Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

MARTO... Gorąco gratuluję :) oby tej wiosny szczęście sie jeszcze do wielu osób uśmiechnęło. Przybliżam tabelkę, żeby nikt jej nie szukał; a tak naprawdę to poprawiam moje dane, bo tym razem @ 4 dni wcześniej przylazła, ale mnie zaskoczyła :( to już lekka przesada. Pozdrawiam wszystkich, buziaki 👄 Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27...................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............22........... ..........5.04.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............10........... ......... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........27.02.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza......29.............45........... .........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........35.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........30................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........27............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, podczytałam u Justynki, teraz juz wiem, ze to ja podkradłam Ci @ :) a miała być 14 więc moze wtedy trafi do Ciebie lub wcale :P Dziewczynki podziwiam was w tych porządkach - Trini i Jadira o was piszę; mnie się narazie nie chce. Spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu - gdybys spędzała cale dnie w domku to owszem by Ci się chciało :P a tak po pracy to rozumiem Was doskonale ze czasem sie nie chce ... na jutro zaplanowałam sobie prasowanie ...muszę kupić sobie coś dobrego do dywanów i wyprać je może w tym tygodniu albo na poczatku przyszłego ... moze polecicie jakiś dobry środek ? słyszałam ze płatki Vanish - a są dobre ale jeszcze nie używałam ... ja jestem ciekawa jak w tym cyklu bedzie z moją @ - nie biorę zadnych leków tylko na tarczycę i folik - odstawilam Ovestin i duphaston ... w sumie na jeden miesiąc by mi jeszcze starczyło ale po co się wspomagać skoro i tak ciazy nie bedzie ... najpierw wyrównam Tsh a potem kolejna wizyta w klinice ... zresztą na razienie mam dostępu do leków - bo mój stary gin nadal nieprzyjmuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka:) Karolcia - oby było tak jak piszesz - uff - jeden dzień za mną - znaczy się na pewno owulka nie wypadnie w niedzielę wielkanocną:) Oby tylko jeszcze jutro nie przylazła i będzie ok;) Od czwartku jest już mile widziana - byle szybciej do kolejnej IUI:) olawd - obietnica została złożona i teraz trzymamy Cię za słowo i będziemy grupowo egzekwowały wywiązywanie się z niej;) anisik - 🌻 Martt - a zatem czekamy na sprawozdanie z wyników. Wiesz co - ja miałam ponad 2 lata temu laparo i tym przed zabiegiem byłam wcześniej na badaniu kilku podstawowych hormonów. Chodzi o to, że mój lekarz przyjmował (nadal zresztą przyjmuje) w przychodni przyszpitalnej przy tym szpitalu gdzie miałam mieć laparo. I wówczas raz (ale zaznaczam tylko raz) dostałam skierowanie na komplet badań na NFZ. Potem rzeczywiście już musiałam za wszystko płacić, ale raz się udało. Potem dowiedziałam się, że wszystko to nie jest refundowane, ale gdyby tak było, to pewnie wtedy też bym tego skierowania nie dostała. Ja myślę, że chodzi o to, że oni tak pacjentom wmawiają, bo ogólnie wiadomo, że te badania są b.drogie i nie chcą dawać \"lekką ręką\" skierowań. U mnie w laboratorium za komplet badań zapłaciłam (w październiku) ok.160zł a za przeciwciała plemnikowe ostatnio dodatkowo 45zł. Tryni - ja widzę, że zanim ja się za sprzątanie przedświąteczne zabiorę, to Wy już będziecie pisanki w tym czasie malowały;) dla wszystkich, wszystkich po wielkim 😘! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni ja kiedyś kupiłam na targu we Wrocławiu taki proszek do dywanów, ale nazwy niestety nie pamiętam - od przydrożnego handlarza, w sumie drogi nie był - ok. 10zł za paczuszkę, więc zaryzykowaliśmy. Daliśmy teściom - był rewelacyjny - nie wiem na jakiej zasadzie działał, ale dywan wyglądał jak nówka. Niestety - nie pamiętam nazwy i sama nie mogę go teraz nigdzie namierzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko sie zameldowa. Mam tyle roboty ze padam na pyszczek, posprzatalam juz pol dom czyli na 1 p za jutro parter i od 15 myje okna u tesciowej.Moj Miniek bardzo teskni pisze dzwoni nawet do 1 w nocy ze spac bezemnie nie moze :) az milo. Jutro bardziej sie rzpisze bo padam i ide spac. do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie pisałam wczoraj bo już nie miałam kiedy. Wyniki odebrałam i chyba są ok, tylko że nie zrobili mi żelaza i muszę jeszcze raz iść się kłuć. Miałam iść dzisiaj ale się nie obudziłam, jutro pójdę. Później się odezwę, bo teraz mam pilną pracę do zrobienia. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) miłego dzionka życzę ... u mnie brak słoneczka - co nie natraja optymistycznie a juz zaczełam się leciutko przyzywczajać ... ide zaparzyć spbie kawusie a potem kąpiel i na relolekcje ... całuje wszytkie kobietki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wreszcie dłużej pospałam. Ja mam dzisiaj mase załatwiania.. Ale co tam dam radę, najgorsze jest to że mi się niedobrze już zaczyna robić w porze obiadowej przez co zjeść obiadu nie mogę i tak do kolacji chodzę ale nie jestem głodna.. Mam nadzieję że na początku to normalne i nie zaszkodze tym dziecku :) Powiedzcie mi od kiedy można usłyszeć bicie serduszka? szykuje się i jadę do domku i załatwiać wszystkie rzeczy.. Dziś kupuje sobie butki tylko rozmiar muszę przymierzyć .. http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=325627421 Całuje was i miłego dzionka życzymy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane! ja sie tylko melduje bo mam ful roboty dzis koncze juz dom z tym sprztaaniem a o 15 jade do tesciowej myc okna i sprzatac a jutro u babci od rana. A mam dzis lenia i nic mi sie nie chce, musze sie zmusic, chyba kosteczka czekolady ;) cos sie chyba dzoeje z ciesnieniem bo zle sie czuje taka senna :( Ok zmykam wieczorem bede miala czas wiec juz popisze i nadrobie. a czego najbardziej nie lubiecie spratac?? bo ja nie nawidze prania dyanow ale mam to juz za soba. buzioki i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27...................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............22........... ..........5.04.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............10........... ......... . .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza......29.............45........... .........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............35.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........35.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........30................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........27............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarbeńki!!! u mnie pogoda w miare,słoneczko wygląda zza chmurek i troszkę deszczyk kropi.Wczoraj się nie oddzywałam,bo kończyłam sprzątanie.Okna umyte,firanki powieszone,story też i cała reszta poukładana jak sie należy.Teraz mogę odpoczywać.Uff Marrt-ciesze się ,że wyniki są dobre.Całuski👄 Tryni-widźę,że ty też chodzisz na rekolekcje ja mam o 18. Martika-Ty pracusiu,ja bym tyle nie przeskoczyła co ty.Nie przepracuj się nam kochana.Ja też nie lubię prać dywanów i za myciem okien też nie przepadam. Elizko333-a ty gdzie się dziś podziewasz??🌻 Anisik-no to mieliście pracy przy takiej ilości osób,ale co tam najważniejsze ,że wszystko się udało-Oleńka była grzeczna jak na aniołka przystało.Ściskam Was mocno i oddzywaj się częściej🌻❤️. Olwad-pasujesz do nas,błędnie to zinterpretowałaś.Pisz ile możesz,tylko nie zapominaj teraz o nas,obietnica złożona!!!!:) Karolciu26-przykro mi ,ze ta małpa @ przyszła.Dała ,by sobie juz spokój i poszła w innym kierunku. Co do sprzątanka to dziękuje za słowa uznania,ale ja siedzę w domku i co mam lepszego do robienia jak nie wziąść sie do sprzątania.Gdybym pracowała nie było by tak kolorowo i szybko. Zaglądaj do nas częściej brakuje Cię tu 🌻 Katia100-gdzie obiecane zdjęcia bląd fryzurki,co u Ciebie??? Voltare-całuski👄:) Pozdrawiam nasze staraczki,mamusie i ich pociechy:) Nasze przyszłe mamusie Akasiu,Kukusiu,Destination(może nas czytasz odezwij się do nas)-niedługo już będziecie tulić swoje maleństwa -strasznie się ciesze ,że wasze największe marzenie się spełni. Może wyślecie nam jakieś zdjęcia na pamiątkę waszych brzuszków,bo już niebawem się ich pozbędziecie???? Kseniu,Surfitko-Dla WAs wszystkich głaskanko po brzusiach i duży buziak👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko ja wole z rana pójsc do kosciolka o potem dzień jakiś lepsiejszy :P a tak na serio to jak minio wraca z pracy to wolę byc z nim ... ja po wczorajszym pucowaniu szyb, prasowaniu firan i zasłon zdycham - jakoś takiego lenia dostałm ze dziś chyba sobie wszystko odpuszczę .... zrobię obiadek a potem wieczorem idziemy do braciszka bo ma dzis imieniny ... martiko - ja nie lubię zmywać naczyń - minka zawsze wkrecam ze jak ja gotuje to on niech przynajmniej pozmywa - na razie nie mam problemu ... nawet po większych imprezach mi pozmywa wszystko i piekie powyciera ... dywany - hmmm - tez nie lubie ich szorowac ale jak mus to mus ... martiko a jakim srodkiem prałaś dywany ??? - może polecisz cos dobrego ... w małym pokoju mam kremowy dywan i starsznie mi sie przyszarzył ... podziwiam cię ze tak wszystkim pomagasz : tesciowej okna umyjesz i w domu u rodzicow - dobrze z Tobą mają :) ja przez tą tarczyce ciągle zmęczona jestem - niby cos robię a potem brak mi energii ... martt - dobrze ze wyniki oki ale dlaczego żelaza nie zrobili skoro CI na tym najbardziej zależało ? marto 1983 wpisuj się do naszej tabelki :) dbaj o siebie i jedz dla maluszka warto się trochę zmusic :) bicie serduszka można usłyszec chyba ok. 7-8 tyg ale niech sie wypowiedzą nasze mamusie i cięzaróweczki :) buciki - no no odwazne - chyba bym sie na takie nie zdecydowala zresztą to nie moj styl - widziałam kiedys jedna dziewczyne w takich tylko w czarnych ... trzeba miec super zgrabne nogi - bo inaczej nie wyglada to dobrze ... olawd , mychass, katiu , sysiu, pokemonku, madziarkumarto 24, justynko 24, leneczko zagladajce do nas czesciej ... u mnie wlasnie słonko wyszło zza chmurek ... i jakos lepiej na duszy :) pozdrawiam wszystkie mamusie : Dianke , Paule , Martynie , Ansiczka i justynke m. ... nasze toipikowe maluszki, zabrzusiowane ale już na wylocie :D akasię , kukusie i denstination - która już o nas zapomniała ... Ksenię i Surfi ... oraz wszystkie wytrwale czekające na cud \"zafasolkowania \" 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni-jeśli mogę coś doradzić w kwestii prania dywanu-ja używam Vanisza i jestem zadowolona. W poniedziałek wybieram się do fryzjera i zastanawiam się czy przecieniować włosy czy stworzyć coś nowego na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, matko jak ja się fatalnie czuję. Marynika ja chyba też przez pogodę. Co chwile zapadam w senny letarg :) U mnie na zmianę pada i świeci słońce, normalnie czuję jak mi coś na głowę naciska. Martus - super że się wyspałaś. Sen dla dzidziusia jest ważny bardzo. A mdłosci niebawem na pewno miną, tylko musisz się zdrowo odżywiać. trini - na pranie dywanów to ja ci nic nie poradzę, bo jakowych nie posiadam :) Tzn. mam 2 malutkie i jak już je piorę ( a robiłam to aż 2 razy :) ) to biorę w Waniszu. A żelaza mi nie zrobili kochanie, bo ja sierotka jestem i zrobiłam sobie nie to badanie co trzeba :) A co tam, zaszalałam. Jutro tam pójdę i dziabnę morfinkę :) Hehe Jadirko złotko moje - 🌻 dla Ciebie, dziękuję za troskę 👄 olawd - obietnica złożona a postów nie widzę :) Nadrobić musisz :) Czekamy :) A ja się muszę Wam pochwalić, że już wiem że zdałam jeden egzamin. Ten co się bałam, że nie zdałam :) Nawet 3,5 dostałam :) Teraz czekam tylko na wyniki drugiego. Będą w piątek. Trzymajcie kciuki. :) Pozdrawiam wszystkie mamusie, przyszłe mamusie i staraczki 👄 ❤️ 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki macie pozdrowienia od akasi ... lezy w łóżeczku bo odstawiła fenotoral i ma ściągnięty pessar ... dostała skierowanie do szpitala bo od czasu do czasu ma mocne skurcze ... jutro już idzie połozyc się do szpitala - mamy za nia trzymać kciukaski i się modlic :) poprawiam tabelke bo mnie o to prosiła ... Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. .....ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27...................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30.............24............. ........ 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................28............22........... ..........5.04.2008 Eliza333/Kraków............31.............18............ ..... .ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............10........... .......... .23.03.08 Voltare ........................31.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków...............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice............24..............16.......... .......ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa.......24............16.............. ........02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............8...............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków............36..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ........... 25.02.08 pokemonowa/grudziadz...31..............26............... .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza......29.............45........... .........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............37.............. .......03.04.2008 kukusia .......................26...........37.................... 08.04.2008 destination25/białystok......26.........35.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................29.........30................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............28..........27............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008 leneczkę ,sysię , mychaka, olawd i pokemnoka wzywam do poprawienia terminu w tabelce ... martt ja tez dzisiaj jestem śnięta ja diabli ... ale co zrobic kawy nie bedę pic na okrągło ... pójdę za Waszą rada i kupie Vanish - może dopierze mi dywan ... a jak nie to bedzie pretekst by w najbliższym czasie zmienić na inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem . dzis bylam u mojej kolezanki zobaczyc jej synka , ma 28 dni i jest taki malutki i uroczy za az mi serducho sciska.... . jutro zaczynam prace wiec pewnie bede rzadziej zagladac ale na pewno was nie zaniedbam . poprawiam tabelke - mam nadzieje ze nastepnym razem przepisze sie na druga pozycje bo od przyszlego miesiaca zaczynamy staranka , mam nadzieje ze te 4 miesiace wystarczyly Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. ...ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27....................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............. ...... 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37.....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............22........... ........5.04.2008 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............10........... ........ .23.03.08 Voltare ......................31..............70.................. .. 11.03.08 Justynka24..................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice...........24.............16.......... ........ok.13.03.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............8.............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków...........36.............73............ ......ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ............ 21.03.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........23.03.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............37.............. .....03.04.2008 kukusia .........................26............37................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............35.............. .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............30................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............27............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma ? a myslalam ze sobie poklikam z kims . no coz moze nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam milej i owocnej nocy - slodkich snow - dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Weszłam sie z Wami przywitać 🌻 👄 Wczoraj byłam z wynikami hormonów u mojego gina i wszystko jest ok.Jeszcze spojrzał w kartotekę mojego M. i jest nie zaciekawię,u nas jest szansa tylko na in-vitro,bardzo sie załamałam.Jutro jadę jeszcze do okulisty,na kontrole.Jade dopiero do kliniki 8kwietnia i do tego czasu chce sobie wszystko przemyśleć i narazie nie wchodzić na foremke,po prostu bardzo mi źle.Po wizycie sie odezwie.Bardzo sie z Wami z żyłam i sie polubiłyśmy i nie chce Was zostawiać,ale na pewno dacie sobie rade beze mnie.Od czasu do czasu zajze do Was,ale nie będę sie odzywać.Po prostu życie mi sie wali i muszę jakoś dojść do siebie,chociaż nie wiem czy mi sie uda.Zyjcie sobie tu dobrze i nie chorujcie 🌻.Po takim czasie pewnie dużo sie tu zmieni na foremce i będę mieć dużo do czytania,na pewno już co nie które będą mamusiami i będą za ciazone tu 🌻 👄 ❤️ Pozdrawiam Was Kochane serdecznie,buziaczki i do uslyszenia 🌻 👄....... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Weszłam sie z Wami przywitać 🌻 👄 Wczoraj byłam z wynikami hormonów u mojego gina i wszystko jest ok.Jeszcze spojrzał w kartotekę mojego M. i jest nie zaciekawię,u nas jest szansa tylko na in-vitro,bardzo sie załamałam.Jutro jadę jeszcze do okulisty,na kontrole.Jade dopiero do kliniki 8kwietnia i do tego czasu chce sobie wszystko przemyśleć i narazie nie wchodzić na foremke,po prostu bardzo mi źle.Po wizycie sie odezwie.Bardzo sie z Wami z żyłam i sie polubiłyśmy i nie chce Was zostawiać,ale na pewno dacie sobie rade beze mnie.Od czasu do czasu zajze do Was,ale nie będę sie odzywać.Po prostu życie mi sie wali i muszę jakoś dojść do siebie,chociaż nie wiem czy mi sie uda.Zyjcie sobie tu dobrze i nie chorujcie 🌻.Po takim czasie pewnie dużo sie tu zmieni na foremce i będę mieć dużo do czytania,na pewno już co nie które będą mamusiami i będą za ciazone tu 🌻 👄 ❤️ Pozdrawiam Was Kochane serdecznie,buziaczki i do uslyszenia 🌻 👄....... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziarkuxx-a ja myślę,że nie powinnaś odchodzić i chować się w kąt. W grupie zawsze raźniej.Przemyśl to jeszcze raz i wracaj tu do nas szybciutko.Rozumie Cię co przeżywasz,jeśli chcesz pisz do mnie na gg. Marrt-a nie mówiłam!!!wiedziałam słoneczko,że zaliczysz ten egzamin,a i drugi też:) Akasiu-Trzymam mocno kciuki,wracaj do nas z dzidziusiem🌻 Olwad-powodzenia w nowej pracy🌻 i jeszcze więcej szczęścia w starankach:) Ja byłam u klijętek,już jestem i nikogo niema:( Spokojnej nocki w takim bądz razie życzędo jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini do dywanów jak juz pisała Jadira ja uzywam Vanisha bo jest chyba najleszy i ladnie pachnie i lamy super po nim schodza jeszcze dobry jest dywanolux tez fajnie pierze. Jadira ale c zazdroszcze ja jeszcze nie skonczylam sprzatania moze dlatego ze staram sie wszystkim pomagac a sama juz ledwo dycham:( ale milusio w domu jak tak juz posprzatane i ten psychiczny komfort ze mozna troche odsapnac :) Martt zelazo to podstawa a oni zapomnieli?? Jejju ci lekarze to kase biora ale zeby jeszcze byc fachowcem to zapominaja.Trzymam kciuki za Akasie mam nadzieje a raczej wiem ze dobrze wszystko pohdzie, juz nie mge sie doczekac az do nas napisze ze jest juz z zidza w domku i czuje sie dobrze. Ale nie zazdroszcze jej przechodzenia porodu, sama sie tego boje jesl wogole bede kiedys rodziła :) Widze ze u Was rekolekcje sa teraz moje były juz tydzien temu chodzilam wyspowiadalam sie i otrzymalam odpust zupelny wiec tak jakby jestem \"aniołem\" teraz :) Jutro bede sie starala dostac na USG z rana zeb sie dowiedziec czy sa pecherzyki i ile juz maja ale cos czuje ze jest nie tak jak powinno, bo odczucia mialam inne czolam jajniki a teraz nie kluje nic tlko czasem lapie straszy bol z obu stron wiec to nie dobry znak, moze clo nie podzialał :( Mezus bardzo teskni pisze esy nawet do 1 w nocy ze bardzo teskni i spac nie moze bo mnie obok nie ma, straznie to miłe i chyba dobrze nam zrobiło takie rozstanie aha i pisał ze teskni tez za moimi obiadkami bo am nie dobre im daja :) milo ze maz mnie docenił ok lece napic sie lampke wina bo chyba zasluzylam dzisiaj i lecem spac buziaki i do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja dzisiaj tylko na sekundkę - musiałam sprawdzić co u Was słychać:) akasiu - trzymam kciuki za Ciebie i córcię i czekam na dobre wieści 🌻 Przepraszam, że dzisiaj tak skrótowo, ale miałam dzisiaj ciężką noc i się kompletnie nie wyspałam (rany jakie to człowiek może mieć pomysłowe sny - śniło mi się, że moja koleżanka z liceum biegała po mieście z pistoletem i wszystkich mordowała:D:P:P i oczywiście ja przez całą noc uciekałam i się chowałam po jakichś piwnicach:P:P Jejuś - jaka ja byłam szczęśliwa jak się obudziłam:D:D:D A dzisiaj w pracy myślałam, że skonam! Ziewałam raz po raz i nawet kawy nie pomagały:P ) Kolorowych snów Wam życzę 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie :) Voltare ale mialas nocke, szok mi ostatnio sie mało sni a jak juz cos to z samego rana i nigdy nie moge dokończyc snu poniewaz musze wstac. A poza tym jak sie człowiek obudzi w ciągu snu , przerwie go to później jest się nieprzytomnym :) Dziewczynki podziwiam was za te porządki swiateczno -wiosenne :) Mnie dopadł len takkkkkki dużżżży ze hoho JAridka dobrze ze z twoim zdrowiem juz OK. MAdziara nie załamuj sie moze jeszcze sie uda cos zrobic , musze do ciebie wysłac maila. Wczoraj bylismy z Miskiem na Rozmowy noca -Film Ok mozna obejrzec ,ale i tak nic nie przebije lejdisek. Jeszcze moge zaproponowac z polskich filmmów Rezerwat -godny polecenia :) A Teraz moje drogie do pracy papa miłego dnia PS Pozdrowienia dla Akasi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Wczoraj wieczorem juz nic nie pisałam, bo padłam o 21. Mój A. też. Nie wiem chyba przez tą pogodę wczorajszą. Takie wiatry i wichury u nas były. A mi od 13 ciągle się chciało spać, wpadałam w letargi normalnie. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Madziorku - nie załamuj się. Grunt to pozytywne nastawienie. Wbrew pozorom nastawienie psychiczne działa cuda. Jeśli nie będziecie się załamywać to szczęście i do Was zawita. Ja w takich przypadkach zawsze stawiam za przykłąd brata mojego męża z żoną. On też miał bardzo złe wyniki. Ilość żołnierzykó wynosiła u niego 0,4 a po leczeniu 1,2. Jego żona była po ciężkiej chorobie i szanse na dzidzie mieli bardzo małe. Jednak nie poddali się i starali do końca. Gdy już im sił zabrakło, to postanowili adoptować dzidzie. I gdy już nie myśleli o tym, że im się nie udaje, że pewnie nigdy nie będą mieć swojej dzidzi i skoncentrowali się na adopcji. Bóg nagle obdarował ich największym szczęściem. Okazało się, że bratowa mojego męża jest w ciąży. I teraz mają piękną córcię. To był naprawde cud, na który cierpliwie. I Wy też doczekacie się swojego cudu. Na pewno 👄 I pisz do nas jak będzie Ci źle, my jesteśmy po to by Cię wspierać. Każda z nas przeżywa tutaj podobne historie więc łatwiej jest nam się zrozumieć. Jeśli będziesz miała ochotę to odezwij się do mnie na maila. Podam Ci moje namiary i zawsze służę uszkiem do wysłuchania :) Jadirka - mówiłaś, mówiłaś :) Dziękuję Ci bardzo 🌻 martika - oni nie zapomnieli, tylko ja robiąc sobie troszkę inne badanie niż zazwyczaj zapomniałam im powiedzieć, że oprócz morfo chcę tez biochemię. I klopsik :) Widzisz oleńko jak to jest :) Ja też mam często tak, że piszę a tu cisza :) Oby dziś było lepiej :) Powodzenia w pracy :) A takie malutkie dzieciaczki jak synk twojej koleżanki są słodziudkie :) Rozmiękczą nawet najtrwalszy głaz :) Moja koleżanka z pracy, zagorzała feministka, głośno mówiła, że nigdy dzieci mieć nie będzie. Jak jej bratu urodziła się córka, to mówiła, że małe dzieci są jakieś takie dziwne (nawet zabawne było jak opowiadała :) ). A teraz świata poza tą dziewczynką nie widzi. Zachwycona jest. Zrobiła sobie tapetę na telefonie komórkowym ze zdjęcia tej małej i sama już zaczyna móić o dziecku :) Elizko- buziaki dla ciebie :) 👄 Voltare - mam nadzieję, że tej nocki się wyspałas i nie śnily Ci się żadne koszmary :) Trini - mam nadzieję, ze dzisiaj to Ty poodpoczywasz od tych domowych porządków :) 👄 🌻 pokemonowa - złota a gdzie Ty się podziewasz ? [🌻 pazia - a właśnie paziolku co u Ciebie ? nie odzywałaś się dawno 🌻 Katia - Ty też się nie odzywasz, jak na mieszkanku ? 🌻 akasia, kukusia, karolcia, martynia, justynki obie, dianka, martusie obie, anisik2, Lenka, mychassku ❤️ 🌻 Dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Od 6 się z boku na bok przekręcam to jest straszne wyspać się nie mogę :( Później cały dzień chodzę jak ćma. Powiedzcie mi czy np jakieś proszki do ssania na ból gardła w ciąży można brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt a Ty skąd jesteś? Wiesz u nas na Mokotowie też były takie wiatrzyska że ludzie szybko okna zamykali żeby nie powyłamywało. A ja w tą wichur kupowałam sobie buciki na ślub. hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×