera do działania i czekamy na gwiazdkę z nieba; powoli się otrząsamy że trzeba temu pomóc i postanowienia noworoczne juz prawie ułożone :P Pozdrawiam was wszystkie i przepraszam że nie odpisuje każdej ale juz ledwo widzę i znów jakis katar mnie dopadł :( boje się bo u nas jakas epidemia panuje, krąża wirusy a ja 3 raz nie chce być chora. całuski dla wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !! Oj widzę, że coś smutne nastroje was dopadły. Martika, już Ci dzisiaj na GG pisałam, żebyś się nie smutkowała za długo. Mam nadzieję, ze wizyta przyjaciółki Ci pomogła i czujesz się lepiej. Trinitko- moja droga. Ty też główka do góry. Strony o adopcji zawsze można pooglądać. To też czasem pomaga. Buziaczki dla Ciebie ogromne. 👄 Jadirko - kuruj się i niech choróbsko sobie ucieka. Przepraszam, że nie odpisywałam już później na GG, ale wyszłam z pracy i dopiero teraz odebrałam wiadomości. Wygrzewaj się w łóżeczku, pij cieplutką herbatkę z cyrynką i bierz witaminki żeby być silniejszą. Voltare i Elizko ciągle trzymam za was kciuki i jestem z Wami myślami to dla Was 🌻 🌻 Ja dzisiaj dostałam firanę z lamberkiem, którą zamówiłam 9 dni temu. Już wisi :) Jest super i wygląda rewelacyjnie :) Jutro ściągnę zdjęcia z aparatu na kompa i Wam wyślę :) A u mnie znowu etap spokoj. Nie myślę w ogóle o tym czy się uda czy nie. Aż mój mąż się dzisiaj zapytał który mam dzień cyklu, bo coś nic się nie denerwuję. Nawet nie potrafiłam mu odpowiedzieć który :) Musiałam się głęboko zastanowić :) Pozdrawiam wszystkie moje koleżanki i psiapsióły topikowe :) Surfitko i karolciu o Was też pamiętam ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kolezanki sympatyczne! Nie wiem dlaczego tak sadzicie ale do mnie @ nie przyszla, przynajmniej jeszcze nie. Po laparo troche sie cykl rozlegulowal. moj zly humor bierze sie raczej z tego ze moj B.jest z doskoku i zamiast przytulac sie co wieczor ro roznie z tym bywa. Tak sobie mysle zemoze nie dane jest mi zostac mama??:( Pozdrawiam Was cieplutko bo ja zmarzlam na kosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myszki moje ... właśnie wstalam z bólem głowy - nie wiem ale chyba tez mam katar :( własnie dzwonił do mnie mój braciszek - jest chory - wczoraj szefowa nie chciala dac mu dwóch dniu urlopu na wychorowanie sie ale dzis jak go zobaczyła to od razu posłala go do domu - głupota musiał jechac do Warszawy o 6 rano by za chwilke wracac do domu ... w niedziele chrzciny a on jest chzestnym - także same rozumiecie musi byc zdrowy ... ale w piatek ma oddanie waznego projektu w pracy - ehhh ... dzięki dziewczynki za pocieszenie - wiem ze musze uzbroic się w cierpliwosc - tylko to takie trudne czasem ... mychass - podejrzewalam ze to CIe wlasnie trapi - kurcze dlaczego wszystko czasem się sprzysięga przeciwko nam - ja tez nie zrobię w tym roku hsg - bo cykl mi tak wypada ze nijak nie zdaze przed swiętami :( buziole po czole dla wszytskich - ide na kawusie z mleczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mgła ... szaro i buro ... zamówiłm sobie wlasnie perfumki na allegro - tak na polepszenie humorku - minius powiedzial ze moge sobie cos sobie wybrać na mikołaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i od wczoraj zaczełam ćwiczenia na brzuch, posladki i uda ... do sylwestra zmierzam poprawić swoja kondycjęi troszkę zżucic kilogramow - bo troszke się \"zapuscilam \' nie wspominalam Wam chyba ale idziemy na bal - cala ekipą chyba ze 12 osób - zapowiada się swietna zabawa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kosiane kożelanki🌻 Mychass-nie smuć się,bo mi też smutno sie robi. A moze warto zamroźić nasienie jeśli mąż jest w rozjazdach,choć wiem,ze to kosztuje,a po drugie doskwiera samotność.. Przytulam Cię mocno -zobaczysz wszystko sie ułoży :) Tryni -i jak głowa,katarek jest czy przeszło.Niech Cię choróbsko omija. To mnie chyba zmobilizuje do ćwiczeń jak ciebie by zrzucić pare kg.bo sylwester nadchodzi,choć pewnie będzie siedzenie w chacie,ale co tam.Wystarczy ,że wy pójdziecie na sylwestry i potem przyślecie zdjatka i będe cała szczęśliwa. Fajnie isć taka brygadą na taką Nowo roczna impreze i przywitać Nowy Roczek:) A co u mnie -smiać mi się chce bo jak wam pisałam pani laborantka super reke ma do pobierania krwi,ale jak wczoraj byłam na tych 2-ch badankach również pobierali mi krew.A dzis mnie tak łapsko boli i śiniak wielki,ze szkoda gadac.Ręke z trudem zginam. Termin ślubu załationy na św.Wielkanocne,akurat wtedy też mam urodzinki,strasznie się ciesze. Surficiu- wysyłam Ci moje zdjęcia jak obiecałam, Kukusiu-🌻 Pozdrawiam Was i śle 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) mychass - no te chłopy to są czasem bezlitosne!:P A tak poważnie to fakt - smutno jak nie ma pod ręką kogoś do kogo się można przytulić wtedy gdy tego potrzebujemy. A z tym mrożeniem nasienia - to o czym wspomniała jadira - też słyszałam - i ponoć się sprawdza - nawet u tych par które mają słabe parametry nasienia - mrozi się wtedy kilka \"dawek\" żołnierzyków i odpowiednia \"porcja\" gotowa;) Nam jak wyszły pierwsze badanka takie złe to też się nad czymś takim zastanawialiśmy, ale teraz się poprawiło, więc póki co mamy nadzieję, że się obejdzie bez tego:) Tryni - oj - w takim układzie trzymam kciuki za szybkie efekty gimnastyki;) U mnie to jest tak - że mogę ćwiczyć przez 2 tygodnie, a potem zakaz ćwiczeń i męczenia się ze względu na potencjalną ciążę - i w ten sposób to co stracę w pierwsze 2 tygodnie - przez 2 kolejne nadrabiam czasem z nawiązką. Póki co więc nie ma sensu - ot tak tylko trochę żeby być w formie. Mam nadzieję, że po dzidzi zrzucę z siebie to co mi teraz dzięki tabsom przybyło:O Fajne plany na Sylwestra:) A ja nie mam w tym roku ochoty na żadne wypady i nigdzie nie chce mi się wychodzić. Pewnie posiedzimy w domku z K. - no...chyba, że ktoś wpadnie;) jadirko - widzę, że u Ciebie też jest wykwalifikowany personel od pobierania krwi:P Nie wiem od czego to zależy, że jedna się wkłuwa i poiera bez problemu i nie ma śladu, a inna potrafi przez 10 minut majstrować igłą w ciele i za skarby nie potrafi znaleźć w nim żadnej żyły - tak jak u mnie - ostatnio stwierdziła, że żył nie widać i zmasakrowała mi przy okazji cały nadgarstek 😠 Acha - Wielkanoc to też super termin na ślub:) martt - firaneczki pewnie super. Dawaj fotki - popodziwiamy;) Karolcia - czasem szczęściu trzeba pomóc;) Wskakuj do łóżeczka i korzystaj z niego póki jesteś w domu i póki możesz;) Pij jakieś mikstury rozgrzewające i wracaj do zdrowia, bo to dopiero początek zimy i chyba nie chciałabś całej spędzić na L4?;) Buziaki dla wczystkich psiapsiołek!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Trini super plany na zabawe sylwestrowa, my jeszcze nie wiemy gdzie nas rzuci, pewnie do któryś znajomych :) Voltare, oj mogłabym posiedzieć jeszcze na L4 ale z innego powodu, grypa, angina i inne takie to ja nie chce :P kurcze ale juz niedaleko do piątku, będziemy czekać z niecierpliwością na info 👄 Jadirko, super ze też w swiąteczny czas ślub :) ja mam urodzinki końcem marca, tuż po świętach. Mychass, dziewczynki pomyślały o @ bo zmieniłaś termin w tabelce. Trzymam kciuki za was, mroźcie i pewnie się uda 🌻 Martt dawaj foto firaneczek :P ja tez chcę na święta jakieś nowe zawiesic, moze mi sie twoje spodobają to odgapię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie perfumki sobie zamówiłaś Trini? Ja strasznie lubię perfumy, choć mam ich chyba 10 flakonów to chciałabym mieć jeszcze więcej. choć na razie się żadnymi nie fukam bo mnie duszą i trochę mdlą. A sylwester w paczce, najfajniejsza sprawa. Miałam takiego 2 lata temu i było czadowo. W tym roku niemamy żadnych planów i myślę że albo zostaniemy w domu albo pójdziemy gdzieś do znajomych którzy też zostają w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu, ja w tamtym roku byłam na sylwestrze gdzie 5 dziewczyn było w ciąży :P niektóre szalały przy muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - no właśnie nie będzie w piątek bety, bo się dzisiaj dowiedziałam, że u nas tego nie robią, a nie będę jechać do Opola i czekać tam na wyniki - bo to całodzienna wyprawa dla mnie! :( Kupię sobie po prostu zwykły test i tyle - ale poczekam - nie zrobię go chyba w piątek (to będzie dopiero 27dzień cyklu). Jak @ nie przyjdzie to może w sobotę albo niedzielę. Chociaż dzisiaj mnie brzuch zaczyna pobolewać jak na @ więc bym się wcale nie zdziwiła, jakbym nie zdążyła nawet tego testu kupić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko w Wielkanoc mi też się podoba. Idzie wiosna, wszystko budzi się do życia Ja też chcę fotki firanek kukusia@vp.pl A co do kłucia żył to brrrr jak byłam w szpitalu to mnie tak użądzili że mi się zakrzepła żyła i już jest niedrożna i do tego mam taką kulkę wielkości landrynki na ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu dla mnie taniec to narazie nie problem, byłam już na 2 weselach i sie wyskakałam ale jak będzie w grudniu to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare trzeba wierzyć do końca, ja bede :D Kukusia, oj co ci narobili w szpitalu, nieudacznicy. A w sylwestra najbardziej szalała dziewczyna która urodziła w lutym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............66................... .. 23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 05.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............31.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............21.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........14................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×