Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

No i tabelkę czas poprawić o mnie tez ta @ paskuda nie zapomniała. Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........29.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ............20.....................18.02.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34.............16.......... . ......ok.28.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.18.02.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ........... 27.01.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............29.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........28.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka....Lenka................... ..10.01.2008 Tryni przykro mi,że o tobie też @sobie przypomniała.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim poprawiam tableke, bo nie mialam kiedy :) Oczywiście bez zaskoczeń :) NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........29.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ............20.....................18.02.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34.............16.......... . ......ok.28.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.18.02.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 02.03 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ........... 27.01.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............29.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........28.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka....Lenka................... ..10.01.2008 Nie pisałam, bo byłam na zjeździe. No już mam dużo do przodu. Prawie wszystkie zal. i nawet dostałam jedną 5 :) Jeszcze tylko 2 egzaminy, ale to dopiero za miesiąc. I będzie git. Al z tego co nam mówili, to następny semestr to nie wiem jak ja przetrwam. Tyle będzie pracy, że ja chyba zaliczę te studia z opóźnieniem. Trinitko przykro mi z powodu @ i Jadirko ze względu na to, że i do Ciebie przyszła też mi przyko :( Martyniu mam nadzieję, że Lenka już zdorwa. Biedne dzieciątko. Ale za to pewnie silna jest i szybko do sił wraca :) Buzi dla was 👄 martika- ale ci zazdroszczę weselicha. Też bym się pobawiła :) voltere - buziaczki i pozdrowionka 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słoneczka ... za oknem wiosna - kurcze az sie chce zyć :) jadirko porobię zdjecia storczykom - biały teraz nie kwitne także muszę troszke poczekać - ale puszcza pęd na którym bedzie kwiat - wczoraj przyuważyłam ... ciesze się bardzo bo jak kwiaty w domu ładnie się trzymają to podobno i zdowie się poprawia - ale czy temu wierzyć ? co do wczorajszego spotkania z moimi najbliższymi to jakos tak spontanicznie wyszlo - mialam trochę roboty z tym ale jakoś się uporałam - mezulek potem wszystko ładnie pozmywał - kochany jest ... jutro ma urodzinki więc musze mu zrobić jakiś extra obiadek i jakiś deser może serniczek na zimno - uwielbia go :) martt - gratuluje zdanych egzaminków - zdolne z Was dziewczynki :) martiko - popraw tabelkę kochanie ... 5 kg w dół to super - ja na razie stoje w miejscu i wkurza mnie to bardzo bo jem naprawde niewiele - ale to chyba wina tarczycy - musze tą zmore ustabilizowac i może będzie łatwiej ? ... ja tez tesknię za maluszkiem który nie chce zagoscic w moim brzuszku - czasem mnie dopada taka tęsknoa ze łzy same płyna po policzkach ... ale trzeba poczekac - nie tracę nadzieji ! całuski dla Was kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarbeńki!!!!!!!!!!!! Ja wróciłam z pobierania krwi i ręką ruszać nie mogę.Pobierała mi noo...raczej starała się krew z żyły poniżej kciuka,dźgała chyba z 5 razy i nic.Łapsko mi spuchło i rwie jak nie wiem.Jutro będą wyniki -ciekawe jak wyjdą????? Matt-gratuluje!!!!!!!!!! ,następna zdolniacha na topiku 🌻 Tryni -to czekam na zdjęcia twoich kwiatuszków,i zrób swojemu mężusiowi serniczek i pyszny obiadek ,nie zapomnij o deserku:):) A dla małżonka dużo zdrowia,spełnienia marzeń,i wiele miłości i zadowolenia ze swej kochanej żonki!!!!!!!!!!🌻 Mychasku-daj znać jak pęcherzyki rosną.Trzymam mocno kciuki za Ciebie,nic się nie martw będzie ok:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co to się dzieje topik pustoszeje:(,nie możemy na to pozwolić. Piszcie już może dziś za późno ,ale nadróbmy to jutro. Ściskam Was wszystkie mocno i życzę Spokojnej Nocy Wam waszym pociechom i skarbom ,które nosicie pod serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja też jadirko zagladam cały dzień a tu pustki ze szok :( voltare co się nie odzywasz juz drugi dzionek ? ja dzis troche miałam ganiania - poszłam na małe zakupy : kupilam minkowi juz maleńki prezencik na walentynki, i słodyczze na jutro ... do tego musiałam odwiedzić hurownię chemiczna bo proszek mi wyszedł ... suma sumarum przyszłam do domu jak wielbłąd objuczona ... troche mnie łapki bolałay bo nie jestem zwyczajna dzwigania 5 kg proszku i 3 siatek zakupów ... całuje Was myszki i spokojnej nocki zycze ... do jutra mam nadzieję ze poprawicie sie z pisaniem :P pa pa buziolki 102 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki :) Kolejny dzień przeszedł. Wy wyjeździlismy się na nartach jak bąki:) Mam jedno pytanko z innej beczki , może mi poradzicie :) Mój tato obchodzi 60lat i chcemy mu zrobic jakąs super niespodzianke a dotego mama tez bedzie miała niedługo imieniny i co można podarowac . Jak macie jakąs propozycje do prosze o podpowiedz. A co myslicie o wysłaniu ich na weekend do Zakopca ? Będe wdzięczna za każda dobra rade a teraz do pracy rodacy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słonka :) Elizko - super pomysł z tym romantycznym wekendem do Zakopca ... lub nawet w inne miejsce - myslę ze rodzice byliby zadowoleni - przecież chwila oddechu kazdemu sie przyda a w tak miłych miejscach gdzie jest kontakt z naturą tym bardziej ... całuski dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki co jest z tym pisaniem do cholerki :P wiem ze wiosna za oknem ale zeby Was tak wywiało ? zagladam od czasu do czasu na topik ale ani słychu aniu widu żadnej z Was - proszę się poprawić :P ja dzis mam troche ganiania ...sprzątnełm troszke mieszkanko - bo tescie moga wpaść do synka i nie chcialabym zostać posadzona o bałaganiarstwo ... do tego zrobiłam serniczek i pyszny obiadek - chociaz męzulek wczoraj wieczorem straszliwie mnie podkurzył ale nie bede zołzą i pokażę mu ze mam dober serduszko ... zmykam słonka odezwijcie się ... do usłyszenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę z łóżka..;p martyn--iu zdrówka dla twojej cudownej córeczki 🌻 tak się zastanawiam czy te problemy żołądkowe nie są po feno ?! bo od kiedy biore tabsy to mi też coś z żoładkiem nie gra. acha...i naczytalam się,że niektóre dzieciaczki po fenoterolu mają drgawki kończyn :-( które podobno przechodzą jak organizm będzie pozbawiony stężenia. zresztą zapytam sie w czwartek lekarza co on mysli na ten temat. pozdraiam wszystkie laski :D p.s.Elizo wyjazd na weekend to całkiem niezła mysl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolk ja tylko na moment. Trtini zaraz poprawie tabelke. a ja sie załamałam, moi rodzice wyjezdzaja dzisiaj czyli za jakies 2 goziny do cioci nad morze, ja mam cały dom na głowie chorego brata w lozku. Własnie mu postawiłam bańki bo ma chyba zapalenie ploc i dostał tez antybiotyki, a jak wiecie z facetami jak z malymi dziecmi, nawet jeszcze gorzej, no i moj maz, wiec ja prawie cały czas spedzam w kuchni bo jedza jak najęci :( jutro jade na badania sprawdzic czy mam te ureoplasmy, ale mam nadzieje ze sie wyleczyłam i nie wroce do tematu. Od marca chba wracam do pracy ale jszcze nie wiem na 100% dostalam oferte pracy i to bardzo fajna państwówka od 7 do 15 od pon do piatku własne pokoj biorowy i komp z internetem :) ale bede miala odpowiedz blizej marca bo niby od marca mialabym zaczac ale to ewne na 70% ok lecem bo rodzice sie pakuja a ja na droge upieke im troche oponków z serkiem :) zajrze do was jeszcze wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........29.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ............20.....................18.02.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34.............16.......... . ......ok.28.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.18.02.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............24.............. ........27.02.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ........... 27.01.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............29.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........28.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka....Lenka................... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko - podziwiam CIę ze tak dobrze gospodarzysz - mają z Toba raj - bo taka gospodyni to skrb - ja jednak wole swoje mieszkanko i ewentualne odwiedziny rodziców - nie zawsze mam takie samo zdanie jak oni i chyba by mi nerwy czesto puszczały ... a tak moge się u siebie zyć po swojemu ... wiem jednak że Wy oszczedzacie i jest to tym czasowe rozwiązanie ... zmykam bo mamy gości .. na razie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Sorrki za moją chwilową nieobecność - mam ostatnio coś takiego, że gdy nadchodzi weekend - wydaje mi się, że mija tak szybko, że z niczym nie mogę nadążyć:O Żebyście wiedziały, jak mi się w poniedziałki do roboty nie chce wracać...:O martika - oj widzę, że rodzinka korzysta z powrotu \"córci marnotrawnej\";) i jej kulinarnych (i nie tylko) talentów. Aż strach pomyśleć co będzie jak się tak rozbestwią, a Wy budowę skończycie;) Trzymam kciuki za wyniki badań, no i za prackę - jeżeli chciałabyś ją dostać - życzę Ci, aby tak się stało :) tryni - dużo zdrówka dla mężusia i przy okazji (to już dla Was obojga) spełnienia marzeń o dzidziusiu:) Zdradzisz pomysł na walentynkowy prezent?;) jadira - pisz jak tam Twoje wyniki - mam nadzieję, że ok. I współczuję takiego pobierania krwi - nawet nie wiesz jak dobrze Cię w tej kwestii rozumiem :P - u mnie za każdym razem wygląda to podobnie... Eliza - z Zakopanem super pomysł - jeżeli tylko rodzice lubią takie wyjazdy, to taki romantyczny wypad w góry powinien im na bank przypaść do gustu:) Martt - gratuluję zdanych egzaminów - i nie przejmuj się kolejnym semestrem - na pewno sobie poradzisz - uwierz mi, że każdy kolejny semestr jest w rzeczywistości ociupinkę łatwiejszy od poprzedniego, a tym samym nieco łatwiejszy do przejścia - będzie dobrze:) a dla całej reszty po 😘 - i extra zaproszenie do zameldowania się na topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)wiem ze mniej sie odzywam i zdjeć tez nie mam kiedy zrobic ale jakos czas tak leci, bo moja spiaca królewna zamieniła sie w diabełka i w nocy spi z przerwami na karmienie a w dzien prawie wcale tylko na spacerku a w domu ciagle chce zeby ja nosic na rekach- tak ją cholerka nauczylismy dzis byłam u pediatry katarek dalej ma, do tego strasznie twardy i wzdęty brzuch, podaje jej leki, ale narazie nie pomaga, musze kupic jutro taki lezaczek bo dzis tak zwymiotowała w kołysce ze miała całą twarz w mleku i lało jej sie z ucha tak sie zazygała, aha i w tym tygoodniu ładnie przytyła wazy 3530 ze mną tez nie jest chyba za dobrze od kilku dni potwornie boli mnie brzuch w srodku na dole, nie blizna tylko nad nią czuje takie okropna rwanie i pieczenie, do tego dwa dni krwawiłam strasznie mocno(krwawienie po cc skonczyło mi sie po 10 dniach)ale dzis krwawienie ustało, jest tylko ból, mam nadzieje ze nie robi mi sie jakis stan zapalny po cc, wizyte mam za 2 tyg eliza tez popieram pomysł z zakopanem jadira jak wyniki, czekamy na dobre wiesci martika, ale mają z Tobą dobrze:) akasiu🌻 Trinity jak zwykle niezastąpiona, zakupy, gotowanie, twój meżulek ma z Tobą dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - ❤️ widze ze masz przeboje z malutka - miejmy nadzieje ze niebawem Twój \"Diabełek\" zamieni się w grzecznego \"Aniołka\" i bedziesz spokojnie cieszyc sie maciezyństwem ... dbaj o siebie kochanie - Twoje zdrowie też wazne bo Leneczka musi miec sprawną mamusię :) voltare prezencik wakentynkowy nie jest zadną rewelacją i nowością bo zawsze kupuje męzulkowi super śmieszne bokserki - takie czerwone z serduszkami albo innym fajnym nadrukiem - Atlantic albo cornette zawsze na ta okazje wypuszczają na rynek nowe wzory ... miniek oczywiście sie zadnego prezentu nie spodziewa bo wydaliśmy troche pieniążków w W-wie i miało być koniec wydatków - tylko ze ja dostałam pieknego storczyka to i jemu chciałam sprawić przyjemnośc ... wiecie co mysle ze ja i martika staramy sie jak możemy - jesteśmy w domu a te wszystkie prace są po to by czuc się potrzebnym - przynajmniej ja tak mam ... wiem ze nie pracuję ale jak dbam o domek to mi lepiej bo wiem ze coś robię pozytecznego ... bardzo kocham swojego minia i wiem ze go czasem troche rozbestwiam - wszystko ma uprasowane i świeże ... obiadek na stole ... sprzątac tez nie musi wcale - czasem pozmywa i jedzie ze mna na zakupy ... staram się byc dobra żonką jeżeli już siedze w domku ... w sobote mamy dwie imprezy w sumie wyszło ze z jednej idziemy na druga bo ta druga nie była specjalnie planowana - tylko tak z marszu powstał pomysł spotkania się ... a wszystko dlatego ze u nas było tak fajnie w niedzielę i moja przyszła bratowa postanowiła skrzyknac jeszcze moje citeczne rodzeństwo na małą bibke u nich - takze bedzie wesoło - bo najpierw u teścia a potem u bratowej ... jadirko ❤️ zmykam do zmywania - bo własnie rodzice i teście przed chwiką wyszli ... pa pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini , Voltare. Martyniu widze ze wy jestescie tu obecne wieczorkiem :) ja zawiozłam rodzicow, wsadzilam w pociąg zrobiłam zakupy i wlasnie otworzyłam butelke czerwonego wina jem racuchy i rozmawiam sobie z Minkiem ktory w;asnie wrocił z pracy. Trini ja bardzo bym chciala mieszkac sama z mezem ale budowe zaczynamy za ploem u rodzicow wiec jestesmy na miejscu o zaoszczedzamy jakies 1500 zł miesiecznie a to duzo. Ale nie wiem jak wytrzymam tu te 2 lub 3 lata chyba jeża urodze :) Martyniu ucałuj swojgo łobuziaka od cioci :) masz teraz pewnie duuuuzo na glowie a my mozemy ci tylko zazdroscic ze masz teraz o kogo sie tak bardzo troszczyc :) Voltare a ty wdze dzialasz na pełnych obrotach, zwolnij troche :) Ja jutro jednak nie jade na te badania, MIniek mowi zeby jeszcze oidczekac do piatku i dopiero zrbic w sumie moze ma racje na wynik czeka sie tydzien a do kliniki jedziemy ostatniego lutego. powie Wam ze chyba za bardzo dbam o ta swoja rodzine, jak wracaja z pracy to siadaja przy stole i maja jak w restauracji tylko tyle ze ja napiwkow nie dostaje :( aha a co do pracy to mialabym pracowac w Domu Pomocy Społecznej u mnie tutaj obok wiec do pracy mam na rzut beretem i byłabym dietetykiem, czyli układanie siety dla kazdego chorego mieszkanca tego domu oraz mialabym swoj pokoj w biurze i prowadzilabym magazyn, czyli wprowadzanie faktur zakupowych i wydawanie roznych rzeczy z magazynu, jak srodki czystosci, artykoły spozywcze itd. Bardzo bym chciala dostac ta prace i mam nadzieje ze mi sie uda. no i kasa spoko, ciepła państwowa posadka :) powiem wam ze nie pracuje od 1 wrzesnia i juz mnie ciagnie do pracy i to bardzo :) ok nie zanudzam was moje drogie, spojam winiacza i idem spac, moze nawet bede chciala cos od Minka ;) buziolki i wiecie co, dobrze ze Was mam :) cmoki dla wszystkich staraczek i mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za bledy ale swiatło jest zgaszone i klawiatury nie widze za dobrze :) i winko chyba juz działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika - w moim przypadku jak zwolnię tempo, to będę myśleć w kółko o dzidzi - wiem o tym bo choćbym się starała nie myśleć to i tak myślę:P A jak będę myśleć o dzidzi, to będę łapać doły. A jak będę łapać doły, to będę ryczeć, a jak będzie stres to dopiero nic z tego nie wyjdzie. A zatem podchodzę do tego na luzie, ryczę tylko raz w miesiącu :P, a potem znów zaczynam wierzyć w to, że kiedyś @ się nie pojawi:) Teraz czekam na te moje nieszczęsne wyniki przeciwciał - dzisiaj dowiedziałam się, że dopiero badania będą robione w połowie miesiąca:O Uwierzycie? Już prawi mija miesiąc odkąd krew oddałam... Ech czemu to tyle trwa... To praca faktycznie interesująca - wiem sama po sobie, że jak kiedyś szukałam pracy i siedziałam w domku przez kilka miesięcy to było tak, że przez jakieś 2 miesiące cieszyłam się "wolnością" i odpoczywałam. A potem to już nie wiedziałam co mam sprzątać i co gotować... Kręciłam się po domu i aż mnie roznosiło;) No ale wtedy byłam sama, nie miałam K i miałam duuuuużoooo wolnego czasu. Za dużo;) Dziewczyny dostałam sms od naszej jadirki - nie może dzisiaj wejść na forum, wyniki też nie wyszły jej najlepiej...:O Mam tylko nadzieję, że jutro sama nam o wszystkim napisze i że w rzeczywistości te wyniki okażą się takie, że szybko uda się naprawić to co natura pogmatwała... Dobrej nocy Wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek :) I już sroda popielcowa ale ten czas leci. Martika ja mieszkałam przez1 rok z rodzicami ,było Ok ale później trafiło się mieszkanie znajomej i teraz tu sami mieszkamy. Tez rozpoczynamy budowę domu na wiosne ale kalkulujemy budownie na 5 lat , zeby nie zaciągac kredytu. A wy jak ? Na początku było mi smutno ze tak długo muszę czekac na własny kąt ale lepiej później niz potem całe życie płacic . Dostałam poczta pasek sw.Dominika, musi pomuc:) Martynia pozdrów słoneczko Twoje niech rosnie -jak rozrabia to znaczy ze zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzieki za potwierdzenie mojego pomysłu z Zakopcem , ale gdzie sa inne propozycje od was .Moje drogie podpowiedzcie cos jeszcze innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajce kochane ... Elizko - pomysł jest bardzo dobry także nie wiem czy cos go przebije ... atrakcyje typu romantyczna kolacja w restauracji albo wyjscie do teatru troche blado wypadają przy tak fajnej propozycji ... Martiko trzymam kciukaski za powodzenie w sprawie pracy - bardzo przyjemne zajecie - zawsze marzylam by pracowac w takiej jednostce jak Dom Pomocy ... lub z dziecmi w jakims ośrodku ale nie mam wykształcenia w tym kierunku ... kukusiu, Paulinko , Ansiczku, Dianeczko, odzywajcie się czesciej .... Olawd, mychasku, katiu, justynko24, marto 24, karolciu, , sysiu co z Wami - zajrzyjcie do nas od czasu do czasu ... całusy dla wszystkich ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!!! Dziękuje Voltarko za przekazanie wieści i dziękuje za wasze smsy z pocieszeniem mojej osoby.Wiecie co ja już nadzieje tracę mam 35 lat i tyle tych złych wyników,że zanim to wyleczę to już za stara będę by zajść w ciążę.Wrogi śluz,ueroplasma ,a teraz jeszcze tarczyca.Pewnie jeszcze powinni mi HSG zrobić i okazało by się ,że jajniki mam niedrożne to bym chyba padła-w moim przypadku w sumie bym się nie zdziwiła.Przypadek beznadziejny. Dobrze,że mam Was ,bo mam ochotę się zapaść pod ziemie. I tylko dzięki Wam skarby mam ochote stawiać czoła ty przeciwnościom losu. Wybaczcie,że nie odpisze każdej z osobna,ale nie mam dziś głowy,może jak sobie popłacze to mi przejdzie .Ale trzymam za Was wszystkie kciuki,Leneczko wracaj do zdrowia:),a ty Martyniu dbaj kochanie o siebie❤️. Dla was duuuużżżżży 👄!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze raz dziękuje za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sloneczka!przepraszam ze sie nieodzywalam ale angina mnie polozyla na dobre do lozeczka , a teraz jeszcze intensywnie szukam pracy wiec z tym czasem jest ciezko. jadirko---nie martw sie bedzie ci dane byc mama zobaczysz! mojego kuzyna zona 12 lat starala sie o dziecko , poronila dwa razy , miala zle winiki i co? w wieku 40 lat jej sie udalo! wierze ze ty nie bedziesz musiala tyle czekac !! poprawiam tabelke bo zle wczesniej wpisalam Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........29.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ............20.....................18.02.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................30.............69................... .. 07.02.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.18.02.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............29.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........28.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka....Lenka................... ..10.01.2008 dla wszystkich duuuuza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane moje :) Jadirko moja kochana ja tez mam ureoplasmy, dzis byłam znowu zrobic badanie po wzieciu antybiotyku i mam nadzieje ze je juz wytepilam, leczenie ich maksymalnie moze zajac miesiac, wrogi sluz da sie ominąc chyba inseminacja a co masz z tarczyca?? widzisz ja mam niedoczynnosc a lekarz kazał brac leki 5 tygodni i jak teraz nie mam tych ureoplasm to zajmujemy sie zajsciem w ciaze. wie z tarczyca moze nie jest tak zl, moze wystarczy wziasc odpowiednie leki i juz wiec nie trac nadziei tylko wiem powinien Cie tym bardziej zmobilizowac na to zeby nie tracic czasu tylko dzialac i to juz... Kochanie ja wiem ze Ci sie uda ale sama musisz zaczac walczyc i w to mocno wierzyc a ja i reszta ziewczyn bedziemy Cie mocniej dopingowac :) jak sie czegos bardzo chce i sie o to mocno walczy to sie uda i Tobie i mnie i reszcie kolezanek :) Elizo my teraz na wiosne wylewamy fundamenty i robimy ogrodzenie a do nastepnej wiosny chcemy pokupowac cały materiał wszystko co sie da i jakos w styczniu wziasc kredyt na samja juz robocizne i wykonczenie a jak wezmiemy kredyt to musimy skonczyc w 2 lata wiec liczylismy ze zajmie nam cała budowa jakies 3 latka, to duzo czasu ale bedziemy przeciez zajeci praca przy budowie wiec moze szybko zleci :) lecem gotowac obiaek wpadne pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Melduję że mamy się dobrze tylko nie starcza mi czasu na neta Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Jadirko nie smuc sie bedzie dobrze -ty sie martwisz ze lekarz znalazł przyczyne to i ja wyleczy, a ja ciągle bez przyczyny, ciągle szukamy :( a co to jest ureoplasma ? ja takiego badnia nie miała robionego .dlaczego Wam ja zlecili? MArtika dzięki za info -poczatek podobnie jak my czyli fundamenty i ogrodzenia a później materiał. zeby od następnej wiosny wybudowc i przykryc, a póxniej to znowu zbieranie kasy na wykończenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Melduję się że jestem :-) Ostatni nie mam zaardzo czasu pisać ale staram się Was podczytywać. U mnie wszystko postaremu , nic nowego sie nie dzieje. Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku i całuje . Buźki, pa pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSENIU nic się szyjką nie martw już duzo do konca nie zostalo ;) a zeby Cie pocieszyc to powiem ze ja mam pessar założony od 20 tygodnia. BYłam dzisiaj na badaniach i na uczelni :-D mam już F E R I E wszystko pięknie pozaliczane :D hip-hip HURA !! a teraz tylko święty spokój i wypoczynek ,.,....ale fajniutko jadira Ty ciężki przypadek ?? hhhiihhii no przestań !! będzie dobrze,zobaczysz.Ja nie chcę nic mówić,ale kobiety i po 40-tce zachodzą w ciąze więc jeszcze troche latek Ci zostalo na leczonko. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko - ja też trzymam kciuki. Wszystko bedzie dobrze , zobaczysz. Ściskam i całuję ❤️ i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×