Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

kobietki dzis nie mialam za bardzo czasu ale obiecuje ze jutro poodpisuje . buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprostowanie
Ten wpis ssssss to nie Surfitka-ona nie ma wcale polskiej trzcionki Katiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
DO WIADOMOŚCI WSZYSTKICH OSÓB NA TYM TOPIKU: 1. Nie jestem Surfitką. 2. Jestem sssssssssssssssssssssssssssssss:D 3. Czasami motywacja musi być bolesna, by była skuteczna! 4. Czasami jak się was czyta, ma się wrażenie, że tekstów nie piszą kobiety zdesperowane, nastawione na sukces (czyt. dziecko) - tylko mazgaje, wieczne nieudaczniczki, które skarżą się na okrutny los i potrafią tylko narzekać. Wiem, że tak nie jest, ale takie wrażenie można odebrać. 5. Forum jest otwarte, każdy może czytać, każdy może się wypowiadać. 6. Wypowiedzi niewygodne nie są przez was niestety mile widziane. 7. Jesli ktoś przyklaskuje - jest ok, jesli ma zdanie odmienne tzn. lekko krytykanckie - jest be. 8. Cały ten lukier, którym się obdarzacie niedługo was zemdli, czego wam nie życzę. 9. Każdej zyczę w końcu dziecka. 10. Jak będę chciała - to w każdej chwili pod tym samym nickiem wypowiem swoje zdanie i żadna z was mi tego niestety nie zabroni. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! Wpadłam się przywitać, pożyczyć miłego dzionka i zmykam do pracy! :) Zajrzyjcie SZYBCIUTKO na pocztę:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ssssssss - my nie mamy nic do krytyki. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Tylko jeśli nas ktoś już chce krytykować, to wypadałoby żeby się przedstawił. Bo jeśli nie jesteś kimś kto nas zna, to ciekawe skąd wiesz o nas tyle rzeczy. I powiem Ci więcej, twój styl pisania przypomina mi kogoś do złudzenia. Nie będę pisać nika tej osoby. Ale jestem już na 110% pewna. I nie jest to na pewno Surfitka. Ona ma teraz ważniejsze sprawy na głowie niż bawienie się w przykre dogadywanie.A propos motywacji, jeśli to co napisałaś uważasz za motywację, to współczuję Tobie i twoim bliskim. Chyba ich tyranizujesz. Sorki dziewczyny. Wiem miałyśmy nie komentować, sama o tym pisałam. Ale już nie wytrzymuje. Jakim prawem nas ktoś osądza, a nawet nie ma odwagi żeby się ujawnić. Muszę się do tego zdystansować naprawde. Zmykam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... a ja jestem szczerze ubawiona - szkoda ze ta osoba widzi tylko lukier na naszym topiku - i tylko tyle - bo reszta już została wcześniej powiedziana ... życzę wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tylko proszę, nie róbcie tego błędu co ja i nie komentujcie tego postu sssssss. Nie możemy dać się zwariować :) Buziaczki kochane moje Elizko - główka do góry. A z drugiej strony jak już się nie myśli tak uporczywie o dzidziusiu to on wtedy właśnie przychodzi :) Ale ciiiiiiii :) Voltare- a jak gołąbki ? Wyszły smaczne i chrupiące ? :) Mniam mniam :) Może coś zostało ? :) jadrika, trini, karolcia, olawd, martika, martynia, dianka, pazia i cała reszta moich topikowych ulubionych koleżanek 👄 🌻 ❤️ Dzisiaj idziemy z mężem do lekarza. Dam znać co nam powiedział i co postanowił. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki :) widze ze sp[oe zamieszanie z ta nasza klsą :) ja jeszcze sie nigdzie nie wpisywałam i nie wiem czy to zrobie :) jakas taka przezornośc. Voltare no ja mam chyba powoli dosyc dzieciakow i musze troche odpocząc, dlatego moze nie dołuje sie tak tym ze nie mam własnego bo cudze zieci wala sie nas drzwiami i oknami :) dlatego psychike mam spokojna i nie spieszy mi sie do własnego, to znaczy dobrze jakb było ale jak nie ma to wiecej czasu dla mnie, chyba to bardzo samolubne podejscie ale wazne ze juz nie placze i ie dołuje sie tylko mam siły do działania :) Trini a jak u Ciebie?? wiem ze zmiana lekarza to wcale nie jest wyjscie bo ja zmienialam 3 razy az w koncu trafiłam do kliniki i teraz dopiero czuje ze zrobiłam duuuzy krok do przodu, jest to problem bo dojezdzamy 2 godziny w jedna strone ale no trodno jakies wyrzeczenia trzeba podjąc wiec zastanow sie nad tym, ja tylko tak doradzam do tez mma juz dosc czekania na cuda. Karolciu a co tam u Ciebie cos do pzodu?? maz zrobił badania bo jakos nie doczytałam?? Martt a Ty kiedy startujesz na badania?? Jadirka , buziak dla Ciebie :) a co u Ciebie ze starankami?? ja lece do sasiadki na kawuche i do małego Pawełka, od wczoraj sie stesknilam :) bede puzniej, buziolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko....jak sie dzis czujesz? trini....nie bierz sobie wszystkiego do serca,wiem ze jest ci ciezko ale nie jestes sama! glowa do gory!! katia100....no to teraz na nowym powinno sie juz udac i nie uwazaj ze tu nie pasujesz-bzdura mychass....glowa do gory na pewno sie uda!! martynia....jeszcze raz gratuluje corci!!! napewno jest sliczna i podobna do ciebie! moze kiedys ja zobacze voltare....ty uwazaj na siebie w kuchni :-) jejku-golabki..nie jadlam z tysiac lat , chyba musze poprosic zeby mi zrobili jak bede teraz w PL mniam martt....powodzenia u lekarza-trzymam kciuki u mnie ok.mezus juz poszedl do pracy ale dalej kaszle ;-( mnie za to jajniki bola i spalabym caly czas dla wszystkich 👄 i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam dwa potężne koła a dzisiaj już sobie odpoczywam :D kochane zostały mi tylko dwa DUŻE egzaminy i jeden malutki :p trzymajcie kciuki za to bym się nic a nic nie stresowała ....hhhiihii MARTYN--iu córeczka jest śliczna,nieprawdopodobne,że jeszcze kilka dni temu była u Ciebie w brzuszku - to jest CUD. Ach...wzruszyłam się tymi zdjęciami,fantastyczna maleńka dziewczyneczka ....dla WAS specjalnie duzo 🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️👄👄👄🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️👄👄👄🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️👄👄👄 buziaczki dla wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
witam:* ssssssssss mas zracje obdarzamy sie lukrem a wies zczemu?? bo kazda z nas czasem ma ochte sie zastrzelic ze niemoze miec dzidziusiaa poto si eprzyjacie i min to forym aby sie wspierac i czasem sobie polukrowac to gorzekie zycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po drugie jesli jest zle czemu niemozemy ponazrekac amze inaczej wygadac sie wyzucic z siebie zale by bylo nam lzej. zadna z nas nigdy nieodebrala siebie nawzajem jako narzekanie marudzenie i jako NIEUDACZNIKA!!!!! moz ei niemoge dac ouki cos sobie ani mezowi owocu milosci ale neuwazam ze to oznacza jestem nieudacznikiem!! nieznasz mnie ani zadnej znas, czesto ppiszemy tu taj o innych zmartwieniach i wspieramy siebie by byc silnym!!!!! dla mnie nieudaczkiem jest ktos kto niepotrafi nic w zyciu a przykro mi droga ssssss akuat te dzwuszki na forum kazda lacznie z surfitka ktorej nielubie nia niejest i wbij sobue do glowki zetwoje rady i krytyka niejesy nam poztrzebna bo umiemy sobie radzic bez niej!!!!!! dzikeuje dowidzenia;]]]] a dla ochanym dziewczynek UDACZNICZEK ;) garace buziaczki:* i obiecuje jesli chchecie oczywiscie bede pisac czesciej:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
przepraszam za literowkko ale siedze na starym kompie w pracy z ktorego tzn z klawiatury zstarly sie calkiem literki hehehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo laseczki JAk dobrze ze juz połowa pracowitego tygodnia od czwartku to z górki :) zawsze tak mówi moja mamuska:) Matt 3mam kciuki zeby sie pomyslnie zakonczyła wizyta i zeby były efekty :) A jesli chodzi o gołąbki o których ciągle piszemy i robimy smaka to ja nigdy nie robiłam sama tylko moja mamcia ,Zawsze nas zaprasza na obiadek .Czasami pomagam jej więc wiem jak sie je robi ale jakos czasu brak :) A dzis na obiadek Pierś z kurczaczka z pieczrkami :P Spadam do gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zrobilam rybke, ziemnaki i suroweczkę - minio zaraz wraca wiec sobie troszke spedzimy razem troche czasu ... ciesze się dziewczynki ze się rozumiemy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) I już prawie po gołąbkach:P Eliza - ja tak na codzień nie szaleję w kuchni, ale wczoraj tak mnie coś naszło. Tzn. naszło mnie wcześniej, ale z \"powodów technicznych\" - wcześniej było to awykonalne:P Na jakieś bardziej \"kombinowane\" sprawy mamy czas wyłącznie w weekend. Piszesz tydzień z górki... hmmm - ja mam rozgrzebany tak chory projekt w pracy, że wcale nie wydaje mi się, że kolejne dni szybko mi miną... Siedzę, gapię się w monitor i co spojrzę na zegarek to wskazówka nie chce się przesunąć dalej jak o 5 minut do przodu. Ale za to jak skończę ten, to mam kolejny taki co już wiem, że mi się podoba, więc nadzieja dobrej zabawy przy jego wykonywaniu dodaje mi jako-takiego animuszu - inaczej jeszcze z tydzień bym się męczyła!:P Tryni - ❤️ (polukrowane do bólu!:D ) - a ja się z moim mężem ostatnio mijam w domu. Nie lubię jak pracuje on na 2 zmianę, bo rano jak wychodzę, to jego nie idzie wyciągnąć z wyrka, a nawet jak ze mną wtedy gada, to mam wrażenie, że potem i tak nie będzie pamiętał, że miało to miejsce;). Zresztą nie raz mówię mu, żeby np. kupił to czy tamto jak wstanie. Nie kupi, a jak ja mam o to pretensje, to by sobie potem dał rękę uciąć, że nie wie o czym mówię! Z kolei wieczorem jak on wraca, to ja już czekam w gotowości bojowej, aby dać mu tylko jeść i czmychnąć do podusi! Justynka24 - widzę nowa fotka na naszej klasie:) martyniu - u Ciebie również:) - Lenka śliczna jak aniołek! katia100:) akasia - no myślę, że idziesz tak obstukana na egzaminy, że nie ma możliwości, żebyś się stresowała:P A tak serio, to chyba się tak nie da! Zawsze choćby się \"wszystko umiało\" to i tak jest stres i nie ma na to mocnych! W każdym razie życzę Ci aby był on jak najmniejszy!:) olawd - zrób mężusiowi syropek z cebuli - zobaczysz jak mu szybko przejdzie!:P Po paru łyżeczkach na sam zapach mikstury przestanie kaszleć:P martt - dawaj znać co u gina!:) martika - e tam - jak ktoś mnie będzie chciał namierzyć, to mu się uda z naszą klasą albo bez niej:) A za to udało mi się namierzyć dzięki temu portalowi mnóstwo dawno niewidzianych znajomych:) A nawet rodzinkę z którą dość dawno nie miałam kontaktu:) A dla wszystkich po wielkim (lukrowanym) 😘 Idę strzelić sobie wieczorną kawkę i zaraz wracam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to była podróż z "atrakcjami" widać;) Ja sama nie mogłam dawniej podróżować bez tabletek, bo natychmiast było mi niedobrze:O A wyleczyłam się z tego, jak jadąc na obóz opamiętałam się w autobusie, że zapomniałam tych tabletek zabrać! Na szczęście dojechałam bez przygód, a od tej pory jakoś nic mnie oprócz zmęczenia w podróży "nie bierze";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!!! Olawd miło ze pytasz, my sie chyba jeszcze nie znamy ale sie oznamy :) czuje sie ok jeszcze boli ale jestem twardzielem i daje rade posprzatala juz, ugotowalam obiadek upieklam racuchy i zaraz mam gosci, sasiadow z maluchem Pawełkiem bo to nasza ostatnia mpreza bo w sobote mam wyprowadzeke. Z mieszkania ktore wynajmujemy rezygnujemy bo w marcu rozpoczynamy budowe wlasnego domku kolo rdzicow wiec wracam mieszkac do nich zeby zaoszczedzis i byc przy placu udowy zeby wszystkiego dopilnowac. zaluje ze nie bedziemy juz sami ale jakos damy rade te 2 lata a potem juz na swoim. Poza tym u mnie nudy.... pakuje powoli wszystko w pudełka a moje chore korzonki musza zrozumiec to dwiganie :( oki koncze bo zaraz mam gosci a musze sie jeszcze przebrac. zycze wam Kochane milego wieczorku, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witajcie moje LUKROWANE ciasteczka :) Miałam dać znać co po wizycie u lekarza. Oczywiście się naśmiałam i mój gin patrzył na mnie z politowaniem, jak zadawałam mu coraz to bardziej mądre pytania i mówiłam, że ja czytałam itd. :) Ale dzięki Bogu mój lekarz nie jest z tych co to się obrażają i mówią, że wchodzimy w ich kompetencje. On mnie zawsze do pionu potrafi doprowadzić. Bo doskonale wie, że ja jestem panikara :) Ale do rzeczy: Powiedział, że w wynikach męża nie ma tragedii i z takimi wynikami jak ma on, to mężczyźni nie mają problemu żeby spłodzić dziecko, ale musi być warunek, że małżonka jest w pełni zdrowa. Ma regularne cykle, i cykle przede wszystkim muszą być owulacyjne (ale to chyba nikogo nie dziwi :) ). Więc ustaliliśmy, że daje nam czas jeszcze do Świąt Wielkanocnych jeśli do tego czasu nie będzie ciąży. Między drugim a czwartym dniem cyklu mam iść na badania FSH, LH, PRL i TSH. Następnie 10 dc mam przyjść do niego i będziemy oceniać mój cykl. Jak wyjdzie owulacyjny to będzie oznaczać, że większość cykli jest taka ( i tutaj wtedy rozlegną się gromkie brawa :) ) jeśli wyjdzie bezowulacyjny, to wiadomo co oznacza i wtedy bez braw będziemy się brać za stymulację mojego cyklu. Oby nie była konieczna. I mam nadzieję, że do świąt nam się uda zajść w ciążę :). Powiedział mi, że jestem jeszcze młoda (ale mi pocukrzył :) ) i nie ma paniki. Wiem, że pewnie niektóre z Was nie są przekonane czy mój gin robi słusznie, ale ja mu ufam, bo pomógł wielu ludziom. I w przypadkach beznadziejnych sam nie próbuje nic działać, tylko wysyła do specjalistów do Poznania i sam potrafi się przyznać, że on nie potrafi pomóc. Więc ja z wyników wizyty jestem bardzo zadowolona. I powiem wam więcej. Jak mnie uspokoił z moim mężem to naprawde dałam na luz i nie myślę już, że nie będziemy mieć dzieci :) Strasznie się cieszę i poczułam ogromną ulgę :) I czuę, że będzie dobrze :) Oprócz tego dowiedziałam się, że mam w piątek egzamin na studiach i nikt nic nie wiedział, więc moja wiedza jest 0 :) Dlatego teraz w pracy siedzę i się uczę, co by choć troszkę coś napisać :) Buziaczki moje Miodzio Psiapsiółki :) Jeszcze się dzisiaj odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane !!! Jak widać debaty na temat wypowiedzi sssssssss - ciag dalszy ?? Martt - dobrze, że wizyta się udała i jestes zadowolona - a to najważniejsze , pozytywne myslenie moze zdziałać cuda !!!!!!! Ja ostatnio ( po raz kolejny ) olałam sprawę - nie chodzę do gina , nie licze dni płodnych i niepłodnych - co bedzie , to bedzie , takie zycie. A tak pozatym to leci , bez zmian. Katia 100 - piszę jak najczęściej , teraz juz i tak - tak mało nas zostało, pozatym nie pisz , ze do nas nie pasujesz - to że masz odmienne zdanie na jakiś temat to narmalne , każda z nas jest inna - a tak jest nawet ciekawiej :-) Tryni, Voltare, Jadira , Karolcia, Elizka - po 👄 i 🌻 i dla wszystkich dziewczynek których nie wymieniałm po 👄 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martt no widzisz nie jest aż tak źle :) Dobrze że lekarz zlecił Ci te podstawowe badania, ja musiałam iść sama bez żadnej podpowiedzi co, kiedy zrobić. Tylko tutaj wszystko wyczytałam :) Po twoich badaniach wszystko się okaze, obyście nie musieli długo czekac na CUD :) Justynko podejscie OK, tez życzę, abyscie za długo nie czekali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczynki jak Wy , ale mi jakoś tak żal , że Surfitka i Justynka M juz z nami nie piszą. Moze ja nie wiem wszystkiego , bo wtedy jak wynikła ta cała afera to nie miałam netu i nie pisałam , ale wydaje mi sie , ze wszystko mozna jakos załatwić. Pzeciez wiadome jest , ze nie wszystkie musimy się \"kochać\" , każdy tak ma , że kogoś lubi bardziej a kogoś mniej . Pozatym jak ktoś np. nie lubi Surfitki - to nie musi z nią pisać i tyle. Tak mi się jakos żal zrobiło - jak przeczytałam wczorajszą wypowiedź Surfitki że ,na naszym topiku jest oczerniana - bo przecież chyba większość z Nas ją bardzo lubi . Surfitko - przepraszam , ża piszę tak na twój temat bez Ciebie , mam nadzieję , że Cie to nie obrazi - pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia - znam te jazdy,wycieczki i rzygające dzieci.Troche mi się tęskni za praca a z drugiej strony już tak się rozleniwiłam ze chyba ciężko by było wrócić.Coś mi sie wydaje ze juz pourlopuje do konca ciązy bo pierwsze co gin robi to wypisuje mi zwolnienie.Cieszy mnie tylko to ze wypłaty są większe niż jak pracowałam,nie wiem jakim cudem. Martt - ciesze sie ze jestes zadowolona z wizyty u gina,chyba jest konkretny facet i ma rozsądne podejście do sprawy. Całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka - rozumiem że Ci jest przykro. Ale dziewczyny wiedzą, że w każdej chcwili mogą się do nas odezwać. Tak samo Ty możesz do nich napisach na topiku JustynkiM. Nie wygonią Cię na pewno :) Witaj Kseniu - fakt rozleniwić się można :) A Tobie się nie dziwię,że leniuszek Cię dopadł :) też bym tak chciała :) A Ty kochanie leniuchuj ile wlezie, bo jak dzidzia się urodzi, to czasu na leniuchowanie nie będzie (tak mówią :) ). Mój ginekolog jest rewelacyjny. Normalnie nawet lubie do niego chodzić (choć nie ma co lubic w tych wizytach ;) ), ale dogaduje się z nim bardzo dobrze i to chyba jest najważniejsze. I widzę, że nie naciąga mnie tylko na kasę, tylko naprawde chce pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 18.01.08 Trinity /k.Łowicza.........30.............26...................06-07 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.17.01.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ...........ok 27.01.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............29.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........28.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........22................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka....Lenka................... ..10.01.2008 zaglądam by przeczytac relacje MARty--ni a tu głusza...więc czekam MArtt świetnie,że z gina jestes zadowolona teraz tylko czekac na efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×