Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

voltare___ juz znalazlam go gdzie indziej jadira___ 👄i tobie bedzie dane byc mama zobaczysz !! tylko nie zalamuj sie i glowa do gory , wiem ze jest ci ciezko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-co do teściowych[bo o nich mowa-z teściami jakoś niema takich problemów]-to problem tkwi w tym ,ze mamusie kochają tak swoich synków iż uważają,że żadna kobieta nie jest dla nich dość dobra.I wiecznie chciały by wszystko kontrolować,są zazdrosne o swoich pupilków. Kuruj się i nie pij więcej takich zimnych soczków🌻 Martt-a co do pracy i wrednej koleżanki Tryni dobrze radzi. Olwad-🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane moje ... ale Wy juz pewnie w łozeczkach przytulone do swoich ukochanych ... życzę wszystkim spokojnej nocki 😴 Ps. jadirko dobrze ze się odezwałas ... co do prezentu na komunie to myslę ze aparat cyfrowy to i tak ladny prezent ... od Ciebie moze byc bukiecik kwiatuszków - mysle ze wystarczy ... pa pa myszki do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie pisałam bo z mężem robiliśm tyle rzeczy żebym tylko nie miała czasu na myslenie i denerwowanie się przed dzisiejszymi badaniami. Już jestem po i o 14 będę miała wyniki. Wieczorem napiszę co i jak. Wiecie z teściową, to nie chodzi o to że ona mnie nie lubi. Niestety razem ze swoją mamą same wycowywały chłopaków i uważają że ciągle mają prawo im mówić co mają robić i każda próba uzmysłowienia im, że to już nie jest tak jak one myślą, to kończy się histerią. Ale ja się nie wtrącam w to, tylko mi pzykro, że tak się dzieję, bo chciałabym żeby było normalnie. A z pracą, to do przełożonego nie mam co iść. Bo moja szefowa wie jak sprawa wygląda. I z nią jest super. I ta dziewucha wie, że mojej dyr. nie ma co opowiadać bzdur, bo ona nie uwierzy. Dlatego sieje ploty gdzie indziej. Ale ja postanowiłam mieć to gdzieś. Z nikim się nie zamierzam spoufalać. Na żadne imprezy z tym towarzystwem chodzić też nie będę. Przychodzę do pracy, robię swoje i tyle. A resztę mam gdzieś. Jadirko - cieszę się że się odezwałaś. Na temat twoich dołów wiesz co myślę, więc na forum nie będę powtarzać. \\Powiem tylko, że jesteś fajna babka i nie zamartwiaj się za bardzo :) voltare - ściągnęłam sobie ten programik :) Fajny jest :) Ale czasem mebelki mi się w powietrzu ustawiają :) Hehe, ale super. Przynajmniej widać jakie kolory do siebie pasują :) trini - cieszę się że spacerek się udał :) Poproszę o foteczki :) oleńko - masz zdjęcia psiaków ? powysyłaj. My tutaj bardzo kochamy zwierzaczki. Ja mam świnię morską, trini chomika, a volatre też ma psa :) Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt nie widziałam tych wpisów ale powiem jedno takich ludzi trzeba tępić 👄 ... Co do twojej sytuacji z teściową to jest ona ciężka faktycznie i ja myślę że moja przyszła teściowa która ma dwóch synów też po ślubie będzie starała się wtrącać coś pomóc swoje racje i przekonania nam nażucić ale będziemy musieli jakoś to przeżyć... Szczególnie teraz jak mi brzuch rośnie nie mogę się denerwować nawet jak ma swoje racje rozmawiam z nią że oczywiście tak ale każdy ma swój gust i pozostawie to swojemu kochanemu do decyzji.. Czasem jednak są takie teściowe które nie widzą tego kompromisu i na siłę starają się we wszystkim pomóc dać dobrą "radę" i oczekują że to się wprowadzi w życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... niestety zdjęcia musza poczekac bo kabelek do sciagania ich z aparatu jest u mojego szwagra i dopiero jutro do niego pojedziemy - takze musicie się uzbroic w cierpliwosc ... Martt dobrze ze już się troszke uspokoiłaś najwazniejsze to się nie załamywac i jakos isc do przodu ... u mnie dzis wiosna za oknem az sie chce zyc ... zaraz śmigam do apteki po plastry vita slim i od jutra zaczynam akcję odchudzanie ... podstawą będzie ograniczenie cukrow i pieczywa - wogole m.ż ale nie będe się głodzić ... więcej jagurtu naturalnego i ruchu ..także @ mi sie juz kończy i niedługo zaczynam jeżdzic na rowerze i chodzic na basen - zobaczymy ile wytrwam ale nastawiona jesetm na to by się wziąść za siebie bo okropnie sie czuje z tymi wałeczkami tłuszczu na udach i brzuchu ... 5 kg musi pójsc w zapomnienie - oczywiscie powolutku zamierzam to zrzycać bo nie chcę efektu jojo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie piękna pogoda-słonko ślicznie grzeje. Potrzebuje waszej pomocy i rady; jak wcześniej pisałam K.ma komunie córki ,dał jej wczoraj prezent. Czy powinnam coś kupić od siebie,czy nie.??? Na komunie nie idę i sama nie wiem co robić. Pozdrawiam całą ferajnę🌻 Macie wszystkie pozdrowienia od Mychass:) Akasiu-trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie pomarńczy - wyjaśniając : Po 1 . - Cieżko było stwierdzic , czy ktoś kogoś obrażał czy nie , bo jak weszłam na forum to wpis pomarańczy został juz przez Martt skasowany. Dopiero po tym drugim wpisie , mozna było sie domyslić , że uwaga dotyczyła Martt - chodź moze nie koniecznie , niewiem !!!!! ( Byc może uwaga tyczyła się wszystkich nas , czyli mnie też ?? ) Po 2. - Nie zgodze się z Tryni , że złe wpisy należy usuwac a dobre zostawić , bo przykładowo gdybym ja lub któraś z nas , lub ktokolwiek inny , nie pomarańczowy napisał by coś , co by sie komus nie podobało - to ma byc usuniety ??? , chyba nie !!!. Po 3. - Nie wiem jak Wy , ale ja sie krytyki nie boję - tymbardziej jak ona jest złośliwa , bo to tylko świadczy o tej osobie co to napisała a nie o mnie. Także wg. mnie nie ma powodów by to usuwać , bo to tylko wywołują podobną reakcje jak ta - lepiej to olać i tyle. Pozatym , mioim zdaniem jeżeli ktos twierdzi , że dana uwaga - jest głupia , bezsensu , i nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości - to po co ją usuwać ?????????????!!!!!!!!!!!! - no chyba , że coś jest na rzeczy .... To tyle - mam nadzieje , że nikt nie pozuje się urażony tym co napisałam . A jak tak to trudno - niestety , ale musiałam napisać co myśle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że osoba która wypowiada się na forum obrażając wulgarmnymi słowami inne osoby powinna być natychmiastowo blokowana, a wpisy kasowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo co innego Justyno jest jak ktoś napisze przykładowo : głupio podchodzisz do życia bez sensu tu się wypowiadasz.... A co innego jakby ktoś napisał ty k.u.r.w.o s.z.m.a.t.o d.z.i.w.k.o... no przepraszam ale takie wpisy są nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo jutyna
Mowisz i masz !! Szkoda mi Ciebie bo nikt Cie tutaj nie lubi a Ty tak sie madrzysz ciagle. Tez jestes nudna z tymi swoimi tekstami jak Martt byla nudna z tym swoim okresem. Szkoda mi Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja mam dość-gdzie to forum ,które było kiedyś. Po co się obrażać* Dajcie Już Spokój*-niech panuje tu spokojna atmosfera jak kiedyś. Nie zachowujmy się jak dzieci,a jak osoby dorosłe ,które dzieci chcą mieć. Nie szkoda Wam czasu na dogryzania i kłutnie. Pomarańczko-proszę odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko ... ale żadna z nas nie pisze tego typu uwag a jezeli już to robi to w delikatny sposób i zawsze można sie nad tym zastanowić ... nie wiem po co te wszystkie docinki i zaczepki - czemu to słuzy nie wiem - chyba nie motywacji ??? ... nie wiem po co ktos pisze ze ktos jest głupi albo nudny lub cos innego - przecież nas nie zna ??? ... skoro nie wiesz czy można stwierdzić czy kto kogo obraża to poczytaj sobie dokładniej ... a Martt nie usuwa sama tych wpisów tylko admin i chyba nie robił by tego bezpodstawnie .... podtrzymuję zdanie ze osoba ktora obraża którąś z nas powinna byc blokowana a jej wpisy kasowane ... jezeli nie ma odwagi wypowiedzieć się pod swoim nikiem to chyba nie my mamy problem tylko ona bo nie chce byc rozpoznana ... teraz już wiem ze atmosfera została popsuta i ten smrodek bedzie sie ciagnał zawsze ... ale wiecie co ? ja sie cieszę ze pomimo tej straty nawiązałam prawdziwe przyjaźnie - które nawet jak top bedzie martwy - nadal beda trwały ... zmykam bo szkoda energii na te zwady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele, mam tego dość. Chyba wezmę sobie urlop od forum naprawde. Odebrałam wyniki, ale z uwagi na to iż atmosfera nie sprzyja publicznemu zwierzaniu się. Nie napiszę jakie. Powiem tylko tyle, że dobre nie są. Justynko- każdy ma prawo do swojej opinii. Ja pozwoliłam sobie zgłosić wpis na mój temat do skasowania. Gdyż uważałam go za obraźliwego w stosunku do mojej osoby. Miałam do tego prawo. A że Ty nie mogłaś sobie go przeczytać, to bardzo mi przykro, że nie odstarczyłam Tobie takich atrakcji. Ale znając życie jeszcze nie raz będziesz się mogła przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim miłym Paniom :). Piękny dzień dziś mamy ,prawda? Trinyty27- dzięki, za miłe słówka. Dziś odwiedziła mnie znajoma 35 l. z małą istotką bardzo ciężko wystarana i bardzo udaną. Jak zazwyczaj syutacje takie wkurzają mnie i dołują to dziś nie wiem może przez to słońce, cieszę się że kobietkom spełniają się marzenia. AHHH az miło było popatrzeć, buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) tak dzisiaj piekny dzien mam tak dobre nastawienie ze nawet krótka spodniczke do pracy ubrałam:P i troszke na złośc M bo małe zgrzyty przez weekend były:P ja juz czekam na @ by jak najszybciej przyszła by zbadac te hormony bo tak mnie piersi bola ze dotknac sie niemoge naprawde masakra a @ mam miec za 8 dni..... w ogole niekłucmy sie i przestanmy wypowiadac \"swoje opinie i uwagi\" wtak usczzypliwy dla kogos sposob bezsensu:/ mamy wspolny cel dziecko aa nie kłutnie:/ nie zachowujmy sie jak przysłowiowe BABY!!!! i tak z innej beczki laseczki chcialabym jakies przepisy na szybki obiad taki co wtyg po pracy mozna na szybko zrobic ale taki srednio lekki bo moj M to nielubi lekkich posiłkow:/ czekam na przepisy i dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) \"gołym\" okiem widac, ze ta \"osoba\" śledzi to forum cały czas, nieważne kogo obrazi, ważne by była jazda, najpierw była Trini, potem Martt a jeszcze sie dziś Justynce oberwało. Najlepiej by nikt nie reagował na te wpisy, przecież sama ze sobą pisać nie będzie, poprostu ignorujmy te durne wpisy, nawet jak ktos poczuł sie urażony. Zobaczycie, raz, drugi nie będzie odzewu i ten ktoś da sobie spokój. A tak to będzie w kółko to samo. A ja nie piszę nie dlatego ze forum niby nie to samo co kiedys itp. poprostu chcę trochę \"odpocząć\" od tych tematów. W pracy mam 3 koleżanki w ciąży i nie jest mi łatwo, więc staram sie w międzyczasie o tym nie myśleć. A jeśli chodzi o nasze postępy, to kwiecień-maj umawiam sie do endo na kontrole, a potem klinika, żeby w 1 miejscu z meżem się badać i ewent leczyc. Pozdrawiam wszystkie koleżanki, nowe również 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Trini dzięki za zdjęcia, śliczne są i gdzie ta Twoja niby nadwaga kobieto? Widze ze tu znowu zadyma:(Ehhh... U nas ok, Ola zdrowa, ale szczerze Wam powiem, ze boję sie pisac cokolwiek więcej z wiadomego powodu:( Dzisiaj było tak slicznie na dworze ,że byłysmy na bardzo dłuuuugim spacerku i teraz nogi bolą;D. Jadira, Karolcia, Voltare, Martt- buźka dla was:) Dla pozostałych również i dla mamuś i dzieciaczków:) Wpadam do was co jakiś czas, zeby zobaczyc, czy mamy nowego dzidziusia już:) Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt---ja tych pieskow jeszcze nie mam , dopiero je zamowilam i wplacilam zaliczke . teraz pozostaje mi czekac , pierwszy bedzie lipiec-sierpien , drugi po nowym roku a trzeci za 2 latka . hehe uwielbiam ta rase i chce miec min 3 psiaki a pozniej moze jakas mala hodowle ale to na razie jeszcze w dalszej przyszlosci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansiczku dziękuje za mile słowa - ale naprawde pod tymi ubraniami jest masa tłuszczyku :P naprawdę - wole nie mówic jak wygladam w bikini - bo to po prostu porażka ... karolciu ja tez chyba się powoli zacznę dystansowac do tego wszystkiego - wiem jedno muszę trochę dac na luz - w koło wszyscy albo w ciazy albo juz z maluszkami ... niestety my musimy troche dłużej poczekac na swoje szczescie bo co innego nam pozostło jak wierzyc ze nasze marzenia w końcu się ziszczą ?? ... ... na razie kochane moje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity kurcze niezła laska z Ciebie :D wiele kobiet mogłoby pozazdrościć takiej figurki jak Twoja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! pomóżcie dziś mój 30dc. temp. spadła na 36.6 więć powinna przyjść @, pobolewA mnie brzuch jak na @ a po południu mierzyłam temp. i było aż 37.5 o co CHODZI,CO JEST GRANE????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:) Ja znowu zaglądam do Was poniekąd na raty... Od wczoraj wróciło przeziębienie i to ze zdwojoną siłą - znowu gorączka 😡 i nawet sobie pokaszleć porządnie nie mogę bo głowa boli niemiłosiernie 😠 Wyprawiłam K. do pracy na noc, bo musiał dzisiaj kogoś zastąpić i siedzę jeszcze na dodatek sama. karolcia - wow dawno Cię tutaj nie było 🖐️, ale wiesz co z tym dystansem to nie taka głupia sprawa. Wiem teraz po nas - w tym miesiącu po raz pierwszy nie liczę na cud - po prostu olaliśmy wyliczanki i staranki w czasie owulki - m.in. po to, żeby się odstresować i nie nakręcać przez kolejne 2 tygodnie. Ale dobrze, że nie zaprzestajecie całkowicie walki o maleństwo 🌻 Tryni - fotki śliczne i nie gadaj tutaj żadnych bzdur na temat tłuszczyku:P Ale oczywiście skoro sprawi Ci to przyjemność i przyniesie jakikolwiek dodatkowy pozytywny efekt - taki basen i rower to świetny pomysł. (Oj mój biedny rowerek - trzeba go odkopać po zimie i trochę poprawić jego wizerunek:P ) olawd - chyba nie doczytałam - co to za rasa psiaków, że trzeba na nią tak długo czekać? jadira - jeżeli chodzi o prezent dla córy K. Moim zdaniem w zupełności wystarczy np. jakaś bombonierka w okazjonalnym opakowaniu, kwiatuszki też dobry pomysł. Zwłaszcza że sama nie będziesz brała udziału w uroczystości. Za jakiś czas będziecie z K. rodziną - wówczas każdy kolejny prezent może być już wspólny od Was obojga:) Moim zdaniem na dzień dzisiejszy wystarczy coś symbolicznego. Buziaczki dla wszystkich - uciekam zaraz do wyrka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jesteście kochane ale ja w wakacje ważyłam jeszcze 56 kg a teraz prawie 60 takze same widzicie gdzies to się musiało odłożyć ... wiem ze to nie powód do rozpaczy - bo takowej u mnie nie ma ale szlag mnie trafia jak nie dopinam się w kolejne spodnie ... ostatnio musiałam zakupic sobie dwie pary ... reszta poszła do lamusa i stąd moje postanowienie - bo nie zamierzam wymienac całej garderoby ... chyba ze z innego powodu - bardzo chetnie zamienię swoje dotychczasowe ubrania na ciazowe - ale żeby to bylo takie proste ... zmykam do lożeczka ... dobranoc kochane moje 😴 całuje Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A - jeśli temperatura Ci spadła, to @ na pewno przyjdzie. Powtarzam jeśli, bo to że po południu miałaś 37.5 to normalne, bo po całym dniu temoeratua się podwyższa. Tempkę należy mierzyć rano po przebudzeniu, gdyż organizm musi być wypoczęty (co najmniej 3 godz. odpoczynku, ale takiego bez ruchu całkowitego). Także trudno w takiej sytuacji mi cokolwiek powiedzieć. Trini - ale Ty jesteś laska na tych zdjęciach :))) Śliczna dziołcha :) Napiszę kilka słów później jak w pracy znajdę chwilkę :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonka co do pieskow to rasa bullmastiff , czeka sie dlugo bo jest wielu chetnych a nie wielu hodowcow . pani od ktorej bierzemy najpierw szuka dobrych domow i kochajacych wlascicieli a dopiero pozniej dopuszcze pieski . ale warto czekac , a jak chcecie to podaje wam stronke - my bedziemy miec po kimi i pako to ta piata para http://www.nestornotabilis.com/pl/bullmastiff/bullmastiff-pl.php?strona=najblizsze-skojarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona 33
Witam dziewczyny!!!!no niestety ciąży nie udało się uratować....... HCG spadło poniżej 13.Teraz zostało tylko czekanie za wynikami,do 15 mam L-4,póżniej kontrola u lekarza i czekanie co dalej??? Czy to jest prawda że najlepiej odczekać pół roku zanim zajdzie się w kolejną ciąże???? Pozdrawiam i dzięki za wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie , ze każdy moze mieć swoje zdanie i ja je właśnie na ten konkretny temat mam - tylko zauważyłam , jak ktos się z większością nie zgadza to juz jest problem. Jeszcze na koniec - forum jest na tyle publiczne , każdy może nasze wpisy czytać więc trzeba się liczyć z tym , że opinie i reakcję obcych ludzi mogą być różne !!!!!!!!. P.S. Sory , ze rozgrzebuję ten temat jeszcze dziś - ale ja niestety nie mam internetu 24 h na dobę i nie mogłam wypowiedzieć się wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×