Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Hej Sloneczka! Marta1983-Gratuluje 🌻 👄 Trinity-Jak bede miec troszke wiecej czasu to napisze maila 🌻 👄 Pozdrawiam Was wszystkie i zycze udanej nocki,buziaczki,dobranoc,pa 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1983-Gratulacje !!! Ja też mam PCO.. napisz mi jak było z Twoją miesiączką, ja mam ją tylko na duphastonie..:( no i jakie miałaś inne objawy... Pozdrawiam Lejdis Kofane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka!:) marta - :) gratuluję 🌻 jadira - no i właśnie było tak jak mi doradziłaś - dłuuugi spacer;) I w ogóle weekend zleciał nawet nie wiem kiedy:) martiko - oj to mężuś Cię nie pozna po powrocie - tyle zabiegów upiększających;) No i mam nadzieję, że misio w jakimś chociaż stopniu wynagrodzi Ci tak długą samotność;) Tryni - widzę, że i Ty dzisiaj miło spędzałaś niedzielę, skoro tak mało czasu miałaś na kompa. Ale faktycznie - dzisiaj słonko tak pięknie świeciło, że aż żal było w domu siedzieć:) U mnie już wyłażą żonkile, tulipany i kwitną śliczne krokusiki - wiosnę aż się czuje w powietrzu! Nie mogę się już doczekać kiedy będzie można już biegać bez tych wszystkich szmat typu kurtki, ciepłe swetry itp. na sobie. 😘 dla wszystkich psiapsiółek! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wiem ze z moim probleme nie powinnam tutaj psiac ale jestem mloda a wy pewnie duzo starsze i tez duzo wiecie a wiec ..troszke sie dzis zaczelam martiwc..poniewaz jak wlozylam sobie palec do pochwy poczulam jakas taj jakby chrzastke w srodku nie wiem jak to opisac.. czy to normlane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek . NA początku gratuluje MArta:) Ale fajnie moze faktycznie sie cos ruszy w naszej tabelce. Nowy tydzień mowe zadania , a odpoczełam rozpoczełam nowy sezon motocylkowy :) JEst fajnie ale tak nie do końca , cos sie ostatno strasznie szybko męcze i wczesnie chodze spac. Chyab przesilienie wiosenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza zazdroszczę Tobie bo ja nie dość że późno siedzę to rano wstaje. Przykład dziś o 7 rano wrrr.. Kiedy dopadnie mnie te ciążowe lenistwo? hihihi.. A miałam w planach zacząć pożądnie ćwiczyć, wiedziałam że się nie uda tak na samym początku a tu proszę bez leczenia drugi cykl zaszłam :> Idę dzisiaj na bete. Zobaczymy który to tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... dzis wstalam wczesniej nie wiem może ta wiosna tak na mnie dziala ale ciesze sie bo mam troche więcej energii w sobie ... zaraz smigam do kosciołka bo rekolekcje ... potem zaplanowałam sobie mycie okien - na razie dwóch bo nie chce tak wszystkieg na raz robic - nie wiem czy mi siły starczy ... wieczorkiem prasowanie i tak zleci pewnie dzionek ... martiko - to Twój mezeus gdzies na d luzej wyjechał do pracy ? ja tez nie lubię jak mojego nie ma w nocy w domku - kiedyś nie było go w wekendy - bo wyjezdzał ze sciana wizyjną - ale teraz oplaca mu sie bardziej isc na 8 godzin do pracy - bo wychodzi na to samo a i wyspany jest i mniej czasu poza domem ... nie wiem ja tak mam ze ne moge usnac bez niego nawet jezeli jest za ściana w drugim pokoju ...ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia ... marto 1983 gratulacje ciaży .... ale nie jestes nasza martą 24 ? tak jakos się porobiło ze trudno odroznic jezeli pojawia sie podobny nik nie mamy CIę w swojej tabelce ... ale jezeli chcesz z nami pisac - to możesz od razu wskoczyć do tej drugiej tabeli :) .... napisz o sobie cos wiecej 1983 to Twój rok urodzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizko - super z rozpoczeciem sezonu motocyklowego ... mój miniek ciagle zbiera na motorek - zobaczymy jak to bedzie ale ma plany kupic w tym roku ... czas pokaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Po dłuższej nieobecności się odzywa,. Byłam we Wrocławiu, ale zanim o tym, to oczywiście MARTA - GRATULACJE :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wreszcie ktoś u nas spadł do drugiej tabelki :) Super Jadirko - dzięki za smski :) Fajnie, że nie boli Cię główka już. Trini - super, że film się podobał :) Ja też na niego u nas czekam i czekam :) I zazdroszczę Ci kontaktów z teściami. Ja takiego nie mam. Może dlatego, że nie mieszkają razem. Teściu pracuje w Niemczech. A teściową mam taką, że szkoda gadać :) martiko - co to za smutasy ? Niech idą sobie precz !! Elizko - to Ty na motorze też jeździsz ? :) Surfitko - fajnie, że się odezwałaś :) Jak Michalinka ? Kopie bardzo mamusie ? :) A jeśli chodzi o mnie, to egzaminy średnio mi poszły. Jeden chyba będę miała w plecy. No ale trudno. Poza tym dokopali nam tyle zajęć i obowiązków, że chyba czasu na nic teraz nie będę mieć. Jeszcze 4 zjazdy a musimy przygotować bibliografię na zaliczenie, plan marketingowy, będą 2 kolokwia i 3 egzaminy. Ja nie wiem kiedy my się z tym wszytskim wyrobimy :( Poza tym mialam lekka niedyspozycję podczas tego zjazdu. Wracałam z kuzynką tramwajem z miasta i zasłabłam. Jakby nie ona, to chyba bym tam umarla, bo nikt kompletnie nie zareagował na to co się ze coś się ze mną dzieje. I wczoraj po powrocie z Wrocławia poszłam się kąpać i celowo nie robiłam sobie gorącej kąpieli żeby nic mi się nie działo. Ale niestety z łazienki już o własnych siłach nie wyszłam. Miałam powtókę z rozrywki :( Nie wiem co się ze mną dzieje. Kiedyś już miałam podobnie, lekarze szukali u mnie jakiejś przyczyny, ale oczywiście nic nie znaleźli. Wszystkie wyniki były dobre. Trochę za mało żelaza tylko miałam. Muszę się chyba znów przebadać. No to się rozpisałam :) Pozdrawiam wszystkie topikowe babolki :) Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baboki :) Martt te twoje objawy sa bardzo niepokojace idz na badania koniecznie bo to jets niebezpieczne. Moja mama mala kiedys niedobor lekarza i serce tego nie wytrzymalo przewrocila sie i straciła przytomnosc bo serce było niedotlenione wiec blagam idz z tym i cos zrob. trini moj Miniek pracuje na miejcu bo w Zakładzie Energetycznym Enion głowna siedziba jest w Krakowie i na jakies szkolenie pojechał czego ono dotyczy dokladnie nie wiem ale w kazdym razie cos z prądem :) Jadirka a ja tam twoje oczka uz wzystko ok?? Ja dzis zaczynam mcie okien i zaraz ide prac dywan na podworko bo jakis taki dziwny po tej zimie a o 14 jade do zony jedengoi z kolegow ktory ojechał na szkoleie z moim A. Dzwonila rno i prosiła o odwiedziny wiec jadem :) oki nie zanudzam pozdrawiam wszystkie Marta Eliza Voltare 🌼 ❤️ odezwe sie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie wpadnę na tą drugą tabeleczkę :) Więc tak od początku może zacznę Mam 21 lat więc mój rok urodzenia to 1987. Jestem z Warszawy. Miałam duże problemy ze szkoła i nie chodzi o wyniki w nauce. Zraziło mnie strasznie kilku nauczycieli co doprowadziło mnie do depresji i w efekcie fobii szkolnej. Obecnie nie uczę się bo nie jestem w stanie wyjść do szkoły.. Na samą myśl mam mdłości słabo mi się robi... Szukam pracy :) To tyle chyba o mnie .Starałam się mniej więcej od stycznie po odstawieniu antykoncepcji.. Ale pierwszy naturalny okres nie z odstawienia miałam w lutym i w lutym udało się zajść :> Dziś jest 34 dc czuje się świetnie idę dziś na betę. Zobaczymy który to tydzień..Zanim się dowiedziałam że jestem miałam dziwne zachwiania humoru. Potrafiłam się nagle popłakać...Ale to chyba będzie normalne. Widziałam jak u mnie w domku jedna osoba przechodziła ciąże. To będzie moje pierwsze maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie Aniołki, teraz to już kompletnie wypadłam z rytmu czytania Waszych wpisów. Zerknęłam tylko na ostatnią stronkę i widzę, że radosna nowina na topiku. Gratulację i mam OGROMNĄ NADZIEJĘ, że wreszcie sie coś ruszy. ;) Już niedługo pojawi się kolejny mały brzdąc na świecie. Kseniu życzę Ci abyś szczęśliwie dotrzymała do końca ciąży a synek był śliczniutki i zdrowy. Pozostałym dziewczynom Akasi, Kukusi, Destination oraz Surfitce też życzę tego samego. Ja zaczynam się już denerwować, bo 2 kwietnia wracam do pracy. I powiem szczerze nie wiem co to będzie, bo mam problem z usypianiem małej. Inaczej nie zaśnie jak przy cycku. Próbowałam jej oduczyć ale z marnym skutkiem. Wygrywała płaczem i wrzaskiem. Macierzyński powinien trwać co najmniej pół roku a nawet rok, bo to trochę za wcześnie zostawiać takiego malucha, aż serducho boli. Ech szkoda gadać. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, mocno ściskam każdą z Was, życzę \"owocnych\" nocek. Buziaki dla dzieciaczków Dawidka, Adrianka, Oleńki i Lenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiko - jutro idę robić morfologię z samego rana. Może to anemia, bo z niedoboru żelaza też się wywodzi przecież. Także spokojnie, jutro pójdę zrobić wyniki. Nie martw się nic. Marta - witaj w naszym gornie i wpisuj sie do drugiej tabelki jak tylko będziesz znać termin porodu i tydzień ciąży :) Paula - zgadzam się z tobą, że macierzyński trwa za krótko. Szkoda takie maluszki zostawiać w domku. Może niedlugo się coś zmieni. A spokojnie z małą będzie oki. Jak pójdziesz do pracy, to ławtiej będzie Ci ograniczać jej karmienie piersią. Nie będziesz słyszeć jej płaczu i nie będzie miała wyjścia innego jak się przestawić :) Będzie dobrze na pewno ( z autopsji to ja tego nie wiem :) ale mojego męża bratowa tak to przeszła ze swoją cócią :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem - na dworzu cieplutko - jak w raju ... zaraz biore sie za okna tylko wypije kawusię ... martiko dobrze ze mieszkasz z rodzicami bo tak w nocy samemu to smutno - ja tez nie lubię jak mój minio gdzieś wyjeżdza - teraz był na delegacji w Niemczech i 3 noce byłam sama - smutno mi było ale dzwonil do mnie ... jakoś przeżylam :P niedobrze chyba tak się uzalezniac od faceta ale co zrobic - ta milość.... byle trawala nadal tak intensywnie ... matt- ❤️ zdadaj się kochana koniecznie .... martuka 1983 wpisuj sie do tabelki - jak już poznasz termin porodu - zapraszamy do pisania :) akasiu a Ty ja się czujesz ? Paula - fajnie ze sie odezwalas ... ja tez jestem tego zdania ze takie maleństwo to zal w domku zostawiac - mój maz tez jest tego zdania - ale co zrobic jak takie czasy ze jedno nie może rodziny utrzymać ... i trzeba do pracy biegiem wracac ... ehhh - to nasze państwo ... po prostu nie mysla długofalowo tylko rzucaja becikowe i mysla ze to wszystko załatwi ... zmykam myszki ... na razie ... całuje wszystkie mamuski, dzieciaczki, przyszłe mamusie i staraczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieńdoberek🌻 Dla Wszystkich spokojnego i słonecznego dzionka życzę. Nie przepracujcie się skarby,bo widzę,że porządki wiosenne trwają:) Martiko-wiem jak to jest kiedy mężusia niema na noc,ciężko się usypia samemu.Ale miś dotrzyma Ci towarzystwa.A tydzień szybko zleci,tym bardziej ,że masz tyle planów. Marrt-❤️ Paulka-oglądałam wczoraj na klasie zdjęcia Natalki jest prze śliczna i ma taki słodki zadarty nosek,przykre ,że trzeba wracać do pracy i pozbawiać malutkiej tego co tak lubi-cycusia i cennego pokarmu.Ale tak to jest mus to mus.Sciskam Was mocno🌻 Pozdrowienia dla reszty koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka 🌻 przepraszam ze nie pisze nie mam nawet wytlumaczenia . zagladam do was prawie codziennie ale tak jakos .... wyszlo . ciesze sie ogromnie ze mamy fasolke na topiku - gratulacje dla przyszlej mamusi!! u mnie tak sobie , od czwartku ide do nowej pracy a po przyszlej @ zaczynamy staranka wkoncu . mam nadzieje ze tym razem wszystko sie dobrze zakonczy . goraco was pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Martus ==>❤️ serdecznie Ci gratuluje kochana......👄 U mnie rowniez cieplutko dzisiaj az chce sie zyc.....nam juz przestawili czas z zimowego na letni w ten weekend...i trzebabylo wstac godzine wczesniej.....:P:P:P:P:P Wszystkie bardzo serdecznie pozdrawiam i caluje👄 : mamusie i dzieciaczki, zaciazone jak i staraczki🌻👄 i rowniez biore sie za jakas robote:):):):)milego wieczorku...papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik 1027,86 mlU/ml 4-5 tyg: 75-2 600 5-6tyg: 850 - 20 800 No to mam już pewność .. Teraz wam Kochane życzę szybkiego zafasolkowania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus gratuluje wysokiej bety:):):D:D:D dbaj teraz o siebie i o dzidzie:D:DPozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wpadam się tylko zameldować. Ja się nie mam kiedy zabrać za porządki - jak wracam do domu, to już jest zimnawo i nie bardzo mi się chce skakać przy oknach - nie chcę ponownie grypy podłapać. A w domku to tak powoli sukcesywnie, żeby potem przed świętami nie okazało się, że mamy nagle wszystko naraz na głowie. Marta1983 - wskakuj zatem szybko do tabelki i pisz do nas - jakoś tak raźniej jak jest się komu wygadać:) No i jeszcze raz - tym razem już oficjalnie - gratuluję:) olawd - u Ciebie mam nadzieję staranki przyniosą jak najszybciej oczekiwany efekt:) I nie przepraszaj, tylko po prostu zaglądaj i odezwij się czasem;) tryni - i jak porządki się udały? Oj chciałabym mieć tyle samozaparcia...:) Co do kontaktów z teściami - też mam kochanych teściów i nie mam im absolutnie nic do zarzucenia. I nie wiem co by było jakbym trafiła na takich, z którymi nie potrafiłabym się dogadać - ja jestem taka, że nienawidzę niejasnych sytuacji i niedomówień! jadirka, martika, Eliza 🌻 Martt - a Ty daj nam znać jak wyglądają Twoje wyniki, bo takie podwójne omdlenie to nie jest normalna sprawa... Może to tylko jakieś przesilenie i osłabienie, ale lepiej na zimne dmuchać :) A co egzaminów - to tylko na początku tak groźnie wygląda, a jak się wpadnie w wir, to już potem się jakoś rozpędem leci;) Paula - a masz już jakiś pomysł co dalej z maleństwem - kto się będzie Natalką zajmował pod Waszą nieobecność? Dla całej reszty po 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) wybaczcie tą długą nieobecność ale ciągle jestem poza domem i jakoś nie miałam czasu jadirka dziękuje za troskę:) marta moje gratulacje wczoraj moja przyjaciółka urodziła synka 3600 wazył:)jest pięny i taki duży:) jadirko mam nadzieje ze czujesz sie juz dobrze martt uwazaj na siebie PAula masz racje nie wiem dla kogo jest tak krótki macierzynski, dlatego ja bede brała jeszcze pol roku wychowawczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem co się dzieje ale spać nie mogę :) Zawsze ze mnie śpioch był a dziś o 5 pobudka wczoraj o 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki , zapowiada sie ciepły i słoneczny dzień.:) Więc i ja tez musze zabrac sie za wiosenne porzadki, nie ma rady :) Spadam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jestem już po kłóciu, zrobiłam sobie morfologię z rozmazem i ob. O 13 maja byc juz wyniki, więc wieczorkiem Wam napiszę co i jak. Od razu rzuciłam okiem na cennik ile kosztują hormony te co będe je robic jak teraz dostanę @. I TSH 18 zł, LH, FSH, PRL po 25 zł. Nieźle. Ale jak pójdę z wynikami morfologi do mojej lekarki w pon, to się jej od razu zapytam czy może któreś z tych badań jest na kasę chorych. Choć bym powątpiewała w to. A jak jest u Was dziewczynki ? Trinity mi mówiła, że chyba u niej TSH i bodaj że PRL jest na kasę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myszki ... własnie się zaberam do okien w duzym pokoju ... rano byłam w kosciółku ... potem pocztytałam sobie gazetę i teraz zabieram sie do pracy ... martt - u mnie tylko Tsh jest na kasę - ale badajac je czesciej tez płacę 18 zł ... bo nie chcą dawać mi czesto skierowania a ja badam sobie co 6 tyg. ... hormony oczywiscie nieżle kosztują i razem za wszystkie chyba trzeba ponad 100 zł zapłacić ... w jednym labolatorium wyczaiłam za 16 zł sztuka taże i tak jest troche oszczedności bo gdzie indziej to 20-25 trzeba załpłacic ... olawd - nie wiem dlaczego wbiłas sobie do swojej główki ze do nas nie pasujesz - pisz kiedy masz ochotę - o wszytkim i o nicym - w grupie zawsze rażniej ...także myszko nie smutaskuj się i zaglądaj do nas cześciej ... pozdrawiam wszystkie dziewczynki szczególnie nasze mamusie, dzieciaczki i cięzaróweczki ... już niedługo przyjdą na swiat kolejne maluszki - już nie moge sie doczekać radosnych nowin ... akasiu co u Ciebie nadal w dwupaku ? mam nadzieję ze z Toba i córeczka oki ? kukusiu ❤️ dla wszystkich pozostałaych wielgaśny całus 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak też coś mi się wydawało, że te badania sa kosztowne i nie bardzo refundowane. Pamiętak jak kiedyś robiłam ft3, to też musiałam płacić. Żeby móc chorować, to a) trzeba być bogatym, b) mieć zdrowie staś w kolejkach. Ja do okien też powoli się zabieram. Ale powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa olawd :) Kochanie, pasujesz do nas, jak każda fajna dziewczyna :) Odwiedzaj nas częściej i pisz do nas ile wlezie :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Wpadłam się pochwalic, ze moja córeczka od niedzieli jest juz prawdziwym aniołkiem:):):) Robilismy chrzciny na prawie 30 osób w domu , w związku z tym było huk roboty , ale to juz za nami:). Tak duzo gości , bo i ja i mąż mamy bardzo dużą bliską rodzine i nie dało się inaczej. Ola była bardzo grzeczna, nawet nie zapłakała, a właściwie to większą częśc mszy przespała:)Uciekam kończyc sprzatanie, bo dom wyglądał jak po przejsciu tajfunu:)Pozdrawiam kochane staraczki, przyszle mamunie i mamunie ze słodkimi maleństwami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×