Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Trini, schudłam aż... 1 kg; ale to i tak dobrze, bo od dawna ważyłam tyle samo, co do grama; oczywiście nie byłam tak rygorystyczna i czasem zjem troszkę gorzkiej czekolady, a teraz idą święta to pewnie wróce do wagi. Ale to nic, po świętach znów dietka no i idzie ciepełko, to jakiś rower, spacery itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rozmiarów to różnie to bywa, nawet w jednym sklepie są różnice, ostatnio przymierzałam chyba z 5 par w orsay, oczywiście 40 :) ale jedne dobre, inne za małe a jeszcze inne za duże, więc sie tym nie przejmuj. Ja już od jakiegoś czasu dół 40, a góra 38 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ten sam problem dotyka i mnie .Małe cycki i duże uda .Ale ja moje drogie juz ponad miesia jezdże codziennie 30min na rowerku 5dni w tygoniu, a oprócz tego 2razy w tygodniu basen. Moze fajnie ale brak jakichkolwiek efektów na wadze , bo lubie czekoladki i sledziki:) ale za to samopoczucie lepsze i stwierdzam ze brzucha juz nie mam takiego wydętego i może troszke skórka pomarańczowa jest mniejsza. Grunt ze tak mi sie zdaje i dzięki temu nie poddaje sie i cwicze :) A wiecie jak to mąz ,zawsze mi mówi ze wygladam supere i swietnie działa na mnie basen -mówi tak poniewaz zależy mu na tym zeby razem chodzic, wieksza motywacja.Uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wróciłam z zakupów i od fryzjera. Co do Caritasu-to u nas idą te ciuszki na prawdę do potrzebujących i biednych ludzi.Mam znajoma która pracuje w placówce Caritasu u nas w mieście i stąd wiem,że tak jest. Elizko-dziękuje za przepis na pijaczka. Karolciu-jak to miło jak się oddźywasz i piszesz.Prosimy częściej. Tryni-jakie kupiłaś spodenki??? Co to za super dieta??? Co do rozmiaru ja nie będę nawet pisać jaki ja kupuje. Marrt-🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie problem z pecherzem na tapecie - nie wiem chyba się w barchany bede ubierac bo pomimo tego ze nosze bokserki i spodnie dziś mnie przewiało :( boli jak diabli - własnie wygrzalam się w wannie i zaraz śmigam pod kołderkę ... jadirko spodenki takie eleganckie z kancikiem - biodrówki ale nie za niskie ... kolorek czekoladowy :) mezus mówi ze mi w nich ślicznie :) chociaż wiem ze brzuch i dupsko mi ostatnio podskoczylo i żle się z tym czuję także naprawde muszę zacząć coś ze soba robic ... elizko ja też zamierzam pojeżdzić na rowerku - wyciągne go po swiętach z piwnicy i na basen też będę chodzić tak 3 razy w tygodniu ... do tego ogranicze jasne pieczywko, sosiki i sodyczki może coś tam spadnie ... ważne zeby zżucić 5 kg i chyba jak się uprę to zrobię ale niech przyjdzie wreszcie wiosna to bede mieć większa motywację ... u mnie też dziś w domu był \"fryzjer\" moja przeurocza sasiadka podcieła mi grzywkę i wycieniowała resztę bo już końcóweczki miałam troszkę podniszczone ... zmykam do wyrka do jutra kochane [ usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,weszlam sie z Wami przywitac 🌻 i zmienic tabelke. Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. ...ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27....................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ . ...... 08.03.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37.....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............22......... .. ........5.04.2008 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............10........... ........ .23.03.08 Voltare ......................31..............70.................. .. 11.03.08 Justynka24..................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............8.............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków...........36.............73............ ......ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ............ 14.04.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ........20.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............37........... ... .....03.04.2008 kukusia .........................26............37................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............35............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............30................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............27........... ......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........5.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Lejdis ;) Podmieniam dane w tabelce i pozdrawiam serdecznie wszystkie bez wyjątku. Karolciu26 ja mam podobnie, lubię czytać, ale często trudno mi jest się zebrać do napisania... może się jeszcze rozkręcimy, a może nie. No tak jak to w życiu, jeden wiecej słucha (czyta), a drugi więcej mówi (pisze)- choć to chyba nie reguła bo.. ja jestem raczej gadatliwa :) (!) Tabelka nr.1-starające się; NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............27.............. ...ok 18.03.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27....................28 .03.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ . ...... 04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37.....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............22......... .. ........5.04.2008 Eliza333/Kraków...........31..............18............ .....ok.26.03.08 Marta24/USA................25..............10........... ........ .23.03.08 Voltare ......................31..............70.................. .. 11.03.08 Justynka24..................25.............24......... .........ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............16.......... . ......ok.30.03.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............8.............ok 25-28.03 .08 Mychass/Kraków...........36.............73............ ......ok 02.12.07 olawd/uk.....................29..............27........ ............ 14.04.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ........20.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............37........... ... .....03.04.2008 kukusia .........................26............37................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............35............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............30................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............27........... ......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........5.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .......... ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. przepraszam miało być justynko 24 (!) Korzystajac z okazji pozdrawiam i karolcię 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Mojed drogie piekne slońce , mrozik.Tak jest u mnie ale co tam biores się ostro dop racy dzisiaj.Mam zamiar upiec pijaczka, zrobic sałatke jarzynowa( mąz ja uwielbia więc musze mu dogodzic) Nawet specjalnie dla niego kupiłam Szynke konserwową (taka w puszcze ) bo uwielbia -wiec niech ma prawdziwe Święta a za wiejskimi wyrobami nie przepada a tych na stołach jest teraz najwięcej :) Jeszcz jasna sprawa musze pomyslec o garderobie ,ale jak tu sie ubrac chyba zimowo:) Całyzeszły tydzień chodziłam do szewca zeby mi dorobił fleki do wiosennych bucików -ale miał wyjazdy, lecz gdy sie zrobiło snieznio w srode to odpusciłam- kozaczki beda i juz. A teraz do pracy i jeszcze dzis kościółek papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myszki :) u mnie tez zimowo za oknem i nie ma co szaleć z wiosennymi ciuszkami - niestety kozaczki i kurteczki puchowe lub płaszczyki a wiosnę trzeba bedzie mieć duszy w końcu Wielkanoc :) ja tez dzisiaj biorę sie ostro do pracy : zaraz zmieniam posciel potem troszkę dosprzatak a wieczorkiem popoekę ciasta ... jutro sałatki całuje was wszystkie ... 👄 voltare chyba szaleje z porządkami i gotowaniem - bo nawet nie ma chwiki by zajrzeć do nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale bedą święta ze śniegiem hihi... 1 dzień wiosny i snieg spadł dobre.. A co do tabelki to u mnie już 6 tydzień :) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę Wam Szczęśliwych i Zdrowych Świąt 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja od 7 rano na nogach :) Już byłam w ADMie załatwić sprawę i na kończących zakupach na święta :) Teraz kawusia i do roboty, muszę skończyć sprzątanie :) 2 gą część okien sobie odpuściłam, deszcz pada więc to nie ma sensu :) A poza tym ja mam tak ułożone mieszkanie, że okna mam przez całą długość mieszkania i razem mi wychodzi (bo mam powdójne) okien tyle co łącznie u moich rodziców w domku. Więc naprawdę z 24 okien wymyłam 12, jestem rozgrzeszona :) Wiecie co, niegdzie u siebie nie mogę znaleźć cukru waniliowego, wszędzie tylko te wanilinowe, a one nie dość że są niezrowe to nie tak działają jak powinny :) A mam upiec 3 babki (dla każdej mamy i dla nas jedna), więc czeka mnie chyba jeszcze niestety wyprawa do Tesco za cukrem :-/ Jeszcze będę robic te moje słynne śledzie. Dla nas jedne i dla mojej mamy bo prosiła żebym im zrobiła. Kiełbaska biała musowo :) Oki idę się odprężyć przed telewizorkiem na chwilkę i wracam do pracy :) Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babolki ale mam duzo roboty, wstalam o 6 rano upieklam juz 4 ciasta zrobiłam bigos i obiad taki postny bo zis wielki piatek, zaraz jeszcze uprzatne i mam z glowy, jutro jeszcze salatki :) Mam do was takie male pytanie bo barzo mnie to denerwuje, błam wczoaj na usg i juz nie ma zadnych pecherzykow popekały albo sie wchloneły wole ta pierwsza opcje. Od 3 dno pobolewa mnie brzuch na dole, taki ciągnący bol podobny do takiego jakbym miala dostac @ ale troche inny jak ktos bymi magnez przyczepił do macicy :( do @ został jeszcze tydzien wiec to nie moze byc @ albo mi leki zaszkodziły bo bralam clo potem pregynowa castignus progesteron moze cos nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstałam i mam do Was ażnedla mnie pytanko.. Czy jak boli mnie żołądek i mam rozstrój to mogę spokojnie kropelki żołądkowe łyknąć?? Ginekolog powiedziała mi że jak np gardło będzie mnie bolało to coś z homeopati mogę więc kropelki żołądkowe chyba też nie powinny szkodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!! Ja byłam już na cmentarzu,grób pięknie umyty i świątecznie przystrojony. Mam nadzieję,że mamie i dziadkom się spodoba i nie bedą mi się śnić w nocy...Hi hi.. Ale tak mnie przewiało,że mam nadzieje,że tego mnie odchoruje. Obiadek zjedzony ,a teraz do sprzątanka. Na razie moje psiapsiółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Lejdis, ale z Was pracusie :) Ja dziś robiłam zakupy (będę robić sałatkę i paschę- tą z przepisu Trynity🌼 ) a o 15.45 mam wizytę u lekarza i zdejmowanie szwów :( Także ja w tym roku razej nie poszaleję. Wczoraj ułożyłam wszystko w szafie i posegregowalam dokumenty - nazbierało sie tego. Wieczorkiem wezme sie za łazienkę. Jestem troszkę zawstydzona, bo jakoś za Wami nie nadązam. Mam wrazenie, że z wekiem wcale nie jestem lepiej zorganizowana Buziaole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____® ___*** __**®** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Zgadnij kto ? Zgadnij co ? Życzymy Wam wesołych Świąt, nie myśl sobie , że to bajka, życzymy Wam smacznego jajka, niech tradycja wodą leje, bo zajączek dziś szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, wybaczcie ze tak dawno nie zaglądałam, ale jakoś tak czas leci, Życzę Wam wszystkim Wesołych Świat, smaczenego jajka i mokrego Dyngusa(i dziękuję za zyczenia od was) W zwiazku z tym ze nie wiem czu jutro uda mi sie zajrzec: ❤️ Voltare Wszystkiego naj naj z okazji urodzinek 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻❤️ martika moje pęcherzyli też rzekomo sie wchłonęły i miało nic nie wyjsc a juz byłam w ciazy a co do bólu to tydzień przed 2 miałam identyczny jak opisujesz a to był ból ciażowy:) Trinity jak pęcherz? całuski kochane do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff narobiona jestem jak wół ... wszystko mam już prawie zrobione porządki już mam zakończone , jutro tylko odkurze i umyję podłogi , salatki wlasnie przed chwilką pokroiłam - zostanie mi tylko je przyprawić , pasha już gestnieje w lodówce - pięknie mi wyszła - taka apetyczna - kupiłam takie długie biszkopty i poukladałam na dno i bolki tortownicy - na góre oczywiscie biała czekolada, skórka pomarańczy i prazone migdały ... zaraz jadę do tesciowej spodnie jej podrzucic bo sa za długie i wczoraj mi obiecała ze mi skorci ... mazurka zostawiam sobie na jutro ... kajmak mam już ugotowany i kruche ciasto zagniecione - takze jutro tylko upieke i robię polewę ... martiko - ja też czasem tak czuję zaraz po owu tak 2-4 boli mnie podbrzusze i tak ciągnie czasem ze szok - kiedyś sobie wmawiałam ze to oznaka wczesnej ciązy ale teraz sam nie wiem co to było ... na razie kochane przesylam całuski ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! Ja już praktycznie mogę świętować. Właściwie to tylko do świętowania się dzisiaj nadaję - załapałam jakieś wredne przeziębienie ze wszystkimi możliwymi objawami:P Dzisiaj zrobiliśmy z K. resztę zakupów, jutro jeszcze jakaś "asekuracyjna" sałatka do domku i muszę jeszcze upiec mięsko (już się marynuje) a w niedzielę rano jedziemy do teściów i wracamy rano w poniedziałek. Oj muszę puścić na chwilę mężusia do kompa...:( Postaram się wrócić jeszcze dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity27-Hej słoneczko,doszedł do Ciebie mail?,już zmieniłam tabelkę,myślałam ze sie wpisuje zaczęcie @ a nie następnej.🌻 👄 Ale sie narobiłaś bidulko,ja wczoraj chatkę sprzatlam,mama piecze ciasto.A jutro biorę sie za robienie sałatki,ryba po grecku już jest zrobiona i wyszła dobra.Bym musiała nauczyć sie piec ciasta,ale jakoś do tego mnie nie ciągnie,wole jak ktoś zrobi hiiiii,lepiej sie je i jest smaczniejsze.Przypomniałam sobie tamta Wielkanoc jak spędziliśmy ja razem z M.a w tym roku następne święta sama :(( ale mam nadzieje ze to sie zmieni,bo ja już dłużej tego nie wytrzymam.W tamtym roku przyjechali do nas rodzice i spędziliśmy święta razem i było bardzo milo,byliśmy w Wenecji i mieliśmy jechać do Rzymu,ale nie do jechaliśmy,mam nadzieje ze jeszcze kiedyś będę mieć okazje zobaczyć Rzym a tyle czasu byłam we Włoszech i nie zdążyłam zobaczyć a daleko nie mieliśmy 4godz.autem,żałuję ze nie wyciaglam M. do Rzymu,ale sie rozpisałam.Buziaczki 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie i życzę Zdrowych i Wesołych świąt Wielkanocnych,smacznego jajka i mokrego dyngusa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Kochane moje, jutro wyjeżdzam już, dlatego chciałam Wam i WAszym rodzinom złożyć życzenia... Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy aby wszystkie życzenia okazały się do spełnienia i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i dla nas celem do spełnienia. Wesołych Świąt!Diana z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
NIe wiem dlaczego jestem pomarańczowa...ale to ja:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem narobiona :-/ Padam na twaz. Porządki mam zakończone. Jutro tylko babki piekę i robię śledzie i wreszcie odpoczynek :) Voltare - wszystkieg najlepszego z okazji urodzinek 🌻 i wracaj szybko do zdrowia :) Dziewczynki z tego miejsca chciałam Wam życzyć Wesołych, Spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych. I oby te Święta tknęły w Was nowe nadzieje 👄 Nie wiem czy jutro dam radę do Was zaglądnąć dlatego teraz piszę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero skończyłam moje kochane🌻 Przyjmijcie i ode mnie i mojej rodzinki życzenia; 🌻🌻Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego nastroju i słonecznej pogody choćby tylko w domu... Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół... życzy Edyta.🌻🌻 Tryni -po świętach poproszę o przepis na pashę,nigdy nie robiłam-przyznaje się bez bicia.Ale jadłam i wiem ,że jest pyszna. Martt,Tryni-niech wasze dolegliwości z pęcherzem szybko przejdą:) Dobranoc i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz błogosławieństwa Bożego niech zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co jeszcze uśpione, ożywi to, co jeszcze w nas martwe i niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie w radości i pokoju. Wesolych Swiat !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×