Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość ten artykuł to lipa-nie czyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!🖐️ ale żeście się fajnie rozpisały - i bardzo dobrze! u mnie za oknem plucha jak się patrzy! Leje, wieje, ciemno, zimno-brrr... Tryni Słonko - qrcze mam nadzieję, że Twój lekarz coś na to zaradzi, a przynajmniej będzie wiedział dlaczego ten wynik Ci tak podskoczył. W sumie bierzesz cały czas ten lek i normalnie Ci po nim to TSH ładnie spadało - coś tu jest nie tak, że nagle zaczęło rosnąć... Trzymam kciuki i mam nadzieję, że Pasek i modlitwa przyczynią się do tego w jakimś stopniu, że będzie się nam dane cieszyć w krótkim czasie z maleństwa:) 🌻 akasiu -😘 dla Ciebie, 🖐️ głaskanko dla dzidzi - wracajcie do nas szybko! justynka24 - dzięki za fajowe fotki - imprezka widać udana;) a Ty super wyszłaś! martyniu - szybkiego powrotu do formy! Dobrze, że już się lepiej czujesz - a Lenka na fotkach na naszej klasie śliczna! Rzeczywiście wygląda na niesamowicie grzecznego i spokojnego malucha;) Ksenia - z maluszkiem na pewno wszystko w porządku - pewnie i jemu udziela się smętna pogoda zza okna i postanowił troszkę poleniuchować;) jadira - oj to dzisiaj pracowity dzień przed Tobą... Ale dasz radę - kobiety to silne stworzenia;) - silniejsze niż by się pozornie wydawało;) Elizka - to nie za dobra nowina z tą koleżanką - ale wiesz czasem pójdziesz na NFZ do przychodni i trafisz na dobrego lekarza, a czasem trafisz prywatnie do konowała, który bardziej zaszkodzi niż pomoże. Wiem, że to jeszcze sporo za wcześnie, ale ja już sobie \"upatrzyłam\" lekarza, do którego chciałabym jeździć będąc w ciąży - naczytałam się super opinii na jego temat na różnych forach - generalnie kobiety są zachwycone. Mam nadzieję, że będę miała kiedyś okazję się sama przekonać o tym wszystkim co czytałam. martt - ja mam pomysł - bierz urlop \"zdrowotny\" (tak jak np. ja:P) - podreperujesz trochę zdrówko, posiedzisz z nami, poleniuchujesz trochę, poprawisz sobie humorek...;) No i jak?:P 😘 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
a ja nie mam zdjec justynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już czekam na pasek. Na pewno nam wszystkim doda wiary i sił. Voltare - poszłabym na zwolnienie i poleniuchowałabym bardzo chętnie. Ale nie stać mnie na to ;) Żartuję :) Ale jesteśmy tylko we 2 z koleżanką i nie moge jej samej zostawić z robotą. Zobaczę może wezmę sobie parę dni wolnego jak będą ferie. Jadira- dzięki wiesz za co 👄 trzymaj się cieplutko i dzielnie dzisiaj :) Trini, bardzo się cieszę, że humorek Ci się poprawia. Wszystko będzie dobrze. Ja jestem na gg, więc jeśli masz ochotę to pisz. Nr już Ci podawałam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt - mi też szkoda kasy na L4 - u mnie to nie tylko kwestia obniżonej stawki ale jeszcze dodatkowo jeszcze kilkusetzłotowej premii - wolę nie ryzykować ;) - powiedzmy więc, że się \"urlopuję\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde człowiek nawet sobie pochorować nie może, bo już mu wszytsko zabierają. Dziadostwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
czesc laseczki:) wczoraj dostala okres ale tak dziwnie odrazu sam czysta krew taka jak z rany:/ brzuch mnie tak bolal i bylo mi tak slabo ze o 12 sie zerwalam z pracy i pojechalam dodomu dzisiaj tez na 3 tabletkach przeciwbulowych jestem masakra:/ jeszcze byla u mnie byla laska od meza co nam sie naprzykrza i mi wmawiala ze mnie zdradziatd kazalam jej odac jakies konkretne dni itd niec si eniezgadza kalmie jak z nut:/ mam dosc zeby mnie jeszcze wpracy nachodzilaszmata ze tak powiem:/ trinity - marudzile chche ja tez taka jestem marud jak mam zly chumor kazda baba sobie musi ponazekac taki nasz urok:P dla wytzskich laseczek gorace buziaki aja mam akiego dola ze... ah...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki, Wpoadłam sie przywitać :-) Fajnie , że zdjecia się podobały. Do Ciebie Tryni - jak zawsze odbiło mi maila , wiec dlatego nie dostałaś - nie zapomniałam o Tobie 🌻 Nie wiem dlaczego tak jest , ale ja nigdy do Trynitki nie moge wysłać maila :-(. Ja jak pracowałam we wczesniejsej firmie i byłam 3 tyg. na L-4 , to miłam lepszą wypłatę o ok.100 zł - także ja nic nie traciłam , bo w sumie jest płatne 80 % ale jak się ma w ciągłości L-4 to wliczają chyba też weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30.............26...................06-07 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.17.01.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ...........ok 27.01.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............29.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........28.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........23................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka....Lenka................... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może mi ktoraś z dziewczynek podesle ... nie wiem ja mam straszni duza skrzynke ... zmykam do obiadku .... na razie kochane ... Katiu - nie daj tej babie satysfakcji - pogodziliscie się z mezem ? jak tak to chyba wszystko pomiędzy wami wyjasnione - a tą \" żmiję \" wysij na drzewo niech Wam zycia nie rozwala ... wyjasnij wszytsko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i od razu pytam o co chodzi z tym pasiekm od sw Dominika ,prosze o wyjasnienie :) Katia -skąd taki babska sie biora -ale tupeciara zeby przychodzic do kogos do pracy i wygadywac głupoty, Straszna desperatka :P Niech spada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie - co otwieram to ostatni jest mój wpis o godz. 15.10 a na stronie głównej pokazuje , że oststni wpis jest o 15.38 - ja nie wiem co sie dzieje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - dopiero teraz pokazały mi się Wasze wczesniejsze posty :-) Trynitko - o moze któraś dziewczyna Ci podeśle , bo ja mysle , że to problem moze jest u mnie , bo żadne moje maile do Cieie nie dochodzą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
hej laseczki zaraz poprawiam tabelke. niedoluje sie ze odstalam @ tylko ze ta krew taka inna i takie zmiany cyklu nagle:( masakra:/ a co do tej laski jestem cala poddenerwowana zzasczepila wemnie znowu podejzliwosc niepewno chche mi sie ryczec cala sie trzese ;( ah zazdroszcze wam ze co prawd aoza problemami z dzidzia wam si euklada ale oczywiscie to sczezra zazdrosc niezlośliwa:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
abelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30.............26...................06-07 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.18.02.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ...........ok 27.01.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............29.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........28.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........23................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka....Lenka................... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
justyna 24 - tak dokladnie widzials to:/!!!!!!! masakra!! ja juz niemam sily:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka - jeżeli chodzi o pasek: http://www.dominikanki.republika.pl/pasek_sw_dominika.html Tryni - zaraz spróbuję przesłać Ci zdjęcia od Justynki:) justynka24 - generalnie jak długie chorobowe i obejmuje weekend to się opłaca, ale mi wtedy zabierają całą premię - a to jest jak pisałam kilkaset złotych - nawet ten \"dodatek\" za weekend mi tego nie wyrówna niestety:P katia - przykro mi z powodu @ - A co do \"wizyt\" moje zdanie jest takie, że z \"byłą\" powinniście zawalczyć razem - może mała konfrontacja - ale we trójkę? Jakby mąż jej raz dobitnie wyperswadował w Twojej obecności jakiekolwiek nadzieje - może dałaby sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
voltare- juz nie raz bylo tak on jej juz mowil tlumaczyl nawet jej prosto w twarz krzyknal wyper.... :/ a widzisz oc sie dzieje:/ teraz znowu jej sie przypomnialo ostatnio tez na pocztaku roku po postatnim sylwestrze byla akcja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiu nic sie nie denerwuj - tylko porozmawiaj z mezem - niech Ci wszystko wyjasni - mam nadzieje ze jest niewinny ! voltare - dzięki za zdjęcia justynki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym może spróbowała nie zwracać na nią uwagi... Po prostu potraktować ją troszkę z góry i być pewną siebie. Nie wdawać się w dyskusje ani rozmowy - jeżeli kobieta ma odrobinę honoru to po jakimś czasie może do niej trafi:O Niech nie widzi, że wyprowadza Cię z równowagi... Chociaż człowiek jak zakochany to czasem myśli trochę innymi kategoriami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
wiesz co mi sie niechche w to wierzyc zavardzo bo po 1 niewlacyzl by o mnie tak gdyby chcial inna:/ no nieiwem mam dola nieiwem co myslec metlik w glowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-227
hej! czy Wy tez czujecie sie dzis takie senne?? masakra no a my juz pełna para mieszkamy ur odzicow nie moge sie przyzwyczaic bo zawse gotowalam dla 2 osob a teraz dla 5 i tak sie porobilo ze ugotowalam dla całej armii :) ja tylko na chwilke bo mam pełno rzeczy do rzpakowania i poukladania ale jak juz dojde do siebie to znaczy wszystko bedzie lezalo na woim miejsc to bede cały czas Was przesladowac. buziaczki dla Was wszystkich :) 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem kobitki!!!!!!!!!!!!!!! Ale miałam do czytanie,nieźle:):) Odrobiona jestem,i do dyspozycji,księdźa przyjęłam nieźle bo sama ,ale prze sympatyczny .Moi się rozeszło Misiek na angielskim,tata w Katowicach,Krzysiek musiał jechać do domu pomóc rodzicom. Ale jestem prze szczęśliwa z wizyty księdza,ale nie bardzo chce tu o tym pisać. Misiek w szkole super-same 4 i 5 tylko jedna 3. I ja też dostałam dziś pasek św.Dominika. Tryni -dzwoniłam do endo.kazał mi zrobić wszystkie badania na czczo. Katia-przykro mi z powodu @,a z tą babą to nie wiem co bym zrobiła,znając siebie musiała bym wyjaśnić wszystko ,bo gryzło by mnie to strasznie.Ona ma jakąś obsesję czy co ??bo piszesz ,że to nie pierwszy raz.Pokarz jej gdzie jest jej miejsce,znajdziesz w sobie siłe,nie pozwól sobie wejść na głowę Paziu -a parę słów do nas choć napisz,a ty tylko tabelkę poprawiłaś:( Justynko24-🌻 Matt-❤️🌻 Mychass-odezwij się do nas????????????? Kseńka-nic się nie martw jak maluszek brykał intensywnie przez pare dni to teraz odsypia.A historiami innych się nie sugeruj,twoja historia jest inna ze szczęśliwym zakończeniem.Po co masz się denerwować.Dla Was buziole👄 Martyn-ia-ciesze się ,że wracasz do formy.Wygłaskaj malutką od cioci jak wstanie nasza topikowa śpiąca królewna-taki maluch to skarb:) Całuski dla Wszystkich👄👄---Akasiu ---dla Ciebie w szczególności wracaj do nas szybko z tego szpitala🌻❤️!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - nie stresuj się - po prostu porozmawiaj z mężem i tyle - każdy związek powinien się opierać m.in. na zaufaniu. Wspólnie musicie stawić czoła sprawie - nie bierz wszystkiego na siebie, bo tylko będziesz się stresowała z powodu pewnie nieuzasadnionych "domysłów". A no i przede wszystkim nie pokazuj jej że udało jej się zasiać w Tobie chociaż najmniejsze ziarenko wątpliwości. A przypomniało mi się, że jak zaczęliśmy się z K. spotykać, to ja miałam przez jakiś czas jego telefon z jego numerem. I kiedyś przyszedł jakiś sms od byłej "koleżanki", to jej coś tam tylko uszczypliwego odpisałam i podpisałam "żona K." :P chociaż wtedy jeszcze o ślubie nie rozmawialiśmy. Od tej pory spokój;) Ale widać tamta miała więcej honoru mimo wszystko. jadirka - no to dzień udany i zaliczony;) I super, że trafiłaś na mądrego księdza. Mi odkąd nasz obecny proboszcz trafił do tej parafii - brakuje takiej atmosfery jaka ogarniała ten Kościół kiedyś. Nie mówię, że latałam tam codzień, ale szłam tam bo czułam, że jest niedziela albo święta i tamten poprzedni jakoś potrafił ludzi do siebie przekonać. Teraz jest albo mowa o kasie, albo o czymś innym ale za to w tak wyszukanym języku, że głowę daję, że 90% z obecnych tam ludzi mimo najszczerszych chęci nie rozumie o czym on mówi, ani nie rozumie znaczenia słów, których używa. Szkoda - czasem potrzeba zwykłej ludzkiej rozmowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Foremkom!!! Odezwałam się ale nie ma o czym pisać. Obroniłam się. Teraz czekam na @, kolejne podglądanko i walkę z wrednym pęcherzolem!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciukole za każdą z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×