Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość katia100
witam:) jest tu ktos?? co do tej laski wczoraj ja zablokowala wtedy byla jako jakas tam malwina dzisiaj juz dostalam od jakiej agi oczywiscie caly czas to ta sama laska:/ jest chora i niechche sie nawet zastanawiac czy to prawda:/ a w pon jedziemy z mezem do kliniki bedzie badal zolniezyki na 11 jestesmy umowieni:) wiec wkoncu jakies pierwsze kroki:P Pozdrawiam piszcie dziewczyny bo pusto tu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Wiajcie 👄. Nie mam ostatnio czasu, bo muszę się przygotowywać do zaliczeń na studiach a strasznie dużo tego. Wczoraj siedziałam do 22. A jeszcze po pracy od razu przyszedl ksiądz po kolędzie i mi się plan dzienny rozwalił. Ale dzisiaj już powinnam spokojnie skończyć :) Trini - dobrze, że już po wizycie jesteś. Na pewnoteraz się będzie wszystko ładnie obniżać. Będzie dobrze. Całuski 👄 Katia - co do tej laski to moje zdanie znasz. Ja bym to zgłosiła. Bo ona sobie nie odpuści. Powodzenia w klinice. Jadira, martika, karolcia, olawd, Dianka, Voltare, wszytskie justynki i wszystkie których nie wymieniłam 🌻 Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Trini przykro mi ze tak sie pogmatwało, dobrze jednak ze wiesz juz co i jak i zaczniesz leczenie katia nie przejmuj się jakąś wariatką i trzymam kciuki za badania:)oby wyszły ok u akasi wszytsko ok, dostała fenoterol, ale potrzymają ją jeszcze troszkę w szpitalu, najważniejsze jednak ze wszytsko jest w porzadku:) U mnie tez ok, mimo ze malutka jest grzeczna i nigdy nie płacze to karminie w nocy co 3 godziny mnie \"Wykańcza\" hahah bo sie wybudzam i potem trudno mi od nowa zasnąć. Raz karmi maż raz ja, ale to i tak człowiek sie rozbudza, a ta malutka nasza jak skończy butle to od razu zapada w sen, cwaniara jedna a mama sie meczy zeby usnąć. Ja zawsze byłam spiochem tzn wstawałam bardzo wczesnie bo ok 6 nawet w weekend ale szłam spac ok 22 i spałam jak suseł do rana, teraz musi mój organizm zaakceptowac zmiany:) Oczywiscie nie zamieniłabym tych nieprzespanych chwil nigdy w życiu, nie moge sie tylko doczekac jak bede chodziła na spacerki z Lenką bo to siedenie w domu mnie przytłacza. Wczoraj byłam u fryzjera, ściełam sie bardzo krótko, dzis wyruszam do kosmetyczki zrobic sobie henne:) Całuski dla Was moje kochane przyjaciółeczki, szkoda tylko ze nasze mamusie tak rzadko do nas zaglądają:( aha jak tam zdrówko naszych chorowitek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Standartowo wpadłam sie przywitać. Martnia - prosimy o jakieś zdjęcia !!!!!!!!!! Mart , Tryni, katia i reszta po❤️ i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka zdjecia juz wysłałam, mozliwe ze do Ciebie nie, bo nie masz w stopce maila i juz sie pogubiłam czyj jest jaki, wiec podaj maila to wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj czuję się już zdecydowanie lepiej - nawet wybraliśmy się z K. na zakupy, bo po tylu dniach nie wystawiania nosa z domu lodówka już zaczynała świecić pustkami - i trzeba było pouzupełniać zapasy:) Z objawów chorobowych został tylko uciążliwy kaszel, co mnie już zaczyna powoli wyprowadzać z równowagi, bo nie wiem już sama czym z nim wojować! Martyniu - widać niedługo jakiś Twój zmienny image ujrzymy - fryzjer, kosmetyczka...;) No ale w końcu od czasu do czasu trzeba sobie zafundować odrobinę przyjemności;) katia - nie denerwuj się - nie warto! 🌻 martt - trzymam kciuki za pozostałe egzaminy - no i za wiedzę, żeby \"sama wchodziła do głowy\";) Tryni - tylko przypadkiem Ty teraz jakiegoś wirusa nie podłap dodatkowo! ❤️ karolcia - a Tobie się chyba jeszcze ferie nie skończyły, a wpadasz tutaj jak po ogień:P po 🌻 dla każdej z Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduje!!!!!!!!!!! Co prawda późno ,ale ostatnio miałam dużo pracy i innych zajęć,przepraszam i obiecuje ,że się poprawię. Jutro jade zrobić badania na chlamydię i ueroplasmę ,mykoplasmę-ąz się boje co wyjdzie. Martyniu-dziękuje za zdjęcia śpiącej królewny Lenki-to istne cudeńko!!! A ty super,że wracasz do formy i prosimy teraz o zdjęcie Lenki z mamusią.🌻❤️ Tryni -dzięki skarbie ,że masz tyle cierpliwości i ,ze jesteś taka kochana i zapytałaś lekarza o to o co Cię prosiłam DUŻY👄dla Ciebie. Trzymam kciuki za Ciebie zobaczysz wszystko się ustabilizuje,i maluch będzie śliczny jak nasza reszta topikowych dzieciaczków.:):) Matt-ucz się biedulko-wykujesz wszystko na bank i zdasz reszte egzaminów.Ściskam Cię mocno🌻 Katia-nie daj się i rób co dziewczyny radzą:) Justynko24-🌻 Voltare -wiem ten kaszel okropny,mój Krzysiek myslał ,że płuca mu wyleca tak go męczyło- ja polecam Ci SUPREMIN-syrop przeciwkaszlowy jest sprawdzony:) Karolcia-🌻 Dianko-co skarbie u Was całuski dla syneczka?????🌻 Kukusiu,Kseniu-❤️ Pozdrawiam resztę koleżanek!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfwfiatek
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirka - powiedz mi czy Ty te badania robisz jutro na NFZ? Bo w sumie ja mam jeszcze jutro wolne i mogłabym to wykorzystać i skoczyć do poradni... Mój gin póki co mi tego nie zlecił, no ale na co będę czekać?! Wiem, że już o tym pisałyśmy, ale się zdążyłam w tym pogubić...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki przepraszam ze sie tak malo odzywam ale mam full roboty i nie wiem sama jak sie wyrobic, teraz mieszkam z rodzicami i moim bratem i teraz mam duzo wiuecej do gotowania i sprzatania a minusem mojego charakteru jest idealizm wiec sie zatyram niedługo, brakuje mi czasu. byłam własnie na zakupach i co jest 20 a ja wrocilam, zaraz obiad dla meza bo bedzie o 21 eh, jak sie poloze to zasne w minute, musze chyba jakos dzien sobie rozplanowac zeby miec troche czasu dla siebie i dla WAS. Wybaczcie, nadrobie :) przeszlam na diete zeby troche zrzucic , biore sie za siebie jednym slowem, ale ciagle chdze glodna :( i jeszcze dzis dostalam zapalenia pecherza.... uf ide na \"barwy szczescia\" odezwe sie jutro na bank :) miłego wieczorku :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane wpadłam sie tylko przywitac, bo lece pochodzic troszke po sklepach:) Pozniej zrobie sobie zdjecia to Wam powysyłam, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, wpadłam żeby się tylko przywitać. Pochorowałam się i nie poszłam do pracy. Wczoraj mnie złapało po pracy i nie chce puścić. Jak się poczuję lepiej wieczorem. To się odezwę. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki myszki ... ja tez jestem chora ... kicham, kaszle i się smarczę - najgorzej ze w srode mam posiew i nie chcialbym się rozłożyc na całego - bo mi zle wyjdzie ... ale na razie kuruję sie miodkiem i cytrynką ... sokiem malinowym , wczoraj wieczorem wziełam sobie aspirin - c i rutinoscorbin ... martyniu - widze ze sie bierzesz za siebie - nie ma jak zadbana młoda mamusia :D to tak pięknie wyglada - Buziaki dla Leneczki 👄 wielki buziaki dla naszym mamusiek i ich maluszków :Dianeczki i Dawisia, Justynki M i Adrianka, Pauli i Natalki, oraz Ansiczka i Oleńki Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki : Akasię, Kukusię , Ksenię, Surfitke i destination - która o nas zapomniała oraz wszystkie starające się - nie traćmy nadzieji ❤️ buziaki kochane ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka! Wpadłam się tylko zameldować i zmykam dzisiaj do kuchni, bo mam troszkę roboty... Tryni, Martt - widzę, że i Was dopadło:( - kurujcie się i wygrzewajcie od samego początku to szybciej puści. Jakaś taka bez sensu zima w tym roku - nie powymrażało wirusów i masa osób choruje - w moim otoczeniu tak samo - i wszystcy przechodzą tą grypę w tym roku jakoś wyjątkowo ciężko - ja przez pierwsze 2 dni zasypiałam na stojąco - prawie w marszu - odlot totalny! Trzymajcie się! Zajrzę później - póki co wszystkim Wam życzę dużo zdrówka i miłego słonecznego dnia! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu zdjęcia doszły. Piękna córcia :) Ale od Justynki dalej nie mam. Akasiu podczytałam że leżysz. Trzymaj się kochana. Ja pewno też niebawem będę musiała się położyć, bo coraz częściej jakieś skurcze czy bóle podbrzusza mnie łapią. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynak 24
Kukusia - wysłąłąm fotki - przepraszam , że tak późno :-) A tak wogóle to witam dziewczniki w ten piąteczek - Boze , jak dobrze , że to juz piatek i za parę godzin weekend !!!!!!!!!!!!! :-) :-) Chore dziewczynki - wracajcie szybko do zdrowia. A to wszystko przez tą pogode - bo raz jest ciepło , za chwilę zimno , dotego jeszcze wszystkie te wirusy które sie nie moga wymrozić ..... , szkoda gadać - w kazdym bądź razie kurujcie się ❤️ Akasiu - trzymaj sie cieplutko skarbie. Lepiej poleżeć teraz troszke w szpitalu, a najważniejsze żebe z dzidzią było wszystko dobrze - lepiej dmuchac na zimne. Martyniu - czekamy na zdjęciw w nowej fryzurce. Pozdrowienia dla wszystkich. Całuski ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare masz racje terazjest sezon na chorowanie - zimy nie ma wcale i stąd bakcyle sie mnożą ... wolalabym jednak by wrociły trosZke niższe temperatury - przynajmniej przeziębień byłoby mniej ... wiadomo nie sa one dobre dla kierowcow - ale nikomu się nie dogodzi - a my tak naprawdę od grudnia mamy wczesna wiosnę ... ja tez zasypiam na stojąco - bo przez katar oczy mnie bolą - do tego chrypa - ale jakos się wykuruje - jutro idziemy na urodziny kuzynki meża - a ja mam dopiero połowe prezentu - kupiłam jej taką szklana bordową latarenkę w kształcie rozszeżanej butelki - do srodka wkłada się podgrzewacz i naprawde ślicznie to wyglada - dzisiaj jednak nie maiałam siły połazić po sklepach by jej cos do tego dokupic - mąz po pracy pojedzie do sklepu i wybierze jakies fajne winko - coż musze troszke isc na łatwiznę ... kukusiu - dbaj o siebie kochana ... akasiu ❤️ mam nadzieje ze niebawem bedziesz w domku i spokojniesza o malutką :) karolciu odzywaj się częsiej myszko - brakuje Ciebie - jak tam postepy w leczeniu ?- mąz - wreszcie dojrzał do badań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane moje koleżanki:) Jestem dzisiaj w pracy, bo poczułam się lepiej, a zależy mi na tym żeby mieć wolny poniedziałek, bo muszę pozałatwiać parę spraw na mieście. Czuję się troszkę lepiej, najważniejsze że już mnie tak nie boli głowa. I spadła mi gorączka ( co w moim przypadku oznacza 37,5 bo ja bardzo rzadko mam wysoką temperaturę ). martyniu- dziękuję za zddjęcia Lenki. Ale masz śliczną córcię. Voltare, Trinity, Jadirko, Karolciu, justynki dwie, Katia, martika 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! zdychania ciag dalszy , katar mnie powalił - oczy mnie szczypia i nic mi się nie chce - dawno nie chorowałam - ale z wszystkiego najbardziej nie lubię się smarkać :( najchętniej bym posiedziała dzis w domku - ale może na urodziny się jakoś dotelepiemy - chyba ze będe mieć gorączkę ... całuję Was kochane 👄 odzywajcie się czesciej - bo jakoś smutno tu ostatnio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wpadam się dzisiaj tylko przywitać i chyba zmykam puścić sobie jakiś film na DVD - nic mi się dzisiaj nie chce robić - posprzątałam wczoraj, a dzisiaj tylko odkurzanie i się tak plączę z kąta w kąt... Dziewczyny nie dajcie się żadnemu choróbsku! Tryni mam nadzieję, że mimo wszystko uda Ci się wyrwać na te urodzinki - chociaż na trochę! Martt - Ty też uważaj na siebie i zdrówko! Pozdrowionka dla wszystkich obecnych i nieobecnych - zaglądajcie częściej - chociaż na troszkę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A my bylismy na 3 dni na nartach, dlatego sie nie odzywałam :D powoli już feryjki sie kończa i trzeba wrócić do pracy, ale wiecie co, stęskniłam się, nie ma to jak z radościa i ochota iść do pracy :) W górach sobie pojeździliśmy, dotleniliśmy się. Ale tak jak kilka dziewczynek mam katar i kaszel, oj chyba do prawdziwej wiosny mi nie przejdzie, bo to już chyba dobry miesiac jak nie jestm 100% zdrowa. Narazie zmykam się rozpakować i zrobić pranie. Pozdrawiam wszystkie, potem poczytam dokładnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no i tabelę czas zmienić :( Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30.............26...................06-07 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ............20......................18.02.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.18.02.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ...........ok 27.01.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............29.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........28.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........23................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka....Lenka................... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane!!! ah jakie pustki, no w sumie racja jest weekend i Miskom trzeba poswiecic troche czasu, moj własnie spi, padł po pracy no i do tego bierzemy antybiotyki wiec chodzi bardzo słaby :( moi rodzice maja dzis gosci a ja juz tesknie za mieszkaniem w ktorym mieszkalism sami i mialam swoj spokoj, chałasy dochadza tu do nas na gore z wieksza siła :( jezu ja nie wiem jak my wytrzymamy do tego az wejdziem do nowego domu :( HELP !!! no nic to ja ide poprzeszkadzac Miskowi bo jakis mam lichy humor dzisiaj, łzy na wierzchu ale moze dlatego ze dostane @ juz dzis dostala lekkich plamien wiec jest juz prawie.... :( miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie leniuszki - meldowac się - bo jakos tu ostatnio wieje pustką :P u mnie troszke lepiej - ale na razie nie chcę zapeszać - bo i tak rano kichałam i smarkałm - mój katar nadal mnie meczy :( bylismy wczoraj na urodzinach ale nie wytrwalam za długo - dwie godzinki i byłam już w domku pod kołderką ... dziewczynki mam nadzieję ze nie zapomniałyście ze nasza Dianka wczoraj miała urodzinki ? Dianeczko - jeszcze raz wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej rodzinki ❤️ przesyłam buziaki dla wszystkich i zapraszam do pisania ...bo mi się tęskni za Wami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję JAdirko za pamięć o nas...a Tobie Tryniu za życzenia..te smsowe i tutaj na forum:) Przepraszam, że tak mało piszę, ale styczeń miałam taki zalatany...Rehabilitacja Dawinia, Ortopeda, kontrole, szczepionki...szkoda opowiadać...na szczęście jest nieźle:) U mnie tez dobrze. POzdrawiam WAs bardzo serdecznie...w szczególności Jadirkę, Trynię, Martnię, Kukusię, Voltare, Akasie, Karolcię,...dla reszty buziaki. W tym tygodniu mnie nie będzie...jadę do teściowej na tydzień...domek na wsi...cisza spokój...kominek...i marzenia...ech..uwielnbiam tam jeździć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Dianko spoznione zyczenia - pamietałam o nich ale niestety byałm u tesciów dwa dni i nie miałam dostępu do internetu jeszcze raz wszytskiego Naj nAj[ serce] ja od piatku zaczełam podawac małej wit w tym wit D i pojawiły jej sie po nej straszne zaparcia, wogóle nie spałam w nocy bo bidulka nawet nie płakała tylko lezała w kołysce i kwiliła cichutko i z tego wszytskiego serce mi pękało i nie mogłam spac, dzis juz nie podam tej wit musze skonsultowac sie z pediatrą duzo zdrówka dla chorowitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze puściutko - jade do mamusi ... ale wieczorkiwem zajrzę - dziewczynki chyba macie niezłego leniuszka bo słabiutko strasznie ostatnio piszecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem babolki!!!!!!!!!!!! Pamiętam o Was, ale nas nie było w domku-- ----Dianko wiesz,że pamiętam o tobie i Dawidku,a życzonka choć spóźnione mam nadzieje,że zostaną przyjęte; Dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, jasnej duszy i niech wszystkie żale głuszy, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego, wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń! Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok! W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Ci serduszkiem całym dużo zdrowia, stu lat życia, milion złotych do zdobycia! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Dla Dawidka dużo 👄od cioteczki!!!!!!!!!!!!!!! Karolciu-przykro mi ,że @przyszła. Ale dobrze,że wyszalałas się na nartach,tylko mam nadzieje,że choróbsko przechodzi:) Martyniu -dobrze,że odstawiłaś tą wit.D może jest coś w zastępstwie,a jest na pewno ,a poco mała ma się męczyć.Lepiej skonsultować się z lekarzem.Zdrówka dla malutkiej,a ty jak odpoczniesz to wyślij nam obiecane foteczki ,nie wymigasz się. całuski👄 Tryni-z tego co widze to u Ciebie już lepiej ze zdrowiem i infekcja przechodzi 🌻niema jak u mamy.:) Matt,Mychass-co z Wami????🌻❤️ Pozdrawiam resztę nie wymienionych koleżanek i nasze mamusie i ich skarby 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×